Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DaveHutt válasza B3ny00 (#50) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igen, ő a következő. Kíváncsi leszek, hogy mivel tudod majd leszedni. Tegnap délelőtt nekiestünk csapatban 4esben (2 nehézíjász+2 melee) bukta lett.

[ Szerkesztve ]

(#52) B3ny00 válasza DaveHutt (#51) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Parittyaval :D! Van fegyver ami sebzi rendesen, ami ennél a J betűs szornynel vannak halak a vízben azokat is kell farmolni hozzá. Gondolom vizes fegyver kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#53) DaveHutt válasza B3ny00 (#52) üzenetére


DaveHutt
őstag

Akkor mehet a farm. :D

Off: irgalmatlan sokan játszanak ezzel a játékkal Xboxon, 99+ Looking for Group postot rég láttam már egy játéknál.

(#54) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Xboxon játszok a játékkal, imádom. Most kergettem meg Magdit, a harmadik zónába még nem mentem - igen, egyedül tolom és egyedül szedtem le Anját is halál nélkül ;] Fegyvernek most sima Bow van, mert már nagyok a szörnyek, de Anját leszedtem másodjára is Long sworddal (Iron Grace I, miután találtam dragonite ore-t).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) DaveHutt válasza Mister_X (#54) üzenetére


DaveHutt
őstag

Van néhány multi orientált acsi a játékban, érdemes multizni. ;)

(#56) Silterax válasza sp8787 (#48) üzenetére


Silterax
tag

Egy ilyen küldetésel szerencsém volt. Egy high rank-os legiana páncélhoz már csak egy Legiana Gem kellett. 14 alkalommal próbáltam megszerezni de csak nem dobta ki. Végül megnéztem végső elkeseredésemben a közösségi küldetések között milyen Legiana felkérések vannak. Volt egy friss gold reward-os. Na gondoltam itt az utolsó alkalom, ha nem sikerül pihentetem a Legiana küldetéseket. Elsőre megszereztem Gold rewad-ba. Ezeket a Gem itemeket pontokért meglehet szerezni egy öregasszonynál.

(#57) sp8787 válasza Silterax (#56) üzenetére


sp8787
addikt

Uhhh en annyira nem vagyok am elore. Most orulok ,hogy volt annyi idom ,hogy az old meg Rathian-t 5-szor limited-et meg tudtam csinalni.

(#58) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na közben elértem a korall területre, hát jól néz ki nagyon. :D

Live-Die-Respawn

(#59) Silterax válasza sp8787 (#57) üzenetére


Silterax
tag

Rathiant a játék elején 5-ször? Kegyetlenség :Y Én ezeket kaptam. Hunt 3 Great Jagras, 4 Anjanath, 5 Flyin Wyvern.

(#60) sp8787 válasza Silterax (#59) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem ez mindenkinel ugyanaz. Nalam is ez a 3-4-5 volt csak en nem mentem tovabb hanem ezeket megcsinaltam. Meg csak 2 mapot unlockoltam most kellene menni a Great Ravine-hez vagy hova.

Igazandibol se a 4 Anjanath se a 5 Raithian nem okozott semmi gondot pedig solo-ban csinalom.
Meg holnap kinyirok par Jura-t meg Anja-t untan majd tovabb megyek.

(#61) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Melyik a szivosabb a rathalos vagy a nergigante? Nekem az utobbi jobban tetszik mert kiszamithato a movesetje mig a rathalos meg porog meg repked ossze vissza. Apropo alpha/ beta pancelokat talaltatok mar?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#62) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok!

Király ötlet volt a topic! :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#63) Adam_Shepard válasza 3L1T3 (#62) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Üdv. Köszi :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#64) Adam_Shepard válasza oriic (#58) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most értem én is oda. Durván lassan haladok vele. Mondjuk tolja is a tartalmat rendesen. Kb 10-12 óra van benne de sehol nem tartok.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#65) 3L1T3 válasza Adam_Shepard (#7) üzenetére


3L1T3
addikt

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66) Adam_Shepard válasza 3L1T3 (#65) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Vegyel fel psen ha gondolod. Uaz a nevem int itt. A PSes bandat kerdezem hogy ti kihuztatok e mar a Horizonos cicaszettet? Hamarosan lejár a challenge! Feb. 6!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#67) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#66) üzenetére


DaveHutt
őstag

Xboxa van kép alapján.

(#68) Adam_Shepard válasza DaveHutt (#67) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jogos, telon nem lattam annyira a gombokat èn a szignóbol indultam ki .

