Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-22 06:57:22

LOGOUT.hu

Alapelv: "Ha rendszáma van, itt a helye!":)
Nem a motor mérete a lényeg, hanem az EMBER !!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) DigitXT válasza -Mosquito- (#18550) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem is a Wilker hozta be a vasat olaszból. Mi baj lehetne?:))

(#18552) Micsurin válasza -Mosquito- (#18550) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem csíped őket?

Nem volt zsákba macska, a szerelő srácok megmondták, hogy "épített" a motor, de korrekt menjen vele egy kört és érzi. Az elődöt (Kymco GrandDink 125) kifocizta alóla a mackósajt mellet egy kis Ticos p*csa. :((( Roncsár + biztosító + ráfizzel hozta el. Mivel a GrandDink !!!elvileg!!! GTK-ra tört (Váz, villanyak, villa) legalábbis nekünk és a biztosítónak a Wilker ezt mondta.

Plussz poén: Még a kis 125-ös Quannonom volt, mentünk fékbetétért (Fótiak vagyunk szóval közel van, ilyenekhez tökéletes.) és ott volt kiállítva eladóként a motorja, a GrandDink. Megismertük, a tükrök végén kis gumi "ütközök" a hasidom egy helyen két popszegeccsel összehúzva, a kormányon az általa fabrikált MP3 / Rádiós magno, a motor ezüst színére fújva SŐT még a megerősített dobozkonzol is rajta volt. Szóval nem véletlen egyezés volt... :DDD

[...] Digit, a végén még egy így is ronda összképet még rondábbra festetek bennem a Wilkerről. :D

[...] a Foresight vétele óta eltelt 5 év és ~40 ezer km, kopp kopp eddig semmi komolyabb gondjuk nem volt.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18553) DigitXT válasza Micsurin (#18552) üzenetére


DigitXT
félisten

40000 km? Na jó, de neked nem csak a rendszámkereted Honda...:R
Enyémbe a fele se ment bele, de gond az volt vele dögivel. (#szarolasz)

[ Szerkesztve ]

(#18554) Micsurin válasza DigitXT (#18553) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Apámé, ehhez hozzájön, hogy 110 körül mászkál, ő nem fogja szét sem tekerni, plussz ez a blokk azt hiszem mondhatni bulletproof, mintha a 250-es X9 vagy melyikbe is ez kerülne. :)

Szar olasz? :'( Következőnek szinte csak olasz V blokkos jóságokat néztem, egy kivétellel, az japán V blokkos olasz. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18555) DigitXT válasza Micsurin (#18554) üzenetére


DigitXT
félisten

Linkelni akartam a rendszámos sztorit, de vmi félrement: ez a jó link!:D

(#18556) kcsa válasza Micsurin (#18548) üzenetére


kcsa
veterán

A "nem hűl vissza" jelenség nem zárja ki azt, hogy radiátor nem melegszik fel.

(#18557) -Mosquito- válasza DigitXT (#18551) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ismerjük a sztorit, sírva röhögős sajnos.. :) :(

Micsurin:

Anno még a Béke úton voltak a Shell kút mellett. Már akkor is hegyekben állt az alkatrész. Majd kimentek az M3-ra, az épület mellett volt a kupac cucc. Lehet, hogy a faterod vigyázott rá, csak hát előtte lehet, hogy nem.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#18558) csongi válasza DigitXT (#18553) üzenetére


csongi
Topikgazda

Fele?
4000km es csak szivok vele :D
Lehet ossze kelene hozni a masik motorral, hogy megertse ilyenek kellene lenni. :D
Szerintem a km/szop.s faktort messze en tartom :D

Micsurin:
Jut eszembe. Ha mar a hatso telo cserelve lett, az elsobe az olajat csereljetek ha nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#18559) DigitXT válasza kcsa (#18556) üzenetére


DigitXT
félisten

Még azelőtt kéne eladni, hogy elkezdődik* a "végtelen felújítás" karika.:R
40000 km hiba nélkül az már vmi!:K A mór megtette kötelességét...:))

csongi: na igen, nekem a 20000-ben legalább kijutott egy-két jobb hónap.:D
Volt, hogy fél éven át csak tankoltam (semmi nem akarózott megmurdelni).
Remélem, áprilistól megint hasonló időszak jön. (Lassan fél éve áll, röhej...)

