- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- LordAthis: AI Kérdés érkezett - 3600 soros Spagetti kód refaktorálása és budget
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- GoodSpeed: Bye PET Palack, hello SodaStream
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
Igen, utána megnéztem én is...
Régebben mintha sokkal drágább lett volna.
Amúgy elkezdtem új házat tervezgetni, jelen pillanatban a külméretei kb 160*320*320 (szé*ma*mé)mm-re várhatóak, SFX táp, mITX, mDTX, DTX, és 205 mm mély mATX lapok szerelhetőek majd bele (utóbbi azzal a megkötéssel hogy a szélső 2 slot nem használható), 1 db teljes méretű 5,25-ös ODD, 2*3,5 HDD és egyelőre meghatározatlan számú 2,5 HDD (az elvi maximum 13 db (!)
) hely lesz, 3 db 12 centis és 2 db 8 centis ventinek lesz benne hely, az egyik 120-as helyre akár Corsair Hydro szériás - vagy egyéb hasonló kialakítású - hűtés radija is rögzíthető. A dizájn Lian-li féle minimalistára várható, némi lekerekítéssel. Ha minden jól alakul akár őszre el is készülhet
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- Autós topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Megjött a jubileumi Pixel széria
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Battlefield 6
- Melyik tápegységet vegyem?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M2 ULTRA 2023 64GB 1TB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 i7-1165G7 32 GB Ram 512 GB SSD 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3036
- Samsung Galaxy S23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest