Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Joshi válasza DJosef (#10650) üzenetére


Joshi
titán

Akkor ott vagy nem a profiloddal nézed a Netflixet, vagy nem jelentkeztél ki rendesen ahogy linkeltem.

(#10652) DJosef válasza Joshi (#10651) üzenetére


DJosef
őstag

Beszéltem a Netflix ügyfélszolgálattal és az iOS eszközökön egyenlőre nem támogatott a színes felirat sem alkalmazásban sem pedig böngészőben.

Forget about it

(#10653) erahurka


erahurka
félisten

Ki lehet valahogy listáztatni az összes gyűjteményt vajon? Ha rákeresek, csak néhányat talál. De tök jó lenne ha az összeset meg lehetne nézni.

(#10654) ebayer


ebayer
tag

Január 26-án érkezik A tettes (The sinner) 4. évada, 5 nappal előtte pedig az Ozark új részei. Legalább lesz mit nézni egy pár napig.

(#10655) Jorus válasza ebayer (#10654) üzenetére


Jorus
nagyúr

No, Sinnerre kíváncsi leszek majd. :K

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10656) toto0569


toto0569
addikt

Sziasztok!
Nem tudom az új K and H mastercard-ot beregisztrálni a Netflixen.
Mindig azt írja,hogy hiba történt, próbáljam később.
Mi lehet a gond? :R

(#10657) sfdrakex válasza toto0569 (#10656) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Használtad már a kártyát máshol?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10658) Chris0321 válasza toto0569 (#10656) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Aktiváltad már a kártyát? Nekem is K&H-s kártyáról vonja a pénzt, nem volt eddig vele problémám.

(#10659) newmoonlight válasza fant0mi (#10645) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Kösz a tippet! Teljesen nézhető.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#10660) toto0569 válasza sfdrakex (#10657) üzenetére


toto0569
addikt

Persze,már több helyre regisztráltam...

(#10661) sfdrakex válasza toto0569 (#10660) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Fizettél is vele pl boltban? Sok banknál úgy aktiválod ha fizetsz vele. Más bankoknál pedig küldik levélben hogyan aktiváld.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10662) F-ECT$ válasza toto0569 (#10660) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát akkor nem maradt más, mint hogy vedd fel a kapcsoltot a Netflix-szel.

Dive ever, work never.

(#10663) Chris0321 válasza sfdrakex (#10661) üzenetére


Chris0321
addikt

A K&H-nál eddig elég volt aktiválni, én az online felületen szoktam.

(#10664) toto0569 válasza F-ECT$ (#10662) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi mindenkinek.
Felhívtam őket és mondta a srác,hogy a bank tíltotta le a sok próbálkozás miatt.
Még 6 óra amíg újra megpróbálhatom.
A K and H kártyafelületén volt 3 pont a fizetésekkel kapcsolatban. A 3. pontban 200000ft limit helyett csak 1 ft szerepelt. Azt este már javítottam majd próbálkozok,ha nem akkor telefon a bankhoz.
Még 1x köszi :R

(#10665) headhunter válasza fant0mi (#10645) üzenetére


headhunter
addikt

+1

"...PCampbell - 2020. 12. 23. 18:27

Csak szerintem hasonlít a főszereplő csaj Nádai Anikóra? :)
Amúgy teljesen nézhető, kellemes kis limonádé, a második évadban többször is hangosan felröhögtem, pedig nem jellemző rám..."

(#10666) fant0mi válasza headhunter (#10665) üzenetére


fant0mi
addikt

A csaj amúgy nem egy hűhatopmodell, inkább olyan szomszédlány típus, de nekem nagyon bejön. Örülnék, ha ő lenne a szomszédlány. ;)
A Nádai meg ehetne valamit, hogy legyen formája. :D

(#10667) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Shadow and Bone hosszabb tavon mennyire misztikus/fantasy? Az elso par resz nagyon bejott, de utanna atalakult valami kosztumos szappanoperava, es felretettem. Csak az a par resz olyan szar vagy ilyen marad vegig?

Mondjuk a Witcher se jott be teljesen a lassu tempo miatt, illetve annal problemasnak tartom, ami a jatekokban is az volt, vagyis hogy van egy komplex vilag, orszagokkal, regiokkal, frakciokkal, aztan nulla kontext nelkul startol az egesz, mintha hianyozna par evvad az elejerol, annyira erthetetlen a poltikai/haborus szal... pedig legalabb az ido feleben az van a fokuszban. A Witcherhez el kellene elobb olvasni valami konyvet hogy az ember kepbe keruljon?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10668) Chris0321 válasza Tigerclaw (#10667) üzenetére


Chris0321
addikt

Én végignéztem az évadot, nem volt vele problémám. Nem tudom mit láttál utoljára, de voltak benne fantasy elemek. Nem igazán szeretnék spoilerezni.

