Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42023) Supr@


Supr@
senior tag

Sziasztok!

Ketto jattekkal akadt problemam. A tunet: elinditom a Dirt Rally-t vagy a The Division 2-t, es allandoan lefagy a gep. Teljesen eltunik minden s kepernyorol es kapok egy full ures kepet, ami alltalaban valamilyen pasztel szinu ( zoldes, narancsos vagy kicsit rozsaszines) vagy feher. A hang nem akad be, a gep nem reagal semmire, csak a reset gomb megnyomasara indul ujra s gep. Valtozo, hogy milyen hamar csinalja, Dirt Rally-ban altalaban a versenyig se jutok el, a Divisonben pedig 2-10 perc kozott valtozo. Nincs kek halal, se beakado hang, hibauzenet, csak egy ures kep, es reset gomb. Friss windows 10 pro, legfrisebb driverek, dx, a gepen avg van, de se azzal, se nelkule nincs valtozas. Minden mas jatek tokeletesen fut, lefuttattam rajta egy ora Prime95-ot, felora Furmarkot, semmilyen hibat nem talaltam. A ramok varialasaval is probalkoztam, minden formaban. Barmilyen segitseget orommel veszek es kiprobalok. Ja es nincs huzva, illetve tulmelegedve sem, full viz van a procin+vgan, a viz nem megy 31 fok fole, cpu prime alatt 55, vga furmark alatt 50 korul.
A gep:
I7 4770k
Asus z97 sabertooth mark s
4x4gb corsair 1600
Evga gtx670 2gb
1.5tb seagate hdd
650 cooler master tap
Elore is koszonom a segitseget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.