Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) peestike


peestike
senior tag

a Sinner első évada szerintem is valóban jól sikerült. a második is egész jó. a harmadikat 2 rész után abbahagytuk az asszonnyal. remélem a 4. jobb lesz ismét. (fargoval ugyanígy jártunk, 1-2. évad után a 3-4 nem jött be, hiába volt a nagy hype)
skandináv alkotásoknak nagy kedvelői vagyunk, de elég hullámzó a netflixen a friss sorozatok minősége, legalábbis szerintünk. nekem egyik nagy kedvencem A Norheimi vikingek nagyon pihent egy vígjáték. :DDD
skandináv hangulathoz hasonló sorozatot ezt ajánjanám: Keserű százszorszépek
első évad itt is jobb, hozza a skandináv hangulatot.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#10452) Jorus


Jorus
nagyúr

Nekünk a Bordertown is tetszett ebben a témában.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10453) modflow


modflow
veterán

A Lázálom című filmet látta valaki?
A végét nem teljesen vágom.

Oké kiderül, hogy a búzát lepermetezték és attól beteg lett a kislány és Amanda, de ez még kevés nekem.

(#10454) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Létezik hivatalos forrásból éves előfizetés lehetősége?
Találtam egy emberkét, aki éves előfizetést árul, de sehol nem találok ilyen lehetőséget a neten.
Próbálkozott már valaki ilyennel?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10455) winbox válasza s7evcsenko (#10454) üzenetére


winbox
senior tag

Én itt szoktam. [link] Tavaly még elég volt a premiumra 48.000 Ft, most úgy csináltam, hogy 48.000-et beváltottam, majd egy 6.000 Ft-osat is, így lett meg az 54.000 Ft egy évre. Persze ha nem premiumod van, akkor mindegyik csomaggal beleférsz az 50.000 Ft-os limitbe.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#10456) s7evcsenko válasza winbox (#10455) üzenetére


s7evcsenko
addikt

ne de ennek mi értelme van így?
ugyan annyira jön ki, mint ha havonta vennéd...
ez akkor érné meg nekem, ha az éves jóval olcsóbb lenne. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10457) F-ECT$ válasza s7evcsenko (#10454) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nincs ilyen.

Dive ever, work never.

(#10458) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

A hálószobában egy 1080p buta tv-m van. Viszont jó lenne egyszer-kétszer onnan is netflixezni. Erre a célre fölösleges Amazon Fire TV Stick Lite-nél jobb eszközt venni nem? Amazon.de-ről 8 ezer Ft szállítással. A lakásban ahol van 4k tv, azon van netflix app. A hálóban is csak erre lenne használva.

Köszönöm!

(#10459) RedCactus válasza Slyer (#10458) üzenetére


RedCactus
senior tag

Elégnek elég, de úgy tudom nem szállítják Magyarországra. Xiaomi Mi TV Stick viszont itthon is könnyen beszerezhető.

(#10460) l.skywalker válasza Slyer (#10458) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én személyesen a Chromecast-eket tudom ajánlani. A Fire TV Stick-et nem ismerem, de CC3-ból van itthon 3 darab is és tökéletesen működnek már évek óta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10461) Ra3 válasza RedCactus (#10459) üzenetére


Ra3
őstag

Ausztriában viszont csomagpontra ingyen szállít, ha van a határnál ismerős, vagy valaki aki átjár dolgozni az jó lehet. A mostani BF-es áraik verhetetlenek, 15-36 euróig mennek most, a legolcsóbb 15 eurós is nagyjából jó ha nem kell atmos hang, meg elég a fullhd.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#10462) Di Natale válasza RedCactus (#10459) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Március óta használom a Xiaomi kütyüjét. Nagyon ritkán van olyan, hogy lefagy, viszont teljesen megvagyok vele elégedve. Nekem is buta tévém van, de ezzel elodáztam 2 évre a Smart vásárlását. :DD

(#10463) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Az előfizetés mihez kötött? Mármint Angliában élő barátom szeretné elkezdeni a mókát. Magyar regisztrációt is tud és forintos árakat fizetni vagy mondhatni IP alapján van szabályozva. Ha tegyük fel angol regisztrációja van, azt magyarországon is lehet használni "megosztani"? Plusz kint, magyar nyelven is tudja használni az alkalmazást? Remélem érthető. Hogy érdemes... hogy lehet?

(#10464) kmarci25 válasza Ra3 (#10461) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

mailboxde.com

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10465) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

A Netflix Spotify-os Hub-ot indított https://spotify.link/NetflixHubStarting címen, ahol megtalálhatóak Netflix-sorozatok soundtrackjei, a sorozatok által inspirált playlistek, podcastek, és még sok minden más.

Forrás

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10466) polk


polk
csendes tag

Az Undercover-t már ajánlották párszor, nemsokára jön a 3. évad, de van egy előzmény film a sorozathoz, Ferry a címe. Nagyon tetszett, mint ahogy a sorozat is. Érdemes megnézni.

(#10467) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!
Olvastam lentebb hogy kivették a Star Trek Discovery-t, mert a Paramount/CBS kivásásrolta. A többi sorozat meddig marad? Lehet tudni vagy olyan, mint a kutya vacsorája? :))
Csak mert rég szeretném sorra nézni, más meg mostanság úgysem használja ki a Netflixet.
A GITS 2045-ről lehet tudni valamit? Lesz folytatás, elkaszálták?

(#10468) modflow válasza modflow (#10453) üzenetére


modflow
veterán

Senki se látta?

(#10469) Luissimo


Luissimo
veterán

Az Expanse megy a Prime mellett még valahol?
Mert akkor ajánlanám😃

(#10470) bolic válasza Harbinger85 (#10467) üzenetére


bolic
őstag

Virágboltban még mindig elérhető a legelső Star Trek The Original Series 1966-os első évad, találtam hozzá magyar feliratot, jelenleg 14. epizódnál tartok. :C :Y :R :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10471) Harbinger85 válasza bolic (#10470) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Azt tudom, felirat nem kell. Csak hamár elő van fizetve legyen haszna + legkötném magam az 5 szériával, ami cirka 29 évad TOS-tól az Enterprise-ig.

(#10472) tDr1v3r válasza Harbinger85 (#10467) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nincs felrakva dátum hogy mikor vennék le. Lehet sokáig marad, lehet a Paramount streamingszolgáltatása indulásáig, nem tudni...

GitS SAC_2045 kap folytatást majd valamikor. A Sola most az Ultraman folytatást csinálja, majd sztem utána, de biztos folytatják valamikor.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10473) ferenck


ferenck
senior tag

Most látom a fiókba belépve, hogy januártól már a régi előfizetőkre is megemelt árak érvényesek.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#10474) Di Natale válasza ferenck (#10473) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Akkor jó régen léptél be, mert nekem már egy ideje kiírta. Egyébként nem bánom az áremelést. A Netflix az angol tanárom és egyre szinvonalasabb tartalmak kerülnek fel, mint 2018-ban.

(#10475) tobias40 válasza ferenck (#10473) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem már ebben a hónapban is az emelt árat vonták le!(4490 ft)

(#10476) toompa válasza ferenck (#10473) üzenetére


toompa
őstag

November 19 óta az új árak vannak érvényben. :)

[ Szerkesztve ]

(#10477) ferenck válasza toompa (#10476) üzenetére


ferenck
senior tag

Akkor eddig szerencsés voltam, nálam csak januártól emelik. :K

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#10478) Sanyi.mTs válasza ferenck (#10477) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nálam is.

(#10479) Harbinger85 válasza tDr1v3r (#10472) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Ami film is lekerül, gondolom a rotáció végett se látható minden felületen mikor kerül le. Okos TV-n és a böngészőben látni, de az Android appban vagy a Windowsos appban nem.

Fura. Nálam az árakat az alábbiak szerint mutatja: 2490 Ft, 3190 Ft és 4490 Ft. Jelenleg Standard csomag van. Bár mostanság többször is le kellett mondanom újra rendelnem az előfizetés, mert hiába volt Paypallal beállítva nem vonta az összeget. Így átváltottam a virtuális kártyámra, azzal oké.

(#10480) F-ECT$ válasza toompa (#10476) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam még 3990 Ft-ot ír a Prémiumra.

Dive ever, work never.

(#10481) woodworm válasza F-ECT$ (#10480) üzenetére


woodworm
veterán

Egy hete még nekem is a régit vonta, de szólt, hogy a következő már az emelt összeg lesz.

(#10482) toompa válasza F-ECT$ (#10480) üzenetére


toompa
őstag

Nem tudom miért van eltérés. Nekem már egyszer emeltet vont.

(#10483) l.skywalker válasza ferenck (#10473) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt mit kell nézni? Én április óta 2490-et fizetek a Standard-ért.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10484) woodworm válasza l.skywalker (#10483) üzenetére


woodworm
veterán

Az az Alap és nem a Standard, az ára pedig nem változott.

(#10485) l.skywalker válasza woodworm (#10484) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R köszi. Azt hittem valamiről lemaradtam

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10486) Nolta válasza gorje (#10463) üzenetére


Nolta
csendes tag

Sziasztok!
Ez engem is érdekelne..

(#10487) atyec7


atyec7
csendes tag

Most kezdtem el nézni a Nagy pénzrablást. Állítólag DV (ez oké) és DA, de a beállítási lehetőségeknél DD 5.1-et látni. Ezek szerint mégsem Atmos?

(#10488) F-ECT$ válasza atyec7 (#10487) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt hiszem az első 1-2 évad még nem volt DV.

Dive ever, work never.

(#10489) gorje válasza Nolta (#10486) üzenetére


gorje
senior tag

Napokban csinaltam meg. Itthonrol regisztraltam neki. Magyarorszagot kivalasztva es magyar kartyaval (magyar ar). Ma kezdte el hasznalni Angliaban a tv-n. Rokona is hasznalja a masik fiokot itthonrol. Kivancsi leszek lehet e barmi modosulas ha angolban vereti.
Az alkalmazas is magyar nyelven megy neki.

