Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) 3L1T3 válasza batai15 (#99) üzenetére


3L1T3
addikt

Várunk majd! :) :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#102) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Űristen, a co-op tényleg nagyon király - ugye kijött a patch és már megy valamennyire az online része a dolognak. Bjútiful. Kezdésnek egy sima expedícióhoz csatlakoztam, ahol előbb vadásztuni egy Anját, majd a sárkányt is, majd még egy Anját. Ketten Long sworddal voltunk, ketten meg bow-val. Beszélvót.

Aztán rájöttem, hogy nem egészséges natúr stattal és fogyasztható felszerelések nélkül kimenni, ezért egy bő fél órát eltöltöttem azzal, hogy well-done steakeket, mega potionöket és lőszereket gyártottam.

Most majd megnézem, hogy a gunlance mit tud.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#103) 3L1T3 válasza Mister_X (#102) üzenetére


3L1T3
addikt

Ezek szerint Xbox?

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#104) Mister_X válasza 3L1T3 (#103) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az. Most hagytam abba kicsit a játékot 6 óra után, lett farmolva Tobi-Kadachi es Pukei-Pukei jóféle fegyvereknek, következő lépésnek meg Rathianokat fogok vadászni, de nem sikerült jó sessionbe becsatlakozni eddig (vagy baromi nagy lag volt a host miatt és teleportáltak a szörnyek - nem lehet védekezni rendesen, vagy volt AFK, vagy egyszerűen bénák voltak).

Fegyvereket még tesztelgettem kicsit, hunter blade nem jön be, gunlance jó, csak sok gyakorlásr igényel, switch axe szintén jó. A gond mindegyiknél az, hogy teljesen máshogy kell használni, mint a lomg swordot vagy a bow-t, azaz másképp kell ellőni a kombókat, más gombokkal kell támadni és hasonlók.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#105) Silterax


Silterax
tag

Én csak azt nem értem, hogyan lehet valaki már HR 30-as szintű. Megjelenés óta oda teszem magamat én is rendesen, jelen pillanatban HR 14 de ez HR30 felfoghatatlan számomra :F

(#106) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Vadászok!

Ezekre érdemes odafigyelni!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#107) Tatyla válasza Silterax (#105) üzenetére


Tatyla
őstag

Lehet csak szólózik.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#108) Mister_X válasza Silterax (#105) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Biztos MH veterán és másfélszer annyit játszott, mint te.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109) sp8787 válasza Silterax (#105) üzenetére


sp8787
addikt

30? Vannnak mar 50 felett is, sztem nem is kevesen.

(#110) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Hölgyeim és Uraim, engem ma hivatalosan lealázott Anjanath háromszor egymás után. Negyedikre fellőttem az SOS Flare-t, a fészkes rész végén kifagyott a multi és azt írta, hogy lekapcsoltam a Flaret. Na ilyen biztos nem történt.
Vasárnap kérhetek tőletek Xboxon segítséget? Dmg az megvan érzésre, a helyezkedésem szar. Nem tudok mindig a lábához férkőzni, és ilyen rámcharge-ol, fekszik, hempereg, rúg stb.

(#111) Silterax válasza Mister_X (#108) üzenetére


Silterax
tag

PS2, PSP részekben van körülbelül 2000 órám. Éppen ezért nem értem, mert a fegyver és a páncél fejlesztéshez nem elég csak a szörnyek legyőzése.

(#112) sp8787 válasza DaveHutt (#110) üzenetére


sp8787
addikt

Ne a labahoz helyezkedj hanem a mar bocsanat de a seggehez. Maskulonben meg tartsd a tavolsagot.

(#113) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

3. Limited bounty továbbra is csak három kérdőjel. Azt mikor kapom meg?

Live-Die-Respawn

(#114) Silterax válasza oriic (#113) üzenetére


Silterax
tag

Tegnap este mindenki megkapta. Neked is meg kellett volna kapni.

(#115) DaveHutt válasza oriic (#113) üzenetére


DaveHutt
őstag

Xbox Live probléma van, lehet azért nem kaptad meg.

(#116) B3ny00 válasza DaveHutt (#110) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Szólj és segítek vasárnap, én egyedül öltem le kb 25 perc volt.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#117) oriic válasza Silterax (#114) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most jött update, meglátjuk talán jó lesz most.

