Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Devil May Cry trailer

Live-Die-Respawn

(#802) twi452 válasza Adam_Shepard (#799) üzenetére


twi452
senior tag

Tudod vannak ezek a csapdás palico-k a térképeken itt-ott ha rámászol a szörnyre és odabotorkál közben akkor becsapdázzák indákkal.
Na miután a Gajalakakkal összehaverkodtál (quest aztán a meowtow koktélt megkapod) ők is megjelenhetnek ezeken a csapda helyeken és náluk nem kell a szörnyre másznod.. ha odamegy a dög miközben harcoltok akkor körbeállják és elkezdik sorozni mint az őrültek :D
[youtube link]

(#803) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Köszönöm a ma esti segítséget twi452 kollégának, be is fejeztem a sztorit, szolid 100 óra alatt. Innentől jön a fun meg az igazi endgame, ráérősen. Tök jó, hogy nem használtam el végül az ominózus Rathalos Rubea a Gold Wyverian Printet, mert így meldeltem egy Daora Gemet, és a Fitness Charmom III-as lett végre. Kezd alakulni a dashelő íjász buildem, húzom az íjakat tovább.

(#804) DaveHutt válasza oriic (#801) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ezt nem Xbox topicba akartad?

(#805) Adam_Shepard válasza DaveHutt (#804) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mert 2 kommenttel felette erről volt szó:D Jön a DMC skin a Monster HUnterbe.

Amúgy megragadnám a szót és üzenem annak aki kitalálta a Bézelgúzt, hogy /*-/on sünt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#806) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Smithynél azt az utolsó long swordot megéri kifarmolni? mik azok a coinok?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#807) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#806) üzenetére


DaveHutt
őstag

Arena Questért kapod őket, ha jól sejtem.

(#808) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

de az mindegy, hogy melyik variánst ölöm?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#809) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#810) Silterax válasza Adam_Shepard (#808) üzenetére


Silterax
tag

Megéri vele foglalkozni. Ha egyedül csinálod akkor egy picit hosszadalmas lesz megszerezni. Flying coinhoz Black Diablos és a Diablos arena küldi kell. Szóval, elég sok türelem kell hozzá.

(#811) Adam_Shepard válasza oriic (#809) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

de akkor mi jön ma délben?

Vajon ez a customization mit takar majd? Mert eddig ugye a hajat lehetett vátoztatni meg a kozmetikát.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#812) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Pár perc és kezdődik a Live Stream: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#813) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#814) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Oricon kivul van meg aki boxon jatszik?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#815) twi452 válasza Adam_Shepard (#814) üzenetére


twi452
senior tag

Jelen

Csináltam próbaképp egy palico-s build-et és kajabuffal meg a horn-al a palico skill mellett elég vad számokat hozott a macskusz :D Meowlotoval megtámogatva teljesen jól működik :)

(#816) Silterax válasza Adam_Shepard (#814) üzenetére


Silterax
tag

Igen

(#817) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Siman vagy xen?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#818) twi452 válasza Adam_Shepard (#817) üzenetére


twi452
senior tag

nálam x-en fut

(#819) Mister_X válasza Adam_Shepard (#814) üzenetére


Mister_X
nagyúr

orci nem játszik, mert downgrade-elt X-ről S-re és fél, hogy kifolyna a szeme (mert látra, hogy nálam hogy fut S-en X-het képest - ennek ellenére van már benne 150 órám).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#820) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nem vagyok otthon x témában de tényleg akkora a diffi ?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#821) twi452 válasza Adam_Shepard (#820) üzenetére


twi452
senior tag

Én s-el nem tudom összehasonlítani de a 4k opcióval nagyon szép tűéles és recementes minden fullHD-ba skálázva is csak ugye ilyenkor 30 fps-re van korlátozva.

Engem ez kicsit zavar úgyhogy elengedtem ezt és talán most a grafika beállításon maradt már jó ideje. Ezen az én szememnek szép simán fut harc közben is, nekem ez kényelmes és vált be :)

[ Szerkesztve ]

(#822) Mister_X válasza Adam_Shepard (#820) üzenetére


Mister_X
nagyúr

X-en a graphics mód több FPS-t tol ki magából, mint PS4 Pro-n a framerate. Tehár szebb és gyorsabb minden esetben. One S viszont a sima PS4 alatt van, leginkánn a framerate képes leesni, egyébként meg homályosabb meg pixelesebb sokkal, mint X-en.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#823) Adam_Shepard válasza Mister_X (#822) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

pf:(

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#824) Silterax válasza Adam_Shepard (#820) üzenetére


Silterax
tag

Eléggé siralmas. Én levettem a tv fényerőségét nullára hogy játszható legyen :D

(#825) Adam_Shepard válasza Silterax (#824) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

azt hittem, hogy háttal ültél neki. :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#826) Silterax


Silterax
tag

Deviljho vs Belzeguse. Már alig várom hogy becsatlakozak harmadik félként a csatájukba :DD [link]

(#827) BOBAKILL válasza Silterax (#826) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Pár napja nem játszottam és nekem új ez a Deviljo. Ez most egy új szörnyike amit le lehet már vadászni? Fel kell oldani vagy jön frissítés a játékhoz?

(#828) twi452 válasza BOBAKILL (#827) üzenetére


twi452
senior tag

Március 22-én jön ha minden igaz + a fegyvereket balanszolják picit ezzel az update-el
+ Lehet majd venni valódi pénzért teljes karakter kinézet újragenerálást (egyet mindenki kap ingyen)
Meg jön pár apróság, tavaszi karnevál hangulat itt-ott, új gesture mozdulatok stb

[ Szerkesztve ]

(#829) Silterax válasza twi452 (#828) üzenetére


Silterax
tag

Plusz lesz egy fegyver amit csak a tavaszi karneválon lehet megszerezni. Ez idő alatt az összes eddigi event újból elérhető lesz és kapunk melléje egy Mega Man frissítést is. Tavaszi karneval Áprilistól lesz elérhető?

[ Szerkesztve ]

(#830) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

A jeweleket hol és hogy tudom feleszteni?😊

(#831) oriic válasza Bazsi1987 (#830) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanugy a kovacsnal.

Live-Die-Respawn

(#832) BOBAKILL válasza Silterax (#829) üzenetére


BOBAKILL
őstag

#twi452: köszi az infót. :)

Ez jól hangzik, érdekel az a fegyver. :)
Érdekelne a Street fighter event is, Ryu meg Sakura skin is. Azokat mikor lehet megszerezni?
Anno Sakura kedvenc karakterem volt a sf5-ben. :)

[ Szerkesztve ]

(#833) Silterax válasza BOBAKILL (#832) üzenetére


Silterax
tag

Múltkor láttam egy olyan karaktert aki használja Ryu képeségét, de honnan szerezte azt már nem tudom. A Gesture : Hadokent és Shoryukent már meglehet venni az Xbox Storen. Pontos dátumot nem irnak sehol, lehet hogy már most pénteken elérhető lesz a küldetés. Következő hét kizárva, mert akkor érkezik Deviljho. Utána van még két hét a tavaszi fesztiválig, ez idő alatt bármikor bejelenthetik.

(#834) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok, az eventek között a 3. nálam kérdőjel a 4. meg az hogy csináljam meg az első hármat. Szóval a kérdésem hogy mikor kapom meg a 3. event részleteit? Most a Bazilikusz (pontos nevet fejből nem tudok sry) nyomait kutatom level 7 elején/közepén talán.

[ Szerkesztve ]

(#835) twi452 válasza szallasi007 (#834) üzenetére


twi452
senior tag

A harmadik quest általában Elder dragonos úgyhogy kb azt lehet mondani, hogy amíg a story küldetések nincsenek készen addig ezeket nem fogod látni.

(#836) szallasi007 válasza twi452 (#835) üzenetére


szallasi007
őstag

Értem, köszönöm :R

(#837) twi452


twi452
senior tag

Kipróbáltam ezt a lance-t.. ez aztán a favágó fegyver :D
Odaállsz és bökdösöd ezerrel kb megállás nélkül és egész tisztes távolságból is működik. Ha úgy néz ki gáz lesz bevágod a guardot vagy counteres guardot aztán lehet folytatni :D
Teostra-ra rámentem vele 350 def-el mert elfogytak a páncél fejlesztő bigyóim.
5-ös guarddal meg uragan set bonus amivel mindent lehet blockolni benyomtam supernovánál a durvábbik guardot és kb 1 centi életet vitt le xD
Arról inkább nem is beszélek már, hogy ez az ide oda rohangálás micsoda.. ledarálja a szörnyeket és simán lehet belőle ugrani mount sebzős támadásra is xD

(#838) BOBAKILL válasza twi452 (#837) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én meg szenvedek és ügyeskedek a longsword-el, kitérek, felugrok, rácsúszok stb.. ehhh... :)
Ezt a lancet kipróbálom, védek meg bökdösök oszt kész. De így túl egyszerű nem?? :D Vajon Kushala ellen hatásos a guard?

(#839) twi452 válasza BOBAKILL (#838) üzenetére


twi452
senior tag

Egy hátulütője van mégpedig, hogy amíg nem szoksz hozzá addig nagyon lassúnak és lomhának fog tűnni és az is lesz :)
Viszont van 2 fajta irányokba ugrás amivel egész jól lehet pozícionálni illetve ezt a futó támadást is nagyon jól lehet használni ha eltávolodna a dög.
Van counteres guard egy sima és egy durvább ami eszi a staminát viszont nem kell célozni sem vele mert körben véd.. na ezek a counterek az üvöltést is hatástalanítják ahogy a longsword is csak nem kell hozzá akkora skill xD

Nem túl látványos az tény.. most próbálom berakni a crites skilleket mert nagyon könnyű vele gyenge pontokat támadni és ebben van a durva sebzés.. úgy tűnik a maxos guardot fel kell áldozni érte de szerintem az amúgy is overkill :)

[ Szerkesztve ]

(#840) sp8787 válasza twi452 (#839) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy beraksz egy Guard jewel-t vhova. Nekem van egy de az is olyan sztem mint egy csomo mas jewel ,hogy lehet csak egyszer latod soha tobbet.

