- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- sellerbuyer: HDMI vagy DisplayPort kábellel szebb a kép?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- skoda12: Webshopos átverések
- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
Talán függőleges a jobb megoldás ha a hi-fi erősítőim bordáit nézem.
Melyik lap lesz amúgy? Asrock usb3 ?
Talán azt választanám mert ennél esetleg kivitelezhető ViZion és jómagam által is favorizált megoldás. Ezt a képet nézve választanám mert ennél tuti beférne egy slim venti a borda és a ház teteje közé.
Silverstone SST-LC09B házikó 346 mm x 55 mm x 310 mm és így be lehet lakni.Persze nem akarlak lebeszélni a hőcsöves megoldásról
csak szerintem nincs értelme annyi időt, pénzt belefektetni még akkor sem ha tudom hogy az építés örömét semmi nem múlja felül az ilyen esetekben.
Múltkori noti hűtőre hajazó típust még az AC kínálatában találni de azok már igen nagyok ehhez a projekthez.
(#7360) user137
Sok volt a sonka és a tojás?
Linket is tettem mellé.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Windows 10
- Xbox Series X|S
- World of Tanks - MMO
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Profitorientált lehet az OpenAI, áldását adta rá a Microsoft
- 3D nyomtatás
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- Óra topik
- További aktív témák...
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2022 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3367, 91% Akkumulátor
- Ritkaság! Hibátlan Prémium felsőkategóriás LGA 1700 Alaplap! Asus Rog Strix Maximus Hero Z790 Wi-Fi
- 3 db érhető el (130/131/132) - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest