Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) DaveHutt válasza sp8787 (#749) üzenetére


DaveHutt
őstag

Várjál erről tegnap láttam egy találó gifet. Meg is van. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#752) sp8787 válasza DaveHutt (#751) üzenetére


sp8787
addikt

The end-game grind :W

Egyebkent a MHW subredit az vmi borzaszto. Tele ilyen lerajzoltam Anja-t.....etc. marhasaggal.
A sima MH vmivel jobb.

(#753) DaveHutt válasza sp8787 (#752) üzenetére


DaveHutt
őstag

Na igen, a másik nagy ellenség a Failed tonjoin quest üzenet mellett. :W Egyébként nekem a játék újraindítása szokta ezekrt az üzeneteket megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#754) sp8787 válasza DaveHutt (#753) üzenetére


sp8787
addikt

Az a bajom ezzel ,hogy sajat Investigation-oket szerezni marha egyszeru ha mar eleve van egy par.
Peldaul Kirin az egyik legjobb erre mivel nem aggrozik amig nem bantod. Koslatsz utana es szeded fel a nyomait meg gujtogetsz es ossze lehet farmolni olyan cca 6-8-at 40-50 perc alatt. Az minimum 6-8x4 db.

(#755) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Picit tanácstalan vagyok, megtorpantam a 7 csillagos küldiknél 6-os simán megy már de a 7-es kínszenvedés 🙁 most bowot meg a hammert részesitem előnybe páncélbol van 2 hr bone armor elemem meg 3 low rankos rathalos cuccom. Milyen páncél és milyen fegyver irányba feleszem magam a játék ezzen szakaszán?😊

[ Szerkesztve ]

(#756) DaveHutt válasza Bazsi1987 (#755) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én is így vagyok ezzel, Azure Rathalos begyalázott. Nem is merek továbbmenni a 8 csillagos Assignmentekre. Nergigante megvolt, örültem annak is.
Én most próbálok kihúzni minden elemental íjat maxra, ameddig tudom, és mellé a páncélokat farmolni, amelyiknek értelmes a skillje (Weakness Exploit, Constituion, Stamine Surge amik vannak most). Ha máshogy nem megy, max lövöm az SOSt majd.

(#757) twi452 válasza Bazsi1987 (#755) üzenetére


twi452
senior tag

Én legyártottam először a teljes bone HR szettet és fejlesztgettem fel aztán szépen ahogy jött a többi úgy megszereztem azt ami épp jól jött.
Így mentem végig a story-n aztán utána kezdtem el építeni a tényleges end game szettet de úgy érzem még ez is változni fog.. :)

De ez csak az én verzióm ami nem feltétlen a jó verzió :)

[ Szerkesztve ]

(#758) sp8787


sp8787
addikt

Az eheti Limited bounty azert eleg kedvezo/konnyu/jovedelmezo/etc. ha vki akar egy Gold Wyverian Printet

5 *6-os > Event > Triple Threat Showdown = Penznyomda+Jewels
4 Ancient Fores > Event > Simple Task = Level Threat 2 Tracks
4 Vaal Hazak > Legkonnyebb Elder

[ Szerkesztve ]

(#759) Silterax válasza DaveHutt (#756) üzenetére


Silterax
tag

Én segítenék ha xbox-os lennél.

(#760) twi452 válasza Silterax (#759) üzenetére


twi452
senior tag

Box-os, én szoktam látni, hogy játszik..:D
Engem is lehet zaklatni nyugodtan ha kell egy kis support ;) (Baconizator a gamertag)

(#761) DaveHutt válasza Silterax (#759) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az vagyok, köszönöm. Gamertag?

