Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) BOBAKILL válasza Tatyla (#550) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A hero kövek nem a G rankkal jönnek majd?
Más: most tudtam meg hogy az armorcharm és a powercharm tárgyakat csak az invenoryba kell rakni és passzív bónuszt adnak. :B

[ Szerkesztve ]

(#552) sp8787 válasza BOBAKILL (#548) üzenetére


sp8787
addikt

Silterax is irta elorebb ,hogy nincs.

Ranezesre a Divine Slasher ami nagyon jo de az workshop weapon amihez a Arenaban kell szpni rendesen.
Na azt osszerakni nem tunik egyszerunek.

(#553) sp8787 válasza BOBAKILL (#551) üzenetére


sp8787
addikt

Igen plusz ezekbol lehet craftolni Armor plussz Power Talon-t bazelguse talonnal ha jol emlekszem. Es utana venni megint 1-1-et mivel stackelodik.
Tehat alapban ezeknek kell lenni az itemboxban: Power Talon,Armor Talon,Power Charm,Armor Charm

(#554) BOBAKILL válasza sp8787 (#553) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Bazel talon asszem van nekem. Sőt, biztos. Majd megnézem. Köszi az infókat. :R
Sajnálom hogy nincs Diablos longsword. :( Marad a hammer betanulása. Asszem a többi fegyver nem az én stílusom. Talán még a dupla kard. Bár az meg ilyen kis szurka-piszka.

(#555) Tatyla válasza BOBAKILL (#551) üzenetére


Tatyla
őstag

Jó én arra gondoltam amivel végre tudok augmentálni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#556) sp8787 válasza Tatyla (#550) üzenetére


sp8787
addikt

Ha azok eleg ritkak. Hero-m van Axe,Hammer,Lance, Blade vagy mi meg vmilyen ranged ,Warrior az meg vicc 8 db Hammer, meg a tobbibol 1-4.
3 garantalt alatt nem is remenykednek 4-nel mar esetleg. Ha nagyon nem jon akkor meg lehet azt probalni ,hogy 4-esekkel savescumolsz de mivel olyan kicsi az esely en nem vergodnek vele.

A horn az Hammer stone-al augmentalodik?

(#557) sp8787


sp8787
addikt

Egy tok jo kis abra mi mivel stackelodik, a defense tokugyanez.

Mondjuk leirva egyszerubb: a Demondrug nem stackelodik a Mega-val meg a might seed a Might pill-el.

[ Szerkesztve ]

(#558) BOBAKILL válasza sp8787 (#557) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jó kisokos ez. :) Érdemes megjegyezni.
Kíváncsi leszek az Aloy bow-ra-ra. Elvileg holnaptól él az event.

[ Szerkesztve ]

(#559) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Fiúk az arénaba szerzet coin mire jó?

(#560) oriic válasza Bazsi1987 (#559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van olyan fegyver amihez azok kellenek.

Live-Die-Respawn

(#561) Bad Pritt válasza oriic (#560) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg páncél.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#562) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Köszönöm 😉

(#563) szallasi007


szallasi007
őstag

Na ma megvettem én is, sírás lesz már látom mert a bétához ipari béna voltam :D

(#564) BOBAKILL válasza szallasi007 (#563) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Először én is bénáztam de belejössz. ;)
Beleraksz 50órát és akkor már jól fog menni. De ha mégsem akkor majd multiban nyomatod, íjjal lövöldözöl messziről. :D

(#565) twi452 válasza BOBAKILL (#564) üzenetére


twi452
senior tag

Igen és véletlenül se dual blade-el mert annyi bolond játszik azzal..aztán amikor ütni szeretné a másik 3 ember a monstert akkor csak annyi látszik, hogy az őrült kaszabol teljesen kontrollálhatatlanul le és fel, mindenkit megüt úgyhogy rajta kívül senki nem tudja verni a dögöt mert a bolondja arcon csapkodja a többit xD

(#566) BOBAKILL válasza twi452 (#565) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:DDD