Live-Die-Respawn

(#118) 3L1T3 válasza oriic (#117) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen megint jott update!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#119) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A HZD palico cuccot kb hány játékóra megszerezni?
Az Aloy szett meg majd jön feb 8 után igaz?
Mégis megveszem, nem akarok kimaradni a jóból. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120) oriic válasza 3L1T3 (#118) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanúgy 3 kérdőjel van a 3. bounty-nál. :( Mindegy nem foglalkozom vele. (Azóta volt gép restart is, nincs változás.)

Kérdezek inkább. Full Legiana szettem van, ami ugye jeges cucc. Ehhez van most egy Frost Blade I-em. Kérdésem, hogy a francba tudom megszerezni a Frost Blade II-t? Néztem hogy mi kell hozzá, de az upgrade fánál két helyen még kérdőjelek vannak. Megnéztem neten, hogy mik kellenek, kifarmoltam őket, de továbbra sem tudom fejleszteni a cuccom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#121) Silterax válasza oriic (#120) üzenetére


Silterax
tag

Biztosan meg van hozzá minden anyag? 5 carbalite ore, 5 shamos scale +. Én csak arra tudok gondolni hogy nem vagy elég magas szintű hozzá, és valószínűleg a limited küldetéseknél is ez a helyzet ugyan is van közte 7 csillagos küldi is. Ha ez a helyzet akkor van még 6 napod. Mindent bele :)

(#122) sp8787 válasza oriic (#120) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk oda van am irva ,hogy "Under Development". Eleg egyertelmu sztem ,hogy hiaba van meg mindened hozza ha meg nem ertel el odaig ,hogy meg is tudd csinalni. Sztem ugyanez a helyzet a Limited-nel.

(#123) 3L1T3 válasza Bad Pritt (#119) üzenetére


3L1T3
addikt

Udv a klubban! 💪😁

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#124) Bad Pritt válasza 3L1T3 (#123) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Konzolvilágnál el is fogyott a PS4-es, MM-ben még pont volt egy darab. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Ez az Anjanath ...nem igaz hogy ez ilyen nehéz. Már tele van a t*k*m vele. 1-2x lestaggerelem de nem akar megdögleni utána sem. Persze egy tűzfújás és végem. A karakter is olyan szerencsétlen, esik-kel. Ha közel megyek az a baj, a target lock nem a legjobb. Nem tudom mit bénázok el, nektek ez hogy sikerült?
Váltogatom a közelharci fegyokat az íjjal de egyikkel sem megy valami jól ez a szörny. Eddig nem volt ilyen gondom, de ez feladta a leckét nekem. Egyedül csinálom, nincs most plusom psre. Lehet ez a baj. :D

(#126) Mister_X válasza BOBAKILL (#125) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Solo-ban 17 perc volt nekem. Íjjal. Ha kicsapja a taraját, azt kell lőni, közelharci fegyverrel meg a farkát. Este megnézem, hogy switch axe-et szereti-e.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#127) B3ny00 válasza BOBAKILL (#125) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Olyan fegyverrel próbáld amin van water.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#128) Silterax válasza BOBAKILL (#125) üzenetére


Silterax
tag

Poison meat, poison bomba. Használd fel ellene. Javítsd fel a páncélod legalább 10 ponttal. Sokat segít a minimális plusz védelem. A water, thunder és az ice elementál sebzésre nagyon érzékeny. Vigyél magadal több csapdát, növeld meg a védelmedet armorskin-nel. Esetleg ha már elérhető defense charm.

(#129) Adam_Shepard válasza Bad Pritt (#119) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

4* 13 perc volt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#130) DaveHutt válasza Mister_X (#126) üzenetére


DaveHutt
őstag

Farkát nem lehet ütni, mert csapkod vele és stunol. Nekem ez a taktika eddig nem jött be. Hazamegyek, gurítok egy sört és megpróbálom.

(#131) sp8787 válasza BOBAKILL (#125) üzenetére


sp8787
addikt

En Switch Axe-e meg Hammer-el is eleg konnyen lenyomtam olyan tizen parperc alatt/db egymas utan 4szer a Limitedhez ha jol emlekszem. Egyebkent nincs semmi szukseg Water-es fegyverre a sima Power-es boven jo.

Probald a SA-et sztem vszinu azzal a legkonnyebb. Az R2+H+K+K+K+(H+K) kombo az teljesen jol mukszik vagy legalabbis vhogy igy van az a kombo ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

(#132) sp8787 válasza DaveHutt (#130) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor usd amikor nem csapkod vele. :D
Egyebkent ez nem ugy mukszik ,hogy odaallsz es utod a farkat hanem lenyomsz egy kombot majd szepen fogod magad es visszavonulsz majd rinse and repeat.

En ma Legiana-val szenvedtem meg majdnem az elso talalkozast. Vegul meg lett Faint nelkul de mire rajottem ,hogy kell a Nullberry mert kiszalad a Stamina majdnem kifogytam a Potionokbol.

(#133) DaveHutt válasza sp8787 (#132) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez lesz a bajom, Dual Wieldnél nincs kombó, hanem próbálom folyamatosan kaszabolni Demon Mode-ban. Esetleg javasoltok vmi másik fegyvert?

(#134) sp8787 válasza DaveHutt (#133) üzenetére


sp8787
addikt

Ahogy mondtam sztem a Switch Axe a legkonnyebb. De mivel valojaban csak azt meg a Hammer-t probaltam ezert nem tudom. Az viszont biztos ,hogy a Dual-al sokkal kozelebb kell menni mint ami egeszseges a Switch Axe azert jovan nagyobb range-u.

Menj be a Training Mode-ba es ott gyakorold be azt a kombot amit irtam. Itt van egy SA video peldanak Monster Hunter World Switchaxe Tips.
Vagy nezd meg meg ezt Monster Hunter World (MHW) - The BEST Switch Axe Combos (Guide).

[ Szerkesztve ]

(#135) Mister_X válasza DaveHutt (#130) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor a csípőjét üsd, long sworddal (is) gyerekjáték a lábai között ugrálni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#136) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Diablos-nak holnap akkor újra nekimegyek. :(

Live-Die-Respawn

(#137) BOBAKILL válasza sp8787 (#131) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem tudom nektek ez hogy ment ilyen könnyen..valamit én bénázok. Én is a switch axet használom. Egy darabig megy a kombó, le is tudom jobb esetben bénítani. De hiába lockolom be a fejét, nem azt üti. Lassan üt. Mikor a második fázisában van már nem tudok elugrani előle és elsodor. Mikor meg kelnék fel akkor rámcsap és vége a dalnak...hiába gurulnék, nem megy a karakter..ma ennyi volt, majd holnap folytatom. Kár hogy nem tudok más küldit csinálni ez már kiidegelt.

(#138) 3L1T3 válasza oriic (#136) üzenetére


3L1T3
addikt

Xbox One X- en a tegnapi es a mai patch valmit elbaszott es azota mikrolaggos nekem es mas haveromnak is szinten X-en!

Ezert ma ujra kezdtem PS4 Pro-n .... azert erzodik hogy mennyire leszarjak az Xbox verziot, eleg ha csak megnezem a verzioszamokat.

Mind1 usse kavics , ugy is PS-en van a community nagyresze!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#139) 3L1T3 válasza 3L1T3 (#138) üzenetére


3L1T3
addikt

PS4: Update 1.04 / Xbox One: Update 1.0.0.9

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#140) Silterax válasza 3L1T3 (#138) üzenetére


Silterax
tag

Xbox one S konzolom van és grafikailag olyan érzésem van mintha egy béta verzió lenne. Egy játékhoz tudom hasonlitani. 7 days to die. Annak is valami nevetséges volt az adat mennyisége. Talán 7 Gb. MHW update nélkül volt 9 Gb. Online annyira nem érdekel. Próbálgatam, de nem az én világom. Nagyon könnyűnek találom, nincs meg benne az a vadászat érzés mint amikor egyedül vagy.

(#141) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Uj update van.

Major changes:

Fixed an issue where, in rare cases, the assignment "The Encroaching Anjanath" would not appear on the quest board during online play.
Made some readjustments to how Elderseal values are calculated.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#142) sp8787 válasza BOBAKILL (#137) üzenetére


sp8787
addikt

Azt nem mondanam ,hogy konnyen de nem volt tul nehez. Az meg van egyebkent ,hogy a SA-nek az Axe formaja nem sokat er? En altalaban csak szaladgalok majd bemegyek pozicioba es akkor R2-vel egybol a Morph-olt fromaban veszi elo a fegyvert es ezzel indul is a kombo. Majd R1 es futkarozas ujra.

Amugy felkeszulsz a huntra rendesen Kaja > Steak > Nutrients > Whetstone....?

Lehet meg azzal is trukkozni ,hogy ha mar santikal akkor hagyod ,hogyt visszamenjen aludni. Ott meg alapakolsz egy shocktrap-et es akkor utheted egy ideig. Vagy leraksz egy bombat..

