Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) molnarpeter válasza Jim-Y (#15700) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Bitfenix Survivor Core-t linkeltél.

mp

(#15702) somasz válasza Jim-Y (#15700) üzenetére


somasz
addikt

Nem NZXT Vulcan-ra gondoltál?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#15703) Jim-Y válasza somasz (#15702) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ezek szerint jot linkeltem csak rosszul emlekeztem:( en is nemreg kerestem mATXes meretu hazat, es valaki ezt linkelte nekem. En pedig csak arra emlekeztem hogy van foggantyuja, hordozasra lett tervezve illetve uogy elfer benne sok cucc. Lehet hogy a mereteit mar anno is elfelejtettem megnezni:( hat tenyleg nem pici:s

(#15704) gyiku


gyiku
nagyúr

hi,
milyen matx hazat tappal egyutt? 880g lap + 640 x4, diszkret vga es odd nelkul. kocka elonyben, ar kb 15k-ig. koszi

hüllő

(#15705) oneiros válasza gyiku (#15704) üzenetére


oneiros
tag

Kockából táppal együtt 15k-ért lehetetlen kihozni, mert újonnan 15k-tól kezdődik csak a ház.
Esetleg Hardverapróról használtan össze lehet dobni.
Házból én CM Elite 342-t ajánlanék, tápból meg FSP350-60APN-t.Ez így neccesen 15k újonnan.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#15706) molnarpeter válasza oneiros (#15705) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az aprón találni olcsón (3k asszem) minőségi Delta tápot...

Szerk: Itt van, bár csak 196W-ot tud 12 volton...

mp

[ Szerkesztve ]

(#15707) gyiku válasza oneiros (#15705) üzenetére


gyiku
nagyúr

ezt talaltam hirtelen, viszont nem tudom milyen tap van benne. a cm tul nagy, asztalon lesz a gep, kisebbet szeretnek, mint a mostani (vmelyik giga, 460as superb-vel, de hirtelen nem talalom).
igazibol vmi ilyet keresek, csak nem kodeganyt.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#15708) gegerider


gegerider
csendes tag

Sziasztok!Szeretnék venni egy ADVANCE NeoXblade 8813B házat!Mi a véleményetek erről a házikórol?Jól szellőzik?Van valakinek ilyen?Egy tesztet sem találtam róla sajnos...?!Mehnézném a belsejét de nemtalálok mégcsak képeket sem!Légyszives akinek van ilyene az toljon már pár infót róla!SŰRGŐS LENNE!!
Köszönöm előre!!
Üdv

(#15709) Jim-Y válasza gyiku (#15707) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, sok hasonló lian-li van, de azok nem 15K-be kerülnek, még a TT-k között nézz szét, de azok meg csicsásak:S
Márkák közül, silverstone,lian-li,antec csinál mATX-es HTPC házakat.

(#15710) Tothgera30 válasza gegerider (#15708) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én nem venném, csakis az anyagminősége miatt. Nézz inkább CM 690-et, de ha igazán jól szellőzőt akarsz olcsón, akkor Stacker-t keress apróban!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15711) Joci93


Joci93
senior tag

Sziasztok!

Ahogy olvasgattam a fórumot elég jó házakat írtatok, csak mind nagyon drága. Én találtam egy viszonylag olcsó házat, szerintem egész jól néz ki, de ti ehhez mit szóltok? [link]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#15712) albert8 válasza gegerider (#15708) üzenetére


albert8
addikt

NE vedd meg :N
rossz anyag ,rossz szellőzés és még a belső elrendezése is nagyon gagyi
Inkább CM 370,430 vagy TT v3

Tothgera:tényleg olyan jó az?
már régóta nézegetem csak az a bajom vele hogy nem fekete belsőre :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15713) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Ezt a házat szeretném megvenni, mivel nagyon tetszik viszont láttam hogy "csak" 27 cm-es VGA fér bele.
Mondanátok véleményt róla?

A mostani videókarim Gainward GTX 275 896Mb 27 cm hosszú szóval éppen belefér, de később szeretnék venni majd egy Ati HD6870-es karit és nemtom hogy az belefér-e?
Esetleg ajánlanátok hasonló tudású házat?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#15714) Axel100


Axel100
tag

[link]

Sziasztok itt az én új házam!!!Nagyon hűvös kis ház!Sztem miditornyokbol a legjobb!!!
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#15715) Joci93


Joci93
senior tag

Sziasztok ismét :))

Valaki esetleg tudja, hogy hol lehet gépház oldallapot venni, amin plexi is van? :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#15716) Axel100


Axel100
tag

Szia jaja1981 nél tudsz csináltatni nekem is most odamegy!!!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#15717) Joci93 válasza Axel100 (#15716) üzenetére


Joci93
senior tag

Köszi a választ :) :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#15718) Axel100


Axel100
tag

Nincs mit!!!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#15719) Axel100


Axel100
tag

Ő megtudja faszául csinálni a házadat akármiylen elképzelésed van!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#15720) gegerider válasza albert8 (#15712) üzenetére


gegerider
csendes tag

Szia!Köszönöm a tanácsot,meggyőztetek:)Nézegettem még a házakat és nagyon megtettszett az Aerocool V-Touch Pro!Tetszik a 40centis venti,és az előlapi panel.Kérdések:Mit lehet álítani a panellel?Van e valakinek ilyenje?Tapasztalatokat kérnék! :R Köszönöm!Üdv!

(#15721) gegerider válasza gegerider (#15720) üzenetére


gegerider
csendes tag

Ja,és a még a Hi-Tech 7 prot is néztem az is nagyon tettszik ugyanezek a kérdések! :R :R

(#15722) molnarpeter válasza gegerider (#15720) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Teszt.
Máskor használd a szerkesztés gombot, a hsz elküldésétől 5 percig van lehetőséged 15 percig tartó módosításra.

mp

(#15723) gegerider válasza molnarpeter (#15722) üzenetére


gegerider
csendes tag

Elnézést!Köszönöm szépen! :R Esetleg vélemenyéket is kérhetnék róla?

(#15724) kurtz


kurtz
aktív tag

üdv

Lap: asrock P67 Extreme4
Cpu: i7 2600k
Cpu hűtő: Scythe Ninja3
Vga: shapphire radeon HD6950 ref h?t? reszelt táp csati
Vga hűtő:Arctic Cooling Accelero S1
Ram: g.skill F3-10666CL7D-8GBRH - Ripjaws RH
HDD: Western Digital 1TB 32MB SATA3 WD10EALX
Táp: FSP Aurum 700W

a fenti konfighoz keresnék 1 jó házat

van "raktáron" nekem 1 raidmax quantum-wb ház [nincs oldal lapi fan hely]
ez problémát jelenthet ?

tervbe van véve a későbbiekben még 1 6950 beszerzése [ha majd le ment az ára]
+ lehetséges h a hűtések csak később kerülnek be / változik a típusuk

tapasztalatok a quantumal kapcsolatba ?

előre is kösz

R.I.P. Fractal Design Define R3 Arctic White 2011-2013

(#15725) molnarpeter válasza kurtz (#15724) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A Raidmax házak nem a legjobbak, ha új, mennyi a keret? 6950 --> 6970 mod? ;)

mp

(#15726) kurtz válasza molnarpeter (#15725) üzenetére


kurtz
aktív tag

ha nem a raidmax lesz akkor 1 haf 912 plus-t szemeltem még ki
de persze jó lenne ha 15 ből ki jönne a dolog vagy ott körül
pl 1 aero cool s9 pro

R.I.P. Fractal Design Define R3 Arctic White 2011-2013

(#15727) hajtömeg válasza kurtz (#15726) üzenetére


hajtömeg
aktív tag

Ő pl: [link] ?

(#15728) veresp


veresp
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Cooler Master Centurion 5 II-es házat.
Még nem pakoltam bele, csak belenéztem gyorsan. Majd ma este fogok remélhetőleg.

A tesztekben ahol láttam mindenhol levették az előlapot.Na de ezt hogyan kell? Le kell valahogy veszíteni?
Tudja valaki?

(#15729) gegerider válasza gegerider (#15720) üzenetére


gegerider
csendes tag

Sziasztok újra! :)) Nézegettem még a piacot hát nem tudom nem esik le az állam...Amelyik gépház szép,az rosszul szellőzik,vagy rossz az anyagminősége.Amelyik ház jól szellőzik és jó az anyaga az pedig ronda,és drága.Legalábbis szerintem.Néztem az AeroCool házait(mint már írtam nagyon bejönnek ezek a 40centis előlapi paneles monstrumok)ebből is kiemelném a Top Gun Pro,és a Hi-Tech 7 házikót.Szeretnék kérni véleményeket,akinek ilyenje van kérem privibe,vagy itt jelezze már.Egy kolléga már linkelt egy tesztek :R el is olvastam!Köszönöm!Esetleg ha valakinek van egy jó ötlete hogy milyen házat vegyek 20e közeli környékén,ami jól szellőző,van előlapi panele,és mellesleg jól is néz ki,az ne habozzon és írja le legyen szives!

Üdv:Gergő! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#15730) Jim-Y válasza veresp (#15728) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem kaptál papírt a házhoz? eddig mindkét CM házamhoz kaptam leírást, és abban bennevolt. üdv

(#15731) jani32


jani32
tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a házról?
Xigmatek Pantheon

Nem ismerem ezt a márkát. A felszereltsége elég jó: gyárilag 2 db 12 centis venti elöl + 1 db 14 centis hátul, melyek két gombbal szabályozhatóak (összesen akár 6 db venti is szabályozható velük), további venti beszerelhetőség, alsó táphely szűrővel, 2 db kihúzható merevlemeztálca, elrejthető kábelezés, e-sata és usb3 elől...

de az elülső két venti elég fura helyen van: az oldalán :Y

(#15732) Axel100


Axel100
tag

Kurtz neked egy cm690II jó lenne ahhoz a cucchoz,vagy egy haf932

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#15733) Jim-Y válasza Axel100 (#15732) üzenetére


Jim-Y
veterán

nekem van is egy 2 hónapos eladó CM690II-m ha érdekel valakit:)

(#15734) Axel100


Axel100
tag

Sztem az aerocoolokba csak a vezérlő ér vmit:D!Bocs akinek ilyen háza van!Élőben láttam már minőségre sztem nem vmi jó!!!Thermaltake,Cooler Master;Corsair!!!(igaz ezek rohadt drágák)

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#15735) Jim-Y válasza jani32 (#15731) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem tűnik rossznak, egy review-t olvastam el, de ott dicsérték a végén, meg szem.szerint szépnek is találom, mármint ennyi pénzért :)

(#15736) jani32 válasza Jim-Y (#15735) üzenetére


jani32
tag

Hehe, ilyen olcsón én is hajlamos vagyok beleszeretni...

De hogyan lesz "huzat" a házban, ha két venti a merevlemezeken keresztül lentről-oldalról fújja be a hideget...? :F

[ Szerkesztve ]

(#15737) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Üdv mindenkinek!
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek hol lehetne kis hazánkban ez a házat beszerezni?
PC P80N
Csak a sima verziót találtam meg, ezt nem, esetleg van hivatalos lian li forgalmazó, aki ha nem is készletről, de rendelésre tudná szállítani? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15738) LackoMester válasza hajtömeg (#15727) üzenetére


LackoMester
addikt

Ehhez mitszólsz? Ajánlom figyelmedbe.
[L:/dl/upc/2011-03/30/206908_zzpx47znk8tn6sxj_dscf3601_resize.jpg](IMG:/dl/upc/2011-03/30/206908_zzpx47znk8tn6sxj_dscf3601_resize.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15739) Flashget válasza Jim-Y (#15666) üzenetére


Flashget
félisten

Jó mert pillanatok alatt CM430-ból lett 692 most Lian Li :D
nem tudom HAF 922 volt kis ideig?

Realme GT Master Edition

(#15740) Flashget válasza Jim-Y (#15685) üzenetére


Flashget
félisten

nekem DTK tápom volt szeptemberig..5 éves most a másik gépbe van ;)

Realme GT Master Edition

(#15741) Flashget válasza Axel100 (#15734) üzenetére


Flashget
félisten

Azért a Thermaltake házakkal óvatosan, mert van néhány balul sikerült példányuk..főleg azok amik papír vékonyak és elhajlik!! az oldallemezük ha leveszed.

Realme GT Master Edition

(#15742) zsolt320i válasza tomóka (#15663) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Szia!

Nekem ilyen van, nagyon elégedett vagyok vele.
Sztem szép, minőségi, ötletes (jó megoldások vannak benne a winyó, odd elhelyezésére nem is beszélve a 1PCI slot lehetőségről).

Üdv

(#15743) Jim-Y válasza Flashget (#15739) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát legalább elmondhatom , hogy kipróbáltam már pár házat:D Szerencsére eddig egyiken se buktam, sőt a CM430-on még nyertem is, így tényleg csak cseréről volt szó eddig, és újak kipróbálásáról :P

[ Szerkesztve ]

(#15744) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Igazából nekem egy ilyen kéne, csak nagyon-nagyon drága:( Pedig ha megnézitek ezt a videót, nagyon meggyőző, legalábbis nekem:) *criing*

[ Szerkesztve ]

(#15745) LackoMester válasza Jim-Y (#15744) üzenetére


LackoMester
addikt

Nekem igazából nemtetszik, de ugye izlések és pofonok. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15746) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Esetleg erre valaki:[link] :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15747) Jim-Y válasza LackoMester (#15745) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, élőben nem láttam még hasonlót sem, de így képekről bejövős :)

(#15748) albert8 válasza Cybertrone (#15746) üzenetére


albert8
addikt

Nagyon jó ház minden tekintetben
ha van rá zsé akkor nagyon jó választás :K
viszont én találtam de ez is csak a p80 as verzió[link]
ha van lehetőséged rendeld meg külföldről valahonnan

Lacko: nagyon jó, de bővebb képanyagot is dobhatnál a másik topikba :)

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15749) xEon1337 válasza Cybertrone (#15746) üzenetére


xEon1337
őstag

Szia!

Itt érdeklődj: [link]

Szerintem olyat is be tudnak szerezni, ami nincsen az oldalukon fent.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#15750) Cybertrone válasza xEon1337 (#15749) üzenetére


Cybertrone
veterán

Velük maileztem... ők nemtudják beszerezni, de még a sima p80-hoz sem tudják a gyári plexis oldallapot, csak a kicsi p60 hoz... :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.