Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) sp8787


sp8787
addikt

Egy Bow szakerto kerestetik! :)

Ma beesett nekem egy Spread(Rarity 8) Jewel.
Van e ertelme , lehetseges e a Mighty Bow+Critical Draw+Spread(Power) kombinacionak?

Es ha igen akkor kernem a kepet is rola ,hogy lekoppinthassam. :D

(#1152) DaveHutt válasza sp8787 (#1151) üzenetére


DaveHutt
őstag

Crit Drawt nem használnak a meta buildek Normal/Spread Shottal, mert túl sok időt elvesz. Dash-el hamarabb feltöltöd és mobilis maradsz.
Dragon Piercerhez szokták használni.

Dash build: 5 elemental íj (Legiana, Kadachi, Anjanath, Hazak, Water Shot), Rath Soul Helm Beta, Rath Mail Beta, Teostra Vamb Bet, Nergigante Mail Beta, Diablos Nero Greaves Beta, Fitness Charm.
Ehhez Mighty Bow, Spread Shot, legalább két elemental deco, a többi Crit Boost.

Ja és irigyellek, továbbra se esett Mighty Bow deco nekem 160 óra után. :P

[ Szerkesztve ]

(#1153) twi452 válasza sp8787 (#1151) üzenetére


twi452
senior tag

Nem igazán. Draw-ból nem tudsz egyből power shot-ot lőni amit buffol a spread úgyhogy arra nem jó :)
Oda a pierce jó ami a dragon piercert buffolja.
Szerintem :)
Ha nem crit draw-os buildet csinálsz akkor nyilván van értelme de a kettő együtt max akkor ha van felesleges helyed hozzá és nem csak dp-t spammelsz :D

Illetve még a felfutó ugró támadást lehet h buffolja a spread..ezt nem tudom.
Ott ugye íj nélkül kell futni úgyhogy ott él a crit draw.
Láttam olyan videót amiben nergigantét így ölte pillanatok alatt az oszlopokról ugrálva :D

[ Szerkesztve ]

(#1154) twi452 válasza twi452 (#1153) üzenetére


twi452
senior tag

Nem, az sem jó mert nem kell elrakni a fegyvert hozzá úgyhogy nincs draw.
Vicces azért..xD
[youtube link]

(#1155) sp8787 válasza DaveHutt (#1152) üzenetére


sp8787
addikt

Igazandibol nem is emlekszem mikor esett be a masodik Mighty Bow , az elsot azt tudom ,hogy ugyesen elmeldeltem.

Na majd holnap osszepakolok vmit meg megnezek par videot itt ott.

@twi452
Ez a Phemeto nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1156) twi452 válasza sp8787 (#1155) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem a pierce nem akart kiesni az istenért sem, mighty bow-ból kettő van meg spread-ből is van egy.. aztán pár napja megkegyelmezett a játék és adott egyet.. persze nem a melderes öregasszony.. az csak trollkodik :D
Most a sharp-ra megyek meg az augmentálós kövekre mert azok mindig kellenek.

Mentem egy kört előbb light bowgunnal nergi ellen mindjárt feldobom.. én meg azt hittem korábban, hogy a heavy a járható út.. a fenét :D
sima normal 2-es ammo-val tök durván lehet darálni nem profi játékosoknak is mint én :D

(#1157) twi452 válasza twi452 (#1156) üzenetére


twi452
senior tag

Sikerült is felszenvedni.
Ez legalább egész mobilis ha már nem nagyon bírja az ütéseket :D
A heavy bowgun dodge roll-ja szép hosszú csak nagyon lassú.. ennél meg ez a kétlépcsős csúszás kitérés van először ha lövés után nyomja az ember amit meg kell szokni.

[youtube link]

(#1158) DaveHutt válasza twi452 (#1157) üzenetére


DaveHutt
őstag

Vicces ez a shotis build, jó is hogy mutattad, legalább így maradok a bownál. :D Holnap nekiesek már tényleg Lance-t csinálni, mert továbbra is csak abból van Hero Stone-om. Ja meg Axe-ből és SNS-ből.

(#1159) sp8787 válasza twi452 (#1157) üzenetére


sp8787
addikt

Jol nyomod!

Eloszor nem ertettem mi nem stimmel ebben a videoban utana lassan leesett ,hogy nincs zene.
Zavar a zene kozben?

(#1160) twi452 válasza sp8787 (#1159) üzenetére


twi452
senior tag

Spotify-n szoktam zenét hallgatni közben úgyhogy azért vettem le az első pár nap után a játék zenéjét :)

(#1161) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van valami bevált Bézel- ölő meta cucc? Most tartok a 2 Tempered Bézel questnél.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1162) Silterax


Silterax
tag

Reggel, még munka előtt ránéztem a spring festivalra és csináltam egy gyors vadászatot Elder Reccesben. Meg is lett a kicsi lavasioth, igy már ezzel nem kell foglalkoznom. Összesen 19 Lavasiothból meg van a nagy és a kicsi aranykorona. Ami miatt nagyon aggódom az a Black Diablos. Elmúlt hétben szinte csak vele foglalkoztam és egyáltalán nem akarja beadni a nagy arany koronát. Ez kb. olyan 30 Black Diablos lehettet. De van jó oldala is, legalább nem lesz wyvern gem hiányom.

(#1163) sp8787 válasza Silterax (#1162) üzenetére


sp8787
addikt

En cca 100 Lavasioth-ot mertem be minimum. Persze levadaszni sokkal kevesebbet de hogy abbol minimum 10 nagyobbat levadasztam mint azt amelyik beadta az nagy aranyat az biztos. Ugyhogy ezeket az Eventeket erdemes eroltetni.

A Black Diablos-nal gondolom tudod ,hogy kell merni, meg ugye az investigationben legyen minimum 1-1 arany es ezust reward.

Ez a het marhajo lesz ezzel a sok Event-el bar vszinu foleg a TEmpered Jho-ra forditom legnagyobb reszet .hogy warrior hero stoneokbol feltankoljak. Nem mintha nagyon kellenenek mert van eleg sok amugy is.

[ Szerkesztve ]

(#1164) Silterax válasza sp8787 (#1163) üzenetére


Silterax
tag

Igen úgy csinálom. Legyen benne minimum két arany reward. Én leginkább a kettő Kirines küldit fogom csinálni, abból hiányzik a nagy és a kicsi aranykorona is. A levadászott 4 Kirinből ennyire futotta eddig :D

(#1165) sp8787 válasza Silterax (#1164) üzenetére


sp8787
addikt

Nem kell bele 2 arany. 1 arany 1 ezust es alacsony faint.

Kirin az konnyu ,nem gyors de konnyu. Es nagyn jol lehet merni pl. a nagy marhaegyszeru, ha el tudsz setalni a hasa alatt anelkul ,hogy a fejed hozzaerne akkor az nagy.

(#1166) sp8787 válasza DaveHutt (#1152) üzenetére


sp8787
addikt

Na akkor nezzuk jol ertem e. A Rathalos Mastery az az elementes bowkhoz kell/celszeru tehat igy nezne ki egy pelda ha jol ertem:

Hazak Velos II

Ha meg nem elementes a bow akkor meg pl. igy:

Cera Coilbender

A Cera-nal sztem egyertelmu az Affinity Augmentalas. A masiknal nem tudom.

(#1167) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Khezu és Nargacuga confirmed?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1168) DaveHutt válasza sp8787 (#1166) üzenetére


DaveHutt
őstag

Elementalos bow így a max. dmg setup szerint rendben van, Dash Juice/Wiggly Litchy folyamatosan legyen rajta, így nem lesz nagy gond a staminával.

Cera buildre, mit szeretnék vele? Azaz íj Dragon Piercere való, Weakness Exploit buildnek gyengébb, mint bárnelyik Elemental íj. A Cerára felesleges az Affinity, mert Crit Draw: +100%, Weakness Exploit 1 pont: +30%. Ezzel meg is van a max Affinity. Attacket Augmentálj rá. Csizmának felesleges a Diablos, mert ha csak DP-re mész, akkor nem fogod kihasználni. Fitness Charm is felesleges, legyen helyette Quick Sheath charm, pantnak Rath Soul Beta (Pierce skill!).

[ Szerkesztve ]

(#1169) DaveHutt válasza DaveHutt (#1168) üzenetére


DaveHutt
őstag

Félig sikerült a kommentben, közben kifogyott a szerkesztési idő. Szóval a Cera Coilbender a lassú attackekre való, ebből is a Dragon Pierce a legtöbbet sebző rá. Gyakorlatban csak a lassú dögök ellen használható.

A build vhogy így néz ki: Rath Soul Helm Beta, Kaiser Mail Beta, Bazel Vambraces Beta, Rath Soul Coil Beta, csizmának ami tetszik, Quick Sheath charm. Deconak Crit Boost, Attack, Weakness Exploit (1), Pierce, Special Ammo lehet.

(#1170) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Spring Blossom Festival, angol nyelvű összefoglaló.

(#1171) sp8787 válasza DaveHutt (#1169) üzenetére


sp8787
addikt

Ehhez kellene egy Elementless Jewel is sztem, raadasul Pierce Jewel-em meg nincs is.

Azt amit ott beraktam azt nem Critical Draw-s buildnek gondoltam hanem sima raw buildnek.

(#1172) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

wyvern gemet mi dob?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1173) sp8787 válasza Adam_Shepard (#1172) üzenetére


sp8787
addikt

(#1174) Adam_Shepard válasza sp8787 (#1173) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát ez így eléggé vékony..

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1175) sp8787 válasza Adam_Shepard (#1174) üzenetére


sp8787
addikt

Marmint mi?

(#1176) Adam_Shepard válasza sp8787 (#1175) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a droprate. 3 cucchoz is ez kell de már reggel 8 óta csak püfölöm a dögöket. Valamiért nekem balszerencsés ez a játék, ill. az RNG :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1177) Silterax válasza Adam_Shepard (#1176) üzenetére


Silterax
tag

Diablos és Black Diablos. Törd szét legalább az egyik szarvát és a hátát. SOS küldetéseken is igen jó arányban dobálja. Altasd el mert úgy nagyobb lesz az esélyed

(#1178) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#1176) üzenetére


DaveHutt
őstag

A kulcsszó az Investigation, arany jutalommal, továbbá a capture. Az arany 16% eséllyel ad gemet, az ezüst 8-cal. Törd szét szarvát, farkát, majd Capture, a max dropért.

(#1179) Adam_Shepard válasza DaveHutt (#1178) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ugyan igy tobit meg azt a saras izét farmoltam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1180) DaveHutt válasza sp8787 (#1171) üzenetére


DaveHutt
őstag

A sima rawt felesleges összeraknod, mindig kevesebbet fog sebezni, mint egy Elemental build íjból, ha folyamatosan a gyengepontot lövöd. Ráadásul az Anja bow begyalázzaa Cerat, ha legalább két csillagosan gyenge a monsta fire ellen.

[ Szerkesztve ]

(#1181) twi452 válasza Adam_Shepard (#1174) üzenetére


twi452
senior tag

A tempered deviljho is adja.. :D
Most dobott kettő wyvern gem-et és egy sima és egy shining streamstone-t :)
Egy baj van vele, hogy csak a Lance-el tudom megölni...az is 20-25 perc :D

[ Szerkesztve ]

(#1182) Silterax válasza Adam_Shepard (#1179) üzenetére


Silterax
tag

Diablos és Black Diablos esetében ne hallgass a statisztikára. Irány az S. O. S. küldetés. Bármilyen amibe Diablos szerepel és nagy a valószínűlsége annak hogy csatlakozni fog egy magasabb rangú vadász. A legalább az egyik szarvát törd szét és hátát ha közelharci fegyverrel mész akkor a lába között harcolva tudod a legegyszerűbben szétverni. A farkát nem muszáj levágni, anélkül is elég magas aranyba fogja dobni. A díjazásban nem szabad bízni mert múltkor kettő Bazel gemet kaptam Bronz rewardban.

(#1183) sp8787


sp8787
addikt

Az uj Greatsword nagyon jo nem erdemes kihagyni. Sot mivel eleg konnyu a dolog lehet erdemes akar tobbet is csinalni. En 2-ot csinaltam.

A Gold Wyverian is marhakonnyu csak gyrosan lejar. Ezt mondjuk nem ertem ezekszerint ezt lehet naponta adjak egy ideig.

(#1184) sp8787 válasza Silterax (#1182) üzenetére


sp8787
addikt

Igy ahogy mondod, Diablos vagy Black Diablos a legjobb erre a celra. Mondjuk nekm mar tomenyltelen mennyisegu van. De zeeket amugy is farmolni kell neha a a Horn-okert.

Egyebkent meg az is lehet egy jo megoldas ha a Wildspire Bolero-t csinalja.
Tobb legyet egy csapasra.

[ Szerkesztve ]

(#1185) Silterax válasza sp8787 (#1183) üzenetére


Silterax
tag

Milyen fegyverrel lehet megcsinálni a great swordos küldit? Remélem van long swordos lehetőség

(#1186) sp8787 válasza Silterax (#1185) üzenetére


sp8787
addikt

Barmilyennel mondjuk a sajatoddal mert nem a sima Arena hanem Event Arena.

