Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Allien válasza looser (#6950) üzenetére


Allien
veterán

Az előző állványomat is alig használtam. Sőt, van egy manfroto monopodom, fej nélkül. Azt egyszer se... :DDD De az alu állványom valahogy sokszor lemaradt kirándulás/nyaralás során. Pedig, azért szükségét éreztem néha. Ez, hogy kb 40cm, és könnyű, segíthet. A magassága kb talán elegendőnek tűnik. De, valszeg beltérben lehet fullra kihúzni... Kültérben meg majd észre veszem... Nem mondom, hogy megér egy állvány ennyi pénzt, de amazon.de-ről drágábban rendeltem volna ennél jobbat. Mindegy, majd kiderül, ha itt lesz. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6952) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Jackal Cane monopod szerintetek elbírna egy Nikon P900-at (900 gramm)?
Ez a monopod magas, 171 cm, és ehhez mindösszesen 26 dkg. Csak kérdés mit bír ki?

[ Szerkesztve ]

(#6953) Allien válasza Allien (#6944) üzenetére


Allien
veterán

Ööö, izé. Kaptam sms-t, hogy lehet, 18-n már hoznák is. 16-n kapta meg a dhl hong kongban, 17-n már repcsin van. Intézzem a papírokat, jött az sms. :C

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6954) Allien válasza Allien (#6953) üzenetére


Allien
veterán

Kicsit kalandos történet. Március 5.-n rendeltem meg. Feladni kb 5 napig nem adták fel... Követési szám nem létezőt írt a dhl oldala... :((( Nem szeretem az ilyet, de vártam türelemmel. Aztán, feladott státuszú lett, de a dhl még mindig nem létezőt írt. 16-n fél 10-kor vette fel a csomagot a dhl. Kaptam is sms-t, hogy várhatóan 18-n lesz a szállítás. Mondom, azt hogy? De, tényleg sikerült Nekik! :Y 18-n 1 fele hívott a futár, mondom porta átveszi. Örülök!
Ha dolgoztam volna, és jó címre hozta volna ki a futár... még meg is kaphattam volna. :W Ma bemegyek a munka helyre (oda rendeltem), csomag sehol se. :O Mindenkit megkérdeztem, napom elcseszve (ráadásul, szülinap, pihenő nap, csak ezért mentem be). Hívom, egyeztetünk. nem stimmel.. De, szerencsére rá jöttem, hogy kb 300 méterre van egy másik telep helye a cégnek. Igaz, a cím nem stimmel teljesen. :DDD Oda vitte. No, elmegyek oda, és tényleg, ott van a csomagom. Eddig sose tévedtek el a csomagjaim. Végül is, megkaptam. :))
A termékről annyit, hogy meglepő volt a súlya. Nehezebb, mint gondoltam, bár, 1,4 kg nem nevezném nehéznek. ;] Magasság meglepő! A szállítási csomagot/dobozt lemértem, az volt 43cm! Gyorsan szét nyitottam, a közép oszlop teljesen kihúzva (két részes ráadásul) már szem magasság feletti (nekem, 174 cm lennék). Van egy oldalsó csavar, amivel meg lehet pluszban oldalról szorítani a közép oszlopot, hogy biztos stabil maradjon. :DDD
Egyedül, a táskája nem tetszik. Egyszerűen csak egy zsák, vékonyan bélelve, és egy vékony vállpánt. Asszem, ezt cserélni fogom. :B De, érzésre tetszik. Tesztelni meg talán hétvégén lesz rá időm. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6955) vendingo


vendingo
veterán

Sziasztok.

Új állványt szeretnék venni.
A lényeg: Most egy olcsó hama star 500 állványom van, amivel elégedett voltam ezidáig (1 forintért vettem, tescoban félre volt árazva és ismertem a kasszást :D)
Eddig nagy gépekkel használtam, de most egy canon g9x-et vettem, ezzel meg vannak kompatibilitási problémák. A gond az, hogy a menet mellett van egy kis benyomható bütyök az állványon és az vagy a módválasztó tárcsába, vagy az lcd-be ér bele. Olyan állvány kéne, ami kis szállítási mérettel rendelkezik, ennek ellenére nagy, és nincsen rajta bütyök. Olcsó kellene, ezzel a hama-val is elégedett voltam. Csak amatőr éjjeli fotózáshoz használnám, másra nem kell. 10k alatt nézelődök.
Aliexpress vagy hazai beszerzés nekem teljesen mindegy.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6956) tvamos válasza vendingo (#6955) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha elegedett vagy az allvanyoddal, akkor valami ilyen bigyo is jo lehet, keves penzert: [link]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6957) vendingo válasza tvamos (#6956) üzenetére


vendingo
veterán

Vagy még arra gondoltam, hogy pillanatragasztóval beragasztom azt a pöcköt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6958) tvamos válasza vendingo (#6957) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lehet, hogy ki lehet szedni... de a ragaszto gyorsabb... vagy a flex mindent IS(!) visz. ;]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6959) HUNRobar


HUNRobar
tag

„Nagy” állványnak tudom ajánlani a Zomei Q666-ot, mini-nek pedig ezt: Andoer

(#6960) Olomlovag


Olomlovag
tag

Üdvözletem!

Segítségeteket szeretném kérni.
Teljesen tapasztalatlan vagyok a témában, ezért leírom mi az elképzelésem.
A páromnak van egy Nikon B500 gépe. Az volt a kérése, hogy szeretne használni állványt / leginkább kirándulások alkalmával / ezért kinézte a következő ROLLEI Compact Traveler Star S1 tipusú állványt.
Nem tudom, ez kompatibilis-e a fényképezőgéppel egyáltalán. Ehhez hasonló méret kellene. A lényeg, hogy viszonylag könnyű legyen, minél kisebb, és viszonylag stabil. Tudtok valamit ajánlani hasonló árfekvésben, ha ez nem jó, hogy elkezdhesse az állványos " kép és video rőgzítését "?

Köszönettel

Olomlovag

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#6961) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Ha csak otthon akarom használni a fényképezőgépet állványról, érdemesebb venni ilyen mini verziót? Gondolok itt a gorillapod féle állványokra. A nagy állványt pénzkidobásnak érzem csak otthonra.

(#6962) bango válasza imis (#6800) üzenetére


bango
tag

Helló! Milyen állványod lett végül?

(#6963) mikrofon


mikrofon
addikt

Aki jó áron keres megbízható, könnyű, kicsire csukható és stabil mini állványt annak kettőt is tudok ajánlani:
Moman Mini Tripod: asztali állvány kategória; 3,5-11cm magasság, összecsukva 17cm; Tömege: 261g; különlegessége hogy 80kg-ot is elbír gömbfej nélkül.
Moman Travel Tipod: Utazó állvány kategória; 15-52cm magasság, összecsukva 21cm; Tömege: 0,95kg; Max terhelhetősége: 10kg

[ Szerkesztve ]

(#6964) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Van egy Canon 550D 17-55 obival, 430 EX II rendszervakuva. Szeretnék hozzá egy jó állványt, a kitkötésem annyi lenne hogy min 18x cm magasra is lehessen állítani. Milyet tudnátok ajánlani, én már nézegettem de kíváncsi lennék milyet tudnátok ajánlani. árban minél olcsóbb legyen ugye :D

ezt néztem.: jackal pal v1

(#6965) fulton válasza fulton (#6964) üzenetére


fulton
addikt

esetleg ettől olcsóbban 18x min magasságúra állítható milyen lenne?

(#6966) Byk01 válasza fulton (#6964) üzenetére


Byk01
senior tag

Megkérdezhetem, mi az a felhasználási terület, amihez ilyen magas állvány kell?

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#6967) fulton


fulton
addikt

Egyszerűen szükségem van ilyen magasságra. Sima "studios" fotózás.

(#6968) Byk01 válasza fulton (#6967) üzenetére


Byk01
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert sokan úgy indulnak neki, hogy "én 195 centi vagyok, ezért legyen ilyen magas az állvány is". Azt meg elfelejtik, hogy az állványra még jön a fej, meg a gép, és máris 15 centivel magasabb, és a szemük se a fejük tetején van, így fölösleges a nagy magasság (persze az nem árt, ha van egy kis tartalék, hogy a középoszlopot ne kelljen tökig kihúzni). De ha a téma megköveteli, akkor nem szóltam (én egy Induro állványt használok, de ha jól emlékszem, az is "csak" 170valahány centiig húzható ki).

