Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5036) sniper elite válasza gombcomp (#5030) üzenetére


sniper elite
senior tag

Nekem ez a tapasztalatom sajnos, persze vannak kivételek, de ez azért elég durva példa volt hogy egy 25 éve szakmában lévő veterán szervízvezető még sose látott Core i7 rendszert! A másik meghogy szinte és ezt nem csak saját tapasztalatomból mondom, de lehúzásban is mesterien teljesítenek ezek a hivatalos szervízek, volt olyan hogy 4 darab teljesen átlagos céges gépet velük rakattam össze 2-3 éve, és képes volt elkérni egy gép teljes szereléséért 15 ezret! Mondom vannak kivételek, lehet te rendesebb is vagy meg minden, de ez a probléma fent áll sajna! Főleg vidéken szerintem!Vagy volt olyan példa, hogy a srácnak bedöglött a vga kártyája, bevitte az egész gépet hogy készítsenek róla szakvéleményt, erre 2-3 napig ott fogták a gépet, és mikor felhívták hogy mehet érte akkor derült ki hogy szépen ki kell csengetnie 30k-t mert nem is tudom mennyi órás munkának írták be! Srác meg mivel levolt égve így 3 hétig kénytelen volt bent hagyni a gépet, én váltottam ki neki mert már fenyegetőztek hogy elfogják adni... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.