[ Szerkesztve ]

(#143) BOBAKILL válasza sp8787 (#142) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Elvileg mindent tudok amit kell. Van nagy gyógyító ital, sima is. Csapdák is vannak, whetstone is meg van az álcaruha. Az a baj hogy hiába veszem fel egy idő után kiszagol. Étterembe is járok előtte. :)
Velem van a gond, nem tudok még rendesen játszani. Az is zavar hogy állandóan elrakja a fegyvert a karakter mindig nyomogathatom az r1et. Majd belejövök, eddig 20órám van benne mégsem járok sehol még. :)
Amúgy én a fejét próbálom ütni mert a farkát nem lockolja be rendesen és állandóan csapkod vele. Ha fújja a tüzet akkor meg hiába minden, bevadul és simán elsöpör.
Lehet a karaktert fejleszteni még azon kívül h a páncélt meg a fegyvert fejlesztem?

(#144) sp8787 válasza BOBAKILL (#143) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem ezt a Lock-olast felejtsd el csak bonyolitja a dolgot.
Hogy lehet e fejleszteni, sztem nem csak a rank-ed no ha tippelnem kellene, meg egyre jobb gear.
Gondolom

(#145) 3L1T3 válasza sp8787 (#144) üzenetére


3L1T3
addikt

Pontosan!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#146) Silterax válasza BOBAKILL (#143) üzenetére


Silterax
tag

A következőket szerezd be. Pitfall és Shock trap, 2 trap tool és ez kombinálva 2 net vagy thunderburg. 10 small barrel plusz 20 nitroshroom. Ebből kapsz 10 Bounce bombát, a maradék nitroshroomot kombináld össze a 10 bounce bombával. Kapsz 10 mega bounce bombát, pluszba vihetsz magadal még 2 mega bounce bombát. És a folytatás. 10 small barrel bomb, 5 large barrel bomb és gunpowder. 2 large barrel bomb. 3 flash pod és 10 flashbug. 5 Poison smoke bomba és poison meat. Harc közben is le lehet rakni, észre fogja venni. Védelmed megerősítéséhez Armorskin vagy Mega Armorskin. Bombákat a csapdánál és a flash bombanal használd.

(#147) BOBAKILL válasza Silterax (#146) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi srácok a sok segítséget, sikerült megölöm végül. Pfuuuu... Kétszer megölt, necces volt de meglett. Egyszer el akartam futni de mikor másztam fel a növényen akkor simán megölt.
Sajnos kevés a cuccom a bombákhoz de majd megcsinálom ezeket ahogy írtad. :) Farmolgatnom kell a növényeket mert kevés van.
A kombó hatásos volt de csak a fejére. Párszor megfeküdt és végül egy kombótól kinyiffant. Bombát nem használtam. De majd fogok.

Amit nem értek: HR5 vagyok, de az eventeket nem engedi, pedig az egyikhez csak 4kell elvileg.

(#148) sp8787


sp8787
addikt

Azert ez a Kirin vicces foleg ,hogy semmi Th res cuccom nincs.

(#149) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No hát na, a High Rank szörnyek annyire nem poénosak. o.O

Live-Die-Respawn

(#150) DaveHutt válasza Mister_X (#135) üzenetére


DaveHutt
őstag

Anjanath fight vol. 2.

Gyártottam tegnap este egy vizes Great Swordot, behívtam egy partyt. Már sántított kegyetlenül, mikor bebuggolt az online mód és kiléptetett minket a küldetésből. Azt hittem, hozzávágom a kontrollert a tvhez.
Nekiestem idegből, egyedül, 1 fainttel megcsináltam 28 perc alatt. A meccs 3/4-ében csak szaladgáltam el előle, és akkor ütöttem hátulról, amikor a földet túrta. Ha néha földrekerült, gyorsan bebüntettem, majd iszkolás.

+1 a Great Swordnak, pont olyan hosszú, hogy a földről a farkát még elérje, ezért nem kellett szórakoznom a fej csapkodásával. Megtartom ilyen nagy behemótokra mindenképpen.
-1 a fészkes kibaszarintásnak a Capcomtól, amiért egy talpalatnyi földön kell az izomból charge-oló, oneshot kombóval operáló dínót gyakni. Szarjon sünt, aki kitalálta, hogy egy T-Rex a fa tetején alszik fészekben.

Azt hogy hogyan fogom ezt a szörnyet farmolni cuccokért, na azt nem tudom. Ez a tegnapi nap kínszenvedés volt ellene.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.