Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1651) MasterDeeJay válasza Thome (#1650) üzenetére

Beváltás interneten van csak, oda vissza lépkedek de csak a neteset akarja. Minden hálót megszakítottam.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1652) freestailo


freestailo
őstag

Sziasztok, céges office 2013-at (mennyiségi licenszes) szeretnék aktiválni VPN-en keresztül. Csatlakozok VPN-en a céges hálóra, de valamiért hibát dob az aktiválás. KMS szerver nem elérhető (vagy ilyesmi).

Pontos hibakód: 0xC004F074

Ráguggliztam már, de megoldást nem találtam. Elképzelhető hogy szerverkarbantartás miatt nem elérhető a KMS szerver?

(tűzfalban beállítottam a kulcskezelő szolg. átengedését, de próbáltam kikapcsolt tűzfallal is)

Azért furcsa a dolog, mert az oprendszert sikerült a mai napon beaktiválni ugyan így VPN-en, csak ez a fránya office 2013 problémázik valamit. Ilyennel még nem találkoztam.

Előre is köszönöm a segítséget, tippeket. :R

(#1653) bon


bon
őstag

Sulis Office365-ös rendszeren keresztül (Office 365 Oktatási verzió) aktiváltam az Azure Active Directory Alap szolgáltatását, jól értelmezem, hogy ez ingyenes? Én csak a "saját jelszó megváltoztatásának engedélyezése a felhasználóknak" lehetőséget akarom használni. Nem fog meglepetés érni 30 nap múlva?
Amúgy ha fizetős opciót akarok használni akkor felhívja rá a figyelmem? Vagy ha nincs aktiválva az Azure AD Premium akkor minden amit most elérhető az ingyenes?

[ Szerkesztve ]

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1654) freestailo válasza freestailo (#1652) üzenetére


freestailo
őstag

problem solved, kms szerver nem oké, jelentik a microsoft-nak. :)

(#1655) Ispy


Ispy
veterán

Sziasztok!

A régi laptopomat lecseréltem egy újra, a régin volt egy office 365 előfizetés (nem az én ms accountommal lett véve), most szeretném átregisztrálni az új laptopomra (már feltelepítettem a trialt).

Mi ennek a menete?

Köszi!

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1656) szabonagyur válasza Ispy (#1655) üzenetére


szabonagyur
félisten

MS acc-ba belépsz és ott a telepítés gombbal letölti a klienst ami letölti...

Ha nem tudsz belépni akkor ezt buktad...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1657) Ispy válasza szabonagyur (#1656) üzenetére


Ispy
veterán

Be tudok lépni, ha kell.

És ha már fel van telepítve a gépemre, akkor lehet csak aktiválni, vagy újra kell telepíteni az egészet?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1658) szabonagyur válasza Ispy (#1657) üzenetére


szabonagyur
félisten

Régi OS van átklónozva vagy mi? Ha új telepítés akkor újra kell rakni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1659) Ispy válasza szabonagyur (#1658) üzenetére


Ispy
veterán

Nem, ez egy új laptop, szűzen telepítve, csak kellett az office ezért felraktam gyorsan. De most szeretném regisztrálni az office előfizetést (a régi gép már elvileg törölve lett már az ms fiókban).

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1660) szabonagyur válasza Ispy (#1659) üzenetére


szabonagyur
félisten

O365 esetében semmi extra nem kell, belépsz a fiókba, rámész, hogy telepítés, nyelvet és 32/64 bitet választasz, illetve hogy a előzetes vagy a kiadott verziót és letölt. Utána elindul a letöltő és letölti, külön nem kell aktiválni semmit.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1661) Ispy válasza szabonagyur (#1660) üzenetére


Ispy
veterán

Oké, köszi.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1662) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy gép, amin eddig Office 2003 volt. Tegnap ezt eltávolítottam, és feltelepítettem a legfrissebb Office 2013-at. Azóta jelentkezett az a probléma, hogy ha meg akarok nyitni egy .doc fájlt, akkor a word nem nyitja meg, hanem feldob egy Mentés másként ablakot, amiben .docm formátumot ajánl fel.
Tehát vagy lementem a .doc-ot .docm-re vagy pedig nem nyitja meg. Ez persze így nem megoldás, mert elég sok dokumentumom van, nem menthetem át mindet .docm-re.

Ugyan ez a helyzet az Excel-el is, és valószínűleg a PowerPoint-al is.
Tehát úgy néz ki, hogy a régi formátumban lévő fájlokat csak makróbarát verzióra mentve nyit meg.

ja, .docx-et, .xlsx-et kapásból megnyit.

Mi lehet a gond?

(#1663) freestailo válasza tonermagus (#1662) üzenetére


freestailo
őstag

Tölts fel egy fájlt valahová, linkeld priviben ránézek, én is 2013-at használok. Persze csak ha nem nagyon privát a doksi...

