Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) consono válasza l.skywalker (#4300) üzenetére


consono
nagyúr

Várható volt, én azt nem értem az MS/Sony páros miért marad ki ebből. Lehetne PS Now meg GPU is a TV-ken...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4302) F-ECT$ válasza l.skywalker (#4300) üzenetére


F-ECT$
titán

Néhány single címhez el tudom képzelni a dolgot, bár samsung tv-t egyelőre nem vennék. Az ördög a részletekben rejlik, szóval azért várjuk meg az első teszteket :)

Dive ever, work never.

(#4303) l.skywalker válasza consono (#4301) üzenetére


l.skywalker
félisten

Főleg Sony tévén Game Pass :D

Viccet félretéve, ez gondolom folyamatában terjedni fog. A legújabb Google Chrome-ra már volt nem hivatalosan telepíthető a Game Pass App.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4304) l.skywalker válasza F-ECT$ (#4302) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én direkt próbálgatom ezeket és ha minden klappol (értsd. asztali gépen LAN kábellel bekötve) akkor nem vészes az input lag, de mobilon és egyéb remote eszközön élvezhetetlen volt a java. A TV-k erőforrásait sem érzem annyira erre késznek még.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4305) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez Concept (még), de az Alienware is dolgozik:
Alienware's Concept Nyx is like a Plex server for your PC games | Engadget

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4306) _drk válasza consono (#4301) üzenetére


_drk
őstag

Ha ők csinálják, akkor egyből elvárható lenne valamilyen minőség.
De így Tv-n szerintem senkit nem fog érdekelni. 1-2 játékkal majd ellehet bohóckodni és annyi.

(#4307) ρσгτσ válasza l.skywalker (#4304) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem támogatott, de droid TV -n felmókolható Game Pass app -pal most is egész használható dolog. Nem kell hozzá drágább eszköz sem, csak a stabil net lényeges. Mi is úgy oldottuk meg két ünnep között a hármas partit....de én már több mint 1 éve is felmókoltam az app -ot, akkor rosszabb volt a régi szerverek miatt.

Igaz, nekem a fő TV -k nem droidosak, de így is egész jól használható alacsonyabb kategóriás megjelenítőn.

Konzolt nyilván nem helyettesíti, és online FPS -s sem tolnék vele. Hála isten az utóbbi amúgy is hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4308) consono válasza ρσгτσ (#4307) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe, tegnapelőtt végeztem a The Gunk-kal :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#4309) ρσгτσ válasza consono (#4308) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem is bejön a játék. :) Szórakoztató. Csak nem vagyok az a típus, aki egyben letol egy játékot. Inkább nagyobb szünetekkel. Kivéve, ha rövid.

Mondjuk az sem hosszú. 6-8 órára mondják, de szerintem többet is el lehet benne szaladgálni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4310) l.skywalker


l.skywalker
félisten

LoL :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4311) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gondolom mindenki hallotta már, hogy az Ubisoft plus elérhető lesz xboxon. Újabb előfizetéses rendszer. Kíváncsi vagyok mit lép a Sony, mert hogy lépnie kell lassan, az szerintem már 100%on biztos. Igen, még akkor is ha külön utakon jár, mint a Microsoft. Jelen esetben legalább annyit, hogy náluk is elérhető legyen a szolgáltatás.
Persze ezt meg is lehet fordítani. Lassan annyi előfizetéses rendszer/szolgáltatás lesz, hogy már nem éri meg mindenre (is) előfizetni, mert drágább lesz a havi díj, mintha megvennéd a játékot. :D

(#4312) _drk válasza ProEvoFan (#4311) üzenetére


_drk
őstag

Attól azért még messzebb vagyunk, hogy olyan drága legyen. Összelehet adogatni őket és még akkor is messze van a 70euros árakhoz.
Mostanában olvastam/hallgattam 1-2 értekezést, hogy ezek mellett az árak mellett csúnyán el fog hasalni pár cím. És nem az új PUBG, hanem mondjuk a következő Uncharted.
Elég megnézni a februárt! Ki mit fog megvenni? Mindent tuti nem és ez tavaly nem igazán jött elő, mivel fél év alatt nem jött ki ennyi játék mint most egy hónapban.
Szerintem rengeteget fog hozni majd a konyhára a Micronak a "csóróság".

(#4313) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#4311) üzenetére


F-ECT$
titán

EA Play is jött PS-re, gondolom ez is fog.

Egyébként igen, ha nem csak a játékokat nézem, akkor nálam van HBO Go, Spotify, Netflix, PS+, jelenle nem él, de volt már Amazon, Tidal, és ezzel szerintem nem vagyok nagy fogyasztó, de van hogy valamelyik szolgáltatást hetekig nem használom.

Dive ever, work never.

(#4314) Wesder válasza ProEvoFan (#4311) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az Ubi meg MS szolgàltatàsa is Day1 teszi be a jàtékait, elég csak akkor előfizetni, amikor olyan van bent, ami érdekel, és màris nem kerül havonta sokba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4315) pzstm válasza _drk (#4312) üzenetére


pzstm
titán

Dying light2 meg Horizon….lesz mas is ami megjelenik? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4316) Wesder válasza pzstm (#4315) üzenetére


Wesder
félisten

Elden Ring.
Igaza van abban, hogy a 3 nagy megjelenésből 1, de lehet 2 nagyon megszívja ezt a februàrt, ha nem költözik àt màsik hónapra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4317) pzstm válasza Wesder (#4316) üzenetére


pzstm
titán

Ps exkluziv nem bukhat ;]

dyingot feltem de tuti veszem azt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4318) Wesder válasza pzstm (#4317) üzenetére


Wesder
félisten

A Days Gone-nak lenne egy-két szava hozzàd ezzel kapcsolatban.

Igen, én is úgy érzem hogy a DL2 van a legnagyobb veszélyben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4319) _drk


_drk
őstag

Nevetnék ha a Horizon Forbiden West bukna.
Sony elég magabiztos.
De szerintem még a Dyling light el lesz tolva.

(#4320) NyMRooD válasza Wesder (#4316) üzenetére


NyMRooD
őstag

Elden Ring-et a demo-t kipróbálók nagyon dicsérték, a Horizon ha ugyan az lesz mint az első csak új helyen pár új robottal valószínűleg szintén siker lesz, a Dying Light 2-vel viszont amit leműveltek... ha nem jönne semmi is félteném (+ az első 2 játéknak stabil pénzügyi háttere van).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4321) Bogyi007 válasza _drk (#4312) üzenetére


Bogyi007
veterán

Van olyan cimbim aki az előző generációban csak Ps4 konzolt vett és premierkor Ps5-re váltott de egy hete lepasszolta a Ps-t és vett egy Series X-et inkább.

Besokalt a Sony árpolitikájától és az eddigi kínálat sem győzte meg igazán.

Kb akkor tervez visszajönni amikor a Spiderman 2 megérkezik majd (hasonlóan tervezek én is Ps5-öt venni)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#4322) Wesder válasza NyMRooD (#4320) üzenetére


Wesder
félisten

Miért, mit művelt a Techland?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4323) NyMRooD válasza Wesder (#4322) üzenetére


NyMRooD
őstag

A hírekből, most gyorsan ráguglizva egy összefoglaló: "A sajtóban a káoszban fuldokló fejlesztésről, a kreatív vezető és a kiadó közti folyamatos nézeteltérésekről, és az állandó túlórával kizsigerelt fejlesztőkről olvashattunk. Valószínűleg az utóbbi helyzet vezetett legalább 50 alkalmazott távozásához is, mely csak még jobban rányomta a bélyegét a várakozásra, ahogy a játékipar közismert kreatív figurájának, az írói szerepet betöltő Chris Avellone-nak a távozása sem adott okot az örömre. Bár hivatalos kommunikáció tagadta a gondokat, az nem volt túl bizalomgerjesztő lépés, mikor a 2020-ra tervezett megjelenést már az év januárjában határozatlan időre tolták."

Az ilyen problémák sohasem jelentenek jót. Ugyan így aggódom a S.T.A.L.K.E.R. 2 miatt is, de ott megnyugtató, hogy az MS beszállt (bár a kárpátaljai származásom miatt még így is vannak kételyeim, az ukrán cégek érdekesen működnek).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4324) Wesder válasza NyMRooD (#4323) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, hogy csak a szokàsos.
Mindenesetre, amit eddig mutattak az meggyőző. Az első részt a mai napig tàmogatjàk, még X|S & PS5 verzió is lesz belőle. Aranylemez miatt mondanàm hogy nem lesz elhalasztva, de mint tudjuk CP utàn ez màr nem jelent semmit. A hàrom nagy megjelenés közül igen, nekik van a legnagyobb esélyük bukni a februàrral.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4325) pzstm válasza Wesder (#4324) üzenetére


pzstm
titán

Elejen az elso resz sem volt nagy siker en oedig azt is imadtam mar elejetol. Picivel kesobb meg a generacio legmeghatarozobb jatekat raktaknle szamomra latvanyban es coopban is egyarant…

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4326) Wesder válasza pzstm (#4325) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, azt olvastam hogy eleinte nem volt az igazi. Én màr akkor jàtszottam vele elöször amikor rendesen össze lett rakva. Imàdtam minden percét. Boxon talàn 10 nap gameplay van benne ha jól emlékszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4327) F-ECT$ válasza Bogyi007 (#4321) üzenetére


F-ECT$
titán

Biztos van ilyen is, de amíg sokkal többen vannak olyanok, akiknek megfelelő ez, addig nem nagyon lesz változás 1-1 ilyen protest váltástól.

Dive ever, work never.

(#4328) Szabi® válasza _drk (#4312) üzenetére


Szabi®
addikt

Jah csak azt a csóróságot ide vetítsd a keleti blokkra ....Nyugaton 50-60 ezerért vesznek egy pulóvert, a másik 30 mellé .... Ahhoz nekik tudod mi egy 25 ezres játék ? Szotyi ...
New Yorkba fizettem az eladónak, hogy rakjon félre a méretemben dsquared2 farmert, úgy szét hordják ... :)

[ Szerkesztve ]

(#4329) _drk válasza Szabi® (#4328) üzenetére


_drk
őstag

Szerintem külföldön se vesznek meg mindent, mert csak van pénzük.
A hardcore kocka réteg lehet, de ez csak egy %-a bevételek.
Ha nyugaton mindent megvesznek mert van pénzük, akkor minden játék sikeres lenne...
És lehet több embert érdekel egy farmer mint egy játék.

(#4330) pzstm válasza Szabi® (#4328) üzenetére


pzstm
titán

nem, nagyon nem így van. Seattle-ben tuti nem, a csóró német és osztrák részeken azért szintén nem. :B

Játékra rengetegen sjanálják...70EUR-t pláne....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4331) Wesder válasza Szabi® (#4328) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ezért is örültek nyugaton annak hogy 70$/80€ lesz mostantól egy jàték XY kiadóknàl. :N

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4332) Szabi® válasza pzstm (#4330) üzenetére


Szabi®
addikt

Dehogynem ... Jó hogy itt eldöntitek a ph hasábjain, hogy nyugaton mire van pénzük az embereknek. 18 évet lehúztam Amerika számtalan részén. Erről elvitatkozhatunk.

#4331 Fizzie Mert amúgy semmit nem vettek még meg nyugaton, ami ezen ár fölött volt mi ? Tudod mennyit költ egy átlagos két keresetből élő amerikai család egy Aspeni síelésre ? 15000 dollárt .... 6 évet dolgoztam az Academy Sports-ban, láttam milyen harácsolás megy .

#4329 _drk Amikor már Magyarországon ott tartunk hogy milliokból vesznek gépeket.
Burokban éltek .... :)

[ Szerkesztve ]

(#4333) l.skywalker válasza Szabi® (#4332) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ugye tudod, hogy nem te kaptál egyedül útlevelet az elmúlt 40 évben? Ráadásul te is itt a ph hasábjain akarod igazolni magad azzal, hogy beírod, hogy 18 évet éltél amerikában (amúgy dél- vagy észak-? :D)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4334) Szabi® válasza l.skywalker (#4333) üzenetére


Szabi®
addikt

Patagoniába (is) voltam kétszer, ha arra a déli részre gondolsz ... Tőlem megmaradhattok abban a gyermeteg tudatban, hogy sírnak az amcsik is a játékok ára miatt. Az 1600 dolláros kabátokat meg a "plébános" veszi meg ... :N

(#4335) l.skywalker válasza Szabi® (#4334) üzenetére


l.skywalker
félisten

Felőlem járhattál volna a holdon is, csak arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy te is csak a "PH hasábjain döntötted el". Nem a tartalommal van baj, hanem a stílussal.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4336) Szabi® válasza l.skywalker (#4335) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem volt itt gond a stílussal, csak nektek nem tetszett amit írtam. A másik meg az, hogy egy annyira nonszensz témát feszegetünk az Usával kapcsolatban, hogy csak nah. Aki kint él vagy élt az tudja miről irkálok. Arányosítva hoztam az árakat, mert tudom jól, mire mennyit költenek, oké ez államonként eltérhet, de egy Európától nagyobb országban így is nagy a szórás, de mégis elmondható az a tény, hogy náluk jobban van ilyenre pénz, mint nálunk. De ebben az aspektusában már számos ország megelőz minket. És itt jön a képbe a keleti blokk, amit említettem. Amerikában jobb helyeken 50 dollár a parkolás (2 órára!) :)

[ Szerkesztve ]

(#4337) pzstm válasza Szabi® (#4332) üzenetére


pzstm
titán

borzasztóan örülök neki, hogy Neked ennyit sikerült külföldön lenni. Milyen kár, hogy nekem nem volt erre lehetőségem :R /Sarcasm OFF

(BTW Svájci páros többet költ 5 nap síelésre és sokallják az Xbox árát....de iphone-t is megnyugtatlak)

50 dolláros parkólóárat 2 órára mutatok Neked aktuálisan épp Lengyelországból is :DDD
(Megnyugtatlak, megfelelő rendezvényeken ettől többe van a Várkert Bazár is :C :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4338) l.skywalker válasza Szabi® (#4336) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem az első hsz-edre értettem és nem az a gond, hogy tetszett-e nekünk amit írtál vagy sem, hanem az, hogy azzal érveltél a többieknek, hogy:
"Jó hogy itt eldöntitek a ph hasábjain, hogy nyugaton mire van pénzük az embereknek"

Miközben te is ugyanezt csinálod.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4339) Szabi® válasza pzstm (#4337) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem volt ám fenékig tejföl nekem sem az első 5 év! ;]
A Várkert Bazár a turizmus miatt drága, a keleti parton viszont indokolatlanul magas sokszor a parkolási ár. A Tax változások is durvák államonként.

#4338 l.skywalker Pontosan, mert tudom mikor mennyit kerestem kint, tudok viszonyítani magamhoz mérten (nemsokára kettős állampolgárként) hogy nekem ez sok, vagy nem ? Vagy ha eszembe jutnak a munkatársaim, vagy a környezetemben élők, hogy nekik ez sok, vagy nem. 5-6 éve kerestem 17-8 dollárt óránként, és ez még nem egy kiemelt álom munka volt. Az egyik magyar ismerősöm kijött, egy Vapiano-ban mosogat 15 dollárért óránként. Ennek fényében írtam azt, ha nekem nem megterhelő egy 70-80 dolláros játék, akkor nagyon sok Amerikainak sem. Kint egy átlagos napi bérezésért megveszed ezt, Magyarba meg ilyet ne is számoljunk, ha csak nem ügyvéd az illető.
Hidjétek el, ott ha van két kereső, akkor ott elenyészőek ezek az árak. 70 dollár 3 ember nassolása a Waffle House-ban.