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#69) Silterax válasza Adam_Shepard (#61) üzenetére


Silterax
tag

Ez jó kérdés. Rathalos számomra veszélyesebb, már csak a tűz és a méreg miatt is. Nergigante erőből próbál mindent megoldani. Nehéz választani. Próbálgatam a Kirint, nagyon idegesitő tud lenni. Sok türelem kell hozzá, meg egy tapasztalt távolság fegyver kezelő.

(#70) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És meglett a Palico set! összesen 4x kell megcsinálni az event küldit a watcher lens miatt.

A fegyvert külön kell legyártatni a Smithyvel!

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

PS trophy lista Ahogy látom még mindig nem platinázta senki sem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#72) oriic válasza Adam_Shepard (#71) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érd el a 100-as szintet, ölj meg 500 nagy szörnyet. :D Ez nem pár napos móka tippre.

Live-Die-Respawn

(#73) Adam_Shepard válasza oriic (#72) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Asszem itt írták, hogy ebbe bele tud ilyen 1000 óra is szaladni és akkor az még csak a felszín. Nos, igaza volt. Most tudok majd olyan zöld kardot csinálni :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74) B3ny00 válasza Adam_Shepard (#70) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Hr 6 kell hozzá ugye akkor adja a questet?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#75) 3L1T3


3L1T3
addikt

Monster Hunter: World patch update 1.03 (PS4) / 1.0.0.8 (Xbox One) – Matchmaking and Hunting Horns

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#76) Adam_Shepard válasza B3ny00 (#74) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, csak úgy tudod felvenni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77) B3ny00 válasza DaveHutt (#67) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Na meghalt Anja, egyedül öltem meg, bár egyszer meghaltam sajnos, mert elbénáztam. Fegyvert nem csináltam meg hozzá, nekem ez van Jyura Shotel I. Kb olyan 25 perc volt.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#78) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Ejj srácok, nagyon jó ez a játék. De ez a harcrendszer nagyon nem áll kézre nekem. Vagy én vagyok béna vagy nagyon szoknom kellene de nagyon idegesítő. Pl mikor gyógyítanék akkor szép lassan elrakja a fegyvert, órákig issza a potiont, órákig fetreng a karakter a földön ha fellöki valami. De azért haladgatok vele, most valami behemótot kellene megölni,lvl3 szinten a sivatagban. Barroth agy mi a manó a neve. Egyelőre nem találom az ellenszerét. Az ammokat hogyan lehet váltogatni? Jópár dolog még kinai nekem. Érdemesebb lenne íjat használni?
Adnátok pár tippet hogy mit lenne érdemes használni?
A ráugró támadást párszor sikerült megcsinálnom de érzésre randomra adja be. A behemótnál semmire nem mentem ezzel.

(#79) 3L1T3 válasza BOBAKILL (#78) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez a játék ilyen, szándékosan. :)

- Gyűjtsd az adatokat a szörnyről és az alapján próbáld meg megölni. Ehhez fel kell szedned a lábnyomait és az egyéb jellemzőit.

- Íjat én nem ajánlok senkinek, csak ha partyba játszik, ahol vannak olyan melee emberek akik tudják agrozni folyamatosan a szörnyet.

- Hunter Note's-ba látod, hogy az adott szörnynek mik a gyengeségei, ennek megfelelően készítsd el a páncélod és a fegyvered.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#80) BOBAKILL válasza 3L1T3 (#79) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Oké, köszi a tippet. A lábnyomokat eddig is szorgalmasan gyűjtögettem. :) A karddá alakítható baltával mentem eddig, az bejött.
A behemótot az átvezetőben szembedobta a karakter de azt még nem tudtam utánozni a játékban. :D
Megpróbálom megszokni a harcokat, de a soulsok után furcsa nagyon a mozgása. De sztem bennem van a hiba mert teljesen más ez a játék mint hogy odamegyek aztán szétvagdalom az ellenfelet. :)

(#81) Mister_X válasza 3L1T3 (#79) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nonszensz, Bow nagyon OP fegyver szerintem. LT-vel célzol RT-vel lősz, kombózik a fegyver magától, A-val arrébb dashel, de a célt megtartja és a következő támadás szintén kombós, B kombó nélkül három nyilat lő vízszintesen, kombóval ötöt, továbbá kombó nélküli második lövés meg területi sebzés az égből. Anja 17 perc volt a Pukei Bow-val, a fákon ugráló elektromos repülő kutya meg 11 perc, mert elfutott egyszer és a felső szintekről kergetni fájdalmasabb. (LT=L2, RT=R2, A=X, B=kör)

@BOBAKILL: sokan ott rontják el, hogy ez nem Dark Souls. Igen, vigyázni kell a szörnyek támadásaira, de soulsokkal ellentétben nem ritmusra megy.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#82) B3ny00 válasza 3L1T3 (#79) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Itt is úgy működik akkor az agro mint a wowba?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#83) BOBAKILL válasza Mister_X (#81) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hmmm....ez így jól hangzik ahogy leírtad. :) Mindenképp kipróbálom az íjat.

