Hirdetés
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- bambano: Bambanő háza tája
- Meggyi001: Eldugott helyek Párizsban, amiket jó eséllyel még nem láttál... 2. rész.
- MasterDeeJay: Olcsó használt workstation építése. (Dell T5810, 18 mag, 64Gb ram)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Pitterix: Gyógytorna
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fleto93
tag
válasz
Patice
#34440
üzenetére
Passzív megoldást a tápra értettem, felesleges egy nagy ATX tápot betenni, mert a hatásfok is rossz ilyen alacsony terhelésnél, és a venti sem tökéletesen hangtalan bennük általában. Rendszer hűtőt természetesen indokoltnak tartok.
A házra azért esett a választás, mert tesztek alapján alacsony fordulaton nagyon halkak a ventik benne, és a winyók rezgéseit is jól csillapítja - a cooler master házak nekem a rezgés csillapításnál esnek ki.
A winyók jelenleg egy kis d-link nasban szolgálnak, alig hallom őket, a kis visító ventilátor az egyetlen ami zavaró a nas felől.
Az S/PDIF tüske kivezetés természetesen járható út, de nem találtam itthon hátlapot hozzá, tudnál linkelni nekem? (Valószínűleg nem megfelelő kereső szóval kerestem, külföldről szállítva meg annyiba kerül mint itthon egy hangkártya)
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Műholdas AI chippel fedné le a bolygót a Samsung
- Bemutatkozott a HHKB legújabb, Topre kapcsolókkal szerelt billentyűzete
- Építő/felújító topik
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Nintendo Switch 2
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Filmvilág
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- ASUS ROG STRIX B550-F GAMING Alaplap
- GIGABYTE GA-78LMT-S2P+FX4100 proci+8 gb ddr3
- Alkatrészt BESZÁMITOK! / ASUS TUF GAMING B550M-E alaplap Garancia: 2026.07.11
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z170X-Ultra Gaming Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z270 GAMING PRO CARBON alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Jo Nesbo: LEOPÁRD (nem olvasott)
- Apple Mac mini 14.3 M2 8GB RAM 256GB SSD 1év garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2080 Super 8GB Zalman T4 PLUS FSP 700W
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