(#4340) l.skywalker válasza Szabi® (#4339) üzenetére


l.skywalker
félisten

Látod, így már fogyasztható formában tálalod.

Fontos hozzátenni 2 dolgot:
1. Kint általában nettó árról van szó (gondolom államonként eltérő)
2. Van amikor mi örülnénk a kinti árnak, mert ami kint $ az van, hogy nálunk € +ÁFA különbözet és máris ott tartunk, hogy ami kint 70/80$ az nálunk már 100$ lenne.

(*higgyétek)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4341) Szabi® válasza l.skywalker (#4340) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez így van, én is akkor lestem nagyot amikor bementem otthon az iStyle-ba iMacet venni, és a dollárár volt a fejembe amit kint láttam. 180 ezer forint a különbség, azaz durván 600 dollár különbség a kinti piacéhoz képest. És számtalan termék, ruhák stb. drágább odahaza, mint Amcsiban.
Meg ami a hatalmas probléma otthon, az még mindig az alacsony bérezés, egyszerűen nem tud annyit dolgozni az ember, hogy az elegendő legyen. Meg lehet élni otthon, félreértés ne essék, de jóval durvább "árral szembeni úszás az" ... :)

(#4342) Wesder


Wesder
félisten

T2 megveszi a Zynga-t 12 milliárd dollàrért. Elgurult a gyógyszer.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4343) pzstm válasza Wesder (#4342) üzenetére


pzstm
titán

Bethesda (Zenimax) deal aprópénz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4344) oriic válasza Wesder (#4342) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre go-shop időszak van 45 napig, szóval más vállalat is tehet ajánlatot még a Zynga-ra. (Valszeg nem fog senki)

Innentől a T2 le fogja uralni mobil piac szép nagy részét.

Live-Die-Respawn

(#4345) Wesder


Wesder
félisten

Phil Spencer:

"At this point, we’ve sold more of this generation of Xboxes, which is Xbox Series X / S, than we had any previous version of Xboxes."

Szàmok nélkül ez nem sokat mondd, de legalàbb jobban àllnak, (elméletileg) mint a One széria utàn vàrhattàk az emberek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4346) opr válasza Wesder (#4345) üzenetére


opr
veterán

Ez nagyon jó hír. Reméljük ha így folytatják, előbb utóbb újra rá fognak szokni a fontosabb számok közléséhez is. Xbox is megérdemelné, hogy a fontosabb mérföldkövek meg legyenek ünnepelve (10m, 25m, 50m, stb).

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4347) Szabi® válasza Wesder (#4345) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem a Stalker 2 méginkább megfogja dobni a konzol eladásokat.

(#4348) Wesder válasza opr (#4346) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem mivel màr nem csinàljàk, ezért ez màr akkor sem lesz, ha hipphopp elmenne 100 millió, mert az ugye az előző kudarc nyílt beismerése lenne, még akkor is, ha amúgy ugye mindenki tudja akit kicsit is érdekel a gaming, hogy a One katasztrófa volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4349) Wesder válasza Szabi® (#4347) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nem, mivel 3 hónapos Timed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4350) Szabi® válasza Wesder (#4349) üzenetére


Szabi®
addikt

Az igaz, de Ps-t még mindig nyögvenyelős szerezni (vagy drágább) , a Series X/S-et meg leveszed a polcról. Sztem boxon még jobban is fog teljesíteni, ami a grafikát illeti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.