(#1664) va$t!


va$t!
csendes tag

Sziasztok!

Office 2013-at használok, és fájlmegnyitásnál szeretnék előnézetet használni, de ezt a hibát írja:

A fájl nem tekinthető meg, mert hiba történt a következőben: Microsoft Word mintamegjelenítő.

Telepítettem egy word viewert, annyiban jobb a helyzet, hogy a windows intézőben már van előnézeti kép, de nekem szükség lenne arra, hogy office-on belül is működjön.

Köszönöm!

P

(#1665) freestailo válasza va$t! (#1664) üzenetére


freestailo
őstag

Én első körben futtatnám a telepítőt és nyomnék egy javítást.

(#1666) va$t! válasza freestailo (#1665) üzenetére


va$t!
csendes tag

Azon is túl vagyok már, de kipróbáltam egy másik gépen is egy új telepítést, ott se megy.

(#1667) freestailo válasza va$t! (#1666) üzenetére


freestailo
őstag

egy konkrét fájlt nem tudsz megnyitni előnézetben vagy egyet sem?

(#1668) va$t! válasza freestailo (#1667) üzenetére


va$t!
csendes tag

MS fájloknak nincs előnézete, doc, docx, xls... Pl. pdf-nek van, ugye azt az adobe miatt.

(#1669) freestailo válasza va$t! (#1668) üzenetére


freestailo
őstag

32 v 64 bites az office-od?

(#1670) freestailo válasza va$t! (#1668) üzenetére


freestailo
őstag

Bocsánat kifutottam a szerkesztési időből.

Tippem: Windows Font Cache Service-ed ha nem fut akkor lehet a hiba oka.

(#1671) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Szerencsére az én problémám megoldódott:

Fel volt telepítve a gépre egy Office 2007 Converter a régi 2003-as miatt. Ahogy leszedtem egyből megnyitott kapásból a .doc fájlokat.

(#1672) va$t! válasza freestailo (#1670) üzenetére


va$t!
csendes tag

64bites win7, 64 bites office 2013, fut a service.

(#1673) freestailo válasza va$t! (#1672) üzenetére


freestailo
őstag

Akkor én passzolom, már csak masszív guglizás lehetséges részemről amit kihagynék. :R

(#1674) szabonagyur válasza va$t! (#1666) üzenetére


szabonagyur
félisten

Milyen előnézetre gondolsz ha megkérdezhetem? Arra amikor mondjuk van az ikon akkor ha az nagy méretű akkor látni valamit belőle, mint képeket kicsiben?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1675) Thome válasza szabonagyur (#1674) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem ha az intézőben rákattint az egyik doksira, akkor a jobb oldalsávban (előnézeti sáv) megjelenik.

(#1676) szabonagyur válasza Thome (#1675) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na ezt megnézem, van itthon pár gép úgyis.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1677) va$t!


va$t!
csendes tag

Intezoben at lehet allitani az ablak. elrendezeset. Akkor a baloldali faban kivalasztod a fajltn jobb oldalt meg a hozzatartozo program mutatja a tartalmat.

(#1678) szabonagyur válasza va$t! (#1677) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen azt ismerem, de eddig sosem gondoltam rá, hogy így nézzem szövegeket végig, gyorsabb megnyitni és úgy keresni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1679) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! "ha megnöveli a jobb margót, az utolsó hasáb bizonyos szakaszokban túl keskeny" ez a hiba mit takar?

Van egy dokumentum, első pár oldal álló, majd van öt oldal, ami fekvő, ide be vannak illesztve táblázatok, majd utána a többi oldal ismét álló kellene, hogy legyen, de ha rámegyek, hogy oldalbeállítás/álló, akkor ezt a hibát írja ki. Mi lehet?

Van szakasztörés (új oldal) a táblázatok előtt és után.

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#1680) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Halihó, egyes lábjegyzeteim a wordben átcsúsznak egy következő oldalra, úgy értem, fele egyiken fele másikon. Viszont van olyan hely a dokuban ahol fél oldalt is elfoglal, szóval nem értem mi a kínja.

Minél előbbi segítség nagyon jól jönne, köszi előre is.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1681) #14595328


#14595328
törölt tag

Tölthető az Office 2016 (16.0.4229.1024) az előfizetőknek.

[ Szerkesztve ]

(#1682) szabonagyur válasza #14595328 (#1681) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kár, hogy a 2013-as O365 nem észleli mint frissítés egyelőre...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1683) Hammy


Hammy
tag

Tanulónak és Hallgatónak is frissülni fog az ingyenes Office 2013 az új 2016-ra?

(#1684) szabonagyur válasza Hammy (#1683) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem, O 365-t le lehet tölteni a netes pultból ingyenesen.

