Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maximow

    tag

    Sziasztok.

    Volna egy kis problémám egy 3Tb-os Toshiba HDD-vel.
    A következő a helyzet: egyik napról a másikra a számítógépem elkezdett hülyeségeket csinálni, nem akart elindulni a win7, ill 8.1 sem, valamint ha a HDD-n végeztem valami műveletet, az fogta magát, és eltűnt az eszközkezelőből, illetve a win alatt semmi nem látta, továbbá a gép is lefagyott. Se másolni, se programokat megnyitni nem tudtam, mert egy idő után eltűnt a winyó. Ekkor kivettem a winyót, és láss csodát minden tökéletesen működött.

    Vásároltam egy Sata3-as, Usb3-as dockolót, és így ezen keresztül tökéletesen működik a HDD, futnak a programok, tudok másolni és törölni is.

    A winyót teszteltem, egyik progi sem talált semmilyen hibát, HDD sentinel szerint 100/100-as.

    Sata kábelt cseréltem, táp kábelt cseréltem, másik sata porton is próbáltam a gépben, de a jelenség mindig előjött.

    Ha valakinek van valami ötlete, az ne tartsa magában. Minden segítséget megköszönnék.

    Még annyit, hogy a gépben van még egy SSD, illetve ODD, mind a kettő hibátlanul működik a sata csatlakozókon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés