Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10782) Alteran-IT válasza #42556672 (#10780) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Az hogy nem kapcsolódik, Windows-ban szinte hibát sem ír ki, csak eldobja, routerben meg kb. ennyit:
memory ipsec, info respond new phase 1 (Identity Protection): ...... IP [500] <=> ..... IP
memory ipsec, error no suitable proposal found
memory ipsec, error ..... IP failed to get valid proposal.
memory ipsec, error ..... IP failed to pre-process ph1 packet (side: 1, status 1).
memory ipsec, error ..... IP phase 1 negotiation failed.

És ugye ugyan ezt vagy 3-4 alkalommal, aztán vége a próbálkozásnak. Telefon simán becsatlakozik kívülről és belülről, ahogy más is, ezért is nem értem, ráadásul próbáltam többféleképpen, a Skory-s leírást, youtube-os konfigurálásokat, ahol magam is látom, hogy utána a Windows becsatlakozik (kb. 2-3 éves videók), de nekem a legújabb Router OS mellett a legújabb Windows 10-es gépek nem akarnak, sőt egy Win 7-es laptop sem akar, azon is rajta van az összes frissítés, persze már csak azért mondom, hogy ha a Microsoft baszott volna el valamit szokás szerint.

(#10781) Lenry: Örülök neki, nálad mi a konfiguráció, privátban nem küldenéd át?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.