*: lehet, hogy már most késő? (Vizet tudja forralni akkor is, ha hengerfejes.)

[ Szerkesztve ]

(#18560) csongi válasza DigitXT (#18559) üzenetére


csongi
Topikgazda

Kinai szivato! Konkretan szivato! :)
A kis idiotak ossze rahasztottak az allithato alkatreszt!!
Szet kellett szednem, pontosabban vagnom az egeszet.
Kibelezni a patron es egyeb alkatreszeket az eredeti hazba atkoltoztetni, es johet a belallitas. Persze kicsi kinainak szova teszem,hogy a menet nem azert van, hogy ossze ragassza :).

Lekaptam a sekunder hajtast. Valamit elbaxtam, mert nem maradtak hezagok az oldalmozgasra.
Hezagolhatom ujra a fogaskerekek tengelyeit.
A tomites szopatott meg, pont annyit esett ossze a meghuzaskor, amennyi a hezag volt.
De legalabb idobe jelezte es nem tort es kopott szet semmi.

(#18561) DigitXT válasza csongi (#18560) üzenetére


DigitXT
félisten

Hááát akkor ez nem a Honda sara...:D Lehet próbálkozni kicioccó kínaival, de
nem mindig jön be. A gyári japán működött volna. (Csilló pénzért.) Valójában
mindig oda jutunk, hogy a fillérbaszás áldozatai vagyunk: új motor, szalonból.
(És akkor csak a kötelező szervizekre kell hordani. Pár évig nyugi lenne, LOL.)

(#18562) nyogo83 válasza DigitXT (#18561) üzenetére


nyogo83
senior tag

Mondjuk lehet en is elbarkacsolgatnek elso korben valamilyen aftermarket/kinai szivatoval, mint megvenni a gyarit 62k-ert a Madisonhoz :D
Foleg ugy, hogy lehet nekem is eselyes a csere, mert miota legutobb fullosan megvolt a karbi takaritas UH-s mosoban darabokban, meg tuszelep+feszek csere, azota nehezebben indul hidegen es nem is akarja annyira megemelni az alapjaratot. Lusta voltam meg szetszedni megnezni mennyire mukodik a szivato, de nem tervezem a gyari vasarlasat ;]

(#18563) DigitXT válasza nyogo83 (#18562) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem a legfaszább, mert manuális.;] Igaz, már fél éve hozzá sem nyúltam...
Meg amikor a görbült kormányt akartam lecserélni, rájöhettem, hogy miért kell
a 400-ashoz "spéci" kormány. Vagy egy hegesztésben járta ismerős, nyehehe.

(#18564) nyogo83 válasza DigitXT (#18563) üzenetére


nyogo83
senior tag

Ha bedoglik tenylegesen es nem lesz kedvem bontottal/kinaival szivni, akkor lehet nekem is manualis lesz.
Az Madison elott a motoromnal elszakadt a szivato bovdene es volt tartalekban egy ilyen [link] kezi szivato.
Atmenetileg beraktam, aztan vegul azzal is adtam el, mert annyira megszoktam.
Szivato kb mindig csak addig kellett amig beinditottam, meg nagyjabol beoltozkodtem. Indulaskor siman vissza lehetett tolni, egyaltalan nem hianyolta.

Nekem most meg tervben van meg a teleszkop olaj csere, kormanycsapagy ellenorzes/csere, kipufogo csere(kb 1 eve megvan, csak nem jutottam el kipufogoshoz leomlot gyartatni :D ), szelephezag ellenorzes.
Plusz ra kellene nezni a hajtasra mert tavaly ota bent van a multivar meg komplett uj kuplung mindenestol es mintha lenne egy pici bizonytalankodas neha hirtelen gazra (mintha csuszna a szij) illetve elindulaskor egy kis torpanas gyorsitaskor(ez lehet a szivato miatt is, hogy nem bir kiporogni, mert hidegen csinalja csak).

(#18565) DigitXT


DigitXT
félisten

Na, főtengelycsapágy cserélve, új főtengely a helyén, blokkfelek összehúzva.:D
Már csak az akadályozza az összerakást, hogy a gyűrű elég kopott volt, szóval
még egy gyűrűszett rendelést meg kell várni. Marcell korrekt és profi szerelő.:K

SH-ban épp kint volt a varió. Maja is alakul. De már elfelejtettem, hogy pontosan
mit csinált már meg rajta. De lassan az is kész. Mondtam, hogy ha kész, akkor
viszem a Cygnust a kóválygását rendbehozni, visszafelé meg jövök a Majával.;]

Ide is beszúrom a képet, még a csapágycsere előttről. Címe: fasza ez a blokk!

(#18566) kcsa válasza DigitXT (#18565) üzenetére


kcsa
veterán

Tegnap beszéltem vele, be is paráztatott, hogy a csattogás ami az egyik panasz volt az lehet főtengely csapágy is. Hiányzik mint az üvegesnek a hanyattesés.

[ Szerkesztve ]

(#18567) Burt1793 válasza kcsa (#18566) üzenetére


Burt1793
veterán

Óra szerint mennyi van a robidban?

(#18568) kcsa válasza Burt1793 (#18567) üzenetére


kcsa
veterán

Ha teljesen őszinte akarok lenni: fogalmam sincs :D az nem én vagyok aki mindent vezet kockás füzetben :)

Valami 32k rémlik.

(#18569) Burt1793 válasza kcsa (#18568) üzenetére


Burt1793
veterán

Mármint 32 ezer km?
Hányszor fordult körbe? :D
Nekem a 37 ezredik km ezen a héten volt meg, szó nélkül.

(#18570) kcsa válasza Burt1793 (#18569) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor 43, whatever. Azért sem foglalkozom vele, mert semmit nem árul el, nem tudni mennyi lehetett.

Autóm már más kérdés, az valódi 194k, így azt tudom is.

[ Szerkesztve ]

(#18571) csongi


csongi
Topikgazda

skacok!
Ha feltszek egy olyan karbit amin nics rajta a tengely elfordulasnak a jeladoja az attol meg lehet jo?
Ez a rohadek foresight karbi most mar a kukaba dobom.
Eleg volt belole.
Nincs stabil alapjarat, a fordulatot vagy vissza engedi vagy nem. A hideg oldali alapjarat az uveg hang kornyeke. Levego csavart hiaba allitom nincs atmanet, vagy hullamzik az alajarat vagy porog mint a dog...
Az uszon nem lehet szintet allitani mert fix ontott muanyag.
Elkopott a lelke is, nem kinlodnek vele tovabb.

(#18572) kcsa válasza csongi (#18571) üzenetére


kcsa
veterán

Szándékosan igyekszem távoltartani magam a karburátoros járművektől, de amennyire tudom a gyújtással van összedrótozva, hogy a terhelés függvényében adhasson erősebb szikrát. Hogy enélkül hogyan viselkedik, azt nem én fogom megmondani neked :D

(#18573) sityupityu válasza csongi (#18571) üzenetére


sityupityu
veterán

Igazán komoly karburátáros motorokat még nem szereltem, amiket meg igen azoknál meg hasonlót sem láttam még. Vagy keverem valamivel ezt a dolgot, bár nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#18574) nyogo83 válasza csongi (#18571) üzenetére


nyogo83
senior tag

Szerintem egy CDI-t is lehet cserelned kell hozza. Ahogy kcsa is irja, a motorvezerloben osszefugg a folytoszelep allas/gyujtas/befecskendezes terkep, mert elogyujtast is allitja.
Lehet meglehetne probalni eloszor sima karbival, aztan ha nem sikerul osszeloni vele, akkor valami hasonlo karbis blokkrol egy CDI-t hozza muteni.