(#10669) erahurka


erahurka
félisten

A Walking Deadek hogy szoktak érkezni Netflixre? Mikor várható a 11. évad?

(#10670) Tigerclaw válasza Chris0321 (#10668) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy ez a gond. Én full fantasy-t vartam az elso reszek utan, ez jelenleg meg csak kosztumos szappanopera mutatoba ritkan fantasy elemekkel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10671) Chris0321 válasza Tigerclaw (#10670) üzenetére


Chris0321
addikt

Meddig jutottál?

(#10672) Tigerclaw válasza Chris0321 (#10671) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Most az 5. resznel jarok, de ez mar teljesen mas, mint az elso resz volt. Politika, szappanoperas klisek, nulla fantasy.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10673) (ex)Cat válasza Tigerclaw (#10672) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nézd meg a Wheel of Time-ot az Amazon-on. Bár gyanítom neked az is szappan lenne. Semmi gond szerintem a Shadow and bone-nal.

(#10674) peestike válasza (ex)Cat (#10673) üzenetére


peestike
senior tag

Szerintem ezek pont olyanok, hogy kinek mi jön be. Wheel of time tetszett, shadow and bone nem. Vaják mindkét évad jó volt. Trónok harcát 2 évad után feladtam, nagyon nem tetszett... Kinek a pap, kinek a papné... Walking dead is kimaradt pár évad, mert szerintem siralmas volt...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#10675) Chris0321 válasza Tigerclaw (#10672) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól emlékszem már csak 3 rész maradt amit nem láttál. Szerintem adj neki egy esélyt és nézd meg azt a pár részt és ha nem tetszik akkor engedd el ezt a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

(#10676) Tigerclaw válasza peestike (#10674) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A GoT -nel nekem is egy komoly szunet kellett talan pont 1-2 evvad utan, mire folytatni tudtam. Egyszeruen ignoraltam az irok/rendezok brutalitasat, a negativ karakterekhez, az anti happyendes storyvezeteshez valo ragaszkodasat, meg hogy minden resszel egyre kevesebb szeretheto karakter marad a tortenetben.

A konyvet azota is el szeretnem olvasni, hogy lassam, az eredetit storyban mi van.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10677) Alex91 válasza Tigerclaw (#10676) üzenetére


Alex91
félisten

Meg brutalisabb...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#10678) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Az "Új barát karácsonyra" c. (egészen kellemes) sorozatra visszatérve, egy csepp üröm az örömben, hogy

SPOILER KÖVETKEZIK!!!

a nagyon szimpatikus női főszereplő, a számtalan aspiráns közül, a legvégén pont ezt

[link]

a "19 éves", csimpánzfejű, unszimpatikus taknyot választja, arra szavakat nem találok. (Kísértetiesen emlékeztet a "Barátok közt"-ben hajdan Berényi Ákost alakító másik csimpánzra: [link] ). Hogy honnan a p..csából kukázták ezt?! Teljesen életszerűtlen olyanokat feltételeznünk róla, hogy

SPOILER KÖVETKEZIK!!!

pl. az átszexelt éjszaka után, a sokfogásos reggelihez kenyeret süt(!!!) a csajnak, később 100 szál vörös rózsát küld (anonim) bocsánatkérésként, egyetemre készül (a tekintete alapján max. szakmunkásképző), meg a barátja kórházi ágya mellett tölti az ünnepeket, stb-stb. Nonszensz.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#10679) kmarci25 válasza newmoonlight (#10678) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Aktiválva van a SPOILER a topikban! Kérlek, hogy használd.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10680) F-ECT$ válasza peestike (#10674) üzenetére


F-ECT$
titán

Trónok harca engem is csak jó pár rész után tudott behúzni, de aztán majdnem a végéig nagyon szerettem.

Tigerclaw: akkor neked tetszene az utolsó évad belőle, nagyon lore idegen volt, ahogy megoldották :U

Dive ever, work never.

(#10681) headhunter válasza newmoonlight (#10678) üzenetére


headhunter
addikt

Ebben is szerepel, ajánlott. [link]

"...A svéd Kristallen-díj nyertese Év legjobb drámája és a Legjobb színésznő (Hanna Ardéhn) kategóriában..."

[ Szerkesztve ]

(#10682) spileraaa


spileraaa
senior tag

a 8 es 12 euros dijcsomag kozt mi a kulonbseg?
es hany keszuleken lehet hasznalni maximum?
rokonok egymas kozt megoszthatjak?

kozben megkaptam regisztracio kozben

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#10685) newmoonlight válasza headhunter (#10681) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Igen, pont miatta töröltem a megnézendők közül a sorozatot. Elmondhatatlanul rühellem a fejét.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#10686) Nordik


Nordik
őstag

Olvastam, hogy lehet bevezetik ne tudjanak akar ketten összeállni és együtt fizetni az előfizetést. Mármint nem egy háztartásban élők. Ez mennyire lehet valós? Tényleg várható?

(#10687) sfdrakex válasza Nordik (#10686) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Régebben is volt róla szó. Gondolom dolgoznak rajta. Teljesen jogosan.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10688) #49155328 válasza Nordik (#10686) üzenetére


#49155328
törölt tag

Több mint egy éve így használjuk, no problem.

(#10689) Qtyii válasza Nordik (#10686) üzenetére


Qtyii
tag

mindig előkerül .. de az előfizetések nagy részét buknák ... nem teszik meg ...nem is ellenőrizhető igazán (mi van ha a gyerek másik városba megy egyetemre... letiltanák... hülyeség)
nem lesz ilyen csak mindig megreklámozzák ... egyébként erről beszélni is főbűn itt ugyhogy ... :)

[ Szerkesztve ]

(#10690) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Egy ajanlas: Maya and the three

Az egyik legjobb sorozat amit lattam, nem csak a Netflixen es nem csak a kategoriajaban. Mondjuk csak eredeti hanggal neztem, igy azzal tudom ajanlani. Lehet hogy jo a szinkron is, de arrol fogalmam sincs.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10691) toto0569


toto0569
addikt

Pár napja kínlódtam a K and H-s kártyával...
Végül sikerült. Tegnap beléptem a Netflix oldalára és ott volt egy plussz emberke.
(Dr. Pápai István) Csak lestem... :Y
Kiléptettem minden készüléket,kitöröltem a "nem oda valót",új jelszó és beléptem.
Nagyon remélem,hogy nem az ügyintéző adta ki másnak pár forintért a jelszavam...lehet,úgy gondolta ha a kártya beüzemeléséhez nem értek akkor ezt sem fogom tudni letiltani.
A Google nem szólt ,hogy az email fiókot feltörték.A jelszó meg elég bonyolult volt. :F

(#10692) kmarci25 válasza toto0569 (#10691) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Szinte biztos vagyok benne, hogy az "ügyintéző" nem látja a jelszavadat. A google meg bármilyen ilyen szolgáltatás csak akkor értesít, ha tömeges probléma történik, egyéni feltörésről nem tudnak szólni, hogy is tudnának.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10693) erahurka válasza toto0569 (#10691) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kaptál mailt, hogy belépés történt új eszközről?

(#10694) toto0569 válasza erahurka (#10693) üzenetére


toto0569
addikt

Már nem tudom és meg sem tudom nézni,mert tegnap ürítettem a kukát.
De elvileg nem is kellett volna új felhasználót csinálnia.
A legnagyobb előfizum van (4 felhasználós) így akárhova bejelentkezhetett volna

(#10695) kmarci25 válasza toto0569 (#10694) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Azért érdekes, mert ha valaki bejelntkezi új eszközről, arról kapsz értesítést. Minegy hogy készített új profilt vagy sem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10696) toto0569 válasza kmarci25 (#10695) üzenetére


toto0569
addikt

Arra nem amatör,hogy feltörje,viszont ahhoz,hogy belépjen,készít magának saját profilt?
A négyből bármalyikbe betudott volna jelentkezni.
A hely adatok meg össze-vissz vannak.
Budapest,Békés megye, stb...
Pedig közöm nincs hozzá,de ezek is én voltam .
Gépről,melóhelyről...

(#10697) erahurka válasza toto0569 (#10696) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor is gyanús lehet, ha nem kellett újra bejelentkezned sehol, mégis ott a levél hogy beléptek.

(#10698) toto0569 válasza erahurka (#10697) üzenetére


toto0569
addikt

De nem csinál senki a családból új fiókot.
Viszont találtam egy ilyet a Netflix fiókomban:
"Philips TPV 2K18 MT5802 Smart TVCsongrád megye (HU) - 194.38.109.174Last Used: 2022. 01. 09. 11:17:55 GMT+1"
Ilyen tévé nincs a családban.

[ Szerkesztve ]

(#10699) toto0569 válasza toto0569 (#10698) üzenetére


toto0569
addikt

Bocs ,kicsúsztam...
Én meg dél körül vettem észre.
Valószínű,hogy ez lehet az...

(#10700) F-ECT$ válasza toto0569 (#10698) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ez alapján nagyon úgy tűnik, hogy valaki megszerezte a belépési adatokat.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.