Egyebkent most nezem nem is adnak Gold Printet hanem ilyen egyebeket.

(#1187) Silterax válasza sp8787 (#1186) üzenetére


Silterax
tag

Na ez jó hír. Limited küldiket hajnalban nézegettem de csak a Heavy armor sphereig jutottam. Na az vajon milyen fejlesztéshez kell majd.

(#1188) sp8787 válasza Silterax (#1187) üzenetére


sp8787
addikt

En mar megcsinaltam meg is kaptam es ugyanott lehet hasznalni ahol a tobbit.
Amugy meg nem tudom lhet majd lesz egy uj magsasabb Rarity ahova ez lesz a celszeru.

(#1189) sp8787 válasza twi452 (#1181) üzenetére


sp8787
addikt

En is azt a Perdition Hand buildet hasznalom amit beraktam vmikor. Nagyon jo csak lassu ezert dogunalom ugyhogy inkabb megyek SOS-ekre.

Ez a Lance build azert takarekos gyakorlatilag szinte semmit nem hasznalsz el es csak szaporodik.

(#1190) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És csak meglett végre! A végére már csukott szemmel is hallottam, hogy mikor mit ugrik a Nergi :D

Jöhet a Xeno Set.

Amúgy a high rank armour + fegyver trophban ugye benne van az ilyen eyepatch is? Mert akkor könnyű dolgom lesz.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1191) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hr 49 lettem, neki mentem kirinek egyedül nem volt rossz de csapatba esélytelen volt... Tud valaki egy kirin irtó buildet dobni? Hammer és bow a profilom 😁

[ Szerkesztve ]

(#1192) twi452 válasza Bazsi1987 (#1191) üzenetére


twi452
senior tag

Legyártasz a bow buildedre egy light bow gun-t és megeszed reggelire a pacit :D

[ Szerkesztve ]

(#1193) Bazsi1987 válasza twi452 (#1192) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm 😉

(#1194) DaveHutt válasza twi452 (#1192) üzenetére


DaveHutt
őstag

Bármelyik tüzes íj leszedi.

(#1195) Bazsi1987 válasza DaveHutt (#1194) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Meg is lett elsőre 😉 köszönöm 😊

(#1196) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Azt tudtátok, hogy a Power / Armor charm és a belülle készült talon az összevonható?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1197) sp8787 válasza Adam_Shepard (#1196) üzenetére


sp8787
addikt

Hat te jol le vagy maradva hallod. :))
Egyebkent igen.

(#1198) Adam_Shepard válasza sp8787 (#1197) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amúgy éppen a minap mosolyaogtam meg a tényt, hogy, amikor megcsináltam ezt a csoportot, akkor mindenki csak fujjogott, meg azt hajtogatta, hogy mekkora szar lesz ez a játék. (örülök, hogy nem így lett, mert szerintem 2018 egyik leg egyedibb játéka lett), aztán, mikor nekikezdtem volna, akkor bekaptam egy olyan műszakbeosztást, hogy csoda, hogy élek még :D Jelenleg 110 órám van benne és 51% a trophy listem. A dual Bégelshoesnél rostokolok.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1199) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Megcsináltam a ghetto Lance buildet. Nergigante Lance, 3 darab Uragaan cuccal. Megvan a Guard5, Guard Up, Part Breaker 3, Weakness Exploit3, a többit kitöltöttem Vit, Attack decoval, meg ami elfekvőben volt.
Vmi röhejes, hogy mindent blokkol. Tempered Nergigante dive bomb, Tempered Deviljho sárkányos fújása, lepattan minden a pajzsomról. Dmgben nagyon gyenge, de amíg én blokkolok, a csapattársak nyugodtan csipegetik a dögöt, aztán amikor nem odanéz, megy az arcába egy kombó.
Gyakorlom még az időzítéseket, és ez lesz a public buildem sztem.

(#1200) twi452 válasza DaveHutt (#1199) üzenetére


twi452
senior tag

Ilyen a lance használó élete :)

Én most tempered deviljhonál próbálgattam mindenfélét de maradt a lance.. ugyanúgy 20 perc csapatban is mint soloban csak ott 5ből 3szor 10 percnél vége van a történetnek.. soloban valamivel sikeresebb és ott csak magamat de főleg a dögöt hibáztathatom :D
Most épp egy legianas div. protectes settet próbálgatok, hogy jobb legyen a reward..eddig működik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.