Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) Vismajor01 válasza Chereiose (#72749) üzenetére


Vismajor01
addikt

Yamaha Neo S-el fótról is ingáztam a városba, és nap mint nap váci úton közlekedem, nem szoktam útakadály lenni nagyon kivéve a felüljárókon :D

Fóti út elég széles és szoktam jobbra indexelni jelezve, hogy nem zavar h közel megy el mellettem, akkor is elmehet ha jönnek szembe.

De yamaha neo s tartja 70et utazóban.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#72752) Chereiose válasza nyogo83 (#72750) üzenetére


Chereiose
addikt

Ha jól látom Keewayből elég ritka is a 4T, mert én Motowellből láttam a honlapon 4 üteműt. Amúgy egy ilyen 2T kibír egy Érd-Budapest útvonalat néha-néha? Sebessége elvileg 70 km/h körül van, az még vállalható lenne :U

Vismajor01: Mondjuk akkora hülyék mászkálnak kocsival is sokszor így befele a városba, hogy hihetetlen. Totyog 40-50 el, azt még robogóval is le lehet gyűrni :D Mindenesetre itt van nem messze ez a kereskedés, elmegyek és lecsekkolok pár ilyen Keewayt illetve kérdezősködöm ott az értékesítőktől, bár nyilván azok rá akarnak beszélni majd, lehetőség van szerencsére tesztvezetésre is ahogy nézegettem.

Amúgy ilyen kis robogóra elég egy éves biztosítás pár ezer Ft-ért és ennyi a fent tartása meg a szerviz mondjuk ezer kilométerenként?

[ Szerkesztve ]

(#72753) Vismajor01 válasza nyogo83 (#72750) üzenetére


Vismajor01
addikt

Egy ilyen jóság mennyire lehet dinamikus 2 emberrel?

Megmondom őszintén városba nekem még 50 cm3 dinamikája is épphogy nem elég (emelkedők, meg néha jobban ugorhatna 30 felett) de 2 ember ugye illegális meg őszintén ha legális lenne akkor se raknék magam mögé senkit max kigurulni a kapun

Mert egyébként nekem egy KTM Duke 390-en akadt meg a szemem de ugye az 1.3 millió...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#72754) Tothgera30 válasza Chereiose (#72752) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ha mindenképp újat szeretnél, akkor Motowell Magnet RS 50 lesd meg, nem vészes árban sem, és ez fekvő vizes Minarelli. Azt nem tudom hogy a körítés és az idomok mennyire strapabíróak, de pár éves használt olasz robogó árában van. Bár ha ezt az összeget rá szánod, egy is keresést bevállalsz, szép kis robogókat lehet találni pár évesen (bár mint írtad, be is lehet fürödni vele).

A forgalom tempója és költségek minimalizálása miatt én a 4T-t nem erőltetném. Hiába tisztább üzemű, és takarékosabb, felújítása költségesebb, és végsebessége is csekélyebb mint 2T társának. Ezekből viszont Minarelli vagy Piaggio blokkosak bátran nézhetőek, és iszonyú tartós eszközök.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#72755) nyogo83 válasza Chereiose (#72752) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Kibirni kibirja az utat, ha az M1/M7-es bevezetot elkerulve a kertek alatt mesz, illetve Pesten pontosan hova. Volt hogy 50-essel en is kimentem neha Pestrol Dunakeszi/God-re, haat nem volt egy elmeny, de elvitt :)

Egyebkent igen, csak egy eves biztositas kell ra kb 3500-4500Ft-ert, es annyi a burokracia resze.

Vismajor01: 2 szemellyel el lehet maszkalni, viszont semmikepp nem lehet dinamikus kozlekedesrol beszelni. En neha vittem utast 12Le-s 125-oson, es a 70 esetleg 80-as tempot birta, de hagyott idot mindenre :DDD

Tothgera30: ez a Mina blokk tuti? Nekem nem remlik(bar nem neztem utana :B ), viszont az annal inkabb, hogy eleg sok embernek volt az osszeszereles minosegevel gond a Motowelleknel, meg itt a topicban is, akik ujonan vettek.

[ Szerkesztve ]

(#72756) siti válasza Chereiose (#72752) üzenetére


siti
senior tag

miért ne bírná ki? 24 órás versenyt is kibírnak, meg Bp-Szeged moped rallyt árkon bokron keresztül.
az egy tévhit, hogy 10km-es távon lehet csak használni, más dolog hogy nagyobb távon érdemesebb gyorsabb vassal menni, ha türelmetlen az ember.
Az megint mindegy, hogy 50x 5km mész egy nap és ledudálnak, vagy egyben teszed meg azt a 250km (és ledudálnak).

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#72757) Chereiose válasza Tothgera30 (#72754) üzenetére


Chereiose
addikt

Motowellről én is olvastam pár helyen, hogy nagyon szar az összeszerelés és kényelmetlen is. Bár nem hinném, hogy a Keeway jobban lenne összeszerelve. Ha már ennyikért kapok újat én maradnék annál, holnap szerintem el is megyek megnézni, van nekik is ez a magnet RS 50.

siti: Én innen úgy megyek be budára, hogy régi balatoni úton kb egyenesen megyek és bevisz a bah csomópontra ugye, vagy ha XI. kerület felé akkor 6-os úton végig, ott viszont elég sok részen van 70-100 as tempó, balatoni úton meg elég sok helyen totyogás megy talán ott érdemesebb bemennem. Ezt a kibírja-e dolgot arra értettem, nem melegszik-e túl stb mert elég szopacs ugye ha ott ragadsz minden nélkül valahol félúton vagy a városban.

(#72758) macilaci78 válasza Vismajor01 (#72751) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De yamaha neo s tartja 70et utazóban. - alattad...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#72759) Vismajor01 válasza macilaci78 (#72758) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem tartottam érdemesnek ezt hozzátenni, mivel 185 vagyok és 81 kiló, szal azért nem fúj el a szél. 95kg fölött meg én már csak 125-ben gondolkoznék

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#72760) perge666 válasza Vismajor01 (#72759) üzenetére


perge666
veterán

Nekem Derbi Senda van 183 cm és 94kg vagyok,és 65-70-es utazót simán tud a moci alattam.

Mondjuk nem is vagyok 95 felett. :DDD

(#72761) Tothgera30 válasza nyogo83 (#72755) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A Minarelli blokk koppintása. A szabadonfutója például erősebb mint a gyári, és pár apróságban eltér, de nagyrészt ami jó a többi Minába ebbe is megfelel. Az adott példánynál műszerfalra és összeszerelés minőségére panaszkodtak páran, de ennyi pénzért kategóriatársak kevesebbet adnak.

#72757 Chereiose: Szerintem egy kutya a Keeway-el, és meg merem kockáztatni hogy ha robogó versenyt is toltak vele, akkor olyan vészes nem lehet. Bár szívem szerint mondanék valami használt közlekedőedényt, de tapasztalat nélkül nagyon be lehet vele fürödni, sőt még tapasztalattal is. A szokásos fojtások eltávolítása után original állapotban 70-80km/h-s sebességet lehet velük tartani, az mellékutakra pont megfelelő.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#72762) Chereiose válasza Tothgera30 (#72761) üzenetére


Chereiose
addikt

És akkor mégis melyiket érdemesebb, ez az RS 50 a motowellből vagy a Keeway F-act? Nagyjából 1 ár. Viszont a keewayre amúgy 24 hó garanciát adnak, azért az nem mindegy, mert a motowellre csak 1 év. :U

(#72763) macilaci78 válasza Chereiose (#72752) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én XI. kerből mentem ki Ecserre, meg vissza. Kb 30 km, 1 óra volt az út, a robogó bírta gond nélkül. De mire eljutottam Budapest határába, már mindenem fájt, nekem kicsi ez a robogó. A visszautat már egyáltalán nem kívántam. Viszont fele ekkora etapokra (XI. kerből IV. kerbe például, vagy Budaörsre) gond nélkül, ezek 30-40 perces utak.
A gép nem melegszik, ha egyenletes tudsz vele haladni, az a legjobb, de nem nyélgázon.

Ami eszi a gépet, az a pirostól pirosig sprint, emelkedő álló rajtból...

Érd belterületén bármi jó, 1-5 km-es távra elektromos robogót, vagy rollert is megfontolnék. Az télen sem olyan zord.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#72764) Chereiose válasza macilaci78 (#72763) üzenetére


Chereiose
addikt

Sűrűn amúgy sem járnék be Pestre csak nagyon ritkán, szerintem 40perc alatt bent lennék.

Gondolkodtam az elektromoson is, mert annak kb költsége sem lenne ugye, de nem nagyon találtam értelmeset, meg hát eléggé megkérik az árát, meg egy rendes benzines az komolyabb azért szerintem és annak sem túl sok az üzemanyag költsége. Elektromosból leginkább ilyen nyugdíjas kinézetűeket láttam meg ezeket a 3 kerekű kismotorokat.

(#72765) Tothgera30 válasza Chereiose (#72762) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az F-Act lényegében egyszerűbb, a mechanikus műszerfal olcsóbb spirállal kommunikál, a levegős blokk alkatrészárai olcsóbbak. Végül is, azt válaszd amelyiket jobbnak, minőségibbnek gondolod, vagy épp kecsegtetőbb számodra.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#72766) Chereiose válasza Tothgera30 (#72765) üzenetére


Chereiose
addikt

Szerintem keeway fele maradok mert ott 2 év garit ír a honlap a motowell meg csak 1. Van még az a Keeway hurricane 280k a legolcsóbb és legkönnyebb ami lehet sokat számít, viszont az F-act nak ledes a hátsó lámpája is meg biztos komolyabb. :U

(#72767) lelkes73 válasza Chereiose (#72766) üzenetére


lelkes73
csendes tag

Hali!
Nekem hurricane van 2007-es.4 éve hajtom,a kötelezőkön kívül más nem kellett bele.
Görgő szíj.15000 nél hengerfúrás és ami vele jár.
Szezonba 2x10 km.
Most járatós még 50 ig tolom neki.
Régi hengerrel max 60 volt 184 cm 105 kg vagyok.
Nekem bevált nincs gondom vele.
F act huri elvileg 1 kutya az idomok eltérőek száguldozni nem fogsz vele.
Gyári állapotban folytás nélkül.
De jelzem ez az én véleményem!
3.5-4 között eszik.

[ Szerkesztve ]

(#72768) Chereiose válasza lelkes73 (#72767) üzenetére


Chereiose
addikt

Ahha hát akkor kb ugyanaz, nem biztos, hogy megér +40k t az F-act.

Amúgy a 2T gondolom jobban kilő álló helyzetből mint a 4T nem?

(#72769) lelkes73 válasza Chereiose (#72768) üzenetére


lelkes73
csendes tag

A f act szebb mint a huri
A 4t lomha mint előzőleg írták

(#72770) collie555


collie555
csendes tag

üdv urak

ma hozzám került egy linea integra 4T

1200km van benne

van ezekben valahol valami fojtás?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#72771) suste válasza collie555 (#72770) üzenetére


suste
veterán

2 ütemmel több van benne mint kéne :C
Ez elég nagy fojtás szerintem.

(#72772) collie555 válasza suste (#72771) üzenetére


collie555
csendes tag

ezzel sokat mondtál :DD

van egy keway matrix50 ahol azzal felmentem 40-el a 4t csak a felével cammog
ezért kérdeztem

(#72773) energy4ever válasza collie555 (#72772) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha csak nem valami sirato falra gondolsz, akkor lehet vallto felujitas csodat tenne. Uj szij, gorgok, csuszkak.
Bar ha igy van, akkor nem 1200Km van benne, az is biztos. :D

[ Szerkesztve ]

(#72774) collie555 válasza energy4ever (#72773) üzenetére


collie555
csendes tag

bizony 1200 van benne a kisfőnökömé volt
ismerem a berregőt,csak nem tudja volt-vagy van-e benne gyári fojtás

patika a cucc a szőrök még a gumikon

a kewayban volt határoló gyűrű azt én kidobtam

[ Szerkesztve ]

(#72775) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! 14/15 éves kortól mit lehet vezetni kismotort vagy,hogy is van ez pontosan?

(#72776) energy4ever válasza hhenry (#72775) üzenetére


energy4ever
addikt

13es fel eves kortol kezdheto az AM jogsi. Azzal lehet vezetni 14 eves kortol segedmotort, es moped autot.
De szuloi beleegyezes kell irasban, stb...

(#72777) hhenry válasza energy4ever (#72776) üzenetére


hhenry
őstag

mopedautót tudsz nekem linkelni magyaroszágon?

(#72778) Tamás9x válasza collie555 (#72774) üzenetére


Tamás9x
őstag

Karbin adni neki több levegőt, Pufót le van e benne alátét, EGR szelep van e rajta... Ha igen akkor ledugózni a csába.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#72779) collie555 válasza Tamás9x (#72778) üzenetére


collie555
csendes tag

:C :C :C :C :C

köszi ez már valami támpont

(#72780) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Tudja valaki, hogy egy 1P39FMB Mekkora hengert tud befogadni? A rögzítő csavarok sok helyen nincsenek feltüntetve, eddig 125cccm-et találok max, a vezérmű lánc toldását nem tudom elkerülni ahogy nézem.
Mellékelten egy PZ22-es karbit is be kell frissíteni, ha növelem a köbcentit. :F

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#72781) nyogo83 válasza Tamás9x (#72780) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Ez a Honda Monkey blokkjanak a koppintasa, amibol volt 50 meg 125cc is.
Hogy mennyire sikerült méretpontosra a koppintás, az a kérdés, mert akkor azon a vonalon is lehet alkatrészt/infot keresni, tuti volt hozza big bore kit.

De a leglenyegesebb: jelenleg 50-es hengered/blokkod van, ugye? Jól nézd meg, hogy milyen cikkszámú és milyen méretekkel rendelkezö fôtengely van az 50-125-ben. Plusz a vezermutengely, illetve a vezermu tengely fogaskerek. Meg a szelepek merete, meg a hengerfej.
Szóval zuzamme minden a hengeren kívül :)
Négyütemûnél nem úgy van, hogy csak egy nagyobb hengert/karbit rádobok, aztán kész.

Még egy kétütemû 50-125 átalakításnál is necces hogy nem bírja az 50-es fôtengely hajtórúdcsapja a terhelést, fôleg ha kûlönbözôt használtak a két blokkban.

(#72782) spanglee001 válasza Chereiose (#72752) üzenetére


spanglee001
addikt

a keewayról elég sok rosszat hallottam, viszont haverom motowellel lement vidékre fehérgyarmatra pestről és vissza :Y :C ~700km
futárként melózom egy 50 kymco agility 4Tvel 3l/100 km 60as utazója van és tartja a ritmust a városban, ~60km volt a legnagyobb távom vele egyhuzamban. heti ~500km teszek bele futárként eddig már ~18k km.t tettem ebbe a motorba, nagyon megbízható és fillérek az alkatrészek hozzá. a másik egy peugeot jetforce tsdi 50 2T 2l/100km nagyon kényelmes nagyon jó futómű 80as utazó van, lámpánál kilő, a forgalom élén vagyok vele kevés az ellenfél :DDD nincs füst hiába 2t szinte nem is kell neki keverék olaj csak mutatóba, de ehhez nincs alkatrész és eléggé költséges a fenntartása cserébe gyönyörű kényelemes nemfogyaszt és megy mint a rakéta :DDD [kép]
persze ilyen is előfordult múlthéten :O [kép]
viszont 17k ból kapott másik deknit új kuplungot varió külsőtárcsát és újra megy mint a golyó :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#72783) Tamás9x válasza nyogo83 (#72781) üzenetére


Tamás9x
őstag

Köszönöm a gyors választ amit eddig ki tudtam deríteni 2 főtengely tartozik hozzá csapággyal 49-88-ig és 107-125 ig Vezérlés, hengerfej minden megvan már 125 ig bezárólag, Aminek azonos a csavartávolsága.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#72784) Chereiose válasza spanglee001 (#72782) üzenetére


Chereiose
addikt

Szerintem keeway motowell nagyjából egy kutya lévén hogy kínai alkatrészek. Megkérdezem a boltban, hogy melyikre több a gari mert újonan az a fontosabb. Meg ha lehet elkérek tesztkörre egy 4T-t is, hogy mit tud mert alapjàraton olyat akartam a kulturáltsága miatt de ha gyenge nagyon akkor hagyom.

(#72785) Vismajor01 válasza spanglee001 (#72782) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én azon gondolkozom, hogy érdemes e a Neo s-re egy nagyobb hengert/variátort, szóval bármiféle tuningot rakatni.

Lámpánál egy piaggo úgy ott hagyott mint a szél, köv lámpánál megkérdeztem mizu vele, mondta, hogy 70esre lett cserélve és még csak bejáratós, húz ez jobban is.

Ettől kicsit megeredt a nyálam, hogy gyorsulásban tudnánk hozni kicsit, végsebesség nem érdekel az most is emgvan 70 elég is az mindenre

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#72786) nyogo83 válasza Tamás9x (#72783) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Sajnos nem talalok normalis meretezett/gyari szamokkal ellatott robbantot rajzot a ket blokkhoz, igy nehez megmondani, mi az ami nem stimmelhet, csak gyari adatlapokbol tudok leszurni kovetkeztetest.

Ahogy en latom, lehet egyszerubb lenne ennek a Monkey klonnak a 125-os 1P56FMI blokkjat megszerezni valahonnan, mert gyakorlatilag az 50cc-s blokk blokkfeleken kivul minden cseres nagyobbra.
Nem egyezik a fotengely, vezermulanc, hengerfej, vezermutengely profilja, nem egyezik a gyujtas idozitese, es a legfontosabb ha mar egyszer valahogy megis jar a blokk: nem egyeznek a valto attetelezesek, emiiatt hiaba lesz erosebb a blokkod, de nem fogod tudni normalisan kihasznalni.

Viszont...

Keress aliexpressen/ebayen Shineray/Zongsheng/Lifan neven !P56FMI koddal blokkot, mert en peldaul talaltam komplett 140cc-es verziot, ami kulsore megegyezik az 50-es mereteivel illetve 150cc-s verziot is 1P55FMJ koddal es egyben bepattintani a regi helyere.

(#72787) Tamás9x válasza nyogo83 (#72786) üzenetére


Tamás9x
őstag

:R Egy úr vagy felírtam, és keresek.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#72788) Tothgera30 válasza Vismajor01 (#72785) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Érdemes, egy variátor tuninggal kezdeni, kipufogó, karburátor és hengerszett. Ebben a sorrendben módosítanám, anyagi keret, és igény függvényében.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#72789) macilaci78 válasza Tothgera30 (#72788) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kipufogót nem a motorhoz kell méretezni? Vesz a jelenlegihez egyet, majd utána dobhatja el esetleg az új motor miatt...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#72790) Tothgera30 válasza macilaci78 (#72789) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez így nem teljesen igaz, részben mégis az. Mindennek kell passzolnia a többi részegységhez. Fordulatszámhoz méretezik főképp, a teljesítmény növekedése magasabb fordulaton nagyobb végsebességet fog eredményezni. A variátor tuningnál már magasabbra lövik be a fordulatszámot, így e mellé érdemes hozzá való kipufogót választani.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#72791) spanglee001 válasza Vismajor01 (#72785) üzenetére


spanglee001
addikt

Ahogy előttem írták úgy a sorrend. A malossi multivario kb 10% ot dobott a dinamikán és a sebességben is mindkét gépen.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#72792) sityupityu válasza Vismajor01 (#72785) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Ahogy Tothgera30 is írja.
Ha önmagában felraksz egy 70-es vashengert a motorra (az aluhenger a gyári kipufogóval már nem is "működne") az nem fog annyit tudni, mintha a gyári 50-es henger meglenne fejelve egy rezonátorral és multivarioval. Természetesen rendesen összehangolva. Sokan hitetlenkednek pedig így van.

(#72789) macilaci78 Ha a vashengernél marad, akkor abban az esetben a kimondottan vashengerekhez gyártott rezonátorok teljesen alkalmasak 50/70-es hengerekhez is.

(#72692) suste Nem felejtettelek el, holnap ha minden igaz akkor meglesz. :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#72793) collie555


collie555
csendes tag

üdv

még míndíg a linea integra 4T

elviekben az elektronika van butítva
érdemes ezt cserélni,hogy kicsit fürgébb legyen?
talán a CDI-ről van itt szó
ha igen mire?

köszi

(#72794) sityupityu válasza collie555 (#72793) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Elméletileg itt van hozzá cdi, aminek a valóságban egy tiltásmentes cdi-t kéne takarnia, de nekem azért vannak kétségeim. Már eleve az, hogy egy 50-es 4T-be miért tennének olyan cdi-t ami vissza fogja a motort, hiszen ezek olyan harmat gyengék, hogy nincs mit visszafogni rajtuk. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#72795) collie555 válasza sityupityu (#72794) üzenetére


collie555
csendes tag

köszi

próbálok még infót szerválni
lehet felhívom őket aztán mondanak valami okosat

(#72796) sityupityu válasza collie555 (#72795) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Én csak azt tudom mondani, hogy egy 50-es 4t robogóból nem fogsz tudni "szöcskét" csinálni. :N
Ha 50ccm-nél akarsz maradni akkor válts 2T-re, teljesen más világ...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#72797) collie555 válasza sityupityu (#72796) üzenetére


collie555
csendes tag

itt van a keeway matrix az 2t
csak piszkálja a csőröm

(#72798) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Egy nagyon amatőrnek tűnő, de komplikált kérdés..
Előttünk egy komolyabb túra, Nyíregyháza-Karancslapujtő. Waze-ben motorra állítva 36-35-3-2502-24-2413-2412-23-2206 utakon akar navigálni.
50cccm-el ténylegesen mehetek ezen az útvonalon? Nem találok kimondott smk térképet.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#72799) nyogo83 válasza Tamás9x (#72798) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Autópályán és autóúton tilos segédmotorkerékpárral menni (csak olyan jármű használhatja, ami önerőből képes minimum 60Km/h sebességre).
Rég volt mikor Nyíregyen laktam, most hirtelen nem ugranak be az útvonalak számozás alapján, de nem hinném, hogy gond lesz. Azért ellenőrizd le :)

(#72800) spanglee001 válasza sityupityu (#72794) üzenetére


spanglee001
addikt

a kymco 50 4t is folytott cdi-vel van szerelve 6500ig engedi pörögni, de egy mezei vasfűrésszel kivágható a folytás :DDD :C [link]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.