(#762) DaveHutt válasza twi452 (#760) üzenetére


DaveHutt
őstag

Bagoly mondja verébnek. :D Mennyi órád van benne? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#763) Silterax válasza DaveHutt (#761) üzenetére


Silterax
tag

Nalfar83

(#764) twi452 válasza DaveHutt (#762) üzenetére


twi452
senior tag

180 körül összesen :D
De csak azért mert először csináltam egy csaj karaktert abban van 70 körül aztán végül a pasi maradt és ebbe pörögnek az órák most már :D

(#765) DaveHutt válasza Silterax (#763) üzenetére


DaveHutt
őstag

Felvettelek, leszek majd online. :)

(#766) Silterax válasza DaveHutt (#765) üzenetére


Silterax
tag

Ok, én is

(#767) DaveHutt válasza Silterax (#766) üzenetére


DaveHutt
őstag

Láttam meghívtál, de amikor leokéztam, nem a te játekodba jutottam. Érdekes. Vagy te lennél HR83?

(#768) twi452


twi452
senior tag

Új küldetések vannak az event fülön.
3 tzitzi arénában ami papírt ad és egy napszemüveget lehet kovácsoltatni érte :)

Aztán van egy gombagyűjtős 30as szintes ancient forestben, itt nincsenek nagy szörnyek viszont van egy csomó 1-es és 2-es tempered nyom a térképen szétszórva.

(#769) DaveHutt válasza twi452 (#768) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem HR50 a gombagyűjtős?

(#770) twi452 válasza DaveHutt (#769) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam 30at ír :)

(#771) twi452


twi452
senior tag

Na egy laza 40 perc alatt sikerült az edzett krilint leütni soloban hunting horn-al :D

(#772) BOBAKILL válasza twi452 (#771) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:C Az igen. Akkor szintet léptél. :)

(#773) twi452 válasza twi452 (#771) üzenetére


twi452
senior tag

Természetesen nem Krilin volt hanem Kirin xD

Kicsit olyan wtf, hogy az egyetlen horn ami ad thunder res-t a kirines..ami ugye thunder elementes úgyhogy pont ellene teljesen gyenge..

(#774) twi452


twi452
senior tag

Az a baj, hogy ezt ugye nem lehet többször nyomni pedig meg akartam nézni más horn-al is. Elsőre a teostrával mentem mert az ad divine protection-t és minden debuffra immunitást.

Másik fura dolog, hogy utána kaptam meg a sima HR verziót mint optional quest
Ez viszont egészen könnyen ment 23 perc alatt dodogama-s attack + def XL buffal :)

[ Szerkesztve ]

(#775) sp8787


sp8787
addikt

Most a Bow hasznalok be fognak sirni. :D
Rossz helyrol rossz helyre masoltam es sikerult elmeldelni a Mighty Bow jewel-emet 2 Elderseal meg 1 Mind's Eye tarsaragaban. :W

Mondjuk van egy olyan backup-om ahol meg megvannak de akarmennyire sajnalom nem megyek mar visszabb. Inkabb egy kis Bloodborne-al levezetek.

(#776) BOBAKILL válasza sp8787 (#775) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A sors akarta így, nem kell neked íjászkodni. ;]
Amúgy részvétem, én is meldeltem már el amit nem akartam, igaz nem ilyen jó cuccot.

(#777) szallasi007


szallasi007
őstag

Valaki elmondaná hogy működik ez a meldelés, konkrétan nem mertem még megpróbálni :D
A feni példa alapján talán jobb is :P

[ Szerkesztve ]

(#778) sp8787 válasza szallasi007 (#777) üzenetére


sp8787
addikt

Ohhh ott nem a meldeles-el volt gond en voltam marha. A meldeles tokeletesen ment.

(#779) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Vannak ezek a trade
-in itemek velük mit csináljak? Adjam el van pl a golden egg 20k ér az árusnál?😊

(#780) Bazsi1987 válasza DaveHutt (#756) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Melyik elementál fajtákra mentél mert pl a tűzből is van több 😊

(#781) DaveHutt válasza Bazsi1987 (#780) üzenetére


DaveHutt
őstag

Anjanath Treet használom, többet sebez. Ugyanazon a szinten van a Rathalos íjam is, de az Anja az igazi.

(#782) DaveHutt válasza Bazsi1987 (#779) üzenetére


DaveHutt
őstag

Zennyért add el.

(#783) Bazsi1987 válasza DaveHutt (#782) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm!😊 Zennyért?😁 Többi elementál típusból melyikeket részesíted előnybe?😊

[ Szerkesztve ]

(#784) DaveHutt válasza Bazsi1987 (#783) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mindegyikből van egy, hogy a szörny érzékenysége szerint tudjak támadni. Plusz csinálom a Diablos Treet is. Jobban belegondolva minden Treeben ottvagyok. :)

(#785) sp8787


sp8787
addikt

Hat ezt a Divine Slasher-t megszerezni nem egy idegkimelo dolog.
Az a Black Diablos + Diablos Arena az egy vicc.

(#786) Silterax


Silterax
tag

HR765??? Ez igen szép teljesítmény. Kiváncsi lettem volna a Guild Cardra, de elutasította.

(#787) BOBAKILL válasza Silterax (#786) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az igen. :Y Sztem az ilyen játékos még wcre se megy ki. Mennyit kell már naponta játszani hogy azt elérje valaki?
Más:
Ma meglett elsőre a tempered kirin. Szólóban, longswordel, két halállal. Nem volt könnyű, beleizzadtam. Eddig ez volt a leginkább koncentrációt és taktikát igénylő vadászat.
Összeraktam egy kezdetleges "kill kirin" buildet, 34es thunder védelemmel, divine blessinggel. Fire longsword híján a Nergigante sworddel mentem neki. Thunder mantle is rajtam volt és így is baromi nehéz volt. Párszor azért megfeküdt. Vicces volt h mikor már elment aludni és aláraktam pár bombát, pont a robbanástól feküdt ki. :) megkönnyebbülés volt mert már untam az unfair villámait. Kétszer is azért haltam meg mert feküdt a karakter és persze alámrakta a villámait és mikor kelek fel akkor fainteljen.. korrekt.
Most már farmolgathatom a tempered kirint is. Hurrá. :)

(#788) Silterax válasza BOBAKILL (#787) üzenetére


Silterax
tag

Tempered kirin bennem is kellemes emlékeket ébreszt fel. Nekem nem két halál volt. Minimum 10 küldetésen keresztül vadásztam rá. Nem volt egy normális thunderos armorom, jewelem. Idegeségembe már a kiütés elleni skillt raktam be, de még egyszer így is sikerült neki csillagokba küldenie :D

(#789) twi452


twi452
senior tag

Mondtam már, hogy mennyire utálom Bazelgeuse-t? Na a tempered változatát mégjobban.. tudom jól, hogy mikor lehet 1 max 2 ütést bevinni neki de egyszerűen nem tudom visszafogni magam mert minnél gyorsabban túl akarok lenni rajta és így mindig megszivatnak a hülye kis bombái :D

Kaptam tegnap egy ilyen küldetést.. kellemes jutalmakat ad és 50k pénzt.. persze olyan skill követ napok óta nem kaptam amit hiányzik..pedig van vagy 3 féle amit tudnék használni

[ Szerkesztve ]

(#790) Silterax


Silterax
tag

A saját macskám vettet véget a küldetésemnek. Ki mentem egy High Rankos Black Diablost levadászni, persze pont most nem a szokásos kaját rendeltem, igy az életerőmet a sátornál akartam feltőlteni de az a hibbant "madár" egy simma diablos fejére dobott le, így egyből lefoglaltam magamat. Elmaradt az életerő megnövelése, közben alulról meglepett a Black Diablos mire feltápaszkodtam addigra már rohamozott a simma diablos. Ebből már nem sikerült felkelnem, macskám oda jött segíteni és egy nagyott a fejemre ütött :D Kész vége is lett a küldinek mert egy halálos volt :D küldetés időtartama 1 perc 11 mp volt :)

(#791) BOBAKILL válasza Silterax (#790) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Neeeee, ez mekkora már. :D A kis sunyi, megbosszulta h nem kapott jutalomfalatot. :)
Én jártam úgy hogy bementem multiba diablost ölni. Mire elindultam vége lett és kaptam a nem megérdemelt jutalmat. :D 20mp volt kb.

[ Szerkesztve ]

(#792) Silterax válasza BOBAKILL (#791) üzenetére


Silterax
tag

Lehetséges :D Majd jobban oda figyelek rá :D Ismerős érzés egy kicsi szégyenérzettel :D Amúgy mi van ma a vadászokkal? Nem tudok befejezni egy küldetést sem. Egy tempered rathiannal nem bírnak el? Bele halnak a mérgezésbe, ott hagyák a küldetést... :W

(#793) BOBAKILL válasza Silterax (#792) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ahogy bejönnek a tempered szörnyek, mindenki összeszarja magát én is ezt vettem észre. Tempered kirint is inkább egyedül csináltam mert ha a végén hal meg valaki és bukjuk az nem kellemes érzés. :D Sok a marha, még a thunderproff mantlet sem használják.. :(
Talán pár hét v hónap múlva már ügyesebbek lesznek a játékosok. Bár aki eljut a tempered szörnyekig az nem lehet olyan rossz. Kivéve ha mindent multiban csinált.
Sok a kamikaze, csak ütik ész nélkül. Már fogják be a szörnyet de még mindig üti valaki..
Ritka a jó parti amikor egy húron bendülünk. Volt már h olyan profikkal voltam hogy pár perc alatt odalett nergigantr. Mondjuk sok Nergigante meccs van ls ott általában vannak jók. De mondjuk egy Kushalara alig találni valakit.

(#794) Silterax válasza BOBAKILL (#793) üzenetére


Silterax
tag

Ezt én is észrevettem. Tegnap segitettem egy játékosnak a The Sapphire stars küldinél. Kétszer próbáltuk de mindig meghalt. Az elsőnél már a kushalanal elvérzet. Másodszorra tovább birta, de a nergigante megállitotta. Sajnáltam mert mindent bele adott, csak hát a fegyver választás. Nem mindig szerencsés a távolsági fegyver. Én is úgy játszottam hogy figyeltem rá, próbáltam mindenben segíteni. Második körben legalább 40 flash bombot elhasználtam....

(#795) Mister_X válasza BOBAKILL (#793) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nézd az alábbi képletet, ahogy a játékos találkozik az első temperedekkel:

- Nergigante: túl lehet élni, odaver, de jobbfajta tudással és tisztesebb HR setben el lehet fogyasztani
- Vaal Hazak: elsőre wtf kategória, de nullberry és potion megléte esetén simán teljesithető
- Teostra: odacsap, kellő odafigyeléssel és időzítésekkel szintén megvan
- Kushala Daora: flash podokkal szintén elfogyasztod
- Xeno’jiiva: epic fight, ahol kb. csak a dragonblight támadásokat kell kerüln

Ha ezzel a player megvan, van egy jobb setje, jó fegyvere, talán már logikusna elkezdett buildet építeni és mondhatni tud. Aztán ott van HR29-en, hogy “öjjé’ lefele két temperás Bazelgeuse-t”. Why not, bemegy, eszik, van potion, armorskin, demondrug meg jó set rajta, aztán az első benyelt támadás után ott van 25% HP-val :Y Én is összeszartam magam elsőre, hogy egy rohadt tüske majdnem kinyírt és kettő van ebből a dögből :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#796) Silterax


Silterax
tag

Vasárnap írtam hogy láttam egy HR765-ös szintű karaktert. Na az mostanra 822-re lépett.

(#797) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Jön a Devil May Cryos event! Dante fegyver cosmeticcel meg outfittel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#798) oriic válasza Adam_Shepard (#797) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, ez kelleni fog.

Live-Die-Respawn

(#799) Adam_Shepard válasza oriic (#798) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

figyumár! azokat a gajalakákat is be lehet hekkelni, hogy segítsenek nekem?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#800) oriic válasza Adam_Shepard (#799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból támadják ők is a dögöket ha mellettük vagy. Legalábbis nálam támadták mindig (Egy-két hete már nem játszom a játékkal).

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.