Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Silterax válasza Silterax (#899) üzenetére


Silterax
tag

Egy gyors kép

(#902) sp8787 válasza Silterax (#901) üzenetére


sp8787
addikt

Na ebbol a kepbol tokegyertelmuen latszik ,hogy csak egyszer lehet augmentelni.
Ha felulirod sajat magavl akkor az van amit feljebb irtam. Elkrsz egy rakat penzt meg alapanyagot,

(#903) twi452 válasza sp8787 (#894) üzenetére


twi452
senior tag

Én tegnap láttam egy great swordos crit draw buildet.. tempered kirin 10-12 perc alatt.. Odamegy fejre egy ütés 100-120 dmg és dodge roll.. és ezt amíg meg nem döglik közben meg kerülgeti a villámokat :D

[youtube link]

(#904) sp8787 válasza twi452 (#903) üzenetére


sp8787
addikt

Yep ezzel egy baj van ,hogy ehhez a stilushoz nem feltetlenu kell Critical Draw es ugyanezt ha nem magasabb affinity-t lehet elerni. Egyebkent ehhez a stilushoz tenyleg lehet a Greatsword a legjobb.

(#905) Silterax válasza sp8787 (#902) üzenetére


Silterax
tag

Tényleg látszik, csak az augmentations helyek számát nem vettem figyelembe. És mivel csináltam egy másik próbát, Freeze Gale II-t sikerült fel fejlesztenem.
Sajnos D. Slashernél nincs ilyen lehetőség de az elképzelésem más fegyverrel elérhető lesz. Ez újra tervezést igényel :DDD

(#906) BOBAKILL válasza twi452 (#903) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én ugyenezt csináltam longsword-el, időnként kettőt is sikerült odacsapnom a Tempered Kirinnek. Kizárólag a fejére. Máshogy nem megy, a kék élesség is kötelező, de nem árt a handicraft sem hogy fehér élesség legyen. Így is 40 perc volt. Nem tudom ez íjjal hogy menne mert folyton ugrál a lovacska.

A Lance az kibírja a Kirin villámait?

(#907) Silterax válasza BOBAKILL (#906) üzenetére


Silterax
tag

Ez jó kérdés. Tegnap láttam egy olyan lance használót aki ki akarta védekezni a Teostra supernovat de valamilyen piszok kerülhetett a gépezetbe mert lement full életről negyed életre. Pedig szembe állt vele. Az Arena módban elsajátitott kicsi tudásom szerint ki kellett volna védenie a robbanást. Vagy tévedek? Egy Teostra nem olyan mint egy Diablos. Nem vagyok nagy lance szakértő

[ Szerkesztve ]

(#908) BOBAKILL válasza Silterax (#907) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Csak kíváncsiságból kérdeztem én sem használok lancet. Lehet hogy az element sebzéseket nem bírja kivédeni a lance csaka fizikait.
Amúgy az augmentation lehetőség mikor válik elérhetővé?

[ Szerkesztve ]

(#909) twi452 válasza Silterax (#907) üzenetére


twi452
senior tag

Ha megvan a spéci guard skill amivel a blokkolhatatlan támadásokat is lehet blokkolni akkor a supernova sem jelent problémát főleg ha az erősebb guardot nyomod be ami eszi a staminát.

Mindent lehet blokkolni vele még az üvöltést is ahogy val hazak undorító hányását is xD
Elvileg Kirin villámokat is kéne blokkolnia mert az erősebb körben véd nem csak magad előtt de ezt nem próbáltam még

[ Szerkesztve ]

(#910) sp8787 válasza BOBAKILL (#908) üzenetére


sp8787
addikt

Amint megtalalod az elso Warrior's vagy Hero's Streamstone-t. Threat level 2 tempered Investigation-oknel lehet Warrior kis esellyel. A tempered eldereknel lehet mindketto szinten kis esellyel. 3-5 garantalt reward ahol mar lehet remenykedni.

(#911) Silterax válasza BOBAKILL (#908) üzenetére


Silterax
tag

Spéci guard skill? Az melyik armor set adja? Talán egyszer használni fogom :DD

[ Szerkesztve ]

(#912) twi452 válasza Silterax (#911) üzenetére


twi452
senior tag

Uragaan és guard up a skill neve. Lehet szerezni kő formában is úgyhogy nem kötelező hozzá az a csúnya otromba páncél :D

(#913) BOBAKILL válasza sp8787 (#910) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi, akkor rámegyek majd a tempered investigationökre. :)

(#914) Silterax válasza twi452 (#912) üzenetére


Silterax
tag

Elég izléstelen. Itt található a partbraker is ha jól emlékszem. Ki akartam próbálni azt a skillt de a charmot csak kettes szintig lehet fejleszteni. Ez egy jó nagy kib***ás. Utána róbáltam partbrakeres armort szerezni de amint meg láttam hogy azt az uragaan setben találom...

[ Szerkesztve ]

(#915) sp8787 válasza twi452 (#912) üzenetére


sp8787
addikt

Van abbol charm is a Bulwark Charm csak sztem nem eri meg ugymond egy egesz charm-ot erre pazarolni.

(#916) BOBAKILL válasza twi452 (#909) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Akkor egy tank buildet lehetne építeni az Uragaan armorból és Lance fegyverből. Mindent kivédsz majd bököl egyet a jóccágon. Aztán újra. ;] :DDD
Azért egy tempered kirin villámot ha kivéd akkor az komoly lehet. Esetleg egy Nergigante bombát is?? Lehet hogy lepattan a pajzsról? :DDD

(#917) twi452 válasza BOBAKILL (#916) üzenetére


twi452
senior tag

Nergigante bomba simán védhető vele. A sima guard skillel lehet még csökkenteni a HP, stamina veszteséget.

A godmode Lance build Val Hazak páncélra épül. Ha gond van bevágod a guardot és megvárod míg visszatölt az életed magától :D
Ha sikerül augmentálni HP visszanyerésre a fegyvert akkor meg kb megállás nélkül full hp-n nyomod neki és ott jön be az a páncél skill ami plusz attackot ad ha fullos az életed.
Úgyhogy val hazak elég jó kis páncél lance-ereknek :)

Azért azt tudni kell, hogy a durvábbik védekezés lancerrel nagyon gyorsan égeti a staminát úgyhogy azért kell vele egy kicsit taktikázni de könnyebb mint a long swordos evade

[ Szerkesztve ]

(#918) sp8787 válasza BOBAKILL (#916) üzenetére


sp8787
addikt

(#919) BOBAKILL válasza sp8787 (#918) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szép kis build ez, mint egy tank. :) Néztem egy másik videót ahol szépen elbántak a tempered kirinnel Lance-el. És ki is védte a villámokat. Plussz a Paliconak mehet a buffolós cucc, nem kell a potikat dobálnia ennél a buildnél.
Lehet minden fegyverre kellene egy build. :DDD Szép álmok ezek..csak tudjam öszefarmolni.
Az Arénában úgyis lehet válogatni majd ott begyakorlom a különböző fegyvereket.

(#920) twi452


twi452
senior tag

Ezekért a pillanatokért éri meg ez a crit draw bow build... amikor pont jól jön ki a lépés aztán megy a daráló egészen végig :D

[youtube link]

(#921) sp8787 válasza BOBAKILL (#919) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt a buildet vagyis jobbat most osszetudnek rakni. De csak azert mert a Shield Jewel-t(Guard Up) kivetelesen nem meldeltem el mint egy bfsz. :)

@twi452 Szep. Na ilyenkor sajnalom azt a Mighty Bow-t amit elmeldeltem a fene enne meg, na mindegy.

(#922) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Szakikat kérdezem: Kirinnel mit lehet kezdeni? Nagy bátran bementem dps bow builddel, hívtam segítséget is. A felső platformon kaptunk három instacartot, vége is lett a bulinak hamar. :D
Thunder Resistance skillt stackelem, akkor ki tudom védeni a oneshot skilljét?

