Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) sp8787


sp8787
addikt

Teljesen veletlenul belefutottam ebbe az Event Quest-be az egyik Arena Session-ben ami nalunk Europaban nem is elerheto alapbol.
Eloszor nem is hittem a szememnek ekkora Great Jagras-t meg nem lattam.
Monster Hunter World | USJ Event Quest Azure Star Long Sword & Palico Gear

(#1102) Silterax


Silterax
tag

Arenaba Nergigante eventnél miért nem tudom regisztrálni az időmet? Még a ranglistát sem mutassa.

(#1103) Silterax válasza twi452 (#1100) üzenetére


Silterax
tag

Játékban eltöltöt majd nem 500 óra alatt egyetlen egy Attack jewelt nem találtam eddig még. Talán majd a következő 500-ba sikerül farmolnom legalább egy darabot :D

(#1104) Adam_Shepard válasza sp8787 (#1101) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A kodjat felirtad hogy lehessen csatlakozni hozza? Ezt hajkuraszom mar egy ideje de a reddites modszer nem ment.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1105) sp8787 válasza Adam_Shepard (#1104) üzenetére


sp8787
addikt

(#1106) Adam_Shepard válasza sp8787 (#1105) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

na majd rápróbálok!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1107) sp8787


sp8787
addikt

Done

(#1108) sp8787 válasza sp8787 (#1107) üzenetére


sp8787
addikt

Jovo het Pentektol ez sokkal konnyebb lesz.
Jon egy Elder Recess Event is.
Monster Hunter World Events Schedule

(#1109) DaveHutt válasza sp8787 (#1108) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ebből mit érdemes megcsinálni?

(#1110) sp8787 válasza DaveHutt (#1109) üzenetére


sp8787
addikt

A Platinahoz?
Rock N Roll Recess, Deep Green Blues, Wildspire Bolero, Coral Waltz es Effluvial Opera.
Ha ezkbol megvannak a crown-ok akkor marad a Black Diablos meg az Elder-ek ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

(#1111) sp8787 válasza DaveHutt (#1084) üzenetére


sp8787
addikt

Az a Critical Draw Build amit linkeltem finomithato. Ugyanis amikor teszteltem/farmoltam kiderult ,hogy alig kopik a fegyver nem nagyon veszit a sharpnessbol.

Ugyhogy az a Handycraft Jewel valojaban teljesen szuksegtelen/cserelheto.
Vagy akar a Death Stench is lehet ,hogy lecserelheto vmire.

(#1112) twi452


twi452
senior tag

Megvan az új kedvenc... imádom :D
Még kicsit gyakorolni kell vele de eddig nagyon tetszik :)

Youtube

(#1113) BOBAKILL válasza twi452 (#1112) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Akkor hivhatnánk "nagypapinak". Asszem ez volt a neve a Predatorban. :DDD

(#1114) Adam_Shepard válasza sp8787 (#1107) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na! Gratulálok! Az első kiposztolt/ hivatalos PH MHW Platina!

(Mostmár jöhetsz segíteni nekem is) ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1115) DaveHutt válasza sp8787 (#1110) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszi és gratulálok!

(#1116) sp8787


sp8787
addikt

Koszonom Hunter kollegak!
A hunter must hunt. :DD

Egyebkent egy nagy haszna volt a dolognak 2 fegyvert nagyon megszerettem a Lance-t meg a Greatsword-ot.

Ugyhogy most eppen csinalom a Deviljho GS,Lance, Switch Axe meg a Hammer buildet.
Neverending lol

(#1117) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Vmi jó Lance buildet ajánljatok már nekem, amivel nem cartolnak multiban. Farmoltam ma Nergigantet az íja miatt, és habár egyszer sem kapott el 2 óra alatt, azért jónéhanyszor szaladtam vedelni a potit.

[ Szerkesztve ]

(#1118) twi452 válasza sp8787 (#1116) üzenetére


twi452
senior tag

A switch axe-ba én is belekóstoltam a szokásos örökélet regenerálós def buildemmel és nagyon szépen muzsikál :D
Van sebzés is a "fénykarddal" és közben max közeli def :D
Az a kaszabolás amit meg csinál vele.. beszarás :D

Lassan én is végigpróbálom az összes fegyvert..:)

(#1119) sp8787 válasza DaveHutt (#1117) üzenetére


sp8787
addikt

En ezt a 3-at pakoltam ossze eddig
Perdition's Hand

Fiendish Tower

Fiendish Tower

Az utolso kettonel csak az a kulonbseg ,hogy van e eleg Guard Jewel-ed.

(#1120) twi452 válasza DaveHutt (#1117) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam ez az örökélet mód alap koncepciója ami kis finomításokkal majdnem minden fegyvernél működik.

Lance-nél én berakom a guard up-os követ amivel mindent lehet blokkolni illetve a ha nem kell handicraft akkor mehet a charm helyére 3-as guard pl. Ezzel már teljes teknős mód ami szépen gyorsan visszatölti az életed miközben csak blokkolsz és ilyenkor vagy a legnagyobb biztonságban is :)
A Sonorous kő nem kell az a horn buffja úgyhogy ott is felszabadul el hely plusz ha tudsz akkor a fegyverbe is pakolhatsz még ami csak jólesik.
A medicine-el és recoveryvel hip-hop visszamegy a hp.. ha a macskád nyom neked recovery buffot akkor meg fél mp alatt visszatölti a piros(sárga) életet :D
(ja és jópofa dolog a hp recovery augmentálás is csak nehéz hozzá összeszedni a köveket ugye.. :( )

[ Szerkesztve ]

(#1121) sp8787 válasza twi452 (#1120) üzenetére


sp8787
addikt

Lance-nel egyebkent meg kellett szoknom ,hogy ha pl. lekapjak a fel HP-met akkor nem kell panika esni es Potion utan kapkodni mert abbol csak baj lehet. Hanem szepen a Health Regen-es Lance plusz a Vaal Hazak szepen visszatolti. Csak blokk es bokodes.

(#1122) DaveHutt válasza sp8787 (#1119) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs semmi értelmes Jewelem, nekiesek majd a Jewelmentes buildnek, köszönöm!

(#1123) twi452


twi452
senior tag

Na mentem egy tempered kirin zaklatós kört..
50 perc alatt kb 140-150 nyomból 10 investigation jött össze amiből 8 darab 2 reward-os...majdnem megérte :D

(#1124) Silterax


Silterax
tag

Egyelőre gyakorlás képen megpróbálok én is összerakni egy Vaal Hazak féle csapat támogatós buildet. Ki is próbáltam egy Tempered Odogaron küldetéssen, de aztán megjelent Basel és elkezdtem kapkodni és kétszer is gyors halál volt. Harmadjára már kellett vennem egy mély levegőt hogy lenyugtassam magamat. Szokni kell még az SnS-t mert a távolsággal és védekezéssel is bajok voltak. A paralysis jól működőt, hatszor lebinitottam vele odogaront. Fire defense viszont elég alacsony. Ezt is szoknom kell még mert ha egy simma Basel elintéz ott gondok lesznek a későbbiekben is. Friendship skillt egy Low rankos küldin fogom kipróbálni. Ezt nem tudom hogyan fog működni egyáltalán érdemes lesz használni. Amit a későbbiekben tudok változtatni az a Charm lesz. Egy Guard up nagyon fontos lenne. Ha lesz 3 paralysis jewelem akkor kiváltom vele a recovery speedet vagy a Friendship skillt.

(#1125) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nos, lassan én leszek a nergigante-srác itt a fórumon, de valami tölrtént, amit nem értek... Kicarveoltam a tailt, meg is jelent oldalon és amikor mentem a kovácshoz, akkor ugyanugy hiányzott mint azelőtt... hogy van ez? Vagy a legvégén is meg kell, hogy adja? Itt farmolom már ezt a rohadást napok óta és elegem van :W

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1126) twi452 válasza Adam_Shepard (#1125) üzenetére


twi452
senior tag

Nem, elvileg azt a jutalmon kívül megkapod amit kiszedtél belőle.
Azt nézted, hogy amikor carve-oltad akkor tail-t kaptál belőle? Mert nem mindig azt ad :)

(#1127) Adam_Shepard válasza twi452 (#1126) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Naná! örültem is mint majom a "tailnek". Rohantam a Smithyhez és hidegzuhany...

Gem, horn, már minden esett csak ez nem...

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1128) twi452 válasza Adam_Shepard (#1127) üzenetére


twi452
senior tag

Akkor passz, fura a dolog.
Mert ha kívánságlistára raksz valamit és sikerül kivágni egy alapanyagot belőle akkor azonnal már ott felugrik az üzenet, hogy lett valami ami kell a cucchoz.

(#1129) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#1125) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tegnap egész nap Nergigante ment, ket nyomorult Horn+ hiányzott a 8as íjhoz. Nyilván senki nem a szarvát ütötte, az arany jutalom dobta be kétszer két óra szenvedés után.
Sajnálom, hogy így jártál.

[ Szerkesztve ]

(#1130) twi452 válasza DaveHutt (#1129) üzenetére


twi452
senior tag

Akkor tegnap nergigante nap volt mert este/éjszaka én is azt farmoltam. Volt két szett tempered Investigation aztán végignyomtuk egy seggel egy másik sráccal aki bejött a session-ömbe.
Ami kuriózum volt, hogy ő is hunting horn-os volt.. úgyhogy 2 dudás volt egy csárdában + 2 sos random mindig és szépen működött is 10 perces körökkel :D
Ő deviljho-s dps volt én még bazel-el mentem potis support örökélet def build-el :)

[ Szerkesztve ]

(#1131) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nos, képzeljétek el.. visszaléptem a játékba, hogy wishlisteljem a tailt. és ott volt! Már csak 1 hiányzik :O

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1132) twi452


twi452
senior tag

Határozottan jön föl a long sword.. :D

Sikerült szereznem végre piercing követ is bowgun-omhoz de annyira nem tetszik így se, valahogy kevésnek érzem vagy csak unalmas távolról lövöldözni piercing shottal a dögöket aztán a legkisebb csúnya pillantásra félreugrani :D A shield-et beáldoztam a gyorsabb tárazásért. Az egyetlen számomra tetszetős build a kegyetlen shotis, ott weak spotokra kemény sebzéseket lehet nyomni és ko-zni :)

[ Szerkesztve ]

(#1133) Silterax


Silterax
tag

A tavaszi fesztivál menetrendje. Lesz miből válogatni
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1134) sp8787


sp8787
addikt

(#1135) sp8787 válasza Silterax (#1133) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem en a nagy reszet a “Relish The Moment" Tempered Deviljho-val toltom.

Esetleg a “Snow & Cherry Blossoms“-al a HR novelesre jo de annak meg olyan hu de sok ertelme nem biztos ,hogy van.

Nem baj azert ,hogy ennyi event lesz lehet majd valogatni.

(#1136) BOBAKILL válasza sp8787 (#1135) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Arra én is gyúrok majd mert érik a revans Deviljhonak a múltkoriért. :D
Én örülök mert sok minden lesz tényleg, nem csak egy event. Jöhetne meglepinek egy új szörny is, de biztos nem így lesz. A SF V skin is jópofa dolog, időtöltésnek jó lesz azt is megszerezni. :)

Ja amúgy gratula a platinához! :) Nem sokan szerezték meg eddig rajtad kívül szerintem. :C

[ Szerkesztve ]

(#1137) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Ha már Platinum kérdéskör. Vhol meg lehet szerintetek nézni, hogy hány small és large gold crownt szedtem eddig össze?

(#1138) sp8787 válasza DaveHutt (#1137) üzenetére


sp8787
addikt

Pl. Monster Field Guide, Guild Card

(#1139) Silterax


Silterax
tag

Nekem is már csak a kicsi és a nagy arany korona van hátra. 13 kicsi és 9 nagy. Még kb. olyan 200-300 órát tippelek és meglesz az összes korona.
És majd nem kiment a fejemből. Romlott völgybe még a fekete madarat is elkell kapnom.

[ Szerkesztve ]

(#1140) sp8787 válasza Silterax (#1139) üzenetére


sp8787
addikt

Ne viccelj mar. Pentektol minden map-hoz lesz Event. Gyakorlatilag map-onkent cca 4-10 ora mindet osszeszedni. Hogy lenne az meg 200-300 ora?

(#1141) Silterax válasza sp8787 (#1140) üzenetére


Silterax
tag

Most is 7 küldetést csináltam a Rotten Vale-be. Jelen pillanatban 3 korona hiányzik onnan, de egyszer sem adott koronát. Értem ez alatt hogy még ezüst szintűt sem találtam. Szóval ott is hagytam idegeségemben. Már lassan levadásztam 70 Baselt de a nagy aranykoronás csak nincsen meg. Mondjuk ez nem bosszantó mert Basel szeretek vadászni.

(#1142) sp8787 válasza Silterax (#1141) üzenetére


sp8787
addikt

7 egesz kuldetest!?

A psc forumon van olyan aki 200 Rathalos utan nem kapta meg a Large-ot. Van akinek meg 150 utan lett meg a Dodogama.

Szoval na

(#1143) Silterax válasza sp8787 (#1142) üzenetére


Silterax
tag

Igen, events küldit csináltam. Az mindjárt 28 monster. Ez idő alatt legalább egy kicsi ezüstöt dobott volna be. 200 Rathalos? Ez tényleg bosszantó lehet. Viszont én nem úgy tekintek rá mint egy versenyszámra hogy minél előbb sikerüljön aranykoronára teljesíteni. Valamikor meglesz és kész. Ezért is irtam 200-300 órát.

(#1144) sp8787 válasza Silterax (#1143) üzenetére


sp8787
addikt

Igen de azok kozott lehett olyan ami nagyobb volt mink a kicsi vagy kisebb mint a nagy de megis gold volt.

200 utan en mar tknszurtam volna magam az vszinu. :D

(#1145) twi452


twi452
senior tag

Tegnap éjszaka kipróbáltam ezeket az arena küldetéseket.. hát rendesen felidegesített azt kell mondjam :D

Ma el sem indítottam inkább a játékot csak a spotify szólt a box-ról és nekiálltam összerakni az Apache-ot
Úgy kb 6 óra "kikapcsolódás" után össze is állt a cucc... megy a gyűjteménybe :)
Mondjuk még mindig a Tie fighter a kedvenc.

[ Szerkesztve ]

(#1146) sp8787 válasza twi452 (#1145) üzenetére


sp8787
addikt

Az Arena marhajo, pedig nagyon nem szerettem. A fegyvervalasztasnal egybol kiderul ,hogy az illeto jart e mar az Arenaban vagy nem. Tipikus pelda a Diablos+Black Diablos.

(#1147) DaveHutt válasza twi452 (#1145) üzenetére


DaveHutt
őstag

Gyönyörű dög!

(#1148) BOBAKILL válasza sp8787 (#1146) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem azért szívás az Arena mert talán 2 fegyverrel tudok rendesen játszani. A LS meg a Hammer. Hammerrel úgy-ahogy. A többivel csak szenvedtem eddig az arénában. De azért izgalmas is egyben.

Más: tegnap Hamamereltem, egy barroth breaker III-al, 420-ig húzott para sebzéssel. Ja és megcsináltam az első augmentációmat hammerre, a helath regent. Jártasság híján egy tempered radobaan-al mertem csak megküzdeni.Hát nagy élmény volt. Olyanokat kapott hogy csak néztem, és vagy 3x leparalizáltam. 1-2szer kapott 240-es sebzést is. Ez lehet nem nagy szám de nekem az volt. :D
Mondjuk én is kaptam sebzést bőven mert nem vagyok olyan mozgékony mint LS-el.

[ Szerkesztve ]

(#1149) sp8787 válasza BOBAKILL (#1148) üzenetére


sp8787
addikt

En se tudok hu de jol jatszani sok fegyverrel. De pl. a Diablos+Black Diablos parost sikerult az egyik szinten Lance-et valasztoval A-ra megcsinalni. Mar akkor gyanus volt ,hogy tudja mit csinal amikor abba a sarokba futott ahova en szoktam futni mindig a Dragonator melle. :)

[ Szerkesztve ]

(#1150) sp8787


sp8787
addikt

Ez az uj GS a Wyvern Ignition egesz jol nez ki raadasul egesz jo statjai lesznek ha minden igaz.
Kirin ellen tokeletes lesz. :)

Monster Hunter World | Wyvern Ignition Greatsword Gameplay & Breakdown

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.