Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) l.skywalker válasza Szabi® (#4248) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szabi, de bakker pont ez lenne a lényeg, hogy lásd, hogy ez csak exkluzivitásról szól. Ne Fizzie-vel foglalkozz, hanem tartsuk, hogy a topikban a hangulat megengedje, hogy felhívjuk rá egymás figyelmét, ha szerintünk a másik valamit rosszul olvas.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4252) l.skywalker válasza Wesder (#4250) üzenetére


l.skywalker
félisten

Miért kéne, hogy dedikáltan a fejlesztésre kapjanak pénzt? Simán az exkluzív szerződésért kapott a stúdió annyi pénzt, hogy felvettek még 40 embert a meglévő 20 mellé. És még kaptak a Game Pass-ért is valamennyit és kész. De nem szól bele semmivel sem az MS a fejlesztésbe. Steam-en is késik, akkor a Valve is tehet róla?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4253) Szabi® válasza l.skywalker (#4247) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem azok a hírek csaptak nagy hullámokat bő másfél éve, hogy a micró megvette az Ebb Software-t ? Mert ha ez nem így történt, akkor már szinte követhetetlen ami zajlik. Olyan hírek jelentek meg 2020 elejéről, hogy a micro felvásárolja a kickstarteren kínlódó Ebb Software-t,és pontosan ezért is lesz xbox/pc kombón a Scorn. Aztán jöttek a folyamatos csúsztatások a játék állapotával kapcsolatban.Ez pedig ha így történt, akkor a fenti prognózisom valid.
A CD Projekt játéka azért más kategória, abban van anyag bőven, annak kellett volna idő, hogy minden a helyére kerüljön, azért a Witcher 3-at is 1 évig kellett patchelniük, hogyan olyan legyen, mint ahogy azt ma már ismerjük.
Egyébként a Scorn már 2014-ben Alpha fázisban volt.

#4251 l.skywalker Erre reagáltam csak : "Hogy került volna a Micro-hoz? Beszélsz màr megint zöldségeket." Nem én írok itt zöldségeket :D

[ Szerkesztve ]

(#4254) Wesder válasza l.skywalker (#4252) üzenetére


Wesder
félisten

A Steam megjelenés az gondolom alapból lett volna, és nem a Valve kereste meg őket, de egyébként pont ezt mondom hogy nem az MS hibàja. Màr nem is tudom melyik indie csapat nyilatkozta hogy a Day1 GP ajànlattal az MS fizette a fejlesztési költségeket, és így nulla kockàzzattal csinàlhattàk meg a jàtékot. Most ha én egy csapattal csinàlnék egy jàtékot és az MS anyagilag besegítene én is kényelmesre venném a figuràt ameddig lehet. Na meg persze Covid van, minden is csúszik, tudod te is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4255) Wesder válasza Szabi® (#4253) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy lettek felvàsàrolva, valaki valamit nagyon komolyan benézett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4256) l.skywalker válasza Szabi® (#4253) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, nem vásárolták fel őket. Simán lehet, hogy voltak ilyen hírek, de nem jutottak el odáig, hogy ez valós legyen, csak partneri szerződést kötöttek a Scorn időszakos-exkluzív és Game Pass megjelenésére. Az Xbox Games Studios jelenleg a következő tagokból áll:
• 343 Industries
• The Coalition
• Compulsion Games
• Double Fine Productions
• The Initiative
• inXile Entertainment
• Mojang Studios
• Ninja Theory
• Obsidian Entertainment
• Playground Games
• Rare
• Turn 10 Studios
• Undead Labs
• World's Edge
• Xbox Game Studios Publishing
• Alpha Dog Games
• Arkane Studios
• Bethesda Game Studios
• id Software
• MachineGames
• Roundhouse Studios
• Tango Gameworks
• ZeniMax Online Studios

Ahogy feljebb írtam szerintem közvetve igazad van, mert az MS-től kapott pénz valszeg felforgatta a terveket, hirtelen lett anyagi keret (és szerződés) a konzolos változatra és hirtelen a csapat is 3x-ára bővült, így olyan részletekbe is bele tudtak menni, amibe valszeg nem akartak. Mondhatni, hogy hirtelen a sok pénz inkább bonyodalmat okozhatott, mintsem előnyt adott volna. De ezek csak az én spekulációim. Valamiért úgy rémlik, mintha lehetett volna játszani az Alpha verzióval nemrég és én ki is próbáltam. Nekem tetszett, simán faragjanak még rajta.

Egyébként mind zöldségeket írunk, csak van aki drágán adja el :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4257) Wesder válasza l.skywalker (#4256) üzenetére


Wesder
félisten

Én csak alpha gamplay-t làttam belőle, de rendesen elfofott a hànyinger. Nekem ez màr nagyon beteg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4258) Szabi® válasza l.skywalker (#4256) üzenetére


Szabi®
addikt

Látod nekem az is új volt, hogy csak timed ex, tonnányi hír Xbox/pc-re írja csak, azt nem, hogy a jövőben jön másra is. A szeptember 30-dikai hír sem tesz erről említést.

(#4259) l.skywalker válasza Szabi® (#4258) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sehol sem írják le egyértelműen, sem az ellentetjét, hogy véglegesen Xbox konzol exkluzív, csak következtetni lehetett erre:
"As for a PS5 version, Peklar offered a more cryptic, "We can’t discuss any info regarding PlayStation.""
"In terms of the possibility of a PlayStation 5 version, Peklar's "no comment" suggests Scorn will be a timed exclusive for Xbox Series X, meaning a PlayStation 5 port may well arrive after several months or more, especially if the title proves successful for the independent Serbian studio."

[link]

Az én tapasztalatom az, hogy az Xbox exkluzív és ténylegesen exkluzív címeket nagyon határozottan teszi közzé és ismétli az MS, hogy ne lehessen elfelejteni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4260) Farkassacred válasza l.skywalker (#4237) üzenetére


Farkassacred
őstag

Sorry, félreérthető voltam. Én a Goty nevezést nem értem egyáltalán.. Vicc kategória.

(#4261) _drk válasza l.skywalker (#4247) üzenetére


_drk
őstag

Nem!
A CP meg az összes szar ami így jön ki már az elejétől bukó.
Késett fél évet, egy éve kint a játék, azóta meglehetett volna csinálni. De ez sose volt terv.
Általánosságban persze segít egy fél év, de azért látszik mi az amin segített is. Vagyis nem látszik mert a meg jelent játék jó és nem csak a kis bugokról beszélek, hanem hogy a játék fele kamu, gamebreaking bug, crush, meg nincs is érteleme az egész játéknak.
Egy GTA remasterbe sose tervezték az érdemi munkát!
Az Anthemnél meg Mass effectnél is mit segített volna akár 1 év is?

(#4262) Wesder


Wesder
félisten

Jim Ryan és Phil Spencer us véleményezte az ActiBlizzardnàl uralkodó csodàs munkakörülményeket.
Legegyszerübb megoldàs az lenne hogy mindkét Store-ból lehúzni az összes ActiBlizzard jàtékot, és ha majd megoldottàk a problémàkat visszakerülhetnek. Ha ezt meglépnék kb rekodsebességgel oldanàk meg Actiék hogy újra àrulhassanak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4263) pzstm válasza Wesder (#4262) üzenetére


pzstm
titán

és ez példaértékű pofon lenne az iparágnak :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4264) opr válasza Wesder (#4262) üzenetére


opr
veterán

Nem lenne rossz, bar ha jol tevedek, meglepne egy ilyet az MS meg a SONY, az Activision osszes managere harom napig sirna... Oromeben. Mert a gatyat is le tudnak perelni mindkettorol, anyagilag nagyon jol jonnenek ki a dologbol.

Ettol fuggetlenul amugy igen, egy ilyen lepes nekem is nagyon tetszene, csak a problema az, hogy az Actvision/Blizzard jonne ki a dologbol jobban, igy a letezo legroszabb precedenst teremtene a dolog.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4265) l.skywalker válasza _drk (#4261) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sajnos pl. a CP2077 még ebben a minőségben is irgalmatlan mennyiségben fogyott el és alig volt Refund veszteségük. Én megjelenéskor játszottam vele PC-n, egész elfogadható volt, jött az első patch és nálam azóta kritikán aluli :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4266) l.skywalker válasza opr (#4264) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valszeg a főkolomposnak le kell mondania lassan, mert még pár stúdió/cég kihátrál mögüle és az egyet jelent a cég hírnevével. Konkrét lépéseket nem hiszem, hogy fognak tenni, nem fogják a játékosokat károsítani egy barom miatt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4267) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha már sok szó volt az MS-ről és a korábbi projektek lezárásáról:
Hideki Kamiya apologizes to Microsoft for Scalebound problems in new interview - XboxEra

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4268) ProEvoFan válasza Wesder (#4262) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én még ekkora baromságot nem hallottam.
Nem védeni akarom az ActiBlizzardot de ilyent két felelős vezető nem mondhat, még viccből sem.
Ez nem oldana meg semmit.Sőt...

