Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 10 – Alapanyagok/készételek többféle felhasználása
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- djculture: Éhezők ssd és memória viadala.
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsoltee10
addikt
Sziasztok!
Olvasgatom a topicot néha, de egyelőre a Metisbe szerelt konfigot (i5-6600, 16GB ram, 1060 6GB, 2x500Gb ssd) nem akarom változtatni. Viszont mióta összeraktam 3 éve nem néztem hőmérsékleteket, nem futtattam prime95öt, semmit. Hát most megnéztem. 15 perce fut a prime95, le van véve az oldala a házikónak, mert sarokban van, így nem látszik.
A HWmonitor szerint 81-82 fokos a proci, 90w teljesítményfelvétel mellett 3,6GHzen mind a 4 mag. Egy Raijintek Ereboss hűti, gyári venti van rajta, 1100at forog. Lehet rosszul emlékszem, de mintha nem lett volna ilyen meleg. Van valakinek gondolata ez ügyben? Jó ez így, bírja, vagy szedjem szét, pasztázzam újra, mert 10-20 fokkal hűvösebbnek kéne lennie?
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- Milyen légkondit a lakásba?
- Villanyszerelés
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Epic Store Ünnepi Ajándékozás - 4. nap: Sorry We're Closed
- Még sokáig drágák maradnak – sőt, tovább drágulnak – az SSD-k
- Házimozi belépő szinten
- XPEnology
- Horgász topik
- További aktív témák...
- Kingston Fury Beast 32GB DDR5 5600MHz CL32 RAM
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- Asus x870 rog strixx F-gaming Wifi garanciával
- Kingston FURY 64GB (2x32GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Beast Black XMP/EXPO - 1 év bolti garival! -
- Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3200MHz
- Eladó egy oneplus 9 pro 256/12
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GIGA AKCIÓ! Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 Intel i7-11850H 32GB 512GB Nvidia RTX A4000 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo Thinkpad X13 Gen2 WUXGA IPS Ryzen5 Pro 5650U 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 W11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
A HWmonitor szerint 81-82 fokos a proci, 90w teljesítményfelvétel mellett 3,6GHzen mind a 4 mag. Egy Raijintek Ereboss hűti, gyári venti van rajta, 1100at forog. Lehet rosszul emlékszem, de mintha nem lett volna ilyen meleg. Van valakinek gondolata ez ügyben? Jó ez így, bírja, vagy szedjem szét, pasztázzam újra, mert 10-20 fokkal hűvösebbnek kéne lennie?