Ha sima O2013-ad van akkor meg kell várnod a tanuló O2016-ot, ezek más licenszek.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1685) #14595328 válasza szabonagyur (#1682) üzenetére


#14595328
törölt tag

Ezt passzolom, én letöltöttem és úgy telepítettem. Lehet egyáltalán frissíteni update-en keresztül?

(#1686) pzstm válasza szabonagyur (#1684) üzenetére


pzstm
titán

tanulóként jó eséllyel O365-je van, annak frissülnie kell, de holnap utánanézek, mert bent is késő délután nem kaptak O2016-ot a 2013-asok.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1687) szabonagyur válasza pzstm (#1686) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tanulóként nem feltétlenül... öcsémnek is pl. O 2013 Pro Plus érhető el...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1688) netpeti98 válasza pzstm (#1686) üzenetére


netpeti98
addikt

Nekem se akar frissülni a 365 (diákoffice).

(#1689) FozzieBear válasza netpeti98 (#1688) üzenetére


FozzieBear
csendes tag

Ha letöltötted és aktiváltad az Office2016-ot még a preview időszak alatt a diák Office365 accounttal, akkor gond nélkül frissül az RTM buildre és aktivált marad.
Sajnos ma már nem lehet a preview-ra regisztálni, így aki nem lépett időben, annak várni kell, amíg a tisztaszoftver program keretében is hivatalosan lehet 2016-ra frissíteni.

(#1690) szabonagyur válasza netpeti98 (#1688) üzenetére


szabonagyur
félisten

Belépsz az online fülre és kiválasztod, hogy O2016 telepítése...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1691) tomp


tomp
félisten

Letöröltem a régi O365-ös 2013-at. Deaktiváltam(1 személyes verzsön) Kiválasztottam, hogy magyar->64bit és már a 2016-os telepítője jött le.
Tovább tartott a telepítés. Gondolom sokan telepítik most így az online telepítő is lassabb.

(#1692) netpeti98 válasza szabonagyur (#1690) üzenetére


netpeti98
addikt

Az általad mutatott oldalon nem tudok belépni az azonosítómmal, de a https://portal.office.com oldalon igen.

Vagy ugyan oda visz mind a két oldal? Persze nem olyan sürgős, éjszakára már úgyse fogom ráengedni.

Szerk.: ez alapján innen is a 2016 fog már lejönni, holnap kipróbálom. A súgót nézve a diákoffice webes felülete inkább a cégeshez áll közelebb, mint az otthonihoz.

[ Szerkesztve ]

(#1693) FozzieBear válasza netpeti98 (#1692) üzenetére


FozzieBear
csendes tag

Szerintem meg a 2013 fog lejönni a közoktatásos o365-el, de ne legyen igazam. Majd azért oszdd meg a tapasztalatokat !

Én hétvégén még simán tudtam a közoktatásos o365 account-tal letölteni innen az Office2016-ot:

[link]

Sajnos úgy néz ki, még pont az utolsó pillanatban léptem, próbáltam más PC-re is telepíteni (5 PC-s)
, de ma már nem műxik az oldal (Unfortunately, the program you are trying to join is no longer accepting new participants. We are sorry for this inconvenience) ,

A https://portal.office.com - on belépve viszont mindenképpen az Office2013-at akarja telepíteni, akárhány bites verziót választok ki, akármilyen nyelven...

(#1694) pzstm válasza FozzieBear (#1693) üzenetére


pzstm
titán

O365 újratelepítésnél 2016-osnak kell lejönnie

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1695) FozzieBear válasza pzstm (#1694) üzenetére


FozzieBear
csendes tag

Meg merjem próbálni? Csak mert a trial Office 2016 van fent a kérdéses PC-n, ami még majdnem 60 napig használható, de amikor az O365-ot akarom rátolni, azt mondja, hogy újabb verzió van a gépen, és először szedjem le . :F

(#1696) pzstm válasza FozzieBear (#1695) üzenetére


pzstm
titán

Szedd le a regit es O365-os telepitovel rakd fel...legrosszabb esetben is max ugyanaz maradhat...bajod nem lehet

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1697) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Létezik valamilyen ingyenes office windowsra? A store-ban találtam mobile appokat, de szerkeszteni csak akkor lehet benne ha megveszed. Az office online tudása pont elég lenne, nincs valami ilyen telepíthető verzióban ingyen? :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1698) szabonagyur válasza LLKobe (#1697) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nincs, használj valami ingyenes alternatívát.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1699) steele80


steele80
senior tag

Ma telepítettem egy gépet és az O365 még az Office 2013-at szedte le.

(#1700) szabonagyur válasza steele80 (#1699) üzenetére


szabonagyur
félisten

O365 otthoni kiadás a 2016-ot telepíteni fixen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.