Új hozzászólás Aktív témák

  • helkis

    veterán

    üdv mindenkinek!

    nemrég szert tettem egy ilyen alaplapra: [link]
    egy T5500-ös proci és 2x512Mb ram társaságában fog működni mint letöltő gép + router + mediaszerver, legalább is ez az elképzelés :D

    pár kérdésem lenne, ami még nem egyértelmű számomra, van a lapon egy miniPCI foglalat, amibe tervezek egy Wlan karit telepíteni, hogy wifi-n is el lehessen érni ezt a gépet, illetve a netet rajta keresztül, ehhez milyen software-t ajánlotok? hogy lehetne wifi routerré is varázsolni a gépet?

    jelenleg elég hangos a cucc, mert egy 1U magas rack házban van, valamennyire lehet szabályozni bios-ból a ventit, de nem túl hatékony, van-e olyan coolerre ötletetek, ami socketM-el (furattávolság 41mm) kompatibilis és belefér a házba + csendes :D ugyanilyen igényekkel táptipp is jöhet.. ;)

    válaszokat előre is köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés