Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#650) üzenetére


DaveHutt
őstag

Harmadik nagy mérföldkő, amin elvéreznek az emberek Anjanath és Diablos után.
Pont előtte vagyok, nem merek nekimenni HR body armor nélkül. Már 3 napja nem esett Rathalos Ruby, még egy napot kap, aztán nekimegyek LR Rathalos armorrel.

[ Szerkesztve ]

(#652) Mister_X válasza DaveHutt (#651) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Diablos nem szerepelt emlékeim szerint assingmentek között, szóval nem nevezném vízválasztónak. Ennyi erővel lehetne bármelyik elder dragon (pl. low rank Kirin) is, mert azok ellen már jobban kell tudni játszani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#653) BOBAKILL válasza Mister_X (#652) üzenetére


BOBAKILL
őstag

#Dave:
Nergiganténak alacsonyabb szinten a onehit bombája azért durva. És állandóan mozog. Mondjuk ha kiismered akkor el tudsz ugrani előle. De más eldernek nincs onehit támadása szerintem.
Diablos egy sunyi dög de kiismerhető és hat rá a flash.

[ Szerkesztve ]

(#654) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Jo de ez tovabbra sem valaszolta meg a kerdesemet.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#655) oriic válasza Adam_Shepard (#654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz még randid vele. :)

Live-Die-Respawn

(#656) twi452 válasza Adam_Shepard (#654) üzenetére


twi452
senior tag

Dave válaszában ott van pedig :)
Ő ott tart, hogy nekimenjen 1:1-ben Nerginek csak még hiányzik az áhított páncélból és azt farmolja :D

(#657) sp8787


sp8787
addikt

(#658) DaveHutt válasza twi452 (#656) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tegnapi szerencsém alapján, nekimegyek LR armorrel, aztán építek vmi elder páncélzatot inkább. Meguntam Rathalost.
Adam_Shepard: kötelező ellenfél lesz, egy kapu az Elder Dragonokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#659) Bad Pritt válasza Mister_X (#652) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerepelt, dupla küldi volt, az egyik Rathalos, a másik Diablos. De amúgy szerintem sem annyira nehéz, ki kell ismerni, Odogaron pl nagyobb szívás akkortájt szerintem.

Más is elvetemült amúgy és a malacfejjel tolja, vagy csak én vagyok fucked up? :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#660) twi452 válasza Bad Pritt (#659) üzenetére


twi452
senior tag

Amikor charge bladezek akkor nyomom a gombákat én is :)
Aztán persze visszaugrok a rendes szetbe :)
A kaja + gomba buff szépen egymásra megy :)
Ha horn-al megyek akkor nem szórakozok ezzel :)

(#661) BOBAKILL válasza DaveHutt (#658) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nergigante előtt azért maxold ki az armorodat amennyire tudod. Fizikai támadása van csak, de az durva. A vitality mantle is megóvhat a onehittől ha fullos hp-n vagy. Ez nem tuti, de mindent érdemes bevetni. Én anno fullra kifogytam mindenből mire végeztem vele. Az időböl is majdnem. Demondrugot is vigyél. Milyen fegyverrel mész neki?

(#662) sp8787 válasza BOBAKILL (#661) üzenetére


sp8787
addikt

A onehit-es tamadasa ellen teljesen jo a Superman Dive.

(#663) BOBAKILL válasza sp8787 (#662) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, az a hasalás lenne. Eddig nem jöttem rá hogy lehet előidézni mert eddig csak véletletül sikerült. :B

[ Szerkesztve ]

(#664) DaveHutt válasza BOBAKILL (#661) üzenetére


DaveHutt
őstag

Íjjal és folyamatos kite-tal tervezem bevenni. :D Íjból Kadachi Strikebow kifarmolva, rarity 6 villámíj.
Páncélom vmi 240, van rajtam skillből 2 Divine Blessing, 5 Constitution, 2 Weakness Exploit, 1 Critical Eye. A Rathalos páncéllal meglenne a Rathalos set 2 dbos bónusz, +1 Weakness Exploit, amivel a dpsem biztos jobb lenne.
Vitality Mantle biztos játszani fog, Might Pill, Adamant Pill stb. is.
Aztán úgyis cartolni fogok néhányszor, ismerem magam. :D

(#665) sp8787 válasza BOBAKILL (#663) üzenetére


sp8787
addikt

(#666) BOBAKILL válasza DaveHutt (#664) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Íjjal sose játszottam. A thunder nagyon jó ellene! A onehit támadása után sebezhetőbb, akkor érdemes izomból támadni. Fürge egy dög, fogsz vele kergetőzni. :) Mellső lába a gyenge pontja, ennyi spoiler talán belefér. Össze lehet törni mindenét, de íjjal nem tudom lehetséges-e.
Dragon resistance jó még hozzá, nem tudom van-e már ilyen védelmed armorban..
Pakolj fel mindent, bombákat is stb. Aztán egy kalappal! :) Van 1-2 hely ahol a környezetet is ki tudod használi sebzésre.. ;)

sp8787 : köszi, majd megnézem. Bár már nekem nem igazán érdekes mert ki tudok térni előle és nem ellenfél már Nergigante. Majd ha lesz tempered, az kemény lesz...