(#18575) csongi válasza nyogo83 (#18574) üzenetére


csongi
Topikgazda

CDI-m van.
Nah akkor a kokanyolas kokanyolasa kovetkezik.
Elektronikaval varialtak, mert a blokk ugyan az, mint a hexakba volt.
Majd valamit ossze hozok, ha fekete fust szall fel akkor meggyujtottam az egeszet. :)

(#18576) Bogyó bá' válasza csongi (#18575) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha fehér füst száll fel, akkor meg pápaválasztás van. DigitXT-től már ezt is tudjuk. :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#18577) huszi.gyb válasza DigitXT (#18565) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Készül a Maja? De jóó :D Pont arra gondoltam, holnap ha unom a fejem melóban megcsörgetem, hogy hogy áll... :D

Nálam most itt a Leonardo, a Diot is össze kéne rakni, és akkor tudok továbbra is motort biztosítani. ;]

www.dongosofor.hu

(#18578) DigitXT válasza huszi.gyb (#18577) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha megtudod, mikorra lesz kész, és a Madison előtt, az ajánlat áll...:))
(Bár gondolom a bontott villát is vinni kéne, de majd felgumipókozzuk, lol.)

(#18579) FeniX-


FeniX-
aktív tag

Srácok, szokott-e valamelyikőtök olyan "üzemmódban" navigációs programot használni telóról, hogy beállítja az útvonalat, és csak zsebreteszi a telefont és a lényeget a fülhallgatóba mondja a progi?

Androidos telómon valamiért a waze és a gúgli mepsz is azt csinálja, hogy beállítom, elkezdi pofázni, hogy mi az első akcióterv (pl. 300 méter múlva forduljon jobbra), majd soha többet nem mukkan meg. :-D

Ma agybajt kaptam mindkét programtól.
Csévharasztra mentem le, ami "itt van" nekem a szomszédban, tényleg nem nagy táv, viszont zeg-zugos utca volt a célállomás, és 5 percenként kellett félreállnom, hogy pontosítsak, mert nem szólalt meg a navigáció.

Azt hittem földhözvágom a telót.
Kerestem ilyen beállításokat, hogy "képernyőzárral is működjön" de nix.

[ Szerkesztve ]

(#18580) DigitXT válasza FeniX- (#18579) üzenetére


DigitXT
félisten

Én szoktam. Közben zenét is hallgatok: amikor pofázik, frankón megállítja.
Régebben rémlik, hogy volt vmi gebasz, és notórikusan hallgatott a navi.:DDD
Talán egy frissítés tette helyre, de az fura, hogy egyszer beszél, aztán nem.

Ha soha nem beszélne, olyan beállítás van... Ha némítod a multimédiát, az
se jó.:D De ha az elején beszél, akkor később is kéne. Hacsak nincs valami
marha energiatakarékos beállítás, hogy képernyőzárral nincs GPS frissítés.

Szerk: zegzugos utca esetén célszerű rápillantani, a hangbemondás kevés.
Persze a semminél több. Amikor félreálltál, mutatta a teló az útvonalat? Ill.
a pontos helyzetet? Már jártam úgy, hogy az elindítását elfelejtettem.:))

[ Szerkesztve ]

(#18581) FeniX- válasza DigitXT (#18580) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Halou, igen elsőre nekem is ez jutott az eszembe, de el volt inditva. Mikor elraktam zsebbe, es lenyomtam a képernyő zárat, utana ujra megnezve feldobta, hogy "még mindig ide akarsz menni?" es meg kellett nyomni, hogy folytatom. De a hellyel tisztában volt.

Most megnéztem, a kepernyozar megakadályozása, ill. a "waze előtérben marad" is be van klattyantva.

[ Szerkesztve ]

(#18582) csongi válasza FeniX- (#18581) üzenetére


csongi
Topikgazda

Android, vagy a keszuleked topikjaba informalodj :)
Amugy szerintem az energia gazdalkodasod tul szigoru.