[ Szerkesztve ]

(#4269) Wesder válasza ProEvoFan (#4268) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig megérdemelnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4270) _drk válasza ProEvoFan (#4268) üzenetére


_drk
őstag

Hát csak beszélhetnek! Tenni nem tudnak semmit, de amúgy se akarnának.
Annyi, hogy mint hasonló nagy cégek fejesei, megkérdezik őket és állást kell foglalni.
Azt meg nyílván nem mondhatják, hogy Hajrá Bobby! ;]

(#4272) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Van Xbox One X konzolom, illetve PS4-em is.

Az utóbbi pár hónapban azt vettem észre, hogy fáj az alkarom-csuklóm, ha 3-4 órát játszok az Xbox-on....PS4-en nincs ilyen tünet.
Tapasztalt valaki ilyesmit? Öregszem, az tény (43), de eddig ez nem volt gond.

Milyen más gyártó kontrollerét lenne érdemes kipróbálni?
Vagy Series X-nek esetleg lehet, hogy ergonomikusabb a kontrollere és upgradeljek?
Előre is kösz a tippeket!

(#4273) l.skywalker válasza kaposznyak (#4272) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elég furcsa helyzet. Én azt gyanítom a ravaszok erőssége miatt lehet kezdődő ínhüvelygyulladásod. Nekem akkor volt ilyen amikor évekig voltam rézfúvós. A folyamatosan ismétlődő, ujjakra "nehezedő" nyomás miatt alakul ki.

Három megoldás lehet. Az egyik, amit te is írtál, hogy Series-re Upgradel-sz, de nem garantálja senki, hogy azokon kevésbé lesz kemény a ravasz. A másik, hogy veszel egy "speciális" kontrollert. Elite/Scuff/Razer Wolverine/Power A Fusion 1-2 stb. Ezeken hátsó pedálok vannak, amikre át tudod programozni a ravaszokat. Harmadik megoldás, hogy az Xbox Accessories (kellékek) menüben saját kiosztást csinálsz:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4274) opr válasza l.skywalker (#4273) üzenetére


opr
veterán

Esetleg nem létezik valami házi mod valami gyengébb rugóval ilyen esetekre? Nekem így az lenne az első tippem, hogy egy gyengébb de azonos méretű rugóval kikönnyített ravasz segíthetne, vagy ez butaság / rossz elgondolás?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4275) kaposznyak válasza l.skywalker (#4273) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz a tippet.

Nem igazán a "ravaszhúzó" ujjam fáj, én inkább az analóg karok elhelyezkedésére, illetve a kontroler oldalának vonalvezetésére gyanakszom (bár hozzáteszem, 16 éve van Xboxom és régen többet játszottam, szóval ellentmondásos a helyzet).
Mintha "messzire" kéne folyamatosan nyúlni a hüvelykujjammal...

(#4276) l.skywalker válasza kaposznyak (#4275) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor a Series kontrollerek jók lehetnek, mert azok kisebbek lettek mint a One-osok. Illetve a PowerA csinált mini kontrollereket is, csak sajnos vezetékesek:
Amazon.com: PowerA Wired Mini Controllers For Xbox One : Video Games

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4277) l.skywalker válasza opr (#4274) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem vagyok nagy műszaki zseni, de ha lejárt a garancia akkor szerintem minden része cserélhető. A topikjában erre biztosan tudnak választ adni, mert ott sokan foglalkoztak már ilyennel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4278) kaposznyak válasza l.skywalker (#4276) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Köszönöm!

(#4279) ρσгτσ válasza l.skywalker (#4277) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kb. a gyárival megegyezőre tudja csinálni, vagy kifog egy hulladék minőségű komponenst. Más lehetőség nem nagyon van.

Egyébként nem azzal lesz nála a gond. Valószínű nem éri el kényelmesen az analógokat. Én (IS) inkább másik fajtát javasolnék.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#4280) kaposznyak válasza ρσгτσ (#4279) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz!
Elmegyek valami boltba és kipróbálom a Series X kontrollerét.

(#4281) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

20évvel késōbb...örülünk,ha megjelenik egy copy-paste része valami franchise-nak és nem crasheli össze magát :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#4282) zkxdn válasza hombre[EU] (#4281) üzenetére


zkxdn
őstag

uffffff :DDD :(
Ez kemény....