[ Szerkesztve ]

(#667) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Átépítettem magam hammer buildre longsword-ről. Még nincs kész, de ez a hammer sokkal jobb fegyver mint gondoltam. Attack skill maxos az armor bónuszból. Gyakorlásból egy hr barroth-ot kalapáltam el. Valami brutálisan öszevertem már az első támadás alatt törtek le belőle darabok. Igaz, a maxos Nergigante hammerem van. (Obliteration's Footfall)
Multiban nagyon jó lesz mert kevés hammeressel találkoztam eddig. Csak még meg kellene vele tanulni rendesen játszani.

(#668) twi452 válasza BOBAKILL (#666) üzenetére


twi452
senior tag

A dragon piercer tör zúz és vág mindent bow-al :D csak győzze az ember idővel mire felchargolod aztán még lemegy az animációs töltés is... De ha sikerül úgy hogy végigmegy a szörny pofájától a seggéig akkor azért az nagyon durva tud lenni xD

(#669) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ezt az ancient halat sikerült kifognotok? vagy 30x spawnoltam már oda- vissza de semmi.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#670) DaveHutt válasza BOBAKILL (#666) üzenetére


DaveHutt
őstag

A Charged shot és a Dragon piercer is képes törni, ha elégszer elkapja a vélt. Ami igazán durva, az a golyóeső. Általában SOS-ekre ugrok és multizok, itt ha nem figyel rám a szörny, gyorsan összetöröm mindenét. Vágni nem tud egyedül az íj.

(#671) BOBAKILL válasza DaveHutt (#670) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ahaa, ezt nem tudtam. :) Ejj, ezt az íjat is kipróbálom majd, ha már megcsináltam Aloy íját. Csak egy jó biuldet kellene rá építeni. Majd. Egyelőre a hammer nagyon tetszik, maradok a meele iránynál.

(#672) sp8787 válasza Adam_Shepard (#669) üzenetére


sp8787
addikt

Egy fraszt! Hogy ott rohadna meg ahol nincs mar bocsanat.
Ugyanott spawnolhat a Bristles for All a malackanal.

Mar csak ez a budos fish hianyzik a 4 kozul.

[ Szerkesztve ]

(#673) twi452 válasza DaveHutt (#670) üzenetére


twi452
senior tag

A dp vág is csak ugye mindig arra törekszünk, hogy párhuzamosan menjen keresztül rajta és ne merőlegesen úgyhogy kicsit trükkösebb de működik :)

(#674) Adam_Shepard válasza sp8787 (#672) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nemtom egyről beszélünk-e de én a R.V 15 areanál lévőre gondoltam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#675) sp8787 válasza Adam_Shepard (#674) üzenetére


sp8787
addikt

Egyrol beszelunk. Ugyanott ahol a fish spawnolhat ott van egy malac is annak a kornyeken vagy rajta lehet meg a Bristles for All madarka. Van meg egy ilyen malac az also taborhely kozeleben is.

4 ilyen pet trophy van egyedul ez nincs meg. A Snuggles for All meg a Rainbow Bright az full egyszeru.

[ Szerkesztve ]

(#676) sp8787 válasza BOBAKILL (#667) üzenetére


sp8787
addikt

A Nergigante fegyverekkel nem lehet melleloni azok ugy altalaban egesz jok.
Hammernel nezd meg meg a Barroth Breaker III-at meg a Diablos Shatterer II-ot.

Az utobbival nagyon jo raw handicraft buildet lehet csinalni.
A Barroth Breaker III meg nagyon jo egy stun/paralysis buildhez vagy csak sima buildhez.

A Paralysis/Stun temaban a Malady's Fist III-at felejtsd el az nem az igazi.

2 8-ast viszont csinalnom kell csak ,hogy legyen mert mar van 2 Hammer Hero-m.
Az egyik nalam is az Obliteration's Footfall lesz.

(#677) Silterax válasza Adam_Shepard (#674) üzenetére


Silterax
tag

Most nem vagyok képernyó előtt, így nem tudom melyik terület. Ahol a malac mászkál és található ott egy méz gyüjtő is. Egy picivel árébb szoktak a macskák bandázni. Én ott szoktam nézni. Fent, ahol van a méz néha található egy madár is. Még nem sikerült elfognom. Rotten Vale egyik területén lehet találni még egy különleges rákot is. Sok sikert hozzá

(#678) BOBAKILL válasza sp8787 (#676) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Diablost akartam megcsinálni de még farmolnom kell hozzá horn+-ot meg black spiral hont is. A Nergigante előbb összejött. De már így is jókat sebzek. Stun buildet szeretnék, megnézem majd a Barroth Breakert is, jónak tűnik az a paralysis sebzése. Ahhoz több nyersanyag kell. A Magda Floga sem rossz cucc.

HR Kirin ellen nem tudom érdemes-e hammerrel menni vagy maradjak a Longswordnél...Elég fürge.
Nergigante hammer jó is lenne hozzá. Anja hammer még jobb. Lehet Kirin miatt megépítek egy fire hammert. Későbbiekben jól jöhet ellene.

(#679) sp8787 válasza BOBAKILL (#678) üzenetére


sp8787
addikt

A Kirin Leg Guards Beta(2 Free Elem) + Rath Soul Mail Beta(1 Free Elem) az egyutt Free Elem 3 ami a teljes Paralysis-t feloldja a Barroth Breaker III-on. Ha dobodik egye Release jewel akkor a Rath Soul Mail Beta-t le lehet cserelni pl. Dober Mail Beta.
Majd lehet rakok be kepeket ,hogy nekem mennyire allt ossze eddig.

(#680) BOBAKILL válasza sp8787 (#679) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem a Kirint farmolni kell erősen az armorért. De ez nagyon jól hangzik. Free elem páncélom van de az csak a Zorah féle kesztíű. Nem a legjobb.
Kirin armorba asszem jó sok gem is fér.
Most jelenleg attack buildem van, minden attack növelő cucc berakva amim csak volt. Egyelőre ez a legjobb Hammer szettem. Sajnáltam az earplugot beáldozni de ez van. :) Nem tudom hogy a Dragon
king eyepatch mennyire hatákony a harcban de most az van a fejemen. Plussz Nergi és Dober vegyes szett. Mind maxon, de még nem értem el a 400as defensét.

(#681) sp8787 válasza BOBAKILL (#680) üzenetére


sp8787
addikt

A Weakness Exploit 3 az szinte kotelezo igy a Dragonking Eyepatch Alpha az nagyon jo.
Plussz hozza meg egy Kaiser Vambraces Beta ha nincs Tenderizer Jewel-ed es mar meg is van a WE3.

(#682) BOBAKILL válasza sp8787 (#681) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Na akkor azt is megcsinálom ma. Annyira emlékszem h a sebzés a gyenge pontokra most 30%. Gondolom jóval nagyobb maxon. :) Valami armort kitalálok rá. Kaiser szettből semmim nincs. Teostrát egyszer öltem le eddig. Mondjuk nem volt vészes de farmolni nem farmoltam. Bár a Teostra long sword nagyon tetszik. Jó lenne Kirin ellen. De most Kalapálni akarok. :D

(#683) Adam_Shepard válasza Silterax (#677) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

na leesett milyen malacról van szó :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#684) sp8787 válasza BOBAKILL (#682) üzenetére


sp8787
addikt

Nem a sebzesed nagyobb 30%-al hanem az Affinity-d.

(#685) BOBAKILL válasza sp8787 (#684) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ja, oké. :) Nem emlékeztem már mit növel pontosan. Az sem rossz dolog..

(#686) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Barrathos hammeres fegyverhez tud valaki jó buildet?😊

(#687) BOBAKILL válasza Bazsi1987 (#686) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:K Olvass vissza picit, arról is volt szó. ;)

(#688) DaveHutt válasza BOBAKILL (#671) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sima Diablos ág (Cera Coilbinder) Dragon Piercerrel mindenre jó. Nem a legerősebb, de az használható.

(#689) twi452 válasza Bazsi1987 (#686) üzenetére


twi452
senior tag

Úgy látszik csak én választottam a bénább játékosok féle defenzív páncél építést...xD
Charge blade-el nyomtam a story-t végig és ott + health-el 200 hp-val mászkáltam és guard-ra is építettem így blockolva a legnagyobb dögöket is nevetve le lehet védeni :D
Nem volt csilliárd sebzés bár alapból is több mint jó a CB és igazából kisebb bosszúságokat leszámítva szépen le tudtam darálni a story-s dögöket.

Most horn-al a két evade skillre mentem és meglepően jól működik ez is védelem tekintetében :)

[ Szerkesztve ]

(#690) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Bementem első cucc ez:

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#691) DaveHutt válasza twi452 (#689) üzenetére


DaveHutt
őstag

Lehet nekem is az kellett volna elsőre, azok alapján, hogy mennyit cartolok. :D Mentségemre legyen mondva, hogy munka után, fáradt aggyal már nem ugyanaz az ember. Meg nem is érdekel a bunkerfoci, Dual Blade-dek toltam le az első néhány szörnyet.

(#692) twi452 válasza DaveHutt (#691) üzenetére


twi452
senior tag

Ezért szerettem meg egyből a cb-t. Ha kell akkor bevágom a guardot és zuhanhat nekem a baesel..semmi nem történik vagy elássa magát a diablos..ok..guard aztán két kis csattanás a pajzson és egyből lehet belőle axe móddal ütni a rusnya fejét xD

Ha akarom akkor bunker ha olyan van akkor balta módban mehet a favágás és akkor az ultra giga sebzéséről meg a feltöltött kard jó tulajdonságairól nem is beszélek :)

(#693) sp8787 válasza BOBAKILL (#678) üzenetére


sp8787
addikt

Na igy nez ki ez a 3 buildem. Az Expertek inkabb csak ilyen filler jewelek akar Vitality is lehetne a helyukon.
De mivel 1 azaz 1 db Attack Jewel-t nem talaltam azon kivul amit mindenki kap nem nagyon tudom mit lehetne a helyere rakni.





(#694) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A hideg ráz ettől a videótol: MH then & Now

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#695) BOBAKILL válasza sp8787 (#693) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szép kis buildek. :DD
Ma farmoltam a Barroth hammert, majdnem kész a max. A weakness exploithoz kell még armor, de nagyjából így néz ki az enyém is kivéve a Kirin részt. KO jewelem sincs.
Ma Barroth kapott a hammerrel egy 340es damaget, nem tudom hogy csináltam. :DDD Még tanulom a használatát de valami iszonyat gyorsan ledaráltam a szörnyikét a hammerrel. Jóóó lesz ez a fegyverke. Holnap nekimegyek Nergiganténak mert kell még anyag belőle. Kíváncsi leszek mit tudok vele művelni.
Sztem majd a dlcvel jönnek újabb jewelek stb.

A pecázást is kellene csinálni. Tiszta Nier Automata feelingem volt, ott sokat pecáztam a platinához. :) Jajj de jó játék az is. Ezek a japók tudják mi kell a játékosnak. :)

(#696) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Jelentem, meglett Nergigante elsőre 2 carttal. Meglepően gyors, de mindkétszer a dive bombja kapott el. Az első ilyennél azonnal feküdtem, utána a másodiknál pont szemben voltam vele, amikor felkapott a levegőbe, kivédhetetlen volt mindkétszer. Harmadjára már látható mit akar és két ugrás oldalra megoldja. Kétszer volt ezen kívül necces helyzet, gyakorlatilag a Palico healje mentette meg a napot. Összességében túlságosan gyenge egy HR13 karakter, hogy az ütéseit állja, viszont a bowdps simán vitte. Cserébe összetörtem mindkét szarvát. Farmolni már csak nem lesz olyan nehéz, egyből upgradeelltem a villám íjat Tier 7be.

(#697) Silterax válasza Adam_Shepard (#694) üzenetére


Silterax
tag

Azok a régi szép idők. Jó pár órát beleöltem az első részbe és valamiben még mindig jobb mint a mostani rész. Hiába 2004. Sárkányok hangja sokkal dinamikusabb, hangosabb és erőlteljesebb volt. A szoba tényleg bele remegett egy Rathalos üvöltésbe. Most meg csak "nyávog" mint egy macska. Well Done Steaket is imádtam enni, most inkább kerülöm ezt a lehetőséget az a animáció hangja miatt. A nehézség tényleg dark sous szintű volt, sőt talán azt is felülmúlta. Csak 16 tárgyat cipelhetél magadal, jobban megkellett gondolni hogy mit gyüjtesz össze, mert alig volt pár helyed a táskádban. Sajnos sokat hígult a sorozat azóta.

(#698) DaveHutt válasza Silterax (#697) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nosztalgia beszél belőled. Tökön is szúrnám magam, ha csak 16 tárgy férne el az inventoryban. A hangokkal meg pont nincs probléma véleményem szerint, kitűnően megkomponált hangok és muzsika szól a játék alatt.

(#699) sp8787 válasza BOBAKILL (#695) üzenetére


sp8787
addikt

Ra lehetne menni egyebkent a full Paralysis-re is a Barroth Breaker-nel.
Lasd Barralysis (Powerful Para-Hammer Build)

(#700) sp8787 válasza Adam_Shepard (#690) üzenetére


sp8787
addikt

Na tegnap vegre en is elkaptam a frakkjat ennek fishnek ugyhogy mostmar mind a 4 megvan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.