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#6969) sarasota123


sarasota123
aktív tag

sziasztok, 20k-ig keresnék állványt, annyi lenne a feladata, hogy egy d5300 + 18-105-öt stabilan elbírjon, egy asztalra helyezett fénysátorban fotóznának vele virágokat, szóval 150 körüli max magasság kellene szerintem, cipelve nem lesz. megköszönnék ajánlásokat :R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#6970) Gyöször válasza vendingo (#6955) üzenetére


Gyöször
senior tag

> Olyan állvány kéne, ami kis szállítási mérettel rendelkezik, ennek ellenére nagy, és nincsen rajta bütyök.
Levágom neked 1 Ft ért a bütyködet és akkor megduplázod az állványod értékét :D

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#6971) Kal-El válasza Byk01 (#6968) üzenetére


Kal-El
senior tag

Nekem is hasonló dilemmám van. 191 cm magas vagyok. A szemmagasság 181 cm körül van, a benti vastagabb talpú papucs/cipő +4 cm kb. Ez így 185 cm. Bár én számoltam az állvány fejjel + a kamera aljával, ami +11-12 cm kb. Tehát 174 cm körül kell lennie az állványnak és akkor lesz (nálam) szemmagasságban.

Amit nem tudok, hogy a magasságot mennyire lehet pontosan beállítani ezeknél az állványoknál? Tehát a lábaknál csak teljesen ki és be lehet húzni egy szekciót, vagy lehet csak félig? Vagy ha csak teljesen lehet kihúzni, akkor gondolom azzal lehet még trükközni, hogy a lábakat szélesebbre széthúzni és akkor csökken a magasság, de videóállványoknál még azt se lehet, mert merevítő van a lábakon. Vagy ha van középoszlop, akkor azzal lehet legpontosabban belőni a magasságot. De videós állványok esetén még középoszlop sincs. Gondolom azok nagyobb kamerákhoz lettek kitalálva, nem ilyen 1-2 kg-os DSLR szettekhez.
Ezekre gondoltam: videós állvány, fotós állvány. Hogy lehessen vizualizálni, ha úgy jobban érthető.
Állítólag az adja a legjobb stabilitást, ha a középoszlop nincs semennyire megemelve, de mondjuk ez logikus, mert az erőkar hossza nő, ha a középoszlopot kihúzzuk. Bár ilyen könnyebb kamerák esetén ez nem tudom mennyire számít.

(#6972) tvamos válasza Kal-El (#6971) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem kell minden labat teljesen kihuzni.
Nekem pl. stabilabb az allvanyom, ha a kozeposzlopot kihuzom, de a legutolso lab szekciot (ami a legvekonyabb) meg nem huzom ki. Ez egy Q666C.

Boltban, lehetoleg olyanban, ahol tudnak segiteni is, probald ki, hogy mukodnek ezek az allvanyok, nehogy meglepetes erjen!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6973) Kal-El válasza tvamos (#6972) üzenetére


Kal-El
senior tag

Mondjuk, ha nem húzod ki teljesen a lábakat, akkor nincs probléma abból, hogy nem lesz vízszintes az állvány? Mert pontosan úgy sem tudod mindegyiket ugyanannyira beállítani.

(#6974) tvamos válasza Kal-El (#6973) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem altalaban akkor sem lesz vizszintes, ha teljesen kihuzom, mert nem kivizszintezett betonon hasznalom.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6975) Byk01 válasza Kal-El (#6971) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem tudom, milyen fejjel számoltál, meg milyen kamerával, de nekem csak a fej maga 8 centi, erre jön másik 8 centi a gépből. De tény, hogy a magasabb állványt mindig lehet alacsonyabbra is nyitni (és akkor stabilabb lesz), míg az alacsonyat magasabbra nem tudod. Cserébe ugyanolyan technológia mellett a magasabb állvány nehezebb lesz.
A vízszint kérdését megoldhatod, ha olyan állványt veszel, amibe bele van építve egy vízszintező. Amennyire pontosan azzal be lehet állítani, annál pontosabbra, szerintem nem lesz szükséged.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#6976) tvamos válasza Kal-El (#6973) üzenetére


tvamos
nagyúr

Esetleg ezt olvasd el: [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6977) looser


looser
addikt

Tudom, nem állvány, de már volt róla szó; az Ediginél megint akciós a Vanguard Adaptor 45 hátizsák.
:R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#6978) Allien válasza Kal-El (#6971) üzenetére


Allien
veterán

Az a baj, hogy amit szeretnél, az az üzemi daru. ;] Ne legyen teljesen kihúzva, de legyen 2 méter minimum. :N
Kompromisszumot kell kötni, vagy, pénz nem számít? De, pár lehetőség:
GEEKOTO Tripod Camera Tripod 199cm
De, minél magasabb, annál drágább, vastagabb lábak szükségesek.
vagy, akár Jackal PAL V1.
De stúdióba minek magas állvány? Zsiráfot akarsz fotózni szemmagasságból? Ha portré, akkor ugye le kell ereszkedni az alany magasságáig, gondolom. :B :DDD
Habár, a géped belépő szint, van rajta hdmi kimenet. Ha ezt rá lehet kötni egy monitorra, vagy tv-re, akkor le se kell hajolnod. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6979) bbsofficial


bbsofficial
tag

Sziasztok!

