Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) rakkimcer válasza SolymossyBal (#1600) üzenetére


rakkimcer
tag

páncél választásnál tudsz skill-re szűrni, mi az amit szeretnél
illetve van egy oldal, ahol segít összerakni a tulajdonságok alapján mi kell, de ott minimum hard(HR) szint kell

(#1602) rakkimcer


rakkimcer
tag

ha nem akarsz sokat szédülni, akkor stun resistance
repülő szörnyeknél, rathian, rathalos jó a poison res., ha futja fire res., de ki lehet gurulni az égést
ha ügyes vagy és ki tudsz térni, akkor attack boost, amúgy meg defend boost, esetleg iron skin
itt rengeteg leírás van MHW wiki [link]

(#1603) Rony949


Rony949
őstag

De szomorú, hogy ennyire kihalt ez a topik. A Monster Hunter tényleg ennyire niche-nek számít Magyarországon, míg globálisan eléggé népszerű már?

Én most kezdtem egy új karaktert World-ben, a jövő évben érkező MH6 egy kicsit felhájpolt. 28 óra után el is értem High Rank-et. Most kezdődik csak az igazi játék. :)

Én személy szerint el vagyok egyedül, de ha valaki szívesen coopozna PC-n, nyugodtan írjon.

(#1604) CactuS válasza Rony949 (#1603) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is ide írok, bár már ez a komment se mai. :B Én nemrég vágtam vele végül, anno a Rise-ot megvettem switchre, de az FPS és a konzolos célzás nekem nagyon nem jött be, így most a World-öt próbálom PC-n. Hát, nem mondom, hogy minden elsőre legyen, de ahhoz képest, hogy végtelenül béna vagyok a Souls játékokban, egész jól megy (LR természetesen). :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1605) spleenszuru válasza CactuS (#1604) üzenetére


spleenszuru
őstag

Én tegnap vettem meg, régóta szemezek vele. Ez a 65%-os akció végre rávett.
PC-re vettem, videók alapján kell azért "célozni", amit én még PS-en nem tudok jól.

Feltelepítve még nincs, remélem adni fogja a játék.

Malaka!

(#1606) CactuS válasza spleenszuru (#1605) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Olyan 200 óra körül járok benne és még csak ott tartok, hogy post-story iceborne szint, az erősebb dögök még csak most jönnek a játékba. :D Nekem nagyon bejött, bár az tény, hogy ez a stun lock mechanika baromi idegesítő tud lenni (fellök a mob, majd amikor feláll a karakter, akkor még szédeleg és ha úgy van, akkor közben íméletlenül levernek és te nem tudsz semmit tenni. Ugyanakkor az élmény 1-1 nagyobb hunt után hatalmas, szerintem minden centet megér, valószíűleg a Wilds-ot már előrendelem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1607) spleenszuru válasza CactuS (#1606) üzenetére


spleenszuru
őstag

~1 hónap alatt 200 óra? :Y
Wow, akkor te valóban jól ráfüggtél.

Malaka!

(#1608) CactuS válasza spleenszuru (#1607) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Volt azért benne némi afk is, azt is nyilván számolja a program, meg volt egy betegség miatti otthon fetrengős része is. Viszont igen, nagyon addiktív a szörnyvadászat, még ha sokat anyázik is az ember.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1609) spleenszuru válasza CactuS (#1608) üzenetére


spleenszuru
őstag

Tegnap letöltöttem, egyelőre HD texture nélkül, viszont elég blurry, szóval rátöltöm majd azt is.
A karakter kreálás kiváló volt, jól néznek ki a fejek.
Prológust toltam csak le, de úgy érzem tetszeni fog a játék, amint megtaláltam a blurry grafikára a megoldást. Redditen már találtam pár módot rá, valamelyik biztos működik.

Malaka!

(#1610) Rony949 válasza spleenszuru (#1609) üzenetére


Rony949
őstag

Pro tipp: A "volume rendering quality"-t kapcsold ki teljesen. Kiveszi a köd effektet, így a játék (szerintem) sokkal jobban néz ki és még plusz FPS-t is nyersz vele.

(#1611) spleenszuru válasza Rony949 (#1610) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszi, ránézek majd.

Más:
Itt nincs lehetőség egyedi kinézetet adni a páncéloknak? Elég zavaró, hogy van egy szép csaj karakterem, de lábujjtól fejtetőig vastag páncélban kell nézegetnem, a statok miatt.

Malaka!

(#1612) CactuS válasza spleenszuru (#1611) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Layered armornak hívják, de az inkább később lesz elérhető.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.