(#567) Bad Pritt válasza twi452 (#565) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont most volt egy hasonló, kalapáccsal toltam és a háromszög-háromszög-háromszög kombóm végén mindig azt láttam, hogy a másik srác elrepül a francba. :D Kicsit hozzá kell szokni a tömeghez egy szörny körül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#568) twi452 válasza Bad Pritt (#567) üzenetére


twi452
senior tag

Azzal nincs gond ha mindenki kinéz magának 1-1 oldalt és részt a dögön de amikor fekszik a szörny végre és elkezd ideoda futkosva pofozkodni... Akkor izzadni kezd a tenyerem mert mindig közbever az ultra kombóba xD
Persze ha stunnol a szörny akkor nem jön senki megcsapni xD
Eddig egyedül egy bowgunos srác lőtt rám amikor kellett :D

[ Szerkesztve ]

(#569) szallasi007


szallasi007
őstag

Jelentem Katana most amivel játszom, Jagrast meg az ásóka madárkaszerűt sikerült levadásznom, eddig év játéka nálam :D

(#570) Mister_X válasza Bad Pritt (#567) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kalapáccsal bal kar előre + B-t (kört) kell tolni ötször a földre került szörnyek fejére.

Dual Blade, Charge Blade, Switch Axe tipikus b@#+* meg fegyver multiba, csak arra jó, hogy elrontsák a napom. Hammer esetén a mega kombókat szakítják meg, Sword & Shield esetén mountolni nem tudok, Lance-szel a counter-attack kombóm szakítják meg, ami tempered monsternél kínos... Az is aranyos, amikor három insect glaive-es pofozza le egymást a levegőből.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#571) Bad Pritt válasza Mister_X (#570) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt is szoktam, nagyon baba sebzéseket lehet vele tolni. Meg igazából az alap bal kar hármas szinten (a helikopter) sem rossz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#572) sp8787 válasza Bad Pritt (#571) üzenetére


sp8787
addikt

Csak annak a vegen nem art nyomni egy Haromszoget.

(#573) BOBAKILL válasza twi452 (#568) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én azt szeretem mikor ütöm a longswordel a szörnyikét és kapom az arcomba a flasht az egyik okoskától. :D Vagy éppen alámlövik a robbanós lövedéket stb.. :DDD
A legtöbbször én vagyok a meccs végén a support man, a többinek eszébe sincs lifepowdert, hardshellt,demon powdert, health boostert nyomatni..minek az? Lehet fel sem tűnik nekik hogy nagyobbat sebeznek véletlenül, vagy töltődik az életük. :)

[ Szerkesztve ]

(#574) Silterax válasza BOBAKILL (#573) üzenetére


Silterax
tag

Én is long swordos vagyok és nálam szintén ugyan ez a helyzet.

(#575) BOBAKILL válasza Silterax (#574) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Alapítanunk kellene egy "vadász céhet", megszűnnének ezek a gondok. :)

(#576) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az lehetséges, hogy ha sleep ammo-t az egyik vadász kapja el, akkor elalszik tőle?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#577) BOBAKILL válasza Mister_X (#576) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szerintem lehetséges mert én már robbantam fel és flasheltek is le. Ki kell póbálni. :D

(#578) Ati.Inc


Ati.Inc
tag

Egyébként fantasztikus ez a játék.Nem is emlékszem mi volt utoljára az a game,ami ennyire lekötött volna mint ez.50 órám van benne,és még mindig csak 10-es szintű vagyok :) annyi időt el lehet benne tölteni a különböző dolgok felfedezésével illetve az apróbb feladatok elvégzésével,hogy észrevétlenül repül az idő.Minden fillért megért!

(#579) sp8787 válasza Ati.Inc (#578) üzenetére


sp8787
addikt

Nem tudom miert raktad OFF-ba sztem full ON es igaz is.
En pl. probalok lassan haladni ,hogy vhogy kitartson Majus-ig(DS) de ma meglesz a HR100. Ettol fuggelenul annyi mindent nem probaltam meg a jatekban ,hogy addig siman lekot.