(#4283) Szabi® válasza hombre[EU] (#4281) üzenetére


Szabi®
addikt

Azért az elvárások is nőttek... 2001-ben még etalon volt egy baltával faragott figura menedzselése 3 négyzetkilométeres területen. Akkoriban meg nem voltak elvárások, viszont ha beleolvasol egy 2001-es akár amerikai ign-es tesztbe, a fika a sajtó részéről már ment akkoriban is, csak mára ehhez még hozzácsaptak egy digital foundry-t is,, Ha a teszteknél nem bukik el a játék, majd kirúgják a lábát az fps számolásoknál....

[ Szerkesztve ]

(#4284) _drk válasza hombre[EU] (#4281) üzenetére


_drk
őstag

Pont tegnap este hallgattam erről a szakértőket. Már 1951-ben volt "játékgép"!
https://iddqd.blog.hu/2021/11/29/checkpoint_7x14_ilyen_volt_a_jatekpiac_10_20_30_40_eve]
(Pár éve megy, érdekes vissza hallgatni és velük együtt ki googolizni mi is volt mondjuk 2008ban.)
A másik, ahogy Phelan próbálja elmagyarázni Zolynak mi történik éppen az AAA szegmensben és miért ennyire szar 2021!
https://www.youtube.com/watch?v=6H9URqKr6gE

Röviden: A kiadók átakarják b@szni a fizikát. Ennyi mindent, ennyi idő alatt nem lehet megcsinálni csak még több emberrel és pénzzel.
A Sony jól bemutatja mit lehet elérni +100millió és +2 év munkával egy sok éves vason.
Vagy egyáltalán vas se kell, elég egy Switch jó kis játék menettel. (A pokemon játék a mai napig piszkálja a fantáziám, hiába olyan mint a hányás)

2021-re csak a Hype és marketing jutott, pár pofonvágással.

(#4285) consono válasza _drk (#4284) üzenetére


consono
nagyúr

Azért annyira nem rossz az év, ha nem csak az AAA szegmenst nézzük (és ugye érkezik még egy Halo Infinite egy hét múlva). Én pl. évek óta nem játszottam ennyit, mint az elmúlt egy évben. Igaz volt backlogom is rendesen.
Abban viszont szerintem a Sonynak volt igaza, hogy rászánta a pénzt meg az időt a játékaira. A TLoU Part 2 hihetetlen lett egy sima PS4-en is, mondjuk én elfogult vagyok, mert az első rész is az egyik legnagyobb játékos élményem volt lányos apukaként :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#4286) _drk válasza consono (#4285) üzenetére


_drk
őstag

Chekpoint-ot hallgatva amúgy el is fogott a nosztalgiázás.
Szerintem akkor is volt vagy 2-3 nagyobb játék az évben amit kitoltam vagy 10x és annyi. A többi egyszerűen kuka volt és senkit nem érdekelt.
Vagy csak sok évvel később jutottam hozzá az adott játékhoz vagy géphez amin tolhattam. PL Half Life-ot is 2000-res évek elején toltam. Gothic el se indult az akkori gépen.
Konzolom nem is volt, mert a másolt CD is drága volt, 2000ft-ért kaptam meg szülinapomra a Vampire The Masquerade Redemptiont. Diablo 2-őt is már a kieggel együtt kaptam meg.
Kellett egy ember akinek megvan és egy másik aki lemásolja, plusz a lemez!

Csak akkor még nem volt meg a hype. Max a Gamestarba néztem, hogy milyen király játékok vannak. A képekre csorgattam a nyálam.

Most meg:
TOP 50 NEW AMAZING Upcoming Games of 2022-2023 PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX, PC
Mind kéne! Most azonnal!
Persze fele átverés... Vagy hazudnak vagy saját magad csapod be!

Ui.

Már akkor ment az átverés mert ilyen sose volt Gothicba, hogy állat etetés/szelídítés.

(#4287) F-ECT$ válasza consono (#4285) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is sokat játszottam, de egyik játék sem 2021-ben jelent meg, amivel toltam :B

Dive ever, work never.

