Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) McSico


McSico
senior tag

Sziasztok!
iso-ban honnan tudnám letölteni? Sajnos az MS oldalán nem találtam. Minden csak online, meg lépjek be msn fiókkal... :W

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#52) Воланд válasza McSico (#51) üzenetére


Воланд
titán

[link]

de a bejelentkezest nem fogod meguszni.

szerk.: msdn-en sincs iso, csak exe.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#53) vlevi válasza bon (#50) üzenetére


vlevi
nagyúr

Persze, hogy natív.
Az office-al, és az IE-vel van ilyen bajom.
Hasonlítsd össze, baloldalt IE, jobboldalt FF
Természetesen Win szintjén a Cleartype be van kapcsolva, és az alapbeállításokkal megy.

De ugyanígy néz ki a word is.

Amúgy ezt a nyavalyás smooth scrollt azt ki lehet kapcsolni valahol? Nekem azóta nem tetszik, amióta kitalálták. Mert én egyáltalán nem smooth-nak érzékelem, hanem erőlködősnek.

[ Szerkesztve ]

(#54) #64791808 válasza vlevi (#53) üzenetére


#64791808
törölt tag

van egy tweakUI nevű microsoft beállatóprogram, ott beállíthatod a natív cleartype-ot. a gond ott van, hogy a cleartype nem arra a subpixel sorrendre van optimalizálva, mint amivel az lcd-det gyártották

(#55) vlevi válasza #64791808 (#54) üzenetére


vlevi
nagyúr

De akkor mashol miert jo?
Firefox, intezo, windows live mail, satobbi rendben van, csak az ie, office es hasonlok csinaljak rosszul.

(#56) vlevi


vlevi
nagyúr

Ja, mégegy dolog. A Microsoftnál már nemcsak vakok (mert 125%-ra vették a default betűméretet a win8-ban), hanem már süketek is :D
Vagy másra nem tudok gondolni, hogy MIÉRT ORDIBÁLNAK AZ OFFICE2013 RIBBONBAN?
A csupa nagybetű legalábbis tudomásom szerint annak tekinthető.

(#57) attila9988


attila9988
őstag

Nekem ez a felhő erőltetés egyáltalán nem tetszik, és a design is hányinger. Miért kell mindent ilyen undorítóan kifehéríteni? Ez az új ms irány egyáltalán nem nekem való. Kerülöm amíg csak lehetséges.
A felhővel való vacakolásnak megvannak a maga hátrányai, én aztán nem fogok oda rakni semmi fontosat, recepteket meg nem ír az ember ms word -be.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#58) Pierre75


Pierre75
senior tag

Gondolom helyesírásellenőrző majd csak a végleges esetében lesz. Várhatóan mikor jelenik meg? Ősz-február között?

Nekem a netes telepítés összesz@rta magát, alíg bírtam lepucolni. Szerencsére az offline telepítőben beállítható volt, hogy milyen összetevőket tegyen fel.

(#59) Pierre75 válasza Pierre75 (#58) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha Word-ben Read Mode-ban nézek meg egy szöveget, először kiír egy figyelmesztetést:
Word hyphenation feature is not available. És instaláljam ezt az összetevőt. De melyiket?

(#60) moonguru válasza Pierre75 (#59) üzenetére


moonguru
őstag

Azt ami még nincs! :)) (legalábbis magyar) Elválasztás funkció nem érhető el.

Ui:

Persze meg lehet venni! (állítólag)

Ui2:

1 nap után megjavult az Outlook, végre letölti a leveleimet! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#61) Pierre75 válasza moonguru (#60) üzenetére


Pierre75
senior tag

Gondolom a hibaüzenetet meg nem lehet kikapcsolni. Pedig a read mode pont jobb, mint a korábbi verziókban.

(#62) pzstm válasza Pierre75 (#58) üzenetére


pzstm
titán

2013Q1 (inkább legeleje szerintem RTM és Q1 közepe-vége GA)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#63) attila9988 válasza moonguru (#60) üzenetére


attila9988
őstag

Azt ami még nincs! (legalábbis magyar) Elválasztás funkció nem érhető el.

Ui:

Persze meg lehet venni! (állítólag)

Mi? Én még nem próbáltam, de ha komolyan meg kell külön venni, az enyhén szólva vicces lenne. Nehogy már egy ilyen képességet, amit ezer éve meg lehet oldani minden programban, azt ehhez külön meg kelljen venni. Remélem valamit csak félreértettem.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#64) pzstm válasza attila9988 (#63) üzenetére


pzstm
titán

jelenleg nincs még magyar nyelven proofing tools. RTM-re lesz. Köszöntem a figyelmet. :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#65) Pierre75 válasza pzstm (#62) üzenetére


Pierre75
senior tag

Kösz!
Közben nézegetem, a napi rutin feladatokkal nálam word, excel és PowerP alatt el van.
A word szépen megnyitotta a pdf-t is, igaz borzasztó lassan és olvasó módban kurzorral csak előre lapozható.
Többen zavarónak találták a túl fehér dizájnt. Hát ezzel valóban kezdhetnének vmit, legalább a munkalap körüli terület szine állítható lehetne, mert ez így este felé égeti a szemet,
Egyébként jobban tetszik, mint a 2010, egységesebbnek tűnik. Word-ban read mode-ban állítható az oldal szín, amit már rég hiányoltam. Kár hogy Excel-ben már nem vezették be.

(#66) beteg


beteg
őstag

Az, hogy csak előfizetéses modellben lesz kapható, azt is jelenti, hogy csak a Microsoft-nak közvetlenül fizetve lesz kapható, ahogy most az Office 365?

Csak futni kell!

(#67) pzstm válasza beteg (#66) üzenetére


pzstm
titán

kapható lesz várhatóan külön is ;) (bár ha az Office 365 home premium jó áron lesz akkor simán benevezek egy olyanra. ősszel kiderül)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#68) Воланд


Воланд
titán

Elérhető az Office Web App Preview

sorry, most csak ennyire volt idom :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69) vOrOn


vOrOn
tag

Pár napja használom. Nékem tetszik! :C

[ Szerkesztve ]

(#70) pzstm


pzstm
titán

http://officepreview.microsoft.com/en-us/

Ezen az oldalon IE9 és FF alatt sem okés nálam valami a sign in-re kattintva:S:S:S:S

Chrome alól hibátlan (épp Office on demand funkciót próbálgattam:D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71) #64791808 válasza vlevi (#55) üzenetére


#64791808
törölt tag

mert azok nem a windows natív cleartype-ját használják, hanem sajátot és az máshogy van konfigurálva

(#72) VS461


VS461
tag

Sziasztok!

Frissen feltettem a 64 bites Windows 8 RP-t a laptopomra. Ezutan a 64 bites Office 2013 jott volna. A "telepito" letoltese utan elkezdett dolgozni a hatterben, majd vegul kiirