Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) Yodafon válasza tvamos (#6749) üzenetére


Yodafon
senior tag

Tudsz adni egy ebay linket ami tuti nem fake hanem eredeti cucc? :R

I'm gangsta!

(#6752) tvamos válasza Yodafon (#6751) üzenetére


tvamos
nagyúr

Sajnos nem. Ahol én vettem már nincs. (Lehet az eladó sincs.)
Ezt az egyet látom: [link]. Jó drága.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6753) Yodafon válasza tvamos (#6752) üzenetére


Yodafon
senior tag

16k sok érte? :F

I'm gangsta!

(#6754) tvamos válasza Yodafon (#6753) üzenetére


tvamos
nagyúr

Végülis nem. Csak régebben mintha olcsóbban is lett volna.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6755) hibavissza válasza tvamos (#6754) üzenetére


hibavissza
veterán

Mióta jobban teljesít, felcsökkent a forint. Nemzethy sikertörténet.

(#6756) charlie_hu


charlie_hu
aktív tag

Helló,

Milyen állványt ajánlotok kamerához, amivel lehet rendesen svenkelni és hasonlót? A fényképezőgéphez jó gömbfejes erre alkalmatlan.

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#6757) Viperator


Viperator
őstag

Jó árban van...

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#6758) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Nikon D5100-as gépemhez 18-105-ös objektívvel keresek állványt max 20-25 ezer forintig de az se baj ha ennél olcsóbb. Havonta 2-3 szor fotozók vele a természetben illetve házon belül. Tudnátok ajánlani ebben az árkategóriában elfogadható állványt?

Köszi

(#6759) Ala


Ala
tag

Sziasztok!

Egy karbonállványban milyen buktató lehet? Volt már valaki, akinek eltörött, vagy megrepedt?

(#6760) zodo


zodo
nagyúr

Tájékozódás szinten kérdezném.....

Nem vagyok profi, két hónapja vettem meg első dslr gépem amihez kitaláltam hogy talán jó lenne egy állvány is de mivel nincs autóm, fontos a kis méret a lehető legmegfelelőbb választása mellett az olcsóbb típusok közül.
Canon 650D + 55-250mm obi páros max. 1 kg így bármelyik alu jó lehet.
45 cm magas táskám van aminek oldalára fel tudnám fogatni.

Mint kezdő nem is igen tudom mire kellene leginkább figyelni a kiválasztás során és ezért fordultam hozzátok.
Tetszenek a videófejjel szereltek, középrúd végén található súlyzó kampó és akad biztosabb lábakon állónak tűnő is.

Alábbiakat néztem kb. tetszés index alapján rendezve:

Hama Star 61 F-V
+ Hazai vásárlás - 60 cm min. magasság
Cullmann Alpha 2200
+ Hazai vásárlás - Drágább és 56-58 cm min. magasság
ZOMEI Q111
+ Masszívabbnak tűnik, szivacs markolat, legolcsóbb, terhelhetőbb és eddig talált legkisebb min. 47 cm magasság

Tudom olcsó és Kínai de jó választás lehet a ZOMEI-Q111 vagy egyéb tipp, ötlet, javasolt típus?

(#6761) rekid válasza zodo (#6760) üzenetére


rekid
addikt

A kurblis vackokat felejtsd el. Zomeinek illetve a kínaiaknak van normálisabb típusa 12-15K és a felett, keress vissza a fórumban.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#6762) zodo válasza rekid (#6761) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, kerestem mielőtt kérdeztem de azok mind gömbfejesek amitől kissé idegenkedem.
Szimpatikusabb a 3D fej ill. tudom hogy az olcsó lehet végül drága mert csak pénzkidobás lett a vége.

Mi a gond a kurblisokkal?

Most hogy belegondoltam akkor a nem kurblis de 3D fejes még praktikusabb mert a középoszlopot lefelé is tudom rögzíteni.

