Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#851) bon válasza King Unique (#850) üzenetére


bon
őstag

sp1 esetén az exe állományt kicsomagolva magától felrakja a telepítés végén. Gyanús, hogy hagyományos update esetén is műkődik a dolog. A linken lévő lehetőségnél van mód többek közt telepítő kulcsott beállítani, hogy ne kérje, de ez csak töredéke a beállításoknak.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#852) King Unique válasza bon (#851) üzenetére


King Unique
titán

Azt tudom, h SP1-et le lehet külön szedni és feltenni, de akkor az előtte lévőket is az már magába foglalja, mert volt jó-hány ? Illetve azóta is kijött hozzá, vagy több GB update, ha jól néztem havi terméseket, azért lenne jó mindet beleintegrálni.

(#853) klambi válasza King Unique (#848) üzenetére


klambi
addikt

ezt miért nekem írtad?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#854) King Unique válasza klambi (#853) üzenetére


King Unique
titán

Bocs, csak félrement! :R
De, ha esetleg hozzá tudsz fűzni vmit, v van ilyen téren tapasztalatod, akkor jöhet. :K

(#855) Kobe


Kobe
veterán

hello

lehet hülye kérdés, de tud valaki mutatni egy működő letöltési linket az Office 2010 Professional Plus hoz ? microsoft.com ról, természetesen, van hozzá legális kulcsom, csak egész egyszerűen mindenhol csak a 2013 vagy 365 öt látom már csak....nekem meg a 2010 kéne mindenképp

(#856) voyi


voyi
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Előre is elnézést,ha már volt erről szó ebben a topicban,de hamarosan 2013as office csomagra váltok 2007ről. A kérdésem az lenne,hogy az Outlookból a .pst fájlból vissza lehet hozni a leveleket 2013-as outlookban is? Azaz kompatibilis ez a .pst fájl a e 2 verzió között?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#857) atala


atala
addikt

Outlook 2007-et használok, és amikor indítás után először kezdi el letölteni a leveleket, akkor kiadja ezt az ablakot. Ha rákattintok az igen-re, akkor megy minden rendesen a bezárást követő indításig. Van valakinek ötlete, hogy ne figyelmeztessen erre?
Két kiszolgálónál is figyelmeztet. Az egyik a gmail, a másik a t-online.

[ Szerkesztve ]

(#858) Falcon C. válasza Kobe (#855) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Próbáld meg ezeket, hátha jó valamelyik: LINK & LINK & LINK. Utóbbinál a lap közepe táján találsz magyart is (nyelvek szerinti felsorolásban vannak az exe-k).

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#859) Kobe válasza Falcon C. (#858) üzenetére


Kobe
veterán

köszi, megnézem őket

(#860) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék Office 365 csomagot vásárolni (jobban mondva előfizetni rá)... Az egyetemisták számára elérhető 24k/4év előfizetés nagyon korrekt, erre mindenképp szeptembertől elő szeretnék fizetni.
De nyáron is szükségem lenne a programcsomagra. Ha most előfizetek 3 hónapot teljes áron (2000Ft/hó) utána át tudom magam regisztrálni diáknak úgy, hogy ne vesszen semmi a tárhelyemről, és az esetleges beállítások is mind megmaradjanak?

Köszi,
Üdv.
Hajós :R

(#861) adam_


adam_
senior tag

Sziasztok!

Egy dokumentumot kellene formáznom, egy szakdolgozati munkát. Már mindent sikerült elkészítenem, egyedül az oldalszámozással időzök már egy órája. Minden készen van, külön szépen szakasztörésekkel megcsináltam az oldalakat, meg is van számozva, az első oldal I - IV ig római számokkal, majd jön egy szakasztörés (folyamatos), és indul újra 1-2-3....25 ig arab számokkal, majd megint egy szakasztörés (folyamatos), és V-VI-os rómia számozás. Eddig szuper minden, viszont az első oldalt valamiért mindig beleszámítja, és így a tartalomjegyzék mindig II-es római számmal kezdődik, pedig I-essel kellene, és az első oldal számozatlanul kell hogy legyen. Az első oldalra, közvetlen az aljára is tettem pedig egy szakasztörést (folyamatost), és az oldalszámozási szakaszbeállításnál beállítottam, hogy az első oldal eltérő, így azt nem is számozza, viszont irritál, hogy II-essel kezdődik a tartalomjegyzés az I-es helyett, holott tényleg ott a szakasztörés rajta. Ha szakasztörést (új oldalt) típust teszek be az első oldal aljára, akkor az utána következő oldalt teljesen üresen hagyja, és azt jól megszámozza I-nek, viszont nem lehet oda másolni a tartalomjegyzéket... :W Ötletek, tippek? :U

Előre is köszönöm a válaszokat! (Ha valaki oly nagylelkű, szívesen küldöm neki a doksit, csak hogy erre az egy dologra orvoslást kérjek. :) )

[ Szerkesztve ]

(#862) fabko


fabko
tag

Sziasztok!

Ha dolgozok egy táblázatban az Excel 2013-ban, majd azt választom hogy megosztás e-mail mellékletként, megjelenik az outlook és rendben el is küldi a levelet. Ám, ha bármit még írok is ebben a levélben, az nem megy el, csak a táblázat és az elküldött elemekben is az általam hozzáírt szöveg nélkül jelenik meg az email.
Ha bezárom a táblázatot és mellékletként csatolom úgy hibátlan.
Mi lehet a baj?

Köszönöm a segítséget!

(#863) localhost válasza fabko (#862) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem tudom, miért van így, de hogy nem így kellene lennie abban megerősítelek.
(Thundebird-ben rendben működik, ahogy elvárnád)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#864) fabko válasza localhost (#863) üzenetére


fabko
tag

Azóta próbáltam más gépeknél ugyanannál a cégnél, ugyanaz a szoftverkörnyezet és mindenkinél jól működik, csak egyetlenegy gépen nem.
Most már eléggé tanácstalan vagyok... :U

(#865) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

Sziasztok!

Ebbe tud nekem segíteni valaki?

[link]

Köszi előre is.

:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#866) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#867) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Előfizettem az Office 365 családi csomagra, nem értem, miért nem szinkronizálja az Outlook fiókjaimat... Ugyanazzal a Live fiókkal vagyok bejelentkezve a két Win 8.1-es gépen, ugyanabból a fiókból telepítettem netről az Office Desktop appját, és mikor indítottam a 2. gépen az Outlook-ot, megkérdezte, hogy akarok-e új fiókot hozzáadni, mondtam, hogy nem. Erre csak valami Outlook-adatfájlt rakott ki baloldalra, és nincsenek meg a fiókjam :(

Miért? :W

Köszi, Üdv. Hajós

(#868) szigmat


szigmat
tag

Sziasztok!

Office vásárlás előtt állok, egyetemre megyek szeptembertől és jó lenne a telefonomon lévő office-al szinkronban tartani a fájljaimat.

Ezt a csomagot néztem ki:
http://ipon.hu/webshop/product/microsoft_office_2013_home_and_student_medialess_magyar/337358

Ez a verzió ugye nem csak 1 évre szól, ez nem derült ki nekem a leírásból.

(#869) leviske válasza pzstm (#824) üzenetére


leviske
veterán

És ha teszem azt, tableten akarom használni, ahol ugye csak előfizetés esetén tudok szerkeszteni, akkor elég, ha időnként van online a gép, vagy neki folyamatosan tudnia kell, hogy elő van fizetve és emiatt engednie kéne szerkeszteni?

Más szóval előfizetés esetén tableten se kell folyton online lenni, hogy teljesértékű legyen a progi, igaz?

(#868) szigmat: Van külön egyetemistáknak Windows és Office.

[ Szerkesztve ]

(#870) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Felteszem ide is a kérdésemet, hátha itt hamarabb kapok választ:
Egy elég érdekes gondom akadt. Windows 7 x64 Professional-öm van, Office 2013 32 bittel. Frissült volna a Windows-om, de az updatek telepítésénél kaptam egy bsod-t. System service exception hibakóddal, ataport.sys-re hivatkozva. Ez ugye inkább szoftveres hiba lehet?
A gond az, hogy azóta az Office alkalmazásaim ikonja eltűnt, de a programok legalább elindulnak. Az Office frissítések nem mennek fel, 80070663 hibára hivatkozva. Megpróbáltam a Winupdate cache törlését, nem segített. Egy .Net framework javító Microsoft fix-et is futtattam, az sem segített. A c:\Users\All Users\Microsoft\OFFICE\DATA\opa12.dat-ot is átneveztem, de semmi nem segített.
Első körben ezeket találtam a hibakódra keresve.
Gondoltam most már mindegy, nyomok egy javítást. Vezérlőpult/Programokban ha rámegyek az Officera, majd módosítás, akkor nem csinál semmit. Eltávolítás csinál valamit, majd kiírja, hogy sikertelen.
Az Office telepítőt futtatva 2 mp-ig bejön a telepítő, majd a Microsoft Setup Bootstrapper jön be, és megoldást akar keresni a problémára.
Vagyis ott tartok, hogy sem javítani, sem eltávolítani, sem ismét rátelepíteni nem tudom.
Mit tudnátok javasolni?
Köszönöm a választ!

(#871) Met


Met
nagyúr

A Word és Excel első indításkor mindig telepít és/vagy konfigurál valamit.
Ezt ki lehetne kapcsolni? 2013-as Office

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#872) szigmat válasza leviske (#869) üzenetére


szigmat
tag

Köszönöm leviske! Az Office jó, de win7-et használok és azt nem lehet frissíteni 8.1 pro-ra.

(#873) pete_21 válasza pete_21 (#870) üzenetére


pete_21
addikt

Office eltávolítása + fejlemények: [link].

(#874) ExpertEndre


ExpertEndre
tag

Tiszteletem!

Egy olyan kérdésem lenne ami megkönnyítené a munkámat és ehhez a ti szakértelmetekre van szükségem. Adott egy Excel táblázat ahova ügyfeleket viszek fel. Hogy tudom azt beállítani, hogy ha beírom mondjuk az ügyfél nevét, akkor a mellette lévő rubrikába automatikusan bekerüljön az aznapi dátum?

Válaszaitokat előre is köszönöm :R

(#875) pzstm válasza ExpertEndre (#874) üzenetére


pzstm
titán

Fügvény legyen abban az oszlopban

=MA() vagy ha angol akkor =TODAY()

Ha ezt a függvényt írod az adott cellába akkor az az aznapi dátum lesz...persze ha ez függvényként marad ott akkor másnap átírja niylván...tehát lehet ez nem a legjobb megoldás :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#876) ExpertEndre válasza pzstm (#875) üzenetére


ExpertEndre
tag

Igen ezt ismerem, viszont ez nem jó, mert akkor mindenkinél ugyan az a dátum lesz.

(#877) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

nekem arról kellene info,hogy a 365-ben lehet-e a lync-et webes felületen használni,illetve,a skype-ot lehet-e (a webes felületbe) beintegrálni?

(#878) Tibcso


Tibcso
csendes tag

Üdv!

Valaki tudna segíteni?
Egy aktivált 2013-as 32 bitest kellene lecserélni 64-bitesre,hogyan?..
Kell a 64 bit,mielőtt valaki beszólna hogy fölösleges.
Köszi! :R

(#879) bon válasza Tibcso (#878) üzenetére


bon
őstag

Újratelepíted 64bit-es változattal.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#880) pzstm válasza betyarr (#877) üzenetére


pzstm
titán

hát Lync ott figyel jobb felső sarokban, instant messaging néven van alapból belépsz a webfelületre és zöld vagy
skype szerintem nem integrálható, az konzumer cucc

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#881) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Ki lehet valahol kapcsolni, hogy ne védett nézetben nyisson meg mindent? Állandóan rá kell kattintanom,hogy szerkesztés engedélyezése. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#882) Met válasza V.Stryker (#881) üzenetére


Met
nagyúr

Beállítások, adatvédelmi központ, adatvédelmi központ beállításai és ott védett nézet beállításai

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#883) V.Stryker válasza Met (#882) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#884) tjb007


tjb007
nagyúr

Van erre valami megoldás (azon kívül, hogy újratelepítem az egészet) ?

Csak akkor kapom ezt az üzenetet, amikor egy üres munkafüzetet szeretnék nyitni. A sablonokkal nincs semmi gond, megnyílnak és menteni is lehet.

Ezt meg a Word dobja induláskor, de ennél szerencsére nincs semmi gond.

