Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Silterax


Silterax
tag

HR15 a főküldi befejezéséig, utána felrak HR29. Lesz még egy küldetés ami felrak HR38-ra. Utána nekkem a HR39-es szint 5 szörny volt. Expedíció módban nem számolja a tapasztalati pontokat

(#202) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ezek a ticketek mire jók?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#203) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Most néztem hogy van egy malac a hajón amivel lehet valamit kezdeni. :D Láttam eddig is és megsimogattam de egy idő után fellök. Gondolom abba kell hagyni vagy ilyesmi. Majd este kipróbálom, nekem ez újdonság volt. :D
Ja és most jöttem rá hogy húst sütni is lehet. Előbb-utóbb beletanulok mindenbe. Szép lassan.
Tegnap meg kellett ölni egy Paolumut. Sajnáltam nagyon mert nekem tetszett, nagyon kis aranyos.
Meglepődtem mikor lufivá változott. :D Viszont repülve nem szereti a shock lövedéket amit a csúzlival lehet kilőni. (most nem jut eszembe a neve) Egyből lehulott a levegőből.
Kezdek belejönni a játékba, valamiért a Hammer jött be nekem igazán. Igazi munkásököl, odacsap ahova köll. :D A longsword-öt nem próbáltam még, lehet célszerűbb lenne használni mert hosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#204) DaveHutt válasza Bad Pritt (#188) üzenetére


DaveHutt
őstag

Paolumu. Ha Anjanathot kiütöd HR5 leszel, Paolumu kell a HR6hoz.

(#205) DaveHutt válasza twi452 (#196) üzenetére


DaveHutt
őstag

SOS Flare-re tudsz reagálni Xboxon.

(#206) Silterax válasza Adam_Shepard (#202) üzenetére


Silterax
tag

Ahogy haladsz a történetben megfog jeleni egy öreg hölgy a központban és az itemeket pontokért cserébe átfogja alakítani. Példáúl egy mega potion 20 pontba kerül. Neked
ezért adni kell neki mondjuk 7 darab iron ore-t. Egy iron ore a te listádon 3 pontot ér. Minden nyersanyag különböző pontszámal rendelkezik. Vannak a nagyon értékes tárgyak is. Rathalos Plate 200 pontba kerül, de cserébe csak a Silver Wyverian Print ticketet fogad el ami 100 pontot ér a te listádon. Rathalos Ruby 300 pont és majd oda kell a golden ticket.

(#207) twi452 válasza DaveHutt (#205) üzenetére


twi452
senior tag

Tényleg most ki is próbáltam és egy vale-i vörös genyó gyíkos questbe csatlakoztam is :D

(#208) Adam_Shepard válasza Silterax (#206) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

csak mert most a loginoknál nem dob többet.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#209) Silterax válasza Adam_Shepard (#208) üzenetére


Silterax
tag

Küldetések előtt belehet váltani, megdupláza a pénz jutalmat

(#210) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy napja próbálom megölni a Pink Rathiant, de nem megy. Szerintem én itt most leteszem a játékot egy két hétre, mert félő, hogy kivágom a konzolt az ablakon. (És nem, nincs SOS flare segítség, mert soha senki nem csatlakozik be és soha senki nem is posztolja ezt a küldetést így máshoz sem tudok becsatlakozni.) :W

Live-Die-Respawn

(#211) DaveHutt válasza oriic (#210) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ismerjük az érzést. A nagytöbbség még mindig Anjanathot farmol, mint ahogy én is. Majd egyszer beérünk.

(#212) oriic válasza DaveHutt (#211) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy voltam vele hogy hagyom azt inkább. Zora Magdaros full szettet a karddal kifarmoltam, most azzal próbálnék érvényesülni, de a rohadt poisonos sárkányt egyedül nem tudom leütni bármivel megyek. :(

Live-Die-Respawn

(#213) DaveHutt válasza oriic (#212) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem is hallottam még erről a settről. :D

(#214) oriic válasza DaveHutt (#213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Pont ezért zavar a Pink Rathina, mert az meg poison+fire támadásokat tol, utóbbira meg van resistem mégis van hogy egy támadással háromnegyed életem leszed+mérgez is. Na mindegy, lenyugszom és pár nap múlva újra megpróbálom szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#215) sp8787 válasza oriic (#214) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt olyan konnyu kifarmolni? Nem ez az a mission amit idonket bead(minel magasabb vagy annal surubben ) es csak 2-szer csinalhatod meg utana eltunik egy idore?

(#216) sp8787 válasza oriic (#210) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem ez elsore meglett a Lila rarity-nel 2-vel visszabbi gear-el. Igaz volt ha jol emlekszem 2 Faint-em is.

(#217) Silterax válasza oriic (#149) üzenetére


Silterax
tag

Xbox? Ha igen, akkor segíthetek

(#218) oriic válasza Silterax (#217) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyeztessünk majd, én benne vagyok, köszönöm szépen. (ma már nem, Cloverfield 3-at nézek: :D)

(#215) sp8787

Join Quest-nél ha kiválasztom hogy High Rank-on Zhorát akarok, kb mindig talált csapatot ahova be tudtam menni. 6-7 kör után meglett az elegendő nyersanyagom már. Zhorás dual sword-höz meg csontokat kellett guberálnom

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#219) Szeszpancs


Szeszpancs
újonc

Szevasztok! Arra lennék kíváncsi hogy crossplay mikor várható Xbox/Ps4-re?

(#220) Silterax válasza oriic (#218) üzenetére


Silterax
tag

Oké. Bármelyik este jó lesz. Nalfar83 néven megtalálsz az xbox-on. Most nem régen néztem meg az előzetesét, meg várom feliratosan :) :D

(#221) 3L1T3 válasza Szeszpancs (#219) üzenetére


3L1T3
addikt

:U :O ;]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#222) DaveHutt válasza oriic (#214) üzenetére


DaveHutt
őstag

De rohadt jól néz ki. High rank hanyas HR-től van? Én egyelőre Low Rankban vadászok csapatban, itt is kényelmes nekem.

(#223) DaveHutt válasza Szeszpancs (#219) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs róla információ. Mint tudjuk a Sony nem kívánja ezt a funkciót.

(#224) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megvolt Anjanath egyedül, ez valami frenetikusan epic fight volt! Rathalos turf wart is sikerült triggerelni, úgy földhözb*szta szerencsétlen Anji-t, hogy öröm volt nézni. :D
Ennél amúgy Tobi Kadachi nehezebb volt számomra, itt tényleg annyi volt a lényeg, hogy el kellett kerülni a fejét mindig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#225) Mister_X válasza Bad Pritt (#224) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tobi-Kadachi volt a legkönyebb nekem. Ugye cinematic után a fészkében harcoltunk, sebzést nem tudott szerencsétlen bevinni úgy, hogy bow-val voltam - folyamatosan lőttem a farkát vagy a fejét, amikor meg felmászott a fára, le is esett egyből. Mivel gyorsan menekül, 11 perc volt solo-ban. Egy igazán veszélyes támadása van, amikor felugrik és kis hatásszünet után odavág a farkával felülről, azzal ki is tud végezni majdnem teljes HP-ról.

És sajnos a neve nem jelent semmit japánul, fantázianév, repülő valami osztcső :(

Legjobb az volt, amikor falmortam egyszer, elmenekült Anja felé és Anja MINKET kezdett támadni és nem triggerelte a turf wart, aztán megjelent egy Great Jagras is, ami szintén nem triggerelte Anjával a turf warját :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#226) twi452


twi452
senior tag

Én most hagytam abba mára..egy rathalos és egy anja is elsétált az expedíción.. mindkettő már koponyás volt.. ezt annyira gyűlölöm xD

(#227) 3L1T3 válasza twi452 (#226) üzenetére


3L1T3
addikt

Ne expedícióba csináld és nem mennek el.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#228) Bad Pritt válasza Mister_X (#225) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az se volt nagy eresztés amúgy, egyszer ájultam be, mert elkapott az egyik farokcsapással, de Anjánál nehezebbnek éreztem. Barroth volt igazából idegőrlő, azt se mondanám nehéznek, csak rohadt sok időbe került levágni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229) oriic válasza Bad Pritt (#228) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na majd Diablos. :D A dog nem volt veszes, de mocsok sokaig tartott. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#230) Bad Pritt válasza oriic (#229) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Már várom amúgy a tényleg nagyobb jószágokat, Diablos-ról meg Nergigante-ról láttam videókat, azok a meccsek oda fognak verni asszem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231) Mister_X válasza Bad Pritt (#228) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Odogaron kifejezetten tetszeni fog neked, elég cuki noob punisher ;] Pedig “csak” egy fanged wyvern.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#232) Silterax válasza oriic (#229) üzenetére


Silterax
tag

Black Diablos ;] ;] ;]

(#233) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Eltelt már több mint egy hét játékkal. Kinek mi a kedvenc fegyvere? Átálltam Great Swordra, olyan megfontolásból, hogy a Dual Blade-del kénytelen voltam túl közel menni, és így szinte mindig sebződtem, ha meleezett a beste. Great Sworddal is bekapom, de kevesebbet és könnyebb vele hit and run taktikával játszani. Beszaladok, sebzek egy nagyobbat, majd futok, amikor tolná a monsta a kemény kombóit. Nem kell folyamatosan beleállni, hogy meglegyen a sebzés.
Próbáltam az Insect Blade-et még az elején, de az nem volt vmi effektív. Sok akrobatika mellett is kevés volt a sebzése.
Íjakkal lehet solozni? A heavy bowgunt csapatban vittem már, az igen kellemes, ha nem téged ütnek.