(#6763) tvamos válasza zodo (#6762) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem egy WF6662A van QZSD Q08 3D fejjel. Ez nem rossz, tudom használni olyan ekvivalens 500mm-ig, de a fölött már nem stabil. (És ez sokkal robosztusabb, mint amiket kinéztél.)
Neked is 400mm a vége. Amiket találtál, azok szerintem nem lesznek elég stabilok.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6764) rekid válasza zodo (#6762) üzenetére


rekid
addikt

Mit akarsz fotózni, hogy 3d fejhez ragaszkodsz? (Én is azzal kezdtem, mert gondoltam milyen jó hogy minden pöccre állítható aztán rájöttem, hogy nehéz tényleg atompontosan állítani, nagy és macerás. Úgy, hogy lőttem egy gömbfejet. Arra figyelj, hogy a fej elforgatható legyen, hogy tudj panorámázni ha az érdekel.)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#6765) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Üdv! Rég jártam erre...
Tudnátok nekem ajánlani valami olcsójános gorillapod alternatívát, ami nem esik szét milc alatt?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#6766) jjeahh válasza jjeahh (#6765) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Közben találtam egy olyant, hogy Miggo Splat:

Ezt próbálta már valaki? Jóval olcsóbb, mint a Gorillapod 1K... esetleg van valami ajánlott olcsójános nagyon mini tripod, ami azért kihúzható legalább mellmagasságig?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#6767) zodo válasza tvamos (#6763) üzenetére


zodo
nagyúr

Hogy értsem a "nem elég stabilt" ?
Esetleg "kikurblizva" a középoszlop teljes magasságakor lesz kilengése/bemozdulása a gépnek?

Mert maga a lábak szerintem egy kaptafa akár a drágább típusúakéval valamit kihúzott lábaknál plusz súlyt is kap az állvány amint ráakasztom a táskát.

(#6764) rekid

Elnézést, szerintem rosszul írtam mert nem 3D hanem Pan ha minden igaz.
Erre a típusra gondolnék.

Amúgy eddig főként kutya/kutyás rendezvények, autóversenyekre jártam a családi képek mellett persze automata turista üzemmódban.

Mint kezdő és igen ritkán fotózó úgy gondoltam nem a halál pontos fej beállítás lesz a lényeg.
Minél többet agyalok akkor csak belátom hogy így is úgy is fognom kell legalább egy kézzel a gépet mert valahogy exponálnom kell.
Másik kézzel pedig tekerhetem az obit így igen ritkán használnám a kényelmesnek tűnő fej mozgató/irányító kart de videózáskor azért biztosan hasznos társ lehet.

[ Szerkesztve ]

(#6768) rekid válasza zodo (#6767) üzenetére


rekid
addikt

Menj el és nézz meg egy ilyen kurblis állványt élőben aztán nézz meg egy rendeset az 50-60 ezres kategóriából. Érteni fogod a stabilitás beli különbséget.
Mindemellett te kisebb méretű kvázi utazó állványt keresel ami még a nagyobb gyártók esetében is kompromisszumos.
Ha videózni is szeretnél az más kérdés főleg ha autóversenyen swenkelnél. Ott jól jön a 3d vagy pan fej, de mindkettő lassabban állítható be. A pan egyel gyorsabb talán. Mindenképp gondold át mit fogsz a legtöbbször csinálni a géppel és ahhoz nézd a fejet.

Ugyan egyáltalán nem mérvadó de ezeken az állatokon mindig jót röhögök.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#6769) tvamos válasza zodo (#6767) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mert maga a lábak szerintem egy kaptafa akár a drágább típusúakéval Legfeljebb a holdrol nezve. Nagyon nagy kulonbseg van allvany, es allvany kozott. Nem csak a labak, hanem minden alkatresz. De probald ki, es meglatod.

plusz súlyt is kap az állvány amint ráakasztom a táskát En is igy hasznalom, de a vacak allvanynak nem oldja meg minden problemajat. Pedig nekem sokkal konnyebb a gepem, mint a tied. (CX+30-110mm)

(#6768) rekid
En imadom ezeket a videokat. Mindig nezem. :)) Az a foci labdas teszt vagany! Nem lattam meg ezt.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6770) zodo


zodo
nagyúr

Köszi a véleményeket!
Azt hiszem előbb megnézek párat aztán mérlegelek.
Médiába vagy merre felé érdemes indulnom ahol ki van téve jó pár típus?

Videókhoz... tegnap ezt néztem tőlük. :)

(#6771) rekid válasza zodo (#6770) üzenetére


rekid
addikt

Ott nem nagyon vannak kirakva csak a kurblisok. Amugy meg pl. Beke teri 220volt vagy tripont vagy mikrosat.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#6772) Studi válasza jjeahh (#6766) üzenetére


Studi
addikt

Jóval kissebbnek tűnik, mint mondjuk egy Gorillapod SLR. A rövid lábak miatt ez problémás lehet, inkább egyenetlen terepre lerakni jó, mint valamire feltenni a cuccot. Viszont tényleg élhető az ára, rá kéne próbálni. :)

(#6773) jjeahh válasza Studi (#6772) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Valszeg az lesz, pont azért szimpi, mert pici és olcsóbb :K . Montizni kéne amúgy, mert olyankor utálok nagy súlyt cipelni :D. Eredetileg Gorillapodot akartam, de drágának tartom és jó lenne, ha annál is kisebb lenne...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#6774) tvamos válasza jjeahh (#6773) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem valami ilyesmi van: [link]
Fel tudom rá rakni a gömbfejet is.
(Ha csak csövekre akarod rakni. Mint pl. kormány, váz, kerékpár tároló, fûtés csô...)
Annyira azért nem tartom stabilnak, hogy menet közben is rajta legyen a gép.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6775) zodo válasza rekid (#6771) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az infókat! :R
Kurblisokat megnézem a mm-ban de ma délután rátaláltam a Zomei M3-ra (persze fut más néven is) innen pedig a Q555 került képbe.
Ennyiért kb. nem is vágyom többre és talán kezdésnek, esetleg tanulópénznek tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#6776) jjeahh válasza tvamos (#6774) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem jó a link. Menet közben nem tenném rá :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#6777) tvamos válasza jjeahh (#6776) üzenetére


tvamos
nagyúr

Bocs! Remélem, így jó lesz! [link]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6778) rekid válasza zodo (#6775) üzenetére


rekid
addikt

Videomegosztokon keress rajuk szoktak lenni amator tesztek az ilyen kinai amazonos ebayes allvanyokrol. Talan azerzel egy kis plusz infot.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#6779) jjeahh válasza tvamos (#6777) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igen, köszi! Nem rossz ötlet végülis, csak gondolom ezzel fixen áll a gép és nem igazán lehet hajlítgatni, amíg eltalálom a megfelelő kompozíciót.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#6780) HUNRobar válasza zodo (#6775) üzenetére


HUNRobar
tag

Aliexpressről Zomei Q555 vagy Q666, van EU raktáron is tehát megjön 2 héten belül rendes futárral és nincs vám. Mellé a már említett Q08 fej tök jó, 20usd körül kapni.

(#6781) tvamos válasza jjeahh (#6779) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem van rajta egy gömbfej is, amit a WF6662-höz adtak. Így faja.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6782) tvamos válasza HUNRobar (#6780) üzenetére


tvamos
nagyúr

Q666-ra tuti van találat a gyorskeresôben!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6783) jjeahh válasza tvamos (#6781) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem a WF6662-őn egyedül az ment tönkre, most fej nélkül porosodik :DDD . Nem rossz állvány az áráért, csak én nem használom ki a súlya/mérete miatt.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#6784) tvamos válasza jjeahh (#6783) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem azon egy 3D fej van, szeretem. Kocsi elbirja.
Ha gyalog vagyok, arra van egy Q666C, de az nagyon könnyû telézni. :(
Bicajra meg van ez.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6785) zodo válasza rekid (#6778) üzenetére


zodo
nagyúr

és HUNRobar

Igen, néztem már netes videókat miközben keresgéltem további alternatívákat de végül azt hiszem a Q555 lesz a befutó.
Nem azért mert olcsóbb a Q666-tól de mint leendő első állvány tulaj úgy gondolom a monopod lehetőségre nincs szükségen és ezenfelül csak a láb rögzítés típusában térnek el ill. kisebbre összecsukható.

Ali regem még nincs de gondolom Németországot választva 3.16$ szállítással összesen 60.31$ jó választás?
E-bay -en kb. 13k csak ott nem 2-7 nap a szállítás, persze nem sürgős csak itt tudok paypal fízetni mivel csak egy alap Otp maestro kártyám van amit nem tudom elfogadnak-e Ali-n.
Igazából a vám értékhatárral sem vagyok tisztában.

(#6786) dqdb válasza zodo (#6785) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem azért mert olcsóbb a Q666-tól de mint leendő első állvány tulaj úgy gondolom a monopod lehetőségre nincs szükségen és ezenfelül csak a láb rögzítés típusában térnek el ill. kisebbre összecsukható.
Ha nem cipelnéd magaddal az állványt, akkor a kis méretre összecsukhatóság inkább hátránynak nevezhető, mert több részből áll a láb, ami kisebb átmérőt és emiatt kisebb stabilitást jelent, azonban mivel a Q666-nál ez az érték 13-25 mm és a Q555-nél 14-25 mm, így ez a különbség minimális lesz (amúgy ha cipelnéd, és a cipelés alatt nem autót kell érteni, hanem túrázáskor is a hátizsákra aggatva, akkor a Q666 36 cm-e is zavaró lehet már). Súlyban, maximális magasságban szintén döntetlenközeli az eredmény.

Nálam a kettő közül a láb rögzítése döntene, szerintem a Q666 csavarós megoldását sokkal-sokkal kényelmesebb használni.

Ali regem még nincs de gondolom Németországot választva 3.16$ szállítással összesen 60.31$ jó választás?
E-bay -en kb. 13k csak ott nem 2-7 nap a szállítás, persze nem sürgős csak itt tudok paypal fízetni mivel csak egy alap Otp maestro kártyám van amit nem tudom elfogadnak-e Ali-n.

A kiírt szállítási időknek csak EU-n belül higgyél, és ott is fenntartással, ha posta fogja kihozni (a DHL_DE szállítás az ára miatt a DHL-t, mint német postát takarja, amit itthon is a posta hoz ki, és nem a DHL-t, mint csomagküldő céget). Ha Kínából rendelsz, akkor 2-4 hét alatt ideér az országba áru, azonban ha kikapják vámolásra, mert tényleg limit feletti vagy úgy érzik, hogy limit feletti, akkor mostanában 3-5 hetet simán ráhúz neked a posta-NAV páros (ha limit alatti a rendelés, akkor természetesen nem kell fizetned, csak az idődet rabolták).

A kártyáról nem tudom nyilatkozni, az biztos, hogy Maestróhoz hasonlóan debit card jellegű Visa Electronnal megy az AliPay.

(OFF)Igazából a vám értékhatárral sem vagyok tisztában.
Ha EU-s raktárból rendelsz, akkor nem lesz áfa. Ha EU-n kívülről, akkor elvileg 22 euró felett van áfa (az összegbe az ár és a szállítási költség is beleszámít), gyakorlatilag amíg a plusz összeg nem éri el a 10 eurót, addig elengedik. Ez azt jelenti, hogy kb. 40-43 dollárig nem kell fizetned semmit sem, felette azonban a teljes összegre számított 27% + 3500 forintot.(/OFF)

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6787) zodo válasza dqdb (#6786) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm a véleményezést és vásárlási infókat!

Sajnos csak kézben tudom hordozni vagy így a táska oldalára rögzítve.
Q555 44,5 cm-re összecsukható ami talán még nem akadályoz az utazás során.
Alacsony vagyok ezért a legalsó lábtag kihúzása nélkül is közel ideális magasságban (132 cm) lesz a fej így talán a stabilitás is javulhat.
Csavaros láb rögzítés nekem is szimpatikusabb volt a de videók alapján annyival lassabb is az összeszerelés ha ez számít.