[ Szerkesztve ]

(#10490) norbertoth


norbertoth
senior tag

A ntflx app-ban (iphone) mostmár nem lehet megnézni mik jönnek majd a közel jövőben?! Olyan jó volt hogy csak hozzá adatam és bekerült a megjelenéskor a listámba :U most annak a helyén top 10 van meg a “mindenki ezt nézi” lista.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#10491) tDr1v3r válasza norbertoth (#10490) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jah nem lehet. Főbb címeket listázza (jön a Mr Robot!), de a többit nem... lehet valahogy revertálok egy régebbi buildre mert ez nem tetszik annyira.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10492) bopeti98


bopeti98
őstag

Egy sima 80 cm-es HD Ready tévén (720p-s) nézem a Netflixet Mi Box S-el.
Most hogy megemelték a középső csomag árát, gondolkodom hogy leváltom a legkisebb 2490 Ft-osra.
Nem szoktam egy időben több eszközön nézni, szinte csak a tévén használom. Valakinek van azzal kapcsolatban tapasztalata, hogy egy fenti paraméterekkel rendelkező tévén mennyivel lenne rosszabb a képminőség? Mert ha nem vagy alig észrevehetően akkor feleslegesen fizetek a nagyobb csomagért.

(#10493) RedCactus válasza bopeti98 (#10492) üzenetére


RedCactus
senior tag

Bár nem ugyanaz, de próbáld ki egy jó minőségű Youtube videóval, hogy beállítod 480p-re a felbontást, aztán visszaállítod 1080p-re. Szerintem látszódik a különbség, de nem vészes.

(#10494) Luissimo


Luissimo
veterán

A Homeland december végéig elérhetö a flixen.

Le fogok rola maradni, az elejét néztem, a végét ezután akartam de mivel nem fog beleférni igy nemtudom elkezdjem-e egyáltalán.

Hol van még fent esetleg?
Nem a virágboltokra gondoltam természetesen :)

Jut eszembe, ki lehet az ilyen filmeket listázni valahol, valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#10495) @rglaaf válasza Luissimo (#10494) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az első 3 évad a legjobb a többi kihagyható én is igy tettem

PSN:BiZzare_0 ️

(#10496) Luissimo válasza @rglaaf (#10495) üzenetére


Luissimo
veterán

Aha, èrtemèn deazèrt ez igy kicsit potmegoldàs lenne, nemde?

Nincs az utolsoban valamifèle lezàràsfèle, ami miatt esetleg hiànyèrzetem lenne?

(#10497) F-ECT$ válasza @rglaaf (#10495) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó a többi is. Kicsit esik a színvonal, de érdemes végignézni.

Dive ever, work never.

(#10498) erahurka


erahurka
félisten

Nincs valami lista arról, mik jönnek és mik mennek Netflixről mondjuk heti frissüléssel? :R

(#10499) Di Natale válasza erahurka (#10498) üzenetére


Di Natale
aktív tag

:((

(#10500) lck


lck
senior tag

Szíves engedelmetekkel bemásolom ide a Lenovo Tab P11 topicba tett bejegyzésemet, ami igazából egy technikai probléma, nem magáról a Netflix kínálatáról szól, de hátha van valaki aki a nevezett tablettel Netflixezik és válaszolni tud nekem:

Sziasztok !
A következő problémám támadt az eszközzel ( sima Lenovo Tab P11 ) :
Körülbelül december 2.-a óta, feltételezhetően valamilyen Netflix, Google vagy egyéb rendszerfrissítés után, megszűnt a készülék "Digitális jogok kezelésénél" a Widevine: L1 mód. Helyette Widevine: L3 mód van csak.
Ezt leellenőrizni a Netflix alkalmazásban az Alkalmazásbeállítások > Lejátszási specifikációk menüpontban lehet.
Ez a módosulás azzal jár, hogy a lejátszás a Netflixben max. SD felbontással megy. Ami szemmel látható képminőség romlást okoz.
A furcsa a dologban az hogy a fiamnak is ugyanilyen tabletje van és nála még megvan az L1 mód. Igaz Ő nem olyan gyakran frissíti a rendszert. ( Csak én vagyok olyan hülye, hogy naponta többször is bemegyek a Play Áruházba a frissítések miatt. ) De persze nem biztos hogy ez okozza a gondot.
Csináltam gyári visszaállítást, de nem segített.
Külföldi fórumon van rá találat, ott elvileg valami Google frissítésre fogják, de csak feltételezés.
Igazából nem hiszem hogy lenne most itt rá konkrét megoldási javaslat, azon kívül hogy várjak egy következő frissítésre - bár nagyon örülnék neki.
Arra lennék kíváncsi hogy másnál is bekövetkezett-e ez a dolog?
Mert ha tömegesen jelentkezett ez a hiba, csak nagyobb az esély a javításra.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.