(#4288) hombre[EU] válasza _drk (#4284) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is úgy voltam most,hogy rendelek egy switchet (karantén alatt), mert sem a sx,sem a ps5 játékok nem tudnak lekötni...aztán végignyomom a nintendo saját cuccait. de az elden ringig mondom már kibírom :)
ha lenne 4K-s konzoljuk akkor biztosan jött volna egy

Life, Uh, Finds A Way

(#4289) consono válasza F-ECT$ (#4287) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem azért akadt olyan is :) És nem csak a Forza Horizon 5. A Scarlet Nexusba sok időm belement, vagy ott van pl. a The Ascent, az is tetszett az ideiek közül. Ha jól emlékszem a többi nekem is régebbi volt, leginkább tavalyiak (pl. a Control a DLC-ivel bejött, meg a Jedi Fallen Order is, de a legjobb élmény a Haven volt), meg pár régebbi, amit vagy csak elkezdtem korábban, vagy kimaradt teljesen (pl. a Nier, vagy a Pillars of Eternity).

"In God we trust. All others must bring data"

(#4290) Szabi® válasza _drk (#4286) üzenetére


Szabi®
addikt

Én a kilencvenes éveket tartom a legjobbnak a saját szemszögemből. Doom/Quake/Hexen/Heretic/ címeket követte a Tenchu,Turok,Syphon Filter,Time Crisis, Tomb Raider ....
Azt gondolom, hogy azért mindig voltak évek amikor jó játékok jöttek ki, esetleg számbeli eltérés van, ami számomra a "közelmúltban" volt legörömtelibb megjelenések, az 2007 volt. Akkor számomra kánaán volt, Bioshock, Call Of Duty 4, Mass Effect, Halo 3, Elder Scroll Oblivion, Crysis, Portal, Half Life 2 Episode 2, Wolrd in Conflict, Uncharted Drake's Fortune, Gears of War, Unreal Tournament 3, Assassins Creed, Colin Mcrae Dirt, Medal of Honor Airborne...és még hosszasan lehetne sorolni, hogy 2007-ben mennyi klassz játékot kaptunk.

[ Szerkesztve ]

(#4291) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Razer and Qualcomm reveal a Snapdragon-powered gaming handheld perfect for Xbox Cloud Gaming | Windows Central

The Snapdragon G3x Gen 1 gaming platform brings with it various impressive claims, with 144 FPS support, 4K HDR HDMI output capabilities, updatable Adreno GPU graphics, and more.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4292) l.skywalker


l.skywalker
félisten

'The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience' is coming soon - Unreal Engine

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4293) Wesder


Wesder
félisten

Nem warez miatt, hanem mint téma rakom be ide a cikket. PS4 Jailbroken

December 13, 2021 may go down in history as the day the PlayStation 4 finally got blown wide open, as a trio of console hackers just released a new, ready-to-run kernel exploit for the PlayStation 4 and PlayStation 4 Pro that works on firmware version 9.00 and earlier. In other words, running homebrew apps and unauthorized copies of games just became feasible for a very significant chunk of PS4 owners.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4294) tboy93 válasza Wesder (#4293) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elég jól húzta a gép, hogy csak az életciklusa végén törték fel.

(#4295) Wesder válasza tboy93 (#4294) üzenetére


Wesder
félisten

Volt mar 5.00-hoz is, csak az hamar lett foltozva ha jól tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4296) consono válasza Wesder (#4295) üzenetére


consono
nagyúr

Most is be van már foltozva a 9.0.3-al...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4297) _drk válasza Wesder (#4293) üzenetére


_drk
őstag

Ez amúgy Online nélkül, hogy működik?
PS3 és x360 idején elég volt a lemez, de ma már nem nagyon, maximum a későbbi kiadványok de az meg nagyon lekorlátoz.
Én jó pár éve eljátszottam a gondolattal, de felvilágosítottak, hogy ez rohadt problémás.
Viszont 2 éves játékok relatíve olcsók, ps+ vagy gamepass-sal meg van "ingyen" játék.
Arra meg kifejezetten emlékszek, hogy az haveroméknak ami gép fel volt törve kb 1-2 évet bírt. Egyik haverom már PS3-al se szórakozott, vagy 3 PS2 után :D

(#4298) tboy93 válasza _drk (#4297) üzenetére


tboy93
nagyúr

PS3-nál ha jól tudom telepítettek valami custom rendszert a gépre és közvetlen a gépről valami illegál tárhelyről le tudta szedni az ember a játékokat. Gondolom hasonlóan mehet ez itt is. Vagy külső HDD-re másolva :F

(#4299) consono válasza _drk (#4297) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem így:

"In God we trust. All others must bring data"

(#4300) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Habár nem konzol, de...
Samsung’s new 2022 TVs bring Nvidia GeForce Now and Google Stadia gaming - The Verge

Szép új világ? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.