Lance-t eloszor az Arenaban hasznaltam es a 2 Diablos ellen nem is lehet mashogy boldogulni. Mondjuk legeloszor a Greatsword-el probakoztam na az cca vmi kabare volt. Ott en meg eddig barkvel mentem be mindenki lance-et valasztott. Mondjuk ok legalabb tudtak hasznalni. :D

(#841) twi452 válasza sp8787 (#840) üzenetére


twi452
senior tag

Van olyanom is de én a sima guardra gondoltam az előbb.

Nagyjából összeállt már a fejemben meg gyakorlatilag is csak hiányzik pár dolog még :)
Pl critical boost charm..elég szívás 2 ruby is kell hozzá meg egy xeno gem.. és ezeket felhasználtam már úgyhogy szívás :D

A másik szívás a páncél fejlesztő izék.. most, hogy próbálgatok új dolgokat és kellenek hozzá páncélok simán elfogyott minden egy pillanat alatt.. a bounty-k meg már ilyen ölj 3-4 nagy dögöt stb..lassan jönnek :)

(#842) sp8787 válasza twi452 (#841) üzenetére


sp8787
addikt

A Streamstone Shard-ra meg a Streamstone-ra goldolsz. Na azokbol nekem is alig van.
De mar annyi tempered elder-t gyaktam meg ,hogy a Gleaming Streamstone-bolt meg van vagy 200 db, a Hard Armor Sphere-bol is 200 feletti van.

Az a vicc ,hogy pl. a Great Jagras-tol nincs se kicsi se nagy Golden Crown-om viszont az osszes elder-tol megvan mind kiveve Kirin-t.

(#843) twi452 válasza sp8787 (#842) üzenetére


twi452
senior tag

Ó nem az természetes, hogy ritka.. én a páncél fejlesztéshez szükséges kövekre gondoltam amikből van 4 féle attól függően milyen nehéz dögökért kapod jutalomként néha meg a bounty-kból jönnek. Ezek fogytak el rögtön pedig még egy csomó páncédarabot tudnék erősíteni :)

Azt hiszem én élni fogok a lehetőséggel majd és lecserélem csajra a karakter kinézetét.. ez így nem maradhat xD

[kép]

(#844) BOBAKILL válasza twi452 (#843) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Pedig sexy ez a combfixes csizma. :DDD
Én meg férfi karakatert inditok majd valamikor, kíváncsi leszek az armorokra úgy. Az szimpatikus h nem egy nagymellű manöken alkat a lány karakter hanem átlagos testalkatú. Nem a megszokott japán ízlésre vall.. :D

(#845) Silterax válasza twi452 (#843) üzenetére


Silterax
tag

Jól gondold meg. A név változtatást nem engedélyezik.

(#846) Mister_X válasza twi452 (#843) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lancers, unite!

Egyik kedvenc fegyverem lett, csapatban szívesen hozom, mert tudom, hogy én leszek az, akit nem söpör el egy Black Diablos sem és ki tudom röhögni professzor Nergigantét is. Jiva lance, Bazel fejes és charm, nerg kesztyű, a többi Uragaan. Ez a set annyira jó, hogy simán tökéletes sword & shield mellé.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#847) twi452 válasza Mister_X (#846) üzenetére


twi452
senior tag

Én egy kicsit másképp közelítettem meg a dolgot csak még félkész egy kicsit..

[kép]

a 3 recovery és a destroyer kavics átmeneti azok helyett gyakorlatilag bármi mehet (akár elemental res ha olyan dög ellen kell menni)
a guard-os charm is menni fog ha le tudom craftolni a critical boost-osat és akkor az is maxos hármas lesz

még az odagaron lance-et néztem ki és akkor gyakorlatilag gyenge pontra szinte mindig critelni fogok és szép nagyokat :)

ez a terv.. de már így sem olyan rossz :)

az egyetlen gond, hogy kicsit méginkább Conan a barbáros lett a tőle a srác :D

[ Szerkesztve ]

(#848) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Eljutottam az elder dragonokig , eddig a 6-os tobi nyílál nyumoltam, de hogy tovább melyik ágat huzzam hozzajuk, sajnos nem vagyok eleresztve pénzel 🙁

(#849) BOBAKILL válasza Bazsi1987 (#848) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A kibányászott érceket, szörny darabokat el tudod adni, valmelyik jó sokat is ér.

(#850) twi452


twi452
senior tag

Kicsit átalakítottam a lance build-emet, hogy működjön a diablos ágas bow-al.. elég jól használható xeno ellen :D
19 perc alatt nyomtuk le duoban, szerintem ezzel fogom kifarmolni magamnak a hard armor sphereket... vagy legalábbis amíg nagyon rá nem unok :D

[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.