[ Szerkesztve ]

(#923) twi452


twi452
senior tag

Engem ma utál a játék.. lenyomtunk 10+ db 3 reward-os tempered elder dragont és egy rohadt hero stone se jött.. :D
Mondjuk legalább hard armor sphereből most összejött megint 15 darab..igaz most nincs mit fejleszteni vele :D

(#924) BOBAKILL válasza DaveHutt (#922) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Használd a thunder mantlet. Sokat segít. Egy erős Kirin csapást túlélsz vele ha telibekap. Ha elfogy akkor a vitality mantlet vedd fel. Összes thunder rest pakold magadra amid van. +adamant pill+demon powder. stb. Én egyedül mennék neki a helyedben. Üsd a fejét majd kerülgesd a villámokat és megint a fej. Vagy nyilazd éppen ha íjjal vagy. Ha pihen akkor sok sok bombát a fejéhez. Nem könnyű menet az tény főleg mikor szűk helyre megy.

[ Szerkesztve ]

(#925) DaveHutt válasza BOBAKILL (#924) üzenetére


DaveHutt
őstag

Thunder Mantlere ráállok, az még nincs meg. Lemaradtam az Optional Questekkel. Összeraktam mellette egy Thunder Resistes buildet Jewelekkel, Kadachi boots-cal, menni fog ez, ha meglesz a Mantle.

Nem tudom ki ismeri a Power és Armor Charmokat, de hogy ezt is nekem HR29-en kell megtudnom, az beszarás. Instant emelkedett 21et az attackom, hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#926) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

melyik az a lance, ami úgy néz ki mint valami csempézett fal és ilyen arany meg fekete színű?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#927) Silterax válasza DaveHutt (#925) üzenetére


Silterax
tag

Kirint csak is egyedül próbáld meg. Azokat lehet tovább fejleszteni Belzeguse Talonal. Igy még erősebb lesz a védelmed és támadásod. HR29 és HR50 között van a játék legnehezebb időszaka. A tempered szörnyek nagyon sokat tudnak sebezni ha nincs az embernek megfelelő védelme.

(#928) BOBAKILL válasza DaveHutt (#925) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Armor és power charmokbol vegyél négyet mert tudsz majd kettöt tovább fejleszteni, ahogy kolléga is írta.

(#929) Bazsi1987 válasza BOBAKILL (#928) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Gyenge az angolom sajnos, hogy is működik ez a power-armorcharm dolog? Köszönöm 😊

(#930) sp8787 válasza Bazsi1987 (#929) üzenetére


sp8787
addikt

Veszel 1-1 db Armorcharm-ot es Powercharm-ot es berakod oket az Item Pouchba.

Majd ha mar van eleg Bazelgeuse Talon-od akkor megint veszel 1-1 db-ot.
Ezekbol a Talon-okkal Craft-olsz 1-1 db Armortalon-t es Powertalon-t es ezeket is berakod az Item Pouch-ba.

Ez a 4 darab egyutt ad plusszba ha az Item Pouch-odban van:
+12 Defense,+18 Defense,+6 Attack Power, +9 Attack Power = +30 Defense, +15 Attack

[ Szerkesztve ]

(#931) Bazsi1987 válasza sp8787 (#930) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm 😊

(#932) DaveHutt válasza sp8787 (#930) üzenetére


DaveHutt
őstag

Érdekes, hogy más forrás más értékeket mond a Charmokra.

[ Szerkesztve ]

(#933) sp8787 válasza DaveHutt (#932) üzenetére


sp8787
addikt

Az lehet en csak kiirtam a wiki-bol meg egyszer meg nem neztem valojaban mennyit ad. Egyebkent cca tokmindegy plusszt ad csak azert mert Item Pouch-ban tartod.

[ Szerkesztve ]

(#934) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

át lehet szörny itemeket is adni másnak? Kellene a magda 2-höz pár xeno shell:(

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#935) Bad Pritt válasza Adam_Shepard (#934) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt nem (sajna).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#936) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A status effektekről van valakinek egy táblázata? Most váltottam kardot és lövésem nincs, hogy mi az a kék villanás találatnál:D (cserébe minden narancs)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#937) Silterax válasza sp8787 (#894) üzenetére


Silterax
tag

Deviljho armor kézműves lesz. Így már könnyebb lesz neked is variálni.

(#938) sp8787 válasza Silterax (#937) üzenetére


sp8787
addikt

Tegnap du-an elment otthon a netem ugyhogy ez egy ideig nekem kimarad remelem gyorsan megoldodik.

Egyebkent meg csak az alfa meg az alfa set adja. Az egesz Deviljho set egy rakas f*s kb. nem jo semmire.
A fegyverek kozott van par erdekes szerncsere de az armor az hulladek.

(#939) twi452


twi452
senior tag

Reggel még sikerült gyorsan futni egyet a hunting horn-al.. hm szép kis attack buffot kapott a második önbuffoló dal.. simán ütöttem 100-130as sebzéseket a komolyabb ütésekkel :)
Jó lesz ez

(#940) sp8787 válasza twi452 (#939) üzenetére


sp8787
addikt

A fegyverek kozott tenyleg van par erdekes. Az a Deep Vero amennyore nem ertek a Horn-hoz annyira jonak tunnek a melodiai.

Egyebkent mekkora trollkodas mar ,hogy az armor set-el adnak Handicraft-et kozben ha jolt latom az osszes fegyver elev feher sharpness-u igy nem is kell hozza Handicraft hanem inkabb Protetctive Polish. :W

(#941) twi452 válasza sp8787 (#940) üzenetére


twi452
senior tag

Az új fegyókat nem is néztem csak befutottam felbuffoltam magam és elkezdtem ütni egy azure rathalost :)

Jókor jött ez mert 50es szint felett a csapatban nem kell fullos support igazából ahogy észrevettem, mindenki tud vigyázni magára általában viszont a dps hiány megérződik.
Már elkezdtem kísérletezni hp regenes támadóbb builddel is és ezzel a plusz buffal egész kellemes :)

(#942) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Megjött az új patch és Deviljho.

(#943) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Valaki tud egy brutális, mindent letörő hammer buildet? 😉

(#944) Silterax válasza twi452 (#941) üzenetére


Silterax
tag

Tegnap este én is kimentem Ancient Forestbe Azure Rathalosra vadászni de végül elment az 50 perces vadász időm nyomkeresésre. 14 küldit össze is sikerült szednem :DD

(#945) sp8787 válasza Bazsi1987 (#943) üzenetére


sp8787
addikt

Peldaul az uj Deviljho Hammer nem is olyan rossz igaz -30%-os az affinity de 2-szer is lehet ugmentalni ugyhogy azert lehet csokkenteni.

Devil's Crush - Earplug Build

vagy

Diablos Shatterer II - Earplug Build

Barroth Breaker III - Earplug Build

Diablos Shatterer II

(#946) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Deviljoh hol találom meg először legegyszerűbben?😊

(#947) sp8787 válasza Bazsi1987 (#946) üzenetére


sp8787
addikt

Tegnap kimaradt a szokasos MHW adagom TV beuzemeles/beallitas miatt.

De amennyire kepben vagyok olyan expediciora kell menni ahol ?-es monstert mutat es ott gyujtogetni a nyomokat..........................

(#948) sp8787


sp8787
addikt

Az eheti limited bounty cca vicc nehezsegu. Ugyhogy aki akar egy Gol Wyverian Print-et szabad a palya.

(#949) DaveHutt válasza sp8787 (#948) üzenetére


DaveHutt
őstag

Meddig lehet megszerezni?

(#950) sp8787 válasza DaveHutt (#949) üzenetére


sp8787
addikt

Ahogy mindig 1 het de valojaban akar 1 ora alatt megvan sztem.
- 3 Kulu Yaku
- 5 Brute Wyvern > a heti Special Arena Event-ben Flesh Cleaved to Bone van Radobaan raadasul ez jo crown huntingra is ha minden igaz
- 4 *9 Quest > a heti *9 Event Tracking the Delivery (Deliver 10 Blue Beryl)

Mondom egy vicc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.