(#234) sp8787 válasza DaveHutt (#233) üzenetére


sp8787
addikt

Nagyjabol majd minden fegyvert ki szeretnek probalni kiveve ezeket a Ranged-eket.
Az a lovoldozgetes egy kicsit/nagyon "gay".

[ Szerkesztve ]

(#235) twi452 válasza DaveHutt (#233) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem pl az insect az egyik favorit a charged blade mellett ha épp tankolósabb kedvemben vagyok vagy épp Thor-t megszégyenítő villámokat csapok teljesen feltöltött cuccal.. elég epic az a mozdulatsor :D

A bogaras bot önmagában gyenge, mindig fel kell buffolni legalább a pirossal és akkor sokkal durvább mozdulatokat nyom és nagyobbat is üt.
Repülve meg egymás után 4szer lehet ide-oda ugrani mire visszaérsz a földre :)
Az bogaras felhők meg még csak hab a tortán :)

(#236) sp8787


sp8787
addikt

En meg csak zabaltam ossze vissza ami jol esett. :Y
Monster Hunter World: Kitchen Tutorial

(#237) Mister_X válasza DaveHutt (#233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bow > összes többi ;] Kegyetlenül körbe lehet táncolni vele bármilyen szörnyet és direktbe tudod sebezni a gyengepontjait. Megfelelő coating segítségével meg meg lehet rövidíteni a harcokat. Ha aktív az adrenalin rush és van dash potion, akkor gyakorlatilag megállás nélkül kombózhatsz vele a kívánt távolságból.

Most arra megyek rá, hogy mindig legyen az adott szörnynek megfelelő bow nálam. Van már Pulsar Bow III, Glaciar Bow I, Blazing Arch II, amit még akarok hamarosan, az a dragon elementes és a Blooming Arch vonal, csak Pukei-Pukei-t egyszer el kéne fogni egy fix Poison Sac miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#238) BOBAKILL válasza DaveHutt (#233) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem most a hammer jön be, de a switch axe is szuper. A hammer jó nagyot sebez és a körrel (ps-en) lehet folyamatosan püfölni a jóccágokat. Ráverek párat aztán futás. Csapdával megbénítom és jöhet a chargeolt kombó. :) Most tetszik a greatsword is de nem tudok jó irányba fejleszteni egyelőre úghogy majd később fejlesztem.

#sp8787: nem is gondoltam volna, én is csak beettem amit ajánlott a szakács. :D durva. Érdemes szöszmötölni a kajálással is.

(#239) Tatyla válasza Mister_X (#237) üzenetére


Tatyla
őstag

Én kipróbáltam mindent de a Bownál maradtam pont a körbe táncikálás miatt :D

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#240) Tatyla


Tatyla
őstag

5 millió eladott játéknál jár a Monster Hunter World

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#241) Bad Pritt válasza Tatyla (#240) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van amúgy eloszlási mutató, mennyi a PS4 és a One?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#242) Tatyla válasza Bad Pritt (#241) üzenetére


Tatyla
őstag

Az nincs

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#243) oriic válasza Bad Pritt (#241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs. Néhány napja írtam róla amúgy én is, csak annyit tudni, hogy 3 nap alatt elment 5 millió, valamint a vásárlók 60%-a Japánon kívül vette meg a programot. [link]

Live-Die-Respawn

(#244) sp8787 válasza oriic (#243) üzenetére


sp8787
addikt

Vhol en lattam egy 70-30-as aranyt es ez kozel lehet az igazsaghoz egyebkent.

(#245) sp8787 válasza sp8787 (#244) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk egy dolog biztos a PS4 eladasok Japanban megugrottak tole rendesen.
Japanese Sales Charts: Monster Hunter: World and PS4 Tear Apart the Competition

[ Szerkesztve ]

(#246) Bad Pritt válasza sp8787 (#245) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

68 db Xbox One. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#247) DaveHutt válasza sp8787 (#245) üzenetére


DaveHutt
őstag

Most ezen meglepődik bárki? :U

[ Szerkesztve ]

(#248) Mister_X válasza sp8787 (#245) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"What competition?" - Capcom 2k18 ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#249) sp8787


sp8787
addikt

Azt ugye jol gondolom ,hogy ha nincs hozza cucc akkor gyakorlatilag teljesen ertelmetlen Beta set-eket csinalni.

Ez a Nergigante akkora sz*pas volt ,hogy mostmar vmi uj set-et osze kellene csapni.

[ Szerkesztve ]

(#250) Tatyla


Tatyla
őstag

Az alfa és a béta armor között annyi a különbség hogy az egyik gemelhető a másiknak meg van valami plusz védelme?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.