Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6984) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Van egy hama star 63 állványom és egy Nikon D5300-as gépem 18-140-kit obival. Az a kérdésem hogy érdemes-e, ha igen mire lecserélni a jelenlegi állványt? A bajom csak annyi vele, hogy ha beállítom a kamerát a rögzítők meghúzása után kissé még moccan a gép lefelé. Próbáltam egy egyszerű Manfrotto Compact Light gömbcsuklós állványt, ez nagyon stabil volt nem moccant sehova, habár a lábai olyan kis vékonykák voltak, és nem tudom stabilabb e ez a része, mint a jóval masszívabb hama-nak. Ezeket nézegettem.
[link]
[link]
Igazából nem tudom mi a különbség ezek közt, csak feltételezem, hogy mivel kevesebb a drágábban a lábszegmensek száma, talán stabilabb lehet.
Nyilván szeretném a legolcsóbban megoldani, de rosszabbat nem akarok mint a mostani, és ha nem nyerek rajta kellő komfortot (ne mozduljon utólag) és még instabilabb is lesz a lábak miatt, akkor nem veszek inkább másikat. Ahogy néztem a 3d fej jobb lenne nekem, mert szoktam néha (igaz telefononnal) videózni is.
Szóval mit tudtok ajánlani, amiben nem fogok csalódni, de az ár érték aránya jó?
Ja, és ezek ugye mind használható portré módban is?

Üdv: Fishor

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.