(#885) ACE-


ACE-
addikt

Kérdés, hogy lehet azt megoldani, hogy ha betöltök egy doc-ot, akkor rögtön bejöjjön, mint a régebbi word-öknél, és ne kelljen fél órát várni mire betölti a teljes doc-ot, és csak akkor tudok Ctrl-F-el keresni benne? Valami beállítás lesz szerintem, ami betöltés közben tördeli vagy nem tudom, mert kiba lassú. Ja és a gépem csak gyorsabb lett a korábbihoz képest, 4 Giga RAM, i5 proci, szóval az nem lehet gond.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#886) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Office 2013-ban szeretnék pár cellát levédeni úgy, hogy azon ne tudjon módosítani senki. Egy képletet tartalmaz és azt szeretném, hogy ebbe a pár cellába senki semmit nem tudjon írni, a képlet számolja szépen amit kell.

(#888) Peace


Peace
nagyúr

Lehet, hogy nagyon nagy blődség, de office 2013 formátumot már nem lehet megnyitni office xp-n telepített kompatibilitási csomaggal sem, ugye? 2007 és 2010-es formátumig bezárólag van támogatva ezzel a csomaggal, ha jól tudom. Vagy nem létezik új 2013-as formátum, ami már túl bonyolult lenne az xp-nek?

(#889) ricshard444


ricshard444
veterán

Halihó, lehet halott Word topikba írtam a kérdésem, de látom itt mennek a dolgok, így itt is megkérdezem:

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne beállítani úgy a grafikont, hogy a 119/77 (átlag/minimum fps) ne adódjon össze, hanem akadjon meg a 119-s értéknél? /tehát most: 119 + 77/
Gyakorlatban ez a gond:

Vannak dolgok...

(#890) ng0ofy válasza ricshard444 (#889) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ket külön adatsort vegyél fel, egyszerűbb, ha ket oszlopban van es azt a grafikont válaszd ki, ahol az adat sorokat kicsit egymásra teszi, azzal jól fog kinézni

Várj, most nézem: Word topic? Excel legyen. A grafikont meg beágyazod a Word doksidba.

Peace: office 2013 vagy az .xlsx, .docx, .stbx formátumban ment vagy openoffice formatumba (.odf, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#891) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Ha USA-ban veszek Office 365 elofizetest, az mukodni fog Magyarorszagon? Vagy lesz valamilyen hatranya ha nem otthon veszem? Elore is koszi.

[ Szerkesztve ]

(#892) Gergő170


Gergő170
aktív tag

Sziasztok szomszédomnak van 1 Office 2007 és munkahelyé megírt egy dokumentumot és itthon folytatni akarja de mivel valamiért nem enged semmit sem írni sem változtatni a dokumentumban ...

Ez miért lehet ?

ezt írja : "Ez a módosítás nem alkalmazható, mivel a kijelölt szöveg zárolva van....."

Hogyan tudom ezt feloldani ?

Előre is köszi :)

(#893) klambi


klambi
addikt

szevasztok!

2010et szeretnék aktiválni a egy gépen. Néhány éve lett megvéve az otthoni és kisvállalkozói csomag, most raktam újra a rendszert, elfogadta a kódot, azonban az aktiválásnál olyan hibát kapok, hogy a termék elérte maximális aktiválások számát.

Értem hogy egyszer beaktiváltam ok, de akkor 2. alkalomnál mit tudok tenni???

Valakinek ötlet? :F

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#894) bon válasza klambi (#893) üzenetére


bon
őstag

Telefonos aktiválás

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#895) klambi válasza bon (#894) üzenetére


klambi
addikt

most ez komoly? :DDD

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#896) bon válasza klambi (#895) üzenetére


bon
őstag

Persze, volt szerencsém nem egyszer neten nem aktiválható office-hoz és telefonon simán ment. Plusz ott van ügyfélszolgálat is ha szükséges.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#897) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Magyar nyelvű Office doksit fordítok angolra. Hogyan lehet átállítani a nyelvet angolra?
Unom az automata után javítgatni az ont he és int he marhaságokat...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#898) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Nem tudom, pontosan mikor, mert csak most vettem észre, de a 365 Personal mellé megkaptam a +1TB OneDrive tárhelyet. :D

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#899) fess


fess
őstag

sziasztok
Több munkalapon át kellene írni a hónap nevét és a hetek számát. Milyen lehetőség van, hogy ne egyesével kelljen átírogatni a dolgokat?

(#900) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Ismerősöm ma megnyitott egy régi fájlt, amire nem mentés másként mentett, hanem sima mentéssel és így elvesztette a régi adatait, amire szüksége lenne. A Fájl\információ\verziók alatt nincs semmi előző verzió sajnos.

Van rá valami esély ezt valahogy visszanyerni? :R :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.