(#18583) kcsa válasza FeniX- (#18581) üzenetére


kcsa
veterán

Én is úgy gondolom, ahogy csongi, huawei pl kifejezetten hajlamos arra, hogy mindent bezárjon.

(#18584) FeniX- válasza csongi (#18582) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Áhá, lehet, hogy ott kell körbenéznem!
Köszönöm!

(#18585) Burt1793 válasza FeniX- (#18579) üzenetére


Burt1793
veterán

Párszor navigáltam már így a waze-zel, működött rendesen. Az új kijelzőlekapcsolós, akkukimélő mód viszont nem megy (értelemszerűen autóban), pedig jó lenne, a nagy sárga ikon könnyen beég rajta jobb alul max fényerőn.

(#18586) kcsa válasza Burt1793 (#18585) üzenetére


kcsa
veterán

Tessék normális telefont használni, gagyi oled paneles helyett ;]

Sent from my OnePlus 5T :P

[ Szerkesztve ]

(#18587) Burt1793 válasza kcsa (#18586) üzenetére


Burt1793
veterán

Most lett két éves az s7esem, még nincs beégve a waze, de napi pár órás max fényerős szeánszokkal pár hónap alatt beég az a szar ikon. A kék pixelek tökre elgyengülnek, a piros és a zöld ok. Apám telefonja mondjuk lassan 4 éves és sokat is waze-ezik, látszik is a nyoma.
Neked működik ez a mód? Az jutott most az eszembe, hogy talán le kell kapcsolni a kijelzőt és az app visszakapcsolgatja.

(#18588) kcsa válasza Burt1793 (#18587) üzenetére


kcsa
veterán

Passz, elég ritkán wazezok, az eredeti kérdés nyomán találtam meg az energiatakarékos módot is. Ha úgy van, hazafelé kipróbálom.

De ha robogózok és ismeretlen helyre megyek, szokott futni a háttérben.

(#18589) Burt1793 válasza kcsa (#18588) üzenetére


Burt1793
veterán

Pontosan, azzal nincs gond, én is ritkán waze-ezek, apám is csak a rendőrök miatt használja, de olyan nagy a tűréshatár, hogy emiatt nekem nincs rá szükségem, a környék és Budapest nagy részét elég jól ismerem, nincs rá szükségem, kocsiban kb havi 2szer használom pár órát, így bírja az amoled is. Én egyelőre nem szeretnék nagyobb méretű telefont és az s7 legtöbb tulajdonsága nagyon kedvező számomra.

Ez az akkumulátor kímélő mód kb fél éve került a szoftverbe, de nekem még autópályán 100 km-nyi egyenes haladás esetén se kapcsolta le a kijelzőt az app.

Az angel scooter esőben, vizes aszfalton nagyon jól teljesített, most már mocskos is, nem is látszik, hogy új. :D

[ Szerkesztve ]

(#18590) Micsurin válasza kcsa (#18583) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Emui 5 előtt. :) 4.1 és előtte meg fejlesztői, és folyamat korlátozást kilőni.

Utána az intelligens management ha nem buzerálod az appokat és folyamatokat "megszokja" és nem zárja be.

Bár a kérdését elolvasva, ha Emui, akkor --> Telefon Kezelő --> Energiahasználati tűzfal --> Waze-nál a csúszkát be, hogy futhasson a kijelző kikapcsolása után is minden egyéb beállítástól független.

