Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#551) Ombi5 válasza Deck (#550) üzenetére


Ombi5
őstag

:R

(#552) Mauzes válasza Mauzes (#543) üzenetére


Mauzes
őstag

Erre valaki?

(#553) tgulyas


tgulyas
senior tag

Üdv , tudna valaki abban segíteni hogy mit kel beállítani ahhoz hogy weblapról kijelölt szöveget és képet betudjak copy ni egy word-be . CTRL-C és CTRL-V kombinációval. Office 2010 van fent .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#554) localhost válasza tgulyas (#553) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Semmit.
Mi a gond?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#555) micafighter válasza tgulyas (#553) üzenetére


micafighter
nagyúr

Alap esetbe semmit nem kell állítani. Van viszont 1-2 weblap, ami olyan ügyesen lett megcsinálva, hogy nem lehet róla copyzni. Honnan próbáltál másolni ?
Próbáld ki innen ph fórumról, itt működnie kell.

(#556) 10Kentaur10


10Kentaur10
újonc

Az Office 2003-as és 2010-es verziója is fent van a gépemen. Társítással megadtam, hogy a 2003-as fájlokat a 2003-al, a 2010-es fájlokat pedig 2010-el nyissa meg, pipával jeleztem hogy az ilyen fájlokat mindig az általam választott programmal nyissa meg. Néha mégis egyes 2003-as powerpoint vagy excel fájlokat a 2010-es Officeal nyitja meg.
Tudna valaki esetleg segíteni? Tudom, hogy magából a megfelelő 2003-as programokból is megnyithatom a fájlokat, de mégis csak könnyebb két kattintással megtenni. Operációs rendszer: XP 32.

(#557) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Korábban olvastam valahol, hogy nem célszerű a termék 64bites verzióinak a használata, és csak akkor javasolták, ha elengedhetetlen a munkához (hatalmas excel táblázatok használhatják ki pl).

Érdekelne, hogy pár hozzáértő mit gondol erről a kijelentésről? Tehát 64bites rendszerre van-e értelme 64bites office-t telepíteni az alap mezei dolgok használata esetén, vagy jobban jár az illető 32bitessel a fenti okok miatt?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#558) bon válasza A_ScHuLcZ (#557) üzenetére


bon
őstag

Nekem még nem volt bajom a 64bit-es változat használatával, vagy csak nem vettem észre. Ritkán használok csak 100mb méret környéki fájlokat, leszámítva az outlook pst fájlt ami 2gb környéki ha jól emlékszem.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#559) Deck


Deck
titán

Hogyan tudnék egy .doc vagy .docx fájlt úgy fejezetekkel ellátni mint a képen bal oldalt?

[link]

Illetve az összes mínusz jelet (ha vannak), hogy tudom mindet gondolatjelre cserélni? Múltkor találtam á egy cikket de most nem találom.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#560) bon válasza Deck (#559) üzenetére


bon
őstag

Fejezeteket címsor használatéval. minusz jelet meg csere funkcióval tudod cserélni.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#561) pzstm


pzstm
titán

Office Web Apps újítások az új évre

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#562) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Office 2010-et használtam eddig, de egy ideje azt írja ki a ppt-kre, hogy hibás és javítani kell. A javítás lefut, de továbbra sem tudja megnyitni. Ugyanezek a ppt-k más gépen hibátlanul mennek, ráadásul Office 2007-et is visszatettem, azzal is tökéletesen megnyílik. Mi lehet a probléma szerintetek? Próbáltam már reinstallt, update-eket felrakni hozzá, a 10-es akkor sem adja magát. :(

(#563) Draken


Draken
őstag

sziasztok!

esetleg tud valaki olyan linket vagy könyv címet, bármit adni, ahol publikálva van (ezzel jobban kifejtve) a felhő alapú szolgáltatás lényege valamint az, miért állt át az office szintén a felhőre és ez milyen előnyökkel jár az eddigiekhez képest?

előre is köszönöm!

(#564) sanzi89


sanzi89
addikt

Office Update kérdéskörben kellene egy szakértő. Van ugye az iskolai használatra szánt Microsoft Office 2010 Professional Plusz X86 HUN telepítő. Ezt felrakom, valamint Windows Update-ről letöltöm hozzá az összes frissítést. Többször kerestettem vele kézzel frissítést, de már nem talált, tényleg felment minden lehetséges frissítés.
Ezek után feltettem a Microsoft SharePoint Designer 2010-et, majd rá az SP2-es javítócsomagot. Ezek után a Windows Update 11 frissítést ajánlott fel az Office 2010-es csomaghoz, melyeknek dátumai újabbak voltak, mint a SharePoint SP2 kiadásának dátuma, gondoltam - elég buzin van megoldva - és a SharePointhoz az SP2 óta megjelent frissítések, csak Office 2010-nek nevezték el őket. Szépen felraktam ezeket is. Ekkor jött a hideg zuhany. Felkínált újabb 21 frissítést az Office 2010-es programcsomaghoz, melyek rendre régebbiek, mint a SharePoint SP2, sőt 2012-es majdnem mind. Utánakerestem kíváncsiságból a frissítéseknek, és jóval régebbiek, mint ami jelenleg aktuális. Írok egy konkrét példát:
Biztonsági frissítés a 2010-es Microsoft Office 32 bites változatához (KB2553091)
Ez frissíti a C:\Program Files (X86)\Microsoft Office\Office14\Oart.dll fájlt a 14.0.6106.5005 verzióra. Azonban a gépen jelenleg a 14.0.7015.1000 verziója van a fájlnak, tehát újabb, mint amire frissíteni akar. Akkor mi az édes anyáért kínálja fel?

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#565) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy bizonyos képletek miatt vissza kell állítanom a dátumot 2013.12.31. napjára annak érdekében, hogy rendesen működjön. Sajnos ebben az esetben azt érzékeli a program, hogy loptam, pedig nem is (365 napos kisvállalati verzió).
Tudnátok erre valamilyen hatékony megoldást? Próbáltam internet kapcsolat nélkül, de sajnos úgy sem jött össze.
Előre is köszönöm!

(#566) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Valakinek van 5lete?

(#567) localhost válasza qpakcovboy (#566) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nincs, de nem is törtem rajta a fejemet... Gondoltam első olvasatra, hogy ahol dátumot kell visszaállítani BÁRMILYEN ok miatt... az ott tisztességes dolog nem lehet. :(
Már megbocsáss.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#568) Draken


Draken
őstag

Esetleg valak erre?
köszönöm!

(#569) qpakcovboy válasza localhost (#567) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Szerintem rosszul gondolod. Egyrészt azért, mert megvásároltam a programot:

Másrészt meg azért, mert egy olyan képlet használok, hogy =HA(HÓNAP(MA()) > 2;(C17);0)

amiket havi elszámolásoknál alkalmazok, office 2003 alatt visszaugrottam 2012.12.31. napjára és megtudtam csinálni bármikor az év végi zárást, de ez most nem megy.

Na mind1 azért kösz a semmit.

(#570) pzstm válasza qpakcovboy (#569) üzenetére


pzstm
titán

kellene látni pontosan a táblázatot, illetv,e hogy mit is szeretnél tenni vele.

tuti, hogy van rá más megoldás is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#571) bon válasza qpakcovboy (#569) üzenetére


bon
őstag

Nem lehetne simán egy dátum formétumú cellából kiolvastatni az értéket a 2013.12.31-es dátumot?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#572) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok!
Office 2013-hoz hol tudom beilleszteni az aktivációs kulcsot?

(#573) bon válasza Qasam (#572) üzenetére


bon
őstag

Telepítés elején, cserélni meg a fájl menü\fiók menüben.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#574) Qasam válasza bon (#573) üzenetére


Qasam
aktív tag

Köszönöm! Közben már megtaláltam.

(#575) SigmaW válasza Qasam (#574) üzenetére


SigmaW
tag

Sziasztok, remélem jó helyre írok, Office Word 2007-ben szeretnék oldalt klónozni, egy az egyben, ctrl+c, ctrl-v nem jött be, mert kép is van a dokumentumban. Tehát amit szeretnék, hogy 1.2.3.4. oldalon ugyanaz szerepeljen

[ Szerkesztve ]

Rendszergizda :)

(#576) bon válasza SigmaW (#575) üzenetére


bon
őstag

Simán kijelölöd és jónak kell lennie a ctrl+c kombinációnak (kipróbáltam). A kijelőlés\összes kijelőlés menüpontot is kipróbálhatod (gondolom a 2007-es változatban is benne van).

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#577) Chosen válasza Chosen (#562) üzenetére


Chosen
addikt

Ha valaki még a ppt Javítás problémában szenvedne, találtam rá egy megoldást. A kialakulása úgy tűnik még mindig, rejtély, de ezzel megoldható:

"You need to turn off the blocking.... start PowerPoint 2010. On the File tab, click Options, then Trust Center, then the Trust Center Settings button. Next, click Protected View and uncheck "Enable protected view for files originating from the Internet" and click OK."

Full story itt: henryo303 válasza

Nekem így már működik, újra megnyílik minden ppt-m.

[ Szerkesztve ]

(#578) SigmaW válasza bon (#576) üzenetére


SigmaW
tag

:Y :R

Rendszergizda :)

(#579) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Ilyennel még nem találkoztam.Az excel táblázatban egy cella fölé víve a kurzort egy hivatkozás jelenik meg,melyet nem én csatoltam.Törölni ugyan lehet,de ott marad,és aktív.Volt már office reinstall,vírus kergetés,a dolog mégsem változott.A hivatkozás egy weblap cím,mindig ugyan az.Office 2013-ról lenne szó,amennyiben ez számít.
Előre is köszi minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#580) Deck


Deck
titán

Eddig nagyon utáltam az új 2013-as officet a kinézete miatt főleg de így, hogy órák óta folyamatosan használom rájöttem nagyon könnyű dolgozni vele és nagyon hasznos, megkönnyítette a munkámat rendesen, gyors is.

Minden fasza :DD

PS5

(#581) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Apukám régebbi office-t használt talán 97-2003 nem tudom melyik. jelenleg nekem 2010 van és amikor az exel táblázatait az enyémmel akarom menteni egy ilyen dolgot ír ki:

Egy elég összetett exel táblázatról van szó, ha ezt így elfogadom, hogy a 97-03-mas formátumba mentem akkor működni fognak benne a függvények 2010-es verzióban?

(#582) Deck


Deck
titán

Kérnék egy kis segítséget.

Word dokumentumot szerkesztek és van benne egy olyan, hogy "szakasztörés új oldal" és ez miatt nem tudom egy lapra hozni a szövegeket. Ezt, hogy tudnám kikapcsolni?

PS5

(#583) bon válasza Deck (#582) üzenetére


bon
őstag

Simán kitörlöd a szakasztörést.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#584) Deck válasza bon (#583) üzenetére


Deck
titán

Nem megy :(

PS5

(#585) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Sziasztok !
Olyan problémám van, hogy 2013-as word irodalomjegyzéke be van szürkülve és nem lehet használni.
Mi lehet a probléma ?

(#586) bon válasza Deck (#584) üzenetére


bon
őstag

Rejt mutat gomb bekspcs a szakasztörés elé állsz és del gomb.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#587) Zizi6785


Zizi6785
csendes tag

Tud valaki segíteni?

Régid dos-os Word doksikat szeretnék kinyitni 2007-es Wordben, Windows 7 64-bit alatt.
Van hozzá .sty kiterjesztésű stíluslap is.
Magyar szöveg, tehát jó lenne, ha az ékezetes betűk is megmaradnának és persze a stílusok is.

Lehetséges ez?

Köszönettel!

Zizi

(#588) gabo89


gabo89
senior tag

Office 2013-ban kilehet kapcsolni a finom görgetést?

indul a sörös aludni

(#589) 426os


426os
őstag

Van valami mód arra, hogy csökkentsem az Office 2013 menüsorának méretét? 1366x768-as felbontáson én ezt túl nagynak találom, rengeteg helyet vesz el. Így néz most ki:

Az intéző menüje is nagy egy picit, de az nem annyira zavaró. Lehet, hogy valami a megjelenítésnél van elállítódva? Ott ahol a szöveg és egyéb elemek méretét lehet állítani, alapon van minden.

Az Office-ban nem találtam olyan beállítási lehetőséget, ami segítene a problémámon. Az OS Win8.1.

.

(#590) localhost válasza Zizi6785 (#587) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A Word nem használt .sty kiterjesztést. TeX lesz az a program, ami létrehozta - szerintem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#591) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Szerettem volna készíteni egy excel munkafüzetet adatok rögzítésére, de rá kellett döbbenjek, hogy mennyire elfelejtettem szinte az egészet.

Beszúrok egy képet, hogy mire jutottam, aztán mondanám, hogy mit szeretnék, nagyon bízom a segítségetekben.

Szóval a B3 cella, mindig az aktuális dátumot, a B5 pedig a hozzá tartozó napot mutatja, ezzel nincs gond.

A B15, B17, B19 értékeket én választom ki, melynek eredménye az F3 cellában jelenik meg.

Itt jön a lényeg. Ha mondjuk azt szeretném, hogy az F8-F20-ig lévő cellákba tudjak írni, de azokban, mindig csak az F3 cella értékeihez tartozó beírt adatok tartozzanak, akkor azt hogyan tudom kivitelezni?

Ha mondjuk az F3 mai dátummal beírom F15-be, hogy "köszönöm", akkor az maradjon ott. De, ha F3 értékét B15-17-19-el elállítom akkor legyen a tábla üres, és megint tudjak beleírni, akármit. Ha pedig visszaállítom a mai dátumra, akkor legyen ott F15-ben, hogy "köszönöm".

Remélem sikerült érthetően elmondanom.

Köszönöm szépen!

(#592) Delila_1 válasza antikomcsi (#591) üzenetére


Delila_1
veterán

Nem vagyok biztos benne, hogy jól értem a feladatot.

Nyitottam egy új lapot Adatok névvel, ahova felírhatóak az F8:F21 tartományba beírt adatok a kiválasztott dátummal együtt.

Úgy állítottam össze, hogy a dátum kiválasztása után a makró megnézi, hogy arra a dátumra van-e már rögzítve adatsor. Ha igen, akkor megjeleníti az F8:F21-ben, egyébként pedig kiüríti ezt a tartományt.

Kitettem egy gombot, ami a beírt adatokat rögzíti az Adatok lap egy új sorába.

Ha behívtad egy régebbi dátum adatait, módosítasz bennük, az Archiválás gombbal az Adatok lapon az új értékek jelennek meg.

Innen letöltheted.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#593) antikomcsi válasza Delila_1 (#592) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!

Nagyon szépen köszönöm, nem is tudok mit mondani, ez szuper!!!

Azt hiszem, pont erre gondoltam. :R

(#594) antikomcsi válasza Delila_1 (#592) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Megint szia!

Amit csináltál az remek, sajnos rajtam azonban kifog.

Azt hittem, hogy innét már boldogulok, de csak nem tudom a makrót megcsinálni.

Ezért szeretnék még egy "kis" segítséget kérni.

Megoldható, hogy a képen jelölt többi cellát is ugyanúgy elmentse az archiválás gomb az "adatok" lapra?

Nagyon szépen köszönöm!

(#595) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Üdv!
Van egy vicces hibajelenség... Word 2007 nem hajlandó adott gépről, adott felhasználóval, adott nyomtatóra színesben nyomtatni. Színes beállítás esetén is szürkeárnyalatos kép készül. Minden más program és az Office többi programja is kinyomtatja színesen, amit kell. Más felhasználóval belépve a Word is színesen nyomtat. Más gépről nyomtatva ugyanarra a nyomtatóra Word-ből szintén nincs probléma. Tanácstalan vagyok, ilyet még nem láttam... Előfordulhat, hogy van a Word-nek valami olyan beállítása (nem találtam), ami korlátozza a színes nyomtatást?

Sent from my keyBoard

(#596) micafighter válasza A_ScHuLcZ (#557) üzenetére


micafighter
nagyúr

A Microsoft véleménye: ,,A legtöbb felhasználó számára az Office 2010 32 bites verziója az ajánlott, mivel ezzel elkerülhetők a más 32 bites alkalmazásokkal, különösen a csak 32 bites rendszerekhez készült külső gyártású bővítményekkel kapcsolatos esetleges kompatibilitási problémák." Forrás

(#597) vimes


vimes
senior tag

Sziasztok, mi lehet az oka, hogy nem települ fel az MS Office 2013 Professional Plus?

Elindítom a telepítőt, a telepítés megy is egy darabig a telepítés állapotát jelző sáv, de a valahol 2/3-a után megáll, és áll vagy 20 percet, újraindítottam a PC-t, mert nem volt értelme tovább várni.
Aztán rákerestem, az Office weboldalán, h mi lehet a probléma. Olvastam egy olyan bekezdést, ami szerint egyes vírusirtók jelentősen lassítják a telepítés menetét. A listán ott szerepelt az Avast!, örültem is mint majom a farkának, és elindítottam a telepítést, de kikapcsolt vírusirtóval. Ekkor kb. az 1/3-ig ment a sáv, majd kaptam egy ablakot, h a telepítő hibát talált, és lépjek ki a telepítésből.
Megpróbáltam az x64-es változat után az x86-ot telepíteni, de az el sem indult, hanem kaptam egy ablakot egy hibaüzenettel.Mi a fene lehet a gond? Az OS: Windows 8 Professional 64bit.

Ha nem sikerül feltennem akkor muszáj leszek az Office 2007 Enterprise-ot feltenni, amit nem szeretnék. '10-es Office volt a gépen, de az bizonyos okokból nem maradhat. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#598) localhost válasza vimes (#597) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És mit mond erre a problémára a Microsoft Hotline ?
[link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#599) Jenő76


Jenő76
tag

Sziasztok !

Excelben meg lehet azt oldani, hogy kijelölök 20 sort, majd azokat a sorokat amit meg szeretnék tartani, arról leveszem a kijelölést és a többit törlöm. Open office ezt megcsinálja de excelből sehogy sem tudom megcsinálni.

(#600) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sziasztok, végigolvastam a topikot, szeretnék párat kérdezni office 365-tel kapcsolatban.
Ebből a kisvállalati prémium verziót nézném ki.
Az alapvetés az, hogy az irodában windows 7-et (professional 64 bites) használok, itthon mac-et OS X Mavericks-szel, mobileszközként egy androidos és egy BB 10-es telefont, illetve egy ipad-et. Gondolom nem lesz egyszerű.

A kérdéseim lennének:
1. Ha az ingyenes próbahónapot elkezdem ennél a kiválasztott kisvállalati prémiumnál, és ez alatt az idő alatt nem jön be, akkor uninstallálom a programokat, és ami a laptophoz járt Office Starter 2010, az fog működni tovább?
2. Ha tetszik a csomag, akkor - ha havi fizetést választok - hogyan működik a számlázás és fizetés? Mik a fizetési módok? Csak kártya? Hogyan kapok számlát? Átutalás nincs?
3. Az outlook-nak van webes felülete? Látom az appoknak van.
4. Ha nagyon bejönne a levelezőszolgáltatás amit adnak hozzá, akkor a migrálás gmail alól hogyan megy? Címeket szeretnék vinni, illetve 8 évnyi naptárat, ezt felhőben tárolni és a fenti eszközökön szinkronizálni (a sima, nem fizetős msn-es címemmel ez megy minden eszközön, gondolom a fizetős verziónál se lehet gond). Az 50 giga tárhely a leveleknek nagyon csábító.
5. A levelek ugye hagyhatók a szerveren, mint a gmail-nél? IMAP elérés ugye van?
6. Olvastam a topikban, hogy DX10-es videokártya kell neki. Nekem integrált van (a gép Thinkpad T420). Ezzel menni fog, ugye?
7. Elsőre evidensnek tűnt, de azért megkérdezem, hogy ugyanazzal az azonosítóval használhatom 1 előfizetéssel (egy fiókkal) az irodában a programokat és a szolgáltatást a win7-es gépen, és itthon az osx-en.
8. Ha akarom, lehet olyat csinálni, hogy egyszerre megy ugyanannak a könyvtárstruktúrának csak a backupja skydrive-ba a windowsos gépről, de emellett szinkronizálás megy dropboxon keresztül két gép között? Tehát a skydrive csak mentene, a dropbox szinkronizálna?
9. Vajon meddig marad meg a win7 támogatás? Nem szeretném lecserélni a rendszert, jól működik, és a 8 nem is tetszik konkrétan.
10. Van egy saját domaines email címem, az később bevihető az office 365 alá? Értem ez alatt, hogy az MS hostolja az emailt? Ez benne van, ha van egyáltalán ilyen, a kisvállalati prémium csomagban?

Bocs, hogy ilyen sok baromságom van, inkább összeszedtem egybe, mint hogy 32 külön hozzászólással kezdjek, aztán meg követhetetlen legyen hogy mi lett kiderítve, meg mi nem. Hátha másnak is fontosak lesznek ezek később. Előre is köszi a segítséget.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.