(#6788) Viperator válasza zodo (#6787) üzenetére


Viperator
őstag

Nem olvastam végig, de nem tudom pontosan, hogy mi az elképzelésed... van egy itthoni eladó és szerintem jó árban van...

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#6789) zodo válasza Viperator (#6788) üzenetére


zodo
nagyúr

Na az apró átnézése pont nem jutott eszembe, köszi.
Attól még hogy ez egy jó ajánlat nekem sok, mert kb. 1/3 áron kiprobálhatom az állvánnyal való fotózást.
Konkrét cél nincs, lehető legolcsóbban megúszni az elképzelt igényemnek leginkább megfelelőbb állványt megtalálni. Letámasztani egy fix pontra és gyorsan mozgó állatokat/autókat fotózni/videózni amatőr szinten.

(#6790) HUNRobar válasza zodo (#6785) üzenetére


HUNRobar
tag

Szia, ha Alin rendeled, ne felejtsd hogy az újonnan regisztráltak kapnak egy 4 dolláros kupont, és az eladók is engednek valamennyit az ártól függően. Ha letöltöd az Aliexpress appot és onnan rendelsz, az is engedni szokott pár százalékot. Így már legalább 5-6 dollárt megspóroltál. :K

Én még 53 dollárért vettem a Q666-ot Summer Sale-en a Journey Camera Accessories store-ból, ezt most holt időszakban nehéz lesz elérni, de végül is így új felhasználóként elég közel tudsz kerülni hozzá. :)

Azért választottam a Q666-ot, mert egyrészt így belefér kb minden táskámba, így nem reklámozza rólam hogy fotós cuccal tömegközlekedek, másrészt pedig a legalsó állása is 10cm-el alacsonyabb, tehát makrózásnál egész sokszor megúszom a fordítást. Ezt leszámítva tényleg teljesen mindegy, a csavarós láb kényelmesebb de szerintem nem fogja addig bírni mint egy hagyományos, a monopodot meg annyira körülményes összerakni hogy akkor már vennék egyet külön 4k-ért ha annyira kellene.

Annyi lehet még fontos infó, hogy forintos számláról ugye nem középárfolyamon fog váltani a bank, hanem eladásin, nálam pl. 286 Ft / USD körül.

(#6791) dqdb válasza zodo (#6787) üzenetére


dqdb
nagyúr

Csavaros láb rögzítés nekem is szimpatikusabb volt a de videók alapján annyival lassabb is az összeszerelés ha ez számít.
Szerintem éppen fordítva van. Csavarós megoldásnál az összes bilincset egy mozdulattal tudod oldani, nem kell egyenként (összecsomagolásnál hasonlóan a láb összetolása után az összes bilincset egyszerre meg tudod szorítani). Oldás és szorítás alatt negyed vagy annál minimálisan nagyobb fordulatot kell érteni csak.

Letámasztani egy fix pontra és gyorsan mozgó állatokat/autókat fotózni/videózni amatőr szinten.
Erre a célra lehet, hogy egy monopod jobb megoldás lenne. A kezedről levenné a súly jelentős részét, és sokkal gyorsabban célra tudnál vele állni, mint egy gömbfejjel/3D fejjel, és tudnád is követni vele a témát.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6792) zodo válasza HUNRobar (#6790) üzenetére


zodo
nagyúr

és dqdb

Köszi a vásárlási kisokost!
Időközben jártam az mm-ban, megtapiztam egy Hama Star 61 F-V ~8k és Manfrotto Element Traveller ~44k-t.
Előbbi könnyű de a "kurblis" megoldás tényleg nem akkora történet mint hittem, valamit a 3D vagy Pan fej sem annyira nyerte el a tetszésem.
Utóbbin már érezni a kicsit jobb anyaghasználatot és összeszerelést míg a gömbfej is jobb választásnak tűnik amiről korábban már sikerült meggyőzni.

Csavaros láb tényleg profi most hogy kipróbálhattam.
Így most ismét q555 vs q666 közt megy majd a dilemma hogy kelhet-e a monopod opció ill. a kisebb összecsukott méret.
Táskámba egyik sem fér bele az tuti max. az oldalán tud utazni.

(#6793) tvamos válasza zodo (#6792) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem ugy fer be a taskamba, hogy kihuzom a kozepso reszt, a fejjel egyutt, es nem hosszaban, hanem keresztbe. Ha ez esetleg segit a valasztasban...
(Q666C)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6794) zodo válasza tvamos (#6793) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor te nem így a lábait visszahajtva szállítod?

Azt megköszönném ha összecsukva a legszélesebb ponton megmérnéd hány cm helyre van szükség.
Ilyen osztott a nagyobb tatyóm de szerintem ebben sem lesz neki hely, pusztán kíváncsiságból.

(#6795) tvamos válasza zodo (#6794) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igy szallitom:

Bal oldalon igy kb. 5cm, jobb oldalon pedig 9cm.
A gyari allapotban kb. 10cm kell neki bal oldalon, a masikon termeszetesen marad a 9. Igy nekem nagyon kifesziti a zsakom, es nehez rahuzni a cipzarat.

// Bocs a mobilos foroert!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6796) zodo válasza tvamos (#6795) üzenetére


zodo
nagyúr

Nagyon köszönöm!
Ma holnap megálmodom melyik is legyen aztán megrendelem.

(#6797) zodo válasza zodo (#6796) üzenetére


zodo
nagyúr

Futottak még kategóriában az "egyéb" néven futó Beike QZSD Q666 volt tarsolyba de szállítás véget maradt a Zomei Q666.

Aliexpress elfogadta a teljesen alap Otp Maestro, chipes, paypass-os kártyámat a fizetéskor.
Német raktárból szállítással 63.82$ lett volna, ebből lejött az új felhasználóként járó -4 és eladó által további 2 x -1 így összesen 57.82$ lett a vége 2-7 napos szállítási idővel és 5 napos rendelés feldolgozással.

Köszi mindenkinek a segítséget, szerintem a legjobb választást sikerült kiokoskodni! :R

(#6798) tvamos válasza zodo (#6797) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szuper! Remélem, hamar megkapod! Jó fényeket!
Ha néhány nap/hét használat után visszajössz, és leírod a tapasztalataid, véleményed, azt örömmel vesszük.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6799) zodo válasza tvamos (#6798) üzenetére


zodo
nagyúr

Megérkezett!
10.01 -én este rendeltem, nyomkövetés szerint a DHL csak 06-án fogadta elektronikus úton az érkezését.
Magyar posta 08.-tól látta és 10.-én feldolgozta így ma hozzám került.

Nyilván kicsomagoltam és pont olyan mint amilyenre számítottam. :)
Ugyan nem pont olyan mint az aliexpresses képeken de pozitív csalódás.

pl.:

Fej alatti rögzítő talp nálam bordázott és nem sima felületű így könnyebb vele dolgozni, valamint a gyors csere talp rögzítő csavarjáról sem hiányzik a kis félkör alakú fülecske hogy ne csak érmével vagy csavarhúzóval lehessen rögzíteni.
Canon 650D a váz és az aksifedél nyitható.
Első látszatra azt kell mondjam hogy tetszik, simán mondanám hogy partyban van az általam látott 40k+ -os Manfroto állvánnyal.
Táskába is bepróbáltam amibe ugyan beférne (táska 1/3-át elfoglalná) de akkor sok egyéb kiszorulna így tuti hogy csak az oldalán vagy a saját táskájába utazhat.

Kipróbálás sajna max. a hétvégén.

(#6800) imis


imis
senior tag

Látom itt elég sok infó kering az állványokról. Nekem jelenleg van egy Velbon CX 460-as, Pana G7-tel használom inkább videóra, de egy kis szél és már rázkódik a fej (műanyag és szerintem nem cserélhető)

Gondolom van valami jó ötletetek.
Szóval valami stabil, nem túl nehéz és videózásra használható állványt keresek amivel szép svenket is lehet készíteni. És persze nem horror áron. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.