(#84) DaveHutt válasza 3L1T3 (#79) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hunter's Note-ot hol találom? Eljutottam HR3-ba nélküle.

(#85) DaveHutt válasza Mister_X (#81) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha a sima íjról beszélsz, az kellemes. A kolléga sztem a nagyobb dög crossbowról beszélt, na ahhoz viszont kell a csapat, mert nem tudsz kitérni vele a dögök elől.

[ Szerkesztve ]

(#86) 3L1T3 válasza Mister_X (#81) üzenetére


3L1T3
addikt

Pontosan, DS-t ha megszokod a ritmust akkor nagyjából kiismerted. Itt relatív randomizálva van a támadása.

(#84) bodry123

Start menüben a 2. vagy 3. fülön.

Arra figyeljetek, hogy hiába szeditek fel az új dolgokat a szörnyekről, le is kell adni a törpének.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#87) B3ny00 válasza DaveHutt (#84) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Menü gombot megnyomod és ott a második fül.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#88) DaveHutt válasza B3ny00 (#77) üzenetére


DaveHutt
őstag

Gratulálok! Köszönöm a tippet, eddig nélküle haladtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#89) oriic válasza DaveHutt (#84) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz info, idonkent oda kell menni research teamhez, mert csak akkor frissul a note.

Live-Die-Respawn

(#90) BOBAKILL válasza 3L1T3 (#86) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Bocs a gyagya kérdésért de melyik törpének kell leadni a cuccokat? A kis szemét, leszedi a vámot? :D Én annyit vettem észre h a kovácsnál többféle armort és fegyvert tudok kovácsoltatni az adott szörny jellemzőinek megfelelően amit leöltem.
Úgy látom sok órát bele kell ölni mire kiismerem ezt a játékot. De megéri mert baromira tetszik. :)

(#91) oriic válasza BOBAKILL (#90) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az infokrol beszel amit elozo hsz-ben irtam. Materialok nalunk maradnak termeszetesen.

Live-Die-Respawn

(#92) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#83) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pont elotte csinaltuk meg a ds3 vegigrohanast es hat teljesen mas volt a kezemben. Kb 5-8 ora amig atszokik az ember. Ki kell tapasztalni hogy milyen fegyver jon be. A monserpediaban miutan researchelted a dögoket ott lesz hogy melyiknek mi angyene pontja, hogyan stunolod/staggereled stb.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93) DaveHutt válasza oriic (#89) üzenetére


DaveHutt
őstag

Akkor ezért küldözgetett mindig oda a játék. Nem is értettem igazán, hovy mit akar. :DD

(#94) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Megérkezett az új patch.

(#95) sp8787 válasza 3L1T3 (#86) üzenetére


sp8787
addikt

Meh
Ha vki megedzodott a DS,BB,Nioh..etc. jatekokban az sztem itt is siman tud alkalmazkodni.
En minden nelkul sima egyszeru melee stilusban nyomom soloban es meg eddig igazan komoly akadaly nem volt. Persze ra kellett jonni ,hogy 3 dodge utan mer nem egsz meg ilyenek, meg ,hogy hasznalni kell Antidote-ot...etc.

(#96) sp8787 válasza Adam_Shepard (#92) üzenetére


sp8787
addikt

En ebben nem hiszek ez egy kisebb merteku BS. Siman jatszom/jatszottam parhuzamosan a DS/BB/Nioh-t. Vagy most ezt MH/BB parost. Lehet soloban kellett volna jatszanod az egy teljesen masik bicikli.

(#97) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Én átálítottam a kamera mozgást is így kb mindig a célpont felé néz jóval egyszerűbb.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#98) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Ez az adamant pill meg az armorskin nem tűnik rossznak.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#99) batai15


batai15
félisten

Üdv látom van ilyen topik, jó látni! Régi vágyam volt pspn a monster játék, de soha nem mentem bele mélyebben.
Most sok az anyagi kiadás, de lehetőleg igyekszem minnél hamarabb beszerezni a játékot. Üdv addig is.

(#100) Adam_Shepard válasza sp8787 (#96) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tudom, hogy milyen FS játékot soloban és coopban is játszani köszi. Azokhoz képest ez is egy más világ.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.