Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Silterax válasza Mister_X (#299) üzenetére


Silterax
tag

Nekem kirin adja fel a leckét. Nem szabad kisebb területen harcolni vele :W Tegnap segitettem Anjanath páncélhoz összetevőket gyűjteni egy HR2-es emberkének. Ráment az egész estém, de legalább neki megérte :D

(#302) Mister_X válasza Silterax (#301) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kirint még nem öltem, de majd fogok, mert szexi Inscect Glaive-et ad. Csak láttam, kicsit veszélyes és nehezen kiszámítható, továbbá kicsi, ezért se lovaglás, se igazából insect glaive, mert elrepülsz felette.

Rájöttem, hogy kétféle (úgy-ahogy sikeres) játékos létezik.

“A” játékos
- fuh, akkor menjünk Pink Rathain ellen, mert kell az assigmenthez
- mit főzzön a nagymacska? Hmm, a séf ajánlata nem ad elemental resistance-t, ami meg (L)-es, az meg csak +30 staminát ad és nulla HP-t... hm... majd iszok három mega nutritiont terepen.
- mi a Pink Rathian gyengéje? Hm, a dual swordom jeges, az nem ad elég bónusz sebzést, a Dragonbone II long swordom odacsap, de azzal még nem gyakoroltam eleget. Nem baj, odacsap a dragon element, jó leszek azzal.
- picit módosítom a felhúzott beta setemben a decoration gemeket, kell fire és poison resistsance és defense
- csomagoljunk kétféle csapdát, kell a démonos meg a páncélos ital, 10-10 antitode, dash potion, mega potion és mega nutrition, a táborban csinálok first-aid plusokat és rakok el mighty és adamantine bogyókat is. Ja! Kell a nullseed is, ha megjelenne Legiana és jeges debuffot bevinne nekem.
- macska setjét ismlehet módosítanom kellene kicsit, fő a hatékonyság
*20 perccel később*
- hát ez a játék fel fog b@szni agyilag, nem hiszem el, hogy nem jutok túl Pink Rathianon! Bezzeg SOS flare-t hiába lövöm el, senki sem jön, hülye macska meg nem is rak le vigorwaspeket

“B” játékos
- No, mi a követkető küldetés? Naaa, végre Pink Rathian, depart!
- elfelejtettem enni, de majd a Handler megfőzi a séf ajánlatát, jó lesz az
- hmm, mégsem Bow-val megyek, Insect Glaive-hez van kedvem most (csere a táborban)
- gyere macsek, mutassuk meg a cuki low rank Anjatah seted a szörnyikének
*15 perccel később*
- Nem adta könnyen magát őkelme, de végre valami kihívás volt. Midnjárt elviszem arénába is.

#TrueStory ;]
A még true-bb, hogy előtte egy nappal A játékosnak B játékos (én) ölte meg végül Pink Rathiant és a ládából vette ki a fagyos Insect Glaive-t, mert dual swordot nem szereti technikai okok miatt - long swordot se annyira, pontosabban nem solo-ban.
És igen, B játékos macskáján még mindig Anja set van, továbbá ma reggel rakott Armor Sphere-eket és decirationöket a Magdaros Beta setbe.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#303) Silterax válasza Mister_X (#302) üzenetére


Silterax
tag

Kirin nem is lenne nehéz, azt is irhatnám hogy én voltam figyelmetlen. Már rajta volt a koponya jelzés és elkapkodtam. A legfontosabb hogy soha ne legyél előtte. Inkább tartson tovább a harc de mindig a háta mögé kell kerülni.
Én a macskámba nagyon bízom, több védelmet tud biztosítani mint egy másik játékos. Sőt, most már pályákon lévő Palicokat is visszem magammal.

(#304) sp8787 válasza Adam_Shepard (#300) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem nem szemelyeskedtunk. Vicceskedunk ennyi.

(#305) sp8787 válasza Mister_X (#299) üzenetére


sp8787
addikt

En nem akartam flame-elni. Sok uj/tapasztalatlan jatekos(mint en is) van es ez ezzel jar.
Kar ezen mergelodni ez a jatek resze. Ez kb. olyam mint a BB-nal ha bemegy segiteni a Defiled Chalice-be Amygdala ellen es mar majdnem levered amikor a summoner verszemet kap es csinal egy suicide run-t.

A temahoz. Sztem Vaal Hazak sokkal konnyebb mint Nergigante. Nem tudom miert de nekem egyszeruen igy jott. Amikor ramnyomta a halflife debuffjat siman elfutottam aztan utkozben megettem a Nullberry-t es kesz. Igaz 2 faint-el de meglett soloban. Kushala Daora-t meg le lehet kapni a levegobol sztem az is konnyebb nem tudom de nekem igy jott ki.