Na, faternak úton minden a hűtéshez.
Jött a következő nyalóka. :DDD
Valami a variátor deknibe belecsiszolt, elvan kopva a tömítés ez tuti, na de már ha szétszedte. Megnézte a görgőket, tavalyi Malossi szett, talán 5k van benne? gyönyörű kockásak. Tárcsa csere is következik, újabb ~46k volt OEM-Partsról, kellet a tárcsa és az a lemez bizbasz ami a görgőket lenyomva / odafogja. (Nevét ne kérdezzétek, tuti értettek. :D )

A karma a dologban, előtte közölte velem, hogy a koreaimban az új hátsó Kayaba gázos tag mennyibe is fájt, nem is érti. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18591) kcsa válasza Micsurin (#18590) üzenetére


kcsa
veterán

Erősen más tapasztalatom van :D Cégnél MDM-et terítettünk, és messze a legtöbb nyűg a Huaweikkel volt (beleértve a sajátomat is, amit ezzel a lendülettel le is cseréltem). Még a full noname kínaiak is kiszámíthatóbban viselkedtek. De mindegy is... :)

(#18592) Micsurin válasza kcsa (#18591) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem vita. :N
Más a véleményünk. :D És ha be vannak lőve nagyon is jól funkcionálnak. Azt leszámítva, hogy a spéci SoC és chipset miatt az OpenKirinen kívül üres az XDA Custom Rom & Kernel része más panasz nem lehet. Amíg hozzák a szintet én maradok náluk. Még a stock droidot se szerettem ennyire.

Honor 8, M3 8.0 (nálam, 8.0 próba erejéig)
Honor 8, M2 10.1 (anyám)
Honor 9 bnő.
P9 fater

Az megint más kérdés, hogy dobozból kivéve állítgatás nélkül tényleg nagyon felejtős az EMUI.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18593) kcsa válasza Micsurin (#18592) üzenetére


kcsa
veterán

Hát igen... de ez egy 10ezer fős cég, ebből ~3ezer MDM célcsoport, és elvárás az out-of-the-box működés. Úgyhogy maradt nyamnyung J7

(#18594) Micsurin válasza kcsa (#18593) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nyamnyung. Made my day. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18595) DigitXT válasza Micsurin (#18590) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem nyomólapnak hívják. Amúgy az miért volt cserés? Malossi görgőkről
nekem is az a tapasztalat, hogy viszonylag kevés futás során kockásra koptak.

(#18596) Micsurin válasza DigitXT (#18595) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hülyén hangzik de mintha a fém széle, a görgök között be lenne rágva, finoman verve. (Este tudok képet feldobni. Most rohangálás van pesten, bluechip nem képes felvenni a telefont. ) Úgy volt vele ha már felújítunk akkor mindent ami ott van.

RMS görgőket vett most. (Elleneztem, legjobb tudomásom szerint egy ideje kínai cég, rossz értelemben.)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18597) -Mosquito- válasza Micsurin (#18590) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nyomólapnak hívják. Malossi görgők eleve puhák, csoda ha max 6-10eKm-t elmennek. Szíj ért bele a deknibe vagy a könnyebb görgő miatt, vagy kopott/nyúlt stb. Szerintem lehet EBC, Brembo tárcsák jóval olcsóbbak lettek volna.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#18598) DigitXT válasza Micsurin (#18596) üzenetére


DigitXT
félisten

Az RMS görgő hasonlóan szar lesz... Már ha a Malossit le lehet szarozni emiatt.
Nem hangzik hülyén: el tudom képzelni, hogy kapott az élettől. Azért kérdeztem.
Ellenben volt szerencsém egy vadiúj variátorhoz, ami szintén nem volt hibátlan.:DDD
Legalábbis ránézésre. Szóval nem biztos, hogy kopás vmi, lehet gyárilag is fura...

[ Szerkesztve ]

(#18599) kcsa válasza Micsurin (#18596) üzenetére


kcsa
veterán

El tud kopni a nyomólap is, nem túl nagy meglepetés. RMS görgő meg jó szar, én is megpróbáltam - hátha pont nálam törik meg az átok, de miért is tenné? :D

(#18600) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi a válaszokat! :R

Leszedte a kuplungot is. Úgy néz ki ha lúd akkor már hízik.... :DDD :DDD Jó ha 2-3mm anyag van rajta, tuti cserés.

Jól gondoljuk, hogy a rugó itt is cserés ilyenkor ? (Lamella szett cserénél haverok azt tanították motoron mindig cseréljük a rugókat is.)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.