Egyebkent nagyon keves ilyen jatek van amibe tenylegesen sok idot erdemes beletenni. Tavaly ilyen volt nekem a Nioh es van egy erzesem ,hogy az iden meg ez lesz az. Mostmar csak az a kerdes kijon e vmi normalis jatek jovore. :)

(#580) Silterax válasza sp8787 (#579) üzenetére


Silterax
tag

Igen, majd jön. DLC-be a G rank :D Capcom biztosan nem ingyen fogja ki adni, ha nem valamilyen ultimate kiadásban ;]

(#581) DaveHutt válasza Ati.Inc (#578) üzenetére


DaveHutt
őstag

Utoljára nekem a Diablo 3 volt ilyen, abba tudtam odafigyelés nélkül simán 50 órákat szezononként beleölni. Én is MH fan lettem, gondolkodom is egy 3DS megvételén. :D

(#582) Mister_X válasza DaveHutt (#581) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne gondolkodj, csalódás lesz. Még a Generations XX is hatalmas visszalépés lenne Switchen a Worldhöz képest (amikkel én játszottam az évek során: Freedom Unite 1-2, Portable 3rd PSP-n, 3 Ultimate Wii U-n, 4, 4 Ultimate 3DS-en), annyira "más" lett, jobb értelemben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#583) Silterax válasza Mister_X (#582) üzenetére


Silterax
tag

Igen, ez így igaz. MHFU részben volt egy pálya, a régi mocsár. Na annak a hangulatát egy játékban sem fogom viszont látni és hallani. Amikor kimentél a füves területre és megszólalt a dallam és közben a távolban dörgöt az ég.... :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#584) szallasi007


szallasi007
őstag

Még nagyon az elején járok de vki elmagyarázná hogy adott armor skill level szintje mitől fog nőni?
Gondoltam hogyha upgradelem az adott darabjait akkor változik vmi, de rá kellett jönnöm hogy nem :D
Végigolvastam a topikot de kezdek félni hogy ez a Katana dolog kevés lesz, pedig nagyon bejön.
Amit még nem értek hogy néhányszor sikerül (R2+h) kilőnöm a dögökről magam majd rájuk esni és vmi írdatlan sokat sebeznem - magamhoz képest persze. Ha minden igaz ez a fegyver szimbólum körül töltődő fehér csík töltődésétől függ, ezt jól értem?
Az affinity mit segít az adott fegyveren %-os értékben? Mennyire használható a karakter szempontjából?
Segítséget előre is köszi :R

(#585) twi452 válasza szallasi007 (#584) üzenetére


twi452
senior tag

Csak úgy lehet skilleket "fejleszteni" ha több cuccodban is van belőle.
Később majd lesznek slot-os fegyverek, ruhák és oda lehet majd bepakolni kedvedre skillköveket. Persze azokat ki kell farmolni és hát nem könnyen jönnek a jók xD
A charmokat lehet fejleszteni azoknál ad többet szintekként.

Az affinity gyakorlatilag ilyen kritikus sebzés, azt hiszem 25%-al sebez többet ha bedobja a gép és ennek a valószínűségét jelöli.

[ Szerkesztve ]

(#586) BOBAKILL válasza szallasi007 (#584) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Armort fejlesztve a defense értéked nő, ami a védelmet jelenti ugye. Az armor resistanceok nem nőnek így, a többi armor résszel nő az értékük.
Pl. Sisak ad +1 fire resistanceot, a gatya is +1et. Ez már +2 fire res védelem. Plussz armor bónuszok is vannak amik az armor részek számától függően aktiválódnak. Gemekkel lehet majd később ezeket növelni.
Kezdésnek jó lehet a bone szett.

(#588) szallasi007


szallasi007
őstag

Köszönöm a segítséget mindenkinek így már tisztább a dolog

[ Szerkesztve ]

(#589) sp8787 válasza sp8787 (#587) üzenetére


sp8787
addikt

Ezek a droprate-ek azert erdekesek. Most volt egy olyanom ,hogy 1 Tesotra 2 Teostra gem.

(#590) BOBAKILL válasza sp8787 (#589) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Bezzeg az Anjanath gem nem jön az Aloy szetthez..
Végigvittem a fősztorit, nagyszerű volt a Xeno hunt. :) Nem volt nehéz, inkább csak hosszadalmas. Szegényke, még újszülött volt. :(
Jöhetnek a combosabb szörnyikék no és a farmolás a cuccokhoz.
Gondolkodtam is h melyik a legnehezebb, talán a Kushala vplt a szél miatt. Csupasz erőben Nergigante a legdurvább, kinézetre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#591) BOBAKILL válasza BOBAKILL (#590) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tudom, a Kirint kihagytam. No, low rankon küzdöttem vele, hr-on nem. A tempered Kirin tuti a legdúrvább lesz majd, de az még messze van.

(#592) Mister_X válasza BOBAKILL (#590) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Két szörny volt, akiket igazán megsajnáltam a játékban.

Az egyik ugye Xeno’jiiva, mert ugye nekünk egy újszülött elder dragonnal kell viaskodnunk.

A második Tzitzi-Ya-Ku, amikor már a fészkéig pofoztad vissza és már ki van az élttől (egy helyben áll még valahogy és nyöszörög), olyan rémes síró hangot ad, hogy az na... tipikus “tesó, ne már” :O Nem is vadászom szegénykém, ha nem kell és akkor is elfogom mindig.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#593) DaveHutt válasza Mister_X (#592) üzenetére


DaveHutt
őstag

Lehet én vagyok érzelgős, de sokszor megesik a szívem a szörnyeken. Az ultimate kedvenc az Paloumu asszonynak, olyankor nem nézi a tv-t. Vagy mondjuk amikor Anjanath eljut a sántításig, az is megható.
Minden tiszteletem a készítőké, hogy egy ilyen szerethető játékot tudtak összehozni.

(#594) BOBAKILL válasza Mister_X (#592) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én legelőször a Paolumut sajnáltam meg a játékban. Olyan kis aranyos és szép jóccág, nem agresszív csak békésen elvan. Sajnáltam mikor le kellett vadászni és akkor is inkább elfogtam.
Xenot is sajnálom de muszáj lesz farmolni a jó armorért és fegyverért. :)
Bazelt nem sajnálom az egy bunkó. :D
Tegnap gyüjtögetés közben egymásnak esett a Diablos meg a Black Diablos. Én csak néztem messziről, szuper látvány volt.
Persze Bazel odatrollkodott.

[ Szerkesztve ]

(#595) Silterax


Silterax
tag

Na végre első hely :DD Végre kaptam egy társat aki értett is a long swordhoz
Igaz, a többi fegyverhez nagyon balfasz vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#596) sp8787 válasza BOBAKILL (#590) üzenetére


sp8787
addikt

En vegigvittem mindent , minden Optional piros/completed, minden mantle, minden gadget ...etc. megvan.

A reddit-en valaszoltak az egyik playanak aki berakta ,hogy lefutott a focim ,hogy na ezekszerint vegere ert a Tutorial-nak. :)

(#597) sp8787 válasza Silterax (#595) üzenetére


sp8787
addikt

Grat

En az Arenaban egyszer voltam de ahogy lattam ha pl. vki akar egy Divine Slasher-t akkor nincs mas valasztasa.

(#598) BOBAKILL válasza Silterax (#595) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szép teljesitmény Dodoka ellen. :)
Arénában nem nagyon kalandoztam eddig, gondolom ha már nincs kihívás a vadászatban akkor az arénában megtalálom. :)

(#599) Silterax válasza sp8787 (#597) üzenetére


Silterax
tag

Igen, én is próbálom beszerezni de nagyon lassan lehet vele haladni. Diablost, Black Diablost is csak úgy sikerült megcsinálnom hogy Lance-t választottam. Beáltam egy sarokba és nem mozdultam onnan. Más fegyverrel valószínűleg nem sikerült volna.

(#600) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Végre megvan az anjanath gem, Aloy szett és Aloy bow. Nem nagy szám de megvan. :) Nem volt valami jó multizni érte, nagyon sok embernek fogalma sincs a játékban rejlő dolgokról.
Anjanath kivan, menne pihenni. Nem engedik a marhák, egy szűk járatban betámadják...a végén épphogy sikerült befognom. Még akkor is ütötték mikor már a csapdában volt. Katasztrófa.
Hála égnek az elder dragonok ellen többé kevésbe jó játékosokat találni. Megvárják míg lerakom a bombát stb.
Meg kellene tanulni a Hammert használni, nagyon kevesen használják, csapatban jól jönne egy jó hammeres.
Megtaláltam a HR Kirin nyomokat, az igazi vadászat kezdetét veszi.

A Street Fighter mentés ha van az mit jelent? Elérhető akkor valami event?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.