[ Szerkesztve ]

(#306) Mister_X válasza sp8787 (#305) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kushala Daora nem is feltétlen nehéz. Igen, oda tud csapni elég keményen, de nem végez ki, mint Nergigante. Az az idegesítő, hogy szétzónázza a pályát és nem lehet a nagyobb szelein átlátni és azon keresztül is jön-megy. Ha mindenkinél van flash pod, akkor könnyű. Vaal Hazaknak még egy kicsit keresni kell a nyomait (neki se kezdtem), de majd nekilátok. ha lesz szabadnapom.

Nergigante majdnem meglett solo-ban, csak egyszer faintelt a fészkénél és akkor szembesültem a ténnyel, hogy nem hoztam magammal konkrétan semmit sem :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#307) sp8787 válasza Mister_X (#306) üzenetére


sp8787
addikt

Eloszor azt hittem a magan a palyan nem talaltad meg Vaal Hazak-ot :D utana beugrott ,hogy elobb a nyomait kell megkeresni ,hogy megkapd a kuldetest.

Nekem Belzeguz vagy Bendeguz vagy ,hogy hivjak az volt egy kinlodas meg a masik meg a Teostra vagy Toaster vagy mi. Most meg van olyan ,hogy 2 Bendeguz. Na kosz mostmar majd nezek vmi masik mixed set-et.

(#308) Silterax válasza sp8787 (#307) üzenetére


Silterax
tag

Lehetőleg egy olyan páncélt tervezél ami elég lesz későbbiek folyamán egy HR50-es Kirin küldihez.

(#309) sp8787 válasza Silterax (#308) üzenetére


sp8787
addikt

Igazandibol ezt nezegettem Best All Around High Rank Armor.
Ehhez majdnem mindenem megvan csak 2db Nergigante Horn kellene meg, a Nerg SA-hoz meg a pancelhoz. A vicc az ,hogy a 2db gem meg a Rath ruby is megvan mar rubybol van 3 lol.

(#310) Silterax válasza sp8787 (#309) üzenetére


Silterax
tag

Kiváló set, de kirinhez ez kevés lesz. Az én teostra páncélomba felvittem a thunder ellenálást +30-ra és még az is kevés volt. Gyakorlatilag két villám csapás néha elég egy is, és máris a kezdő zónába találod magad. Ha a thunder ellenállást nem is van fejlesztve akkor Stun Charm kötelező mert minden kiütése végzetes lehet.

(#311) sp8787 válasza Silterax (#310) üzenetére


sp8787
addikt

A Thunder Res Jewel az mennyit hasznal? Abbol van vagy 5 db.

(#312) Silterax válasza sp8787 (#311) üzenetére


Silterax
tag

Ha van 5 darab akkor az plusz 30. Erre már lehet épiteni egy jó armort. Nekem csak egy darab volt így kénytelen voltam egy Thunder charmot is késziteni, utána készitettem el a Stun charmot hogy ne üssön ki.

(#313) twi452


twi452
senior tag

Én most elkezdtem dudázni.. eszméletlen troll tud lenni :D
Igaz még csak low-ban gyakorlok vele de legianát nagyon megerőszakoltam egyedül is vele :D
Felbuffoltam az ice resit +armor aztán a jég köpködése gyakorlatilag semmit nem csinál :D
Aztán olyan szinten lehet vele ko stunnolni h az valami mesés :D

(#314) 3L1T3


3L1T3
addikt

Tök jó, hogy minden új patch javít valamit és Xbox-on elméletileg megoldja a matchmaking problémát . . . ja, 3 órára. azóta megint szar.

Elmennek a francba de tényleg. :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#315) twi452 válasza 3L1T3 (#314) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam tegnap ment az auto matchmaking is, most az nem megy viszont a session-ökbe amiket kilistáz keresés után tudok kapcsolódni gond nélkül.

(#316) 3L1T3 válasza twi452 (#315) üzenetére


3L1T3
addikt

Xbox-ról beszélünk?

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#317) twi452 válasza 3L1T3 (#316) üzenetére


twi452
senior tag

Igen, nincs ps-em :)

szerk: eddig úgysem csináltam aláírást.. most már egyértelmű lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#318) oriic válasza 3L1T3 (#314) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én custom search-re megyek és kiválasztok egy session-t ahol vannak sokan. 99%-ban azonnal belép.

Más:

Érdemes szerintetek full szetteket viselni, vagy jobban járok ha mindig összeállítok különböző armorokat egyes szörnyekhez. (A különböző defense-ek miatt.)

Csak mert jelenleg ilyen vagyok:

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#319) Adam_Shepard válasza oriic (#318) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

MI az , hogy Poogie??????

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#320) BOBAKILL válasza oriic (#318) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha a szett bónusz megvan és csak az kell akkor elég 3db a többi lehet más ami jobb. Persze szörnyenként lehet vátogatni, én is így teszek most. Pl. ha rotten vale-be megyek akkor great girros öv, a többi más.
Persze én még low szintű vagyok, később ez lehet változik.
#Adam: az a malacka a hajóról. :) simogasd meg.

[ Szerkesztve ]

(#321) oriic válasza Adam_Shepard (#319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Rossz linket másoltam vágólapra. :D

Live-Die-Respawn

(#322) sp8787 válasza Silterax (#312) üzenetére


sp8787
addikt

43-rol ,hogy kell 50-re menni? Irtani a Tempered Monsta-kat?

(#323) sp8787 válasza oriic (#318) üzenetére


sp8787
addikt

En ebbol a Zorah set-bol 1 darabot nem hasznalnek. Esetleg az Earplug miatt az alfat,de ez en vagyok.

(#324) Silterax válasza sp8787 (#322) üzenetére


Silterax
tag

Igen, egy szintlépés olyan 5-8 monster. Expedicio küldetések nem számítanak bele.

(#325) Adam_Shepard válasza oriic (#321) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezt a Zorah Magdaros setet, amúgy story orientedként kapom meg? mert mentem segíteni másoknak éls egy kazal ZM alkatrészt szedtem már össze.

MÁS

cuccokat nem lehet egymásnak adogatni ? Egy nyamvadt poison sac kellene de az életben nem dobja csak azt ki. Már fejből tudom a Pukei Pukei spawokat.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#326) Bad Pritt válasza oriic (#321) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha már Poogie: hogy lehet neki másféle ruhákat szerezni?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#327) l.skywalker


l.skywalker
félisten

How To Get All Mantles And Boosters

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#328) B3ny00 válasza Adam_Shepard (#325) üzenetére


B3ny00
aktív tag

lehet egymásnak adni cuccokat, legalábbis menüben láttam, de soha nem próbáltam

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#329) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Helyzetjelentés: mire bejönnek az emberek az SOS Flare-re nagyrészt már meg is lettek a szörnyek. Legiana tisztes távolból működött, vele nem volt nagy gondom. Odogaron, meg uramatyám. Eddigi legnehezebb szörny, folyamatosan menekültem, gyógyultam. Lecsaptam 3 részt róla, majd a többiek fejezték be.

Most bedobta a game Rathalost és Diablost, azt hiszem farmolok dragon íjat ezekhez.

[ Szerkesztve ]

(#330) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Korábban volt szó a bázisokról: van hozzá minimum egy trophy, spoilerbe rakom, mert hidden: 5 bázist kell létrehozni. Lehet azért is jár, ha mindet létrehozod.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#331) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Monster Hunter Patch Details Released

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#332) 3L1T3 válasza l.skywalker (#331) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez már napokkal ezelőtti patch!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#333) l.skywalker válasza 3L1T3 (#332) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi! Nem értem miért most rakták ki a TA-ra akkor...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#334) Tatyla válasza DaveHutt (#329) üzenetére


Tatyla
őstag

Ododragonnál én is azt hittem hogy nem lesz nehezebb monster, tévedtem a játék igazi nagy szívásai kezdődnek vele, van benne vagy 65 órám de még mindig HR 14 vagyok mondjuk már csak három Elder Dragon választ el a finálétól és a nagy HR ugrástól

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#335) sp8787 válasza Tatyla (#334) üzenetére


sp8787
addikt

Odogaron csak akkor nehez sztem ha nem tudod mit kell kezdeni a Bleeding-el(Astera Jelly). Viszont a 4db-os Odogaron set sztem nagyon jo egy ideig.

Van meg ott a vegen egy kis szorakozas azert az utolso majdnem 50 percig tartott.

Egyebkent mekkora vicc mar ,hogy nem lehet skip-elni a cutscene-eket. Es ebbe beletartozik a a jatek vegen futo credits is!! Jeez az vmi hihetetlen ,hogy kotelezo vegigulni a veget, mondjuk en szepen elmentem tenni venni.

[ Szerkesztve ]

(#336) Tatyla válasza sp8787 (#335) üzenetére


Tatyla
őstag

Bleeding ellen ha nincs cuccod elég ha legugolsz kicsit :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#337) sp8787 válasza Tatyla (#336) üzenetére


sp8787
addikt

Yep csak elotte kerd meg Odo-t ,hogy "Please let me guggol egy kicsit!" :D

[ Szerkesztve ]

(#338) Tatyla válasza sp8787 (#337) üzenetére


Tatyla
őstag

Ezért nem szólózok :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#339) BOBAKILL válasza sp8787 (#335) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem még hiányzik az Odogaron szett öve, de a sisak szép védelmet ad bleeding ellen és megvan a bónusz is. :)
Jó kis páncél, mondjuk a Legiana sem volt rossz. Long word-ös huntereknek jó. Egyelőre. Most értem el a High rank-et, kezdhetem felkötni a gatyát. :) Kiváncsi leszek mondjuk Odogaronra hr-ben mert a hr "Puki-Puki" nem volt egyszerű, bár csak a mérgezése volt durva.

(#340) DaveHutt válasza sp8787 (#335) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igazán nem volt kedve a Palicot kergetni, amikor véreztem mindig engem csapkodott. Kétszer voltam 10% hp-n, amikor megtalálta a Palicot. Akkor guggolás plusz heal. Izzadtam rendesen. :D

Gyors kérdés: Odogaront vagy Legianat farmoljam a nagy sárkányok előtt armorért? Legiananak egyszer még biztos nekimegyek, hogy a jeges íj meglegyen, utána kérdezem. Low rank tudom, de mégse Anjanath setben kéne továbbmenni.

(#341) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Odogaron, szép emlékek :D

Nergigante nem tol elementális sebzést (cserébe kivégez), én amúgy úgy vagyok vele, hogy kinézetre veszek setet és csak másodlagosan bónusz vagy védelem miatt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#342) BOBAKILL válasza DaveHutt (#340) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha íjat használsz akkor Legiana mert növeli a kitérést a páncél meg ugye a bónuszával több cuccot kapsz.
Az Odogaron az meg bleedingre jó meg gyorsabban élezed a fegyvert.

(#343) sp8787 válasza BOBAKILL (#339) üzenetére


sp8787
addikt

@BOBAKILL @DaveHutt
Nem vagyok am en ebben a jatekban olyan kreativ. :D
Fogtam magam es siman lecopy-ztam ezt a build-et Odogaron Dragonking. De ez a vegefele mar azert nem volt vmi jo.

Egyebkent magaban a jatekban nagyon jol lehet osszepakolni nezegetni ,hogy mit szeretenel.
How to Make A Mixed Set

Most is lecopyztam egy masik build-et de ezen azert mar modositgattam.

(#344) BOBAKILL válasza sp8787 (#343) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én is inkább vizuálisan választok armort, bár a Rotten vale-be felvettem a mérgezés elleni övet. Azért az Odogaron armor gyors élezése baromi hasznos. Megcsinálom hozzá a nyakláncot is ami plusszban gyorsítja majd. Harc közben sokat számít ha tudsz gyorsan élezni. Bár aki nyilazik annak tök mindegy. :)

(#345) twi452


twi452
senior tag

Én meg low-ba is válogattam már a skilleket így lett egy nagy katyvasz kinézetű vadászom :D
Viszont így 30 százalék plusz stunom van a dudára meg szeretem a buff hosszabbító skillt úgyhogy 3 rész és a charm már foglalt így egyből :)

(#346) DaveHutt válasza BOBAKILL (#342) üzenetére


DaveHutt
őstag

Megkönnyebbültem, hogy ezt írtad. Legiana negyed óra sincs, egyedül lehet még kevesebb. Íjjal majdhogynem kellemes farmolni. Odogaronról ugyanez nem mondható el.

(#347) Mister_X válasza DaveHutt (#346) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig Odogaron is megvan hamar. Van az az optinal, amikor egy-egy HR Legianátvés Odogaront kell levadászni vagy elfogni, az általában 25-30 perc (hárman vagy négyen).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#348) DaveHutt válasza Mister_X (#347) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ezt jó tudni. Ha bedob ilyet, akkor rárepülök majd. Biztos lesz rá segítség.

[ Szerkesztve ]

(#349) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Hogy ne mindig csak a szakmáról beszéljünk.

(#350) Mister_X válasza DaveHutt (#348) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak keress rá SOS flare-re high rankban Legiana célponttal, optionalek között be fogja dobni (Xboxon mindig van, ebből kifolyólag PS-en is biztos). Ha Legiana gem kell, akkor viszont Ingestigationben kell indulnod (tehát nem becsatlakoznod), akkor nagy eséllyel fog adni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.