Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) norci84 válasza huskydog17 (#30550) üzenetére


norci84
tag

Bocs,én csak a házra gondoltam,de jobb mindent egy helyről!

"Akinek van miért élnie, szinte minden hogyant ki tud bírni."-Nietzsche Értékelésem a régi rendszerben: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=norci84&submit=

(#30552) Dominó85 válasza Slyer (#30533) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia,
én 16-ért vettem Cooler Master HAF912+ házat. Ha te is ki tudsz fogni egyet, ennyiért az egyik legjobb vétel szerintem.
üdv, Péter

* Péter - 06302461862 *

(#30553) huskydog17 válasza norci84 (#30551) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ja értem, köszi. Na igen, én mindent egy helyről szeretnék inkább.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#30554) Beretvás válasza Halfer (#30549) üzenetére


Beretvás
addikt

Gondolom nem sokkal nagyobb, szóval ha elégedett vagy a simával akkor szerintem nem éri meg váltani rá.. :K

(#30555) tajcsi válasza #98593280 (#30547) üzenetére


tajcsi
senior tag

Én egy TJ07-ért több mint 50 ropit csengettem... :B

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#30556) kromatika válasza #98593280 (#30547) üzenetére


kromatika
veterán

"Szürke oldstyle a belseje."És ez miért olyan zavaró,főleg hogy nem plexis házról van szó?
"HDD blokkot nem 90 fokkal elforgatottak, a HDD kábelek belelógnak az alaplapba."Ez igaz,viszont szelőizés szempontjából meg előny hogy nincs elforgatva, könnyebben átfújja az előre szerelt venti."ha nyitva az első ajtó, ez sem halk" De könyörgöm ezt miért kell figyelembe venni,és miért negatívum?Az a lényeg hogy csukott ajtóval halk,nem?Egyébként avval teljesen egyet értek,hogy túl van árazva rendesen,és 40-ért én sem ezt venném.Ez így igaz :K

[ Szerkesztve ]

(#30557) #98593280 válasza tajcsi (#30555) üzenetére


#98593280
törölt tag

Ha erről van szó, akkor jó áron vetted:)
Silverstone SST-TJ07B-W USB 3.0 TemJin

(#30558) tajcsi válasza #98593280 (#30557) üzenetére


tajcsi
senior tag

Nem tudom, hogy USB3as e...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#30559) #98593280 válasza kromatika (#30556) üzenetére


#98593280
törölt tag

Én ha szürke belsőt látok, úgy érzem vissza megyek az időben.
Persze kivételek vannak, de a HAF 922-nél és ennél a P183-nál is ezt éreztem.
Egyébként 2009-es konstrukció, szóval jól gondoltam hogy régi.

Egy modern 90 fokkal elforgatott HDD blokk, az lyukacsos, rácsos. Ott is ugyanúgy átjár a levegő, mint itt a hagyományos helyzetű Antec blokknál. Az FD3000, Obsidian 650D, TJ08, Midgard II pl. kitűen hűti a vinyókat.

Az első ajtót azért említem meg, mert különbség van csukott és zárt ajtós hűtési teljesítmény között. Következésképpen hiába halk egy ház csukott ajtóval, ha gyenge a hűtése, kinyitottal meg jobb, de ugyanolyan zajos, mint egy rácsos, ajtó nélküli ház.

(#30560) Slyer


Slyer
senior tag

@ShellKretor:

Nézegettem a ház tesztjeidet, és több féle pontrendszert is láttam, van ahol előrébb van a Zalman Z9 mind a Midgard II, van ahol első a Midgard. (Legutolsó tesztben első a midgard) Csak azért kérdezem, mert nagyon tetszik a ház árban is, és kinézetre is, és ahogy látom elég jó értékeléseket kapott.

Mi az oka ennek hogy össze-vissza van a helyezésben?

(#30561) kromatika válasza #98593280 (#30559) üzenetére


kromatika
veterán

Értem mire gondolsz :K jut eszembe szerinted érdemes lenne váltani CM Enforcerről Midgard II -re.olvastam a cikkedben hogy a Midgard II nagyon jól hűt,jobban mint az enforcer.De én az Enforcerbe felülre is raktam egy 20-as ventit az első 20-as mellé.plusz hátul egy 12cm-es venti van benne.arra gondolok hogy ugye a tesztben a gyári kiépítésben tesztelted tehát 1db volt a 20-as ból.szerinted ha a midgard-ba az első,és hátsó 12-es mellé,felülre is raknék egy 14-est,jobb lenne a hűtés ,mint az én esetemben?anyagminőségben is jobb volt a midgard?

(#30562) #98593280 válasza kromatika (#30556) üzenetére


#98593280
törölt tag

Most megnéztem az adataimat, ha kerül előre a vinyóhoz venti, akkor azt elég jól hűti a P183, viszont a processzort és a dVGA karit is gyengén, az alaplapot csak közepesen. Szerintem túl nagy az a ház, nem jár benne a levegő rendesen. A felső részen lényegében 3 venti dolgozik csak, több nem is mehet. Hátul a gyári kettő, elöl meg ha teszel be egyet a vinyóhoz. Lényegében ez egy 3 ventis ház, mert az alsó része a táp és a 2. hdd blokk, teljesen el van szeparálva.

Az Enforcer-be a több ventis teszt alatt én is tettem felülre 20-as ventit. Úgy is le lett tesztelve. Viszont nincs még belerakva az új nagy táblázatomba, szóval nem tudom megmondani hol áll a többiekhez képest. Hétvégén majd térjünk rá vissza. Meg úgy általában az Enforcer-re.

[ Szerkesztve ]

(#30563) kromatika válasza #98593280 (#30562) üzenetére


kromatika
veterán

igen a táp el van szeparálva a csendeség jegyében.mondjuk ezt én sem értettem hogy miért. :N szerintem nincs nagy jelentősége hang szempontjából ennek a külön kamra osztásnak.esetleg ebben segítenél?Midgard II vs CM Enforcer a leírt venti felállásban?

[ Szerkesztve ]

(#30564) #98593280 válasza Slyer (#30560) üzenetére


#98593280
törölt tag

Nincs összevissza helyezgetve. Fejlesztés történt, ugyanis megjelent a legutóbbi néhány cikkemben egy ár/érték mutató is. Az első ilyen cikkben csak ezt az új táblázatot tettem közzé. Abban láthatod az élre ugró Zalman Z9-et. Viszont a legutolsó Colossus vs Obsidian cikkben visszatért újra a "kialegjobb" táblázat is, szóval eddig a legjobb a Midgard II, továbbra is. (Persze a Stryker lenne az első, de mivel arról még nem írtam, nem került bele:)

(#30565) MASSlag


MASSlag
tag

Egy haveromnak keresnék házat. Nem nagyon törődik vele hogy néz ki (azért nagyon ocsmány ne legyen), azt mondja úgyis bevágja az asztal alá. Viszont egy elég izmos konfig lenne benne (i7-377k, CM-TX3, tuningos 7950), ráadásul a videokártya is elég hosszú. BitFenix Merc Betat ajánlottam volna neki, de nem kellett neki, mondván nincs az iponban. Ezeket az olcsó házakat nem nagyon ismerem.
Tehát valami olcsó (max 15k), jól szellőző (lehetőleg alsó tápos), egyszerű (nem kell ablak, csavarmentes szerelhetőség vagy autófényezés), iponban kapható házat keresnék.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#30566) norci84 válasza #98593280 (#30564) üzenetére


norci84
tag

Szia!Ismét infóznék!Haverom szeretne egy antec skeleton-t megvenni!Tudsz erről a nyitott kecóról vmit?Kerestem teszteket,de azért szeretném szakértők véleményét is kikérni,például a tiédet!Meg lettem bízva egy ilyen beszerzésével,itt az oldalon van is jó áron,de megbeszéltük a sráccal,hogy előbb infózzam le!Köszönöm előre is!

"Akinek van miért élnie, szinte minden hogyant ki tud bírni."-Nietzsche Értékelésem a régi rendszerben: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=norci84&submit=

(#30567) #85154688


#85154688
törölt tag

Szia Shell Kretor.A sharkoon rex3 házról mikor kapunk tesztet????? :)

(#30568) #98593280 válasza MASSlag (#30565) üzenetére


#98593280
törölt tag

THERMALTAKE VO100A1W2N Commander MS-III

(#30567) malware: Prológot holnap du. Cikket hétvégén megírom, gondolom kb. 1 hét múlva fogják kirakni, ahogy szokták.

(#30566) norci84 : A Skeleton egy teszt ház, azok használják, akik sűrűn alkatrészeket tesztelnek vagy overclock-olnak. Én nem láttam ilyent.

[ Szerkesztve ]

(#30569) norci84 válasza #98593280 (#30568) üzenetére


norci84
tag

Köszi!Hát most akkor nem tudom mi tévő legyek!Végülis a srác eléggé sűrven cseréli a dolgait,már csak azt kellene kiderítenem,hogy az a bazinagy venti megfelelelően hűthet e?

"Akinek van miért élnie, szinte minden hogyant ki tud bírni."-Nietzsche Értékelésem a régi rendszerben: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=norci84&submit=

(#30570) potyi23


potyi23
senior tag

hi. Ismerosnek kellene gepet pakolnom, minel olcsobban,egy hulladk Hpt akart venni,de en ezt neztem ki : BITFENIX Merc Alpha - .eleg turheto haz ? jol szellozik ?

[ Szerkesztve ]

(#30571) Axess válasza potyi23 (#30570) üzenetére


Axess
tag

Ez az egyik legjobban szellőző ház. Láthatod ShellKretor hőfoktesztjében, a Merc Alpha lett az első: [link]. Ha olcsóság a szempont, akkor ez hűtésben a legjobb, de ha hozzácsapsz még 5k-t a kerethez, akkor tudsz venni sokkal felszereltebb házakat, amik szintén jól szellőznek.

(#30572) justo00


justo00
tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a két házikóról?

[link][link]

Melyik lenne jobb választás?
Miért?
Ilyen összegben vmi más?

Elöre is köszi! :R

(#30573) potyi23 válasza Axess (#30571) üzenetére


potyi23
senior tag

Koszi,inkabb maradok annal,mert A huladek Hp tol mindenkepp jobb,es legalalabb tettem azert h nem foljon meg a konfig !

(#30574) #98593280 válasza justo00 (#30572) üzenetére


#98593280
törölt tag

Az Overseer-nél is még visszacsengenek a Thermaltake-re úgy általában jellemző anyagminőségi problémák (zörgősség, illesztési hibák, gyenge műanyag elemek, éles lemezek, stb). Szerintem az MK-I -nál sem lehet ez másként... Egyébként a hűtése kiváló, a legjobbak között van és halk is.

BITFENIX Ghost
Fractal Arc Midi
CM Scout II
Nexus Prominent R
Corsair Carbide 400R, 500R

[ Szerkesztve ]

(#30575) RVR400 válasza #98593280 (#30574) üzenetére


RVR400
veterán

Ekkor még jó volt a Thermaltake.
Ilyen házat vettem 2005-ben. Akkor egy ilyen ház nettó nagyker áron volt 45k, a fizetésem meg 56k..
Na mondjuk ez ház volt, iszonyat halk ventikkel, mindenhol porszűrőzve, csak eljárt felette az idő, meg a túlzott helyigénye is problémás lett.

(#30576) vendingo


vendingo
veterán

Most állítottam össze egy gépet ipon-on, de amit kinéztem házat, az most nincs nekik.
Ajánljatok egyet táp nélkül elöl vagy felül usb-el 10-12k környékén!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30577) csebi


csebi
tag

mik a vélemények a következő házról?

COOLERMASTER RC-K350-KWN2-EN Elite Knight 350

elvileg Asgard Pro-t akartam venni, de sajnos elfogyott, és ezt néztem ki helyette!

(#30578) #98593280 válasza vendingo (#30576) üzenetére


#98593280
törölt tag

BITFENIX Outlaw Fekete
THERMALTAKE VO100K1W2N Commander GS-III

(#30577) csebi: Az Asgard Pro klasszisokkal jobb. A 350-ben nincs kábel menedzsment.

[ Szerkesztve ]

(#30579) vendingo válasza #98593280 (#30578) üzenetére


vendingo
veterán

Pont most írtam privátot ez ügybe, de köszönöm :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30580) csebi válasza #98593280 (#30578) üzenetére


csebi
tag

köszi... hát igen, csak az meg elfogyott, és nem tudom, hogy a következő időkben kapnak-e újabb adagot...

esetleg milyen házak vannak 12-13 körül max, amik usb 3at tudják és érdemes beevezni rájuk?

(#30581) #98593280 válasza csebi (#30580) üzenetére


#98593280
törölt tag

Hol?

(#30582) #98593280 válasza csebi (#30580) üzenetére


#98593280
törölt tag

Kicsit fárasztó már, hogy az ájponnal sírtok, teszek rá magasról hogy az ájponban elfogyott ez vagy az, ha nincs ott másik ház ami ajánlható, akkor nincs. Asgard Pro-t kell venni ott ahol lehet, ha meg jó a félmegoldás is, akkor nem kell kérdezni. Egyébként sem tisztem, hogy az ájpon webshopjában turkáljak a sok hulladék ház között. A beszerzési forrást keressétek meg ti, én csak minőségi, ajánlott házat tudok javasolni. Ha nincs Asgard Pro a kinézett boltban, akkor ugyanabban az árban biztos hogy csak szarabbat lehet találni.

2 fajta ember van: aki ASGARD Pro-t akar venni,
a másik: csak egy házat.

Én az elsők közé tartozom, Te hova??

(#30583) csebi válasza #98593280 (#30582) üzenetére


csebi
tag

persze megértelek... és eddig is köszönöm a segítséged

viszont én azért nézem az ipont, mert egyrészt alaplapokban, memóriában elég nagy a kínálatuk (sok helyen néztem és máshol messze nem volt ennyi elérhető lap) másodrészt meg az összeszerelés miatt...

kb 12 évvel ezelőtt nyúltam utoljára géphez, akkor is memóriát tettem bele kb... most ha veszek 100 ezer Ft körül egy házat, akkor nem szeretném elkúrni ezt... mert ha rosszul szerelem be, akkor ugrik a garancia is...
tudom te naponta szedsz szét meg pakolsz össze egy pct, én nem.

jelenleg abban a "dilemmában" vagyok, hogy most akkor usb3-as jól szellőző házat vegyek egy A75-ös alaplappal vagy maradjak az olcsóbb, rosszabb megoldás mellett (Vaya + A55). ezért kérdeztem.

már amúgy megbántam, hogy két napja nem rendeltem meg az asgard pro-t, de most már ezzel nem tudok mit kezdeni... mivel az ügyfélszolgálatuk több fronton sem válaszol arra, hogy lesz-e még ilyen ház, ezért nézelődök más felé, vagy akkor összeszerelem én, csak ettől meg félek, hogy tönkre basz*m az egész rendszert...

Ne érts félre, én nagyon hálás vagyok különösen Neked, mert te sokszor sok válasszal segítettel, csak leírtam az én oldalamról a történetet...

(#30584) RVR400 válasza #98593280 (#30582) üzenetére


RVR400
veterán

A 3. fajta ember is létezik: csakaziponbanvagyokhajlandómegvennibármitis típus.

(#30585) #98593280 válasza csebi (#30583) üzenetére


#98593280
törölt tag

Vendigo-nak ajánlottam helyette 2 másik házat.
Nincsenek annyira jók, mint az Asgard Pro, de vegyél azok közül.
Mondjuk az Outlaw az fordított alaplapos, bal oldalt van:)

Trinity-hez amúgy nem kell akkora szellőzés. 45 fokot sem éri el a CPU maxon hajtva, gyári ventivel. Jó hozzá a Vaya is. Ott van még a REX3 Sharkoon, legalább az stabil. 13eFt. Mindjárt nekiállok tesztelni:)

(#30586) Mahrenburg válasza #98593280 (#30585) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Mindjárt nekiállok tesztelni" :C

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30587) vendingo válasza RVR400 (#30584) üzenetére


vendingo
veterán

A vidékieknek nem olyan egyszerű... Én pl.: 2 gépet+ pár alkatrészt veszek most iponról. Ha megkeresném, hogy mi hol a legolcsóbb és onnan rendelnék, akkor a postaköltségek árán kijönne egy fél gép...
Pestiek könnyen dumálnak, felszállnak a buszra/metrora, aztán szép ráérősen összeszedik a cuccokat különböző üzletekből...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30588) #98593280 válasza vendingo (#30587) üzenetére


#98593280
törölt tag

1500 Ft kiszállítási költséget megér az, hogy éveken keresztül egy szar házam legyen? Nekem nem.

(#30589) RVR400 válasza vendingo (#30587) üzenetére


RVR400
veterán

Tőlem nem vagy szerintem vidékibb, Miskolc van nekem a legközelebb, és ott sincs normális árú bolt. 2000 Ft-os cuccoknál drágábbat már nem is veszek errefelé. Pick Pack pontra meg elhozzák bárhonnan 400 Ft-ért. A Z9-et meg kb 1000 Ft-ért hozták házhoz legutóbb. Egyébként a héten néztem az ipon árait pár cucc miatt. Kb 3-4 helyen mindegyik tétel olcsóbb volt, úgyhogy nem kellett matekozni sem.

(#30590) mackosajt válasza RVR400 (#30584) üzenetére


mackosajt
addikt

neeeeem...
én sem asgard pro-t akartam venni, nem is iponban vásároltam, sőt, most merlintől várok majd pár cuccot, amúgy kuckót meg aprón találtam.

Tényleg, ShellKretor? Venti teszt? hogy állsz?

Én közben kitapasztaltam, hogy a legzajosabb alkatrész a CM 690 II -ben az első ledes, meg a hátsó venti.
Ha már rendeletem helyettük Scytche és TY ventiket, akkor még rádobtam 2-t a TY 14-esekből a rendelésre. (bocsi attól, aki a minap megkeresett, hogy van 2 db feleslegben neki, és jó áron elpasszolta volna nekem, de elfelejtettem).
Kíváncsi leszek a változásra. Az első LED-es venti led nélkülire cserélése nem fog sírásra késztetni. A csendnek jobban fogok örülni, ugyanis kb. 1 méterre van a fejemtől a gép.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30591) #98593280 válasza mackosajt (#30590) üzenetére


#98593280
törölt tag

A LED-es ventik általában kevesebb levegőt szállítanak, legalábbis a Zalman-ra és a Sharkoon-ra ez már igaz lehet, a méréseim szerint. A teszt a héten stagnált. Egy FD12-es kivételével az összes ventit megmértem, most várok még a TR14-re és egy Bitfenix 12-es ventire, jövő héten meglesznek és akkor cikk fejezet formába öntöm majd az anyagot. 2 hét múlva kb. megjelenhet majd. Nem a mostani, hanem a következő házas cikkemben majd. Több infót nem szívesen csepegtetnék addig, már így is sokat elárultam:)

(#30592) #98593280


#98593280
törölt tag

Ebbe a Sharkoon REX-be nem kell több ventit szerelnem, az biztos, mert nem lehet:) 2 gyárilag és kifújt. 6-os anyagból van, vékony, de ahogy múltkor mondtam, mégis stabil, mert az aljától a tetejéig van egy jó vastag félkör alakú harmata merevítés, ez nem inog. Az eleje csak szivacsos porszűrőket tartalmaz, a táp alatt van egy mosható. folyt köv.

Sharkoon-nál rossz szokás, hogy a molex dugókat fixen ott hagyják lógni a 3 pines venti csati mellett 4 centire, nem tudsz vele semmit csinálni, nem kell senkinek molex. Levághatod és leszigetelheted, legjobb gumicsövet ráolvasztani.

A 4 pines hosszabbítóm befér a nagyon keskeny résen, annyi hely van, hogy egy 3 mm-es kábel odafér:)

[ Szerkesztve ]

(#30593) #98593280


#98593280
törölt tag

(#30594) and1ao válasza csebi (#30583) üzenetére


and1ao
őstag

Tessék itt az Asgard Pro és semmivel nem drágább és rosszabb hely mint az ipon sőt.....

ShellKretor: én úgy tudom hogy csak átalakítás megy és uj épület meg minden szirszart húznak fel meg költöznek,de maradnak az USA-ban

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#30595) aAron_ válasza #98593280 (#30593) üzenetére


aAron_
őstag

A Scythe nem vonul ki sehonnan, csak átalakít

de szerencsére már a PH-es hírt is frissítették

What is your ikigai?

(#30596) soultrapp


soultrapp
senior tag

Shellkretor:
most olvastam a nyári hőfokos cikkedet és láttam,hogy a sharkoon tauronra pluszba be szerkesztettél egy ventit.

tehát nekem még mindig a sharkoon t28am van és az érdekelne,hogy ebbe én is bele tudnék-e valahogy szerkeszteni egyet?mondjuk kifúrom az alját vagy te,hogy csináltad?mert annak sincs alapból hely.

még mindig olcsóbb megoldás lenne mint a ház csere.

(#30597) TomiLi válasza aAron_ (#30595) üzenetére


TomiLi
addikt

Reméljük, hogy csak erőt vesznek magukon.....

Már nem tudom melyik cikkben hivatkoztak a csökkenő pc felhasznókra, ami miatt szűkül a kereslet a Scythe által forgalmazott termékek iránt (is).
Érdekes, hogy a Silverstone, meg mostanában húzott bele nagyon a cpu hűtők terén. Eddig is volt nekik, de most elég szép kis arzenállal frissítették a palettájukat. Persze nekik ott a pc ház szegmens, amire támaszkodhatnak....

Bogyóka

(#30598) MASSlag válasza #98593280 (#30568) üzenetére


MASSlag
tag

Kösz szépen! A TT megfelelő lesz csak az MS-t, hanem GS-t választotta belőle, annak pár csavarmentes helynek a hiánya nem fogja zavarni.
Igazából én sokkal jobban hajlottam egy Xigmatek Asgard Pro-ra vagy Egy BitFenix Merc-re, de nagyon hajthatatlan volt :(

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#30599) #98593280 válasza soultrapp (#30596) üzenetére


#98593280
törölt tag

A Tauron-ban van gyárilag alul szellőzőhely.

(#30600) Halfer


Halfer
tag

Sziasztok! Eddig úgy döntöttem, hogy a Cooler Master 692 helyett megtartom a jelenlegi CM 690-emet, mivel nem fontos számomra egyetlen plusz feature-e sem és meg vagyok elégedve a CM 690-nel.

Ha mégis vennék az új géphez új házat, akkor jól járnék a COOLERMASTER RC-K350-KWN2-EN típussal? Esetleg a 690-ből áttennék egy ventit (ha a mérete passzol) és akkor a K350-be két ventim lenne (ugye gyárilag csak egy jár). Legfőbb kérdésem, hogy milyen téren csalódnék ha ezt venném és nem a CM 690-et tartanám meg? Elég nagy árkülönbségről beszélünk ezért 692 egyelőre nem játszik, de ez a különbség ahogyan látom az anyaghasználaton is meglátszik, de még mi az, amiben úgy nagyon? Procira egy Arctic Cooling 13 PRO CO menne, ráfér?

Köszi előre is! Ha többen is tudtok mondani véleményt, sokat segítene.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.