Euból kuponnal most 48usd körül van a Zomei q666, viszont csak kb. 160cm-re húzható. Cipőben 2m vagyok, nincs ilyen árban kicsivel nagyobbra állitható állvány?

Köszönöm

(#6980) tvamos válasza bbsofficial (#6979) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha kihúzom a Q666-ot fullra, már eléggé imbolygós. (És nem 5 kg, a gépem, hanem egy Nikon 1 + 30-110.) Milyen lehet az, ami ugyan ennyiért még magadabb!?..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6981) Allien válasza bbsofficial (#6979) üzenetére


Allien
veterán

Esetleg GEEKOTO Tripod Camera Tripod 199cm? 79 ojró, plusz gondolom, csomagolási költség kb 3000 forint, de eun belülről jön, gyorsan itt lehet. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6982) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Elsősorban szelfihez ehhez vagy ehhez hasonló holmit keresnék ellenben olyat, amit nem csak fektetett hanem portré módban is oldalról tudok tartani. Előbbi tulajdonképpen tökéletes lenne, ha a pánt elforgatható lenne ...

Tudnátok segíteni abban, hogy hol találhatnék ilyet? :))

Köszönöm!

(#6983) Darabokra


Darabokra
senior tag

Sziasztok! Kezdő vagyok a témában, múlt héten vettem egy Canon EOS4000D fényképezőt, és szeretnék venni egy állványt is hozzá, de fogalmam sincs milyet lehet megvenni. Esetleg létezik 10k alatt olyan, amit ajánlanátok és ilyen 150 cm magasságban felállítható?

(#6984) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Van egy hama star 63 állványom és egy Nikon D5300-as gépem 18-140-kit obival. Az a kérdésem hogy érdemes-e, ha igen mire lecserélni a jelenlegi állványt? A bajom csak annyi vele, hogy ha beállítom a kamerát a rögzítők meghúzása után kissé még moccan a gép lefelé. Próbáltam egy egyszerű Manfrotto Compact Light gömbcsuklós állványt, ez nagyon stabil volt nem moccant sehova, habár a lábai olyan kis vékonykák voltak, és nem tudom stabilabb e ez a része, mint a jóval masszívabb hama-nak. Ezeket nézegettem.
[link]
[link]
Igazából nem tudom mi a különbség ezek közt, csak feltételezem, hogy mivel kevesebb a drágábban a lábszegmensek száma, talán stabilabb lehet.
Nyilván szeretném a legolcsóbban megoldani, de rosszabbat nem akarok mint a mostani, és ha nem nyerek rajta kellő komfortot (ne mozduljon utólag) és még instabilabb is lesz a lábak miatt, akkor nem veszek inkább másikat. Ahogy néztem a 3d fej jobb lenne nekem, mert szoktam néha (igaz telefononnal) videózni is.
Szóval mit tudtok ajánlani, amiben nem fogok csalódni, de az ár érték aránya jó?
Ja, és ezek ugye mind használható portré módban is?

Üdv: Fishor

[ Szerkesztve ]

(#6985) rednifegnar


rednifegnar
senior tag

udv holgyek-urak, manfrotto 323-as rc4-es cserelaphoz valo gyorstalp szeruseget keresek. ez tul nagy es nehez, valami konnyut, ami beszerezheto, nem baj ha muanyag, lenyeg hogy kisebb es könnyebb legyen. otlet?

A camera does not make art, the artist makes art.

(#6986) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv, sziasztok!

Ha OFF lenne a téma, előre is elnézést,de nem találtam ezzel kapcsolatos topikot.
Én már menetkészen állok, össze raktam a szettemet, viszont asszonykám szeretne utazás alatt egy ilyen selfie bot-tripodról akció kamerával videózni.......egy SJCAM SJ6 Legend-el.....csak nem találtam dokut eddig sehol,hogy kompatibilis-e vele, rá lehet-e csatlakoztatni?

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#6987) mikrofon válasza rednifegnar (#6985) üzenetére


mikrofon
addikt

Sikerült valamit találni ez az otrombaság helyett?

