Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) castiels válasza kenand (#5395) üzenetére


castiels
addikt

Gearbesten shipping methods-nál melyiket érdemes bepipálni? Shipping quaranten az mit takar? Nem fogadta el a kupont.

(#5402) Ájvé válasza castiels (#5401) üzenetére


Ájvé
veterán

EU priority line az áfa mentes szállítás. Shipping quaranten pedig a korona vírus miatt életbe lépett karantén miatt van, gondolom nem tudnak jelenleg szállítani.

[ Szerkesztve ]

(#5403) castiels válasza Ájvé (#5402) üzenetére


castiels
addikt

Ha nem az EU priority line-t választod hanem másr akkor vámköteles?

(#5404) Ájvé válasza castiels (#5403) üzenetére


Ájvé
veterán

6000 Ft felett igen, áfát kell fizetni és ha eléri az érték határt akkor vámot is.

(#5405) <Adamsky> válasza kenand (#5395) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Egy ilyen boxnál (ill. a hozzá adott távvezérlőn) mi értelme a számgomboknak? :F

(#5406) Beni2360 válasza Ájvé (#5404) üzenetére


Beni2360
félisten

Már bocsi de össze vissza fecsegsz. :W
ÁFA mentes határ már elég régen a mai deviza váltás végett 40-41 $ . AZ a 6000 Ft határ már nem játszik.
A Shipping quaranten -meg ha elveszik a csomag akkor újból küldik vagy 100% visszafizetik a befizetett összeget. Semmi köze a vírusjárványhoz, ez már több éve létező opció. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5407) Ájvé válasza Beni2360 (#5406) üzenetére


Ájvé
veterán

Az lehet hogy hülyeséget fecsegek, de linkeltem a a NAV hivatalos oldalát, itt pedig feketén-fehéren le van írva. Biztos hogy nem dollárban megszabva az érték határ, mivel EU-s szabályok érvényesek ott még Euróban számolnak, 22€ amúgy, de mindegy jövőre 0€ lesz a határ, azt könnyű lesz megjegyzi.
"Shipping quaranten" ezt mondjuk nem tudtam köszi, csomag biztosítás akkor magyarul, ilyet én is kötöttem Bangoodon.

[ Szerkesztve ]

(#5408) Ájvé válasza Ájvé (#5407) üzenetére


Ájvé
veterán

Az egyébként Shipping Garantuee G-vel nem Q-val, vagyis GARANCIA, szóval nem én vagyok a balfasz, csak rosszul írtátok a szót, mindketten (én meg nem tudtam mire vélni a Quaranten szót, ezért erre tippelte, ez meg az én hülyeségem, mert ez egyébként karantént jelent ténylegesen).

(#5409) kenand válasza Ájvé (#5407) üzenetére


kenand
Topikgazda

Igen de USD-en fizetsz így átszámoljaák az aktuális árfolyamon emiatt változik az USD ÁFA határ és van méltányosság, azaz még sem a 22Euro számít, hanem 10 euro alatt áfa tételt nem kell megfizetni. Azaz 10/0.27 Euro azaz 37 Euro a határ.

(#5410) Beni2360 válasza Ájvé (#5407) üzenetére


Beni2360
félisten

Csak a rendelet mellett ott van egy kitétel, hogy a 10 €-i se be se vissza nem kell megfizetni az ÁFÁ-t. és így jön ki 41 $-ra az árfolyamtól függően.
Pl itt ebben a topikban [Re:] eBay-es kütyük kis pénzért meg másikban is
havonta beillesztik az éppen aktuális összeget amit a NAV ad ki.
*********************
Már megint megelőztél gazda. :)

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5411) Ájvé válasza kenand (#5409) üzenetére


Ájvé
veterán

De Euroba van az értékhatár megszabva, vagyis Euroba lesz az a 22. Ha a csomag teljes értéke (csomag küldés is beleszámít) meghaladja a 22€ akkor elvileg már áfa köteles lesz, semmi nem adódik hozzá, ez fölött már áfát kell fizetni.
"azaz még sem a 22Euro számít, hanem 10 euro alatt áfa tételt nem kell megfizetni"
Ezt mondjuk nem értem, méltányosságról meg NAV esetében végképp nem hallottam, de biztos létezik ilyen is. A szabály a 22€ magánszemély esetében EU-n kívülről rendelt árú esetén. USA-ból volt egyébként hogy jóval drágábban rendeltem árút (12-13000 Ft volt a vége), de nem kellett csak nyilatkozni, áfát sem kellett fizetni, de mindegy.
USD sose lesz áfa határ, mivel EU-ban vagyunk, árú behozatalára egységes közösségi szabályok mérvadók (itt a 1186/2009/EK Rendelet), EU-ban meg eurót használnak (nagyrészt). Szóval euróba fogják átszámolni az értékhatárt.

(#5410) Beni2360
Rendben áfával növelt az értékhatárt, ez logikus, nem tudtam hogy gyakorlatban hogyan vámolnak.

[ Szerkesztve ]

(#5412) Beni2360 válasza Ájvé (#5411) üzenetére


Beni2360
félisten

Hátha így jobban érted.
22 €-ig áfa és vámmentes, a 22 € fölötti összeg esetén, ha a meghatározott közteher (áfa, vám) mértéke nem haladja meg a 10 €-nak megfelelő összeget, akkor azt nem kell megfizetni a 2017. évi CLII. törvény 162.§.(5) bekezdése alapján.
Vagyis pl ha az áru és a szállítás értéke 41 $ akkor annak a 27%= 11.07 $ vagyis neméri el a 10 € amit be kellene fizetni ÁFA gyanánt. tehát nem rónak ki ÁFA befizetést.
Gyakorlatban ha úgy gondolják, hogy... akkor értesítenek, hogy a vásárlásról meg a banki kivonatról készíts fényképet és a letölthető dokumentumot töltsd ki és csatold a fényképeket.
Ha több és fizetni kell akkor amikor jön a postás hozza a csekket az ÁFA + 3500 FT kezelési költséggel amit helyben nem tudnál kifizetni ezért gondolom értesítőt hagy és a postán átveszed a fizetés után.
nekem pár éve kp-ben oda adtam és megkaptam a csomagot majd másnap a ládámba landolt a csekk feladó vénye. De ezt már nem csinálják.
Bocs a hosszú OFF-ért DE erre itt a topik

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5413) castiels válasza Beni2360 (#5412) üzenetére


castiels
addikt

Melyiket érdemesebb választani?

Registered vagy unregistered csomag? Holland vagy Belga?

(#5414) kenand válasza castiels (#5413) üzenetére


kenand
Topikgazda

csak regsitered és inkább holland

(#5415) spileraaa válasza kenand (#5305) üzenetére


spileraaa
senior tag

Ez menyire ajánlót típus? [link]

nekem főleg azért kell mert a tvm pendriverol kb 50% a formátumoknak nem ismeri fel és néha megszakad vagy lefagy

vagyis ez lejátszik minden formátumot?

vagy amire nekem kell arra jobb olcsóbb tv box is?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#5416) kenand válasza spileraaa (#5415) üzenetére


kenand
Topikgazda

Amire használni akarod nem riadsz vissza SD-ről CoreElec telepítésétől, nem kell analog és digitális audio kimenet (HDMI elég) , BT, akkor egy Tanix TX9s 23USD kuponnal (FBCNTX9S01) a Gearbesten
(Ha nem akarsz telepíteni akkor is megy Androidról épp úgy, mint amit linkeltél, csak CoreEleccel jobb)

(#5417) spileraaa válasza kenand (#5416) üzenetére


spileraaa
senior tag

most nézem hogy nem is lenne sokall olcsóbb mint a másik 16,5$ spórolnék vagy annyival kerülne többe X96 Air 4/32 verzió

mivel nálunk 10 euró felet vámolják így vám mentes szállítással kel rendeljem
ami 9.8$ +23 + biztosítás 1.7
vagyis
34,5 $ kerülne Tanix TX9s
és
51$ kerülne X96 Air Amlogic S905x3
Eu raktárból 46$ +5$ a szállítás

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#5418) *Mukeey* válasza spileraaa (#5417) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kérdés, hogy mire akarod használni. Streaming appokra, sd-ről filmezni a Tanix is tökéletes.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5419) spileraaa válasza *Mukeey* (#5418) üzenetére


spileraaa
senior tag

jelenleg a tvn úgy nézek filmet hogy pendriverol
de a tv ahogy írtam nem mindent ismert fel (főleg a régebbi filmeknél ahol más a formátum) és van amikor a film közepén megszakad

vagyis jelenleg csak emiatt kell a tvbox netflix meg társaira nem hiszem hogy a közeljövőben előfizetnék vagyis erre nem kell

de m4 néznék rajta pl innen http://www.sport365.live/en/home vagy vlcbol
meg a YouTube-t is használnám szerintem meg a facebokot is ha lehet rajta de ehhez nem értek hogy erre van e rajta lehetőség vagy ehhez jobb egy google chromecast ?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#5420) Cocos 2.


Cocos 2.
csendes tag

Sziasztok! Lehet,hogy rossz helyen kérdezek, de nem tudom máshol. Van egy sima monitorom. Ezen szeretnék -egy kis üzlet ablakában- egy pár perces reklámfilmet lejátszani folyamatosan. Mi lenne a legegyszerűbb megoldás? Köszi előre is!

(#5421) Somatom válasza Cocos 2. (#5420) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen bemenet van azon a "síma" monitoron?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5422) kenand válasza spileraaa (#5417) üzenetére


kenand
Topikgazda

Helyi viszonyok, nekünk jóval olcsóbb enne a Tanix, X 96 mini is jó

(#5423) *Mukeey* válasza spileraaa (#5419) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Erre bőven elég a tanix, tökéletesen kiszolgál makd ~7500Ft-ért.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5424) Cocos 2. válasza Somatom (#5421) üzenetére


Cocos 2.
csendes tag

Szia!
HDMI, VGA (D-SUB)

(#5425) Somatom válasza Cocos 2. (#5424) üzenetére


Somatom
veterán

Ilyen "célhardvert" kb. 6 éve csináltam egy RK3066 -os Imito MX1 -ből. Ha az megfelelt, akkor a mostaniak közül bármi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5426) spileraaa válasza Necronom (#5113) üzenetére


spileraaa
senior tag

Masreszrol pedig tovabbra is allitom azokat a dolgokat, hogy a megfelelo nezesi tavolsagokat erdemes figyelembe venni

itt mire celzol ponotsabban?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#5427) Necronom válasza spileraaa (#5426) üzenetére


Necronom
senior tag

Nagyon sok cikk foglalkozik ezzel...
Lenyeg annyi, hogy teljesen felesleges egy pl 4k tv, ha azt joszerivel 3 meterrol akarod nezni, persze jelentosen szamit a keptalo is, hiszen ugysem latod a felbontasat, mert a szemednek is vannak korlatai
Ezt sokan egyszeruen nem akarjak figyelembe venni, mert valszeg ok kivetelesek es es olyan a szemuk
Tobb ilyen abra is van, a megfelelo felbontasokra, hogy az adott tv-den milyen messzirol latod a legaprobb reszleteket
Van itt egy ilyen egyszeru kis online kalkulator ehhez

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5428) Cocos 2. válasza Somatom (#5425) üzenetére


Cocos 2.
csendes tag

Köszi!

(#5429) amol


amol
addikt

Sziasztok! Kizárólag online tv-nézésre keresek olyan boxot amin biztosan működik elsősorban a digi online, esetleg a telenor mytv, telekom go stb.
1080p max. Ha a rádugott usb-s mobilnetet tudja kezelni (+osztani wifin) az plusz pont.
Lehetőleg ne kitkat fusson rajta :)
Mindenképpen kereskedelmi forgalomban kapható kellene mert a hét végén már szükség lesz rá. Mit ajánlotok?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5430) Luissimo válasza amol (#5429) üzenetére


Luissimo
veterán

Az USB-s mobilnet osztásán kivül mindenben alkalmas (USB-n viszont fogad pl. LAN-t) az igényeidre a MiBox S ,mindhárom általad megjelölt program megy rajta, hazai boltbol, KitKat mentesen, pl. Speedshop, vagy edigital-ból, 20 ezer magasságában, netes rendelés esetén 14 napos indoklás nélküli elállási garanciával, és egy év hibajavítási garanciával...

[ Szerkesztve ]

(#5431) amol válasza Luissimo (#5430) üzenetére


amol
addikt

Köszönöm. Kezelni sem tudja a sticket? Arról lenne a net, megspórolnék vele egy eszközt.
Olcsóbb cucc nem lenne alkalmas a célra? Láttam 10-12 körül is vannak.

(#5432) Luissimo válasza amol (#5431) üzenetére


Luissimo
veterán

mi van itthon 10-12-ért?
Azokon biztosan nem megy a TV GO teljes csomagja, max a közszolgálatik.

Ezt megrendeled neten, elmész megveszed, átveszed, hazaviszed, teszel egy próbát, h nem érte meg 2 héten belül visszadhatod.
ennél olcsóbb nincs.
nézz körül a hardverapron, hátha hirdet valaki 15 körül valamely verziobol, néha szokott lenni.

hogy miért ezt?
Nos, Netflix, HBO GO, digionline, stb máson is megy , de biztosan nem ilyen minőségben, a TV GO viszont csak olyan eszközön megy ami nem rootolt.
Nekem elhiheted, ezen biztosan megy, én is használom vele, rajta.
Nomeg a Horizon Go is megy rajta szépen.
tips and tricks
továbbá, a TV GO
[link1]
[link2]
[link3]

(#5433) amol válasza Luissimo (#5432) üzenetére


amol
addikt

Ok, elhittem én elsőre is :)
Éves szinten csak pár hetet lesz használva. Ugyanez a helyzet ha csak digionline-ra és hbo go-ra koncentrálunk? Fontosabb lenne a mobilnet kezelése mint a tv go.

[ Szerkesztve ]

(#5434) <Adamsky> válasza amol (#5433) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Majdnem azt írtam neked, hogy ilyen nincs (mármint, ami 4G képes lenne), de egy gyors keresés után ezt találtam: DV8219-LTE, X88 4G Lte Android 9.0 TV Box
... de ebből neked tuti nem lesz hétvégére TV box. Én legalábbis 99%-ban biztos vagyok, hogy ilyet egy magyar bolt sem tart raktáron.
Arról nem is beszélve, hogy ezzel a mobil internet funkcióval nagyon leszűkíted a listát. Egy csomó jó készülék kiesik. A tetejében pedig kapsz (igaz, lehet olcsóbban) egy egybeintegrált "valamit". Én a helyedbe külön vennék egy box-ot, és mellé egy normál, vagy mobil 4G router-t.

(#5435) amol válasza <Adamsky> (#5434) üzenetére


amol
addikt

Nem kell, hogy maga a box tudjon fogadni sim kártyát. Van egy digi-s usb modem és egy TL-MR3020 ami tud belőle csinálni wifit amihez csatlakozhat a box de ha közvetlenül a boxba lehetne dugni a modemet egyszerűbb lenne. A minimum elvárás annyi, hogy biztosan működjön vele a digionline a lehető legolcsóbban, azonnal megvehetően.

(#5436) gyu84


gyu84
tag

Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni TV-box vásárlással kapcsolatban. Sokáig szemeztem a MiBox-al, de aztán 2 dolog miatt tettem le róla, az egyik nekem fontos lenne az SPDIF kimenet a másik meg a LAN port. Főleg NAS-ról játszanék le filmet, néha Youtube és HBOGO. A kadenciahelyes lejátszás miatt CE menne rá. Egy HDMI osztóval vegyesen menne jelenleg egy FullHD TV-n, később lehet hogy majd 4k, és egy FullHD projektoron.
Tudnátok ajánlani egy két típust, kb a MiBox árkategóriájában? :R

(#5437) blakey válasza gyu84 (#5436) üzenetére


blakey
titán

A MiBox-on van SPDIF kimenet csak épp átalakító kell hozzá, párszáz forint, LAN is megoldható egy USB-LAN adapterrel. CE boxboz meg normálisan CE által támogatott S905X2, S905X3, S922X box ajánlott esetleg S912-es box is szóba jöhetne, mert azzal is stabil a lejátszás és elég erős a SoC is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5438) <Adamsky> válasza amol (#5435) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Van egy digi-s usb modem és egy TL-MR3020 ami tud belőle csinálni wifit ... " - akkor nagyon nincs miről beszélni. ;)
Én ugyan megerősíteni nem tudom, de Luissimo esküszik rá (ugye? :) ), hogy megy a digionline.
Esetleg Amazon Fire TV Stick (vagy a 4K-s, de ez már drágább, mint a Mi Box).

(#5439) amol válasza <Adamsky> (#5438) üzenetére


amol
addikt

"akkor nagyon nincs miről beszélni" azért van, mert bár jelenleg véletlenül kezeli, modemcsere esetén nem biztos hogy fogja. Ehhez a routerhez már nem jön új fw. Emellett ugye azért sugárzok wifit hogy a pár centire lévő boxon legyen net ahelyett hogy a wifi részt kihagynám. Mehetne LANon is mert van USB-s de az még egy plusz eszköz.

Én úgy értelmeztem hogy Luissimo tv go-t használ.
A Fire sajnos 5 nap.

(#5440) djnice válasza <Adamsky> (#5438) üzenetére


djnice
veterán

A 4K Stick most akciós, így mailboxde-n keresztül kb 15.000 Ft-ra jön ki.

(#5441) Luissimo válasza amol (#5439) üzenetére


Luissimo
veterán

Luissimo?

TV GO-t is használ, DiGi Online-t is használ, Horizon Go-t is használ , HBO GO-t is használ, NTFLX-et is használ és a Telenor My TV ingyenes csomagját is tesztelem a miboxon.
Ja és a Smart Youtube-ot is a reklámok kikerülése végett.
Ja , és a KODI-t is :)

Jelentem mind működik rajta :C

Nem értelek, hogy most ezen miért cicozol, gyávanépnek nincs hazája.
Megveszed és a hétvégén már müxik, egy év garanciával, rögtön le fog frissülni 9-es droidra.
Mikell még ??

(#5442) kenand válasza Luissimo (#5441) üzenetére


kenand
Topikgazda

Modernebb SOC (minimum 912 vagy 905x2/X3) gibabites LAN. nem zárt bootloader, ha még is akar az ember valami alternatívát...nekem miatt nem jön szóba, de mindenkinek más a fontos...

(#5443) amol válasza Luissimo (#5441) üzenetére


amol
addikt

"Jelentem mind működik rajta"

:R

(#5444) <Adamsky> válasza kenand (#5442) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igen, csak itt szempont volt a gyors, ill. magyarországi beszerzés. Plusz az, hogy minden menjen rajta. Sok ilyen - általad említett csúcs hw.-s cucc sajnos (?) alapból root-olt, így ha jól értem, akkor pl. a TV GO "kilőve".
Játékra, CE-re azok biztos, hogy jobbak, de a zökkenőmentes streaming szolgáltatások élvezésére szvsz. akad jobb...

(#5445) kenand válasza <Adamsky> (#5444) üzenetére


kenand
Topikgazda

Mennek a streamingek is CE alatt, csak szoftveres módban így 720p/1080p max.
Nem játszom soha sem. 23 USD-s Tanix Tx9s teljesen jó, ha nem kell BT, vagy audio kimenet (pl régi erősítőhöz) Én azon nézem a HBO GO-t és Netflixet is. 5.1-es hang meg sokkal jobb és egyszerűbb, mint Android alatt Mi boxon. (Nálam 3 helyen is van mód 5.1-re, csak a feleségemnek nem kell, őt nem érdekli, sőt nem szereti hogy hangos)

Tény kis hazánkban nem vehető meg..

[ Szerkesztve ]

(#5446) <Adamsky> válasza kenand (#5445) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... csak szoftveres módban így 720p/1080p max."
Erre hoztam - azt hiszem itt ebben a topic-ban is - példát, hogy ez bizony nincs minden film esetén így (ha "szerencséd van", akkor még a 720p sincs meg). Ja, Netflix-ről beszélünk ...
Szóval aki tuti - ne adj' Isten, ahol ez lehetséges, 4K-s - streaming-et akar annak nem alternatíva a milliónyi erősebbnél erősebb (csillió RAM, hatalmas tárhely, stb.) kínai box. Ez van. Sok szempontból nekem sem szívem csücske a Mi Box, jobban örültem volna, ha az előd Beelink mindazt tudta volna ... de nem tudta.

(#5447) kenand válasza <Adamsky> (#5446) üzenetére


kenand
Topikgazda

TV tud 4K Netfkixet, de a HDMI ARC nem akar jól működni, kábel a falban megy macerás lenne optikát is behúzni, nincs kedvem(most) hozzá. De nem nézem emiatt TV-n inkább legyen 720p +5-1-es hang, mint 4K 2.0...

(#5448) <Adamsky> válasza kenand (#5447) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"TV tud 4K Netfkixet ..." - ki beszélt itt TV-ről? :F
" ... inkább legyen 720p ... " - mondom, lesz, ill. belefuthatsz olyan filmbe, hogy 720p se lesz. Ha ez téged nem zavar, semmi gond, de kérlek ne állítsd azt, hogy bármi megy 720p/1080p-be.

(#5449) kenand válasza <Adamsky> (#5448) üzenetére


kenand
Topikgazda

Nálam megy amit nézek. Ha a TV tudja a Netflix streamet minek TV box ugyan arra...
Nekem 7-8 boxom is van 2-3 éve, 4K (Netflixet is tudó) TV-m pár hónapja......
Egyébként a Netflix ami problémásabb, de csak ritkán, a HBO GO mindig flottul megy. (Egy gondja hogy csak 2.0-as a hang)
Nálam nem a Netflix a fő szempont.. de megy az is sőt a feleségem 905w-s boxon használja és általában azon is megfelelően megy. Biztosan nem váltanék Mi Boxra, nekem nem nyújtana semmivel többet.
Akinek van 5G-s wifije, kis lakásban, (vagy több 5Ghz-s AP-t telepít) és Netflix a főszempont, a mit az okos TV-je nem tud, hajlandó rá többet áldozni, az jól jár Mi Box-szal.

[ Szerkesztve ]

(#5450) Luissimo válasza <Adamsky> (#5446) üzenetére


Luissimo
veterán

Pontosan egyvèlemènyen vagyunk, de nekem az àltalam koràbban felsorolt TV GO es tarsai miatt is sajnos fontos, rootolt boxon nem megy csak a miboxon😃

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.