(#6988) Allien válasza bghistvan (#6986) üzenetére


Allien
veterán

Hát, most belinkeltél vagy 200 szelfi botot! Honnan a pélóból tudjam, melyiket akarjátok használni? :B Ha gyorsan kell tuti, irány a BOLT! Személyesen megnézed, ennyi (akár pl média markt). A lényeg, hogy az sjcamodnak állvány csatlakozója van, ha rajta a tok, akkor meg csavarós. Nekem van olyan szelfi botom, mely ugyan telóhoz való, de, csavarós résszel le lehet szedni azt a részt, és a kamerát rá erősíteni. De, hogyan akarja vezérelni a kamerát? :DDD Normál esetben, kamera bekapcsol, beállít, felvétel elindít, és lehet kitolni a szelfi botot. Azaz, videót vágni kellene utána. ;) B verzió, telóval wifin keresztül appal irányít, azaz, kitolja a szelfi botot, majd másik kézzel ügyesen, nehogy leejtse a telót, majd elindítja a felvételt. ;] C verzió, Ő fogja a botot, a párja meg a telefonon indítja a felvételt. :DDD Asszem, elég hamar eldobja majd az agyát, és hagyja a fenébe... Kivéve, ha 3 lábú részét használja, akkor szabad marad mind két keze. :K Ez kb Balaton parton, ahol épp a kutya se jár, nehogy felrúgja, bemásszon a képek elé. :D
Szerintem... :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6989) bghistvan válasza Allien (#6988) üzenetére


bghistvan
senior tag

:C
Kicsit úgy éreztem mintha egy csöppnyi iróniával fűszerezted volna meg a válaszod tartalmát......de sebaj,nem vagyunk egyformák hála jó ég.....de ha az egódnak jobban esik ha ilyen prosztó módon és nagyképűen írogatsz, előtte javaslom(de tényleg csak jó szándékból),hogy gondold végig kinek mit írsz :DD

(#6990) zodo válasza bghistvan (#6989) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez kell nektek, ezt tudja. Külön is kapható a vezérlő de szerintem az drága önmagában.

(#6991) bghistvan válasza zodo (#6990) üzenetére


bghistvan
senior tag

Köszönöm, hálám üldözzön! :R

(#6992) zodo válasza bghistvan (#6991) üzenetére


zodo
nagyúr

Szívesen! Esetleg maradhat a telós vezérlés (SJCAM Zone) + olcsóbb selfibot pl.
Amúgy Itt is kérdezhettél volna a témában.

(#6993) Rayyy


Rayyy
senior tag

Szerintetek meg lehet javítani Joby Gorillapod legfelső kilazult gömbjeit? Az is jó lenne, ha ki lehetne őket venni, mert a többi helyen még nem lazultak meg. Ha igen, akkor ki? Hol? Mennyiért? Esetleg valami házi praktika?

Minden a legnagyobb render!

(#6994) tvamos válasza Rayyy (#6993) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nyomsz bele ragasztot, es fix lesz.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6995) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Régóta keresgetek állványt, de nem tudom, melyik lenne az ideális nekem.
Amim van, amivel szeretnék állványon videózni, fotózni:
- Canon G9X kompakt
- Samsung Galaxy S7
Igazából kínais rendelés is játszik, de nyilván olyasmi megoldás kellene, hogy mindkét eszközt fel tudjam rá szerelni.
Árban 5-8e Ft körül gondolkozok.
Köszönöm, aki tud segíteni!

[ Szerkesztve ]

(#6996) peppe79


peppe79
senior tag

Ha valaki ultrakönnyű, és relatív stabil állványt szeretne olcsón, annak most itt van egy jóárasított Manfrotto:
https://www.olympusmintabolt.hu/manfrotto-off-road-tripod-zold-mkoffroadg

Gondolkodóba estem, hogy esetleg lecserélem erre a kis Manfrotto-ra a mostani Neomax 260-as állványomat, de nekem fontos szempont az is, hogy kis méretűre összecsukható legyen (még ha emiatt instabilabb lesz).

[ Szerkesztve ]

(#6997) rekid


rekid
addikt

Ennyiért ajándék: vanguard-alta-pro-263ab

Gyáva népnek nincs hazája!

(#6998) tvamos válasza rekid (#6997) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez tenyleg ajandek!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6999) peppe79 válasza rekid (#6997) üzenetére


peppe79
senior tag

Az a dönthető középoszlop brutál jó! Ha többnyire nem kirándulások alkalmával használnám az állványomat, meg is venném. Viszont akinek nem számít a súly, annak best buy lehet.

(#7000) rekid válasza peppe79 (#6999) üzenetére


rekid
addikt

Jaja, máshol ez dupla, tripla ennyibe kerül.
Ha nem számít akkor ezt viszem, ha igen akkor meg egy Vanguard VEO 2 235AB-t.
Imádom mindkettőt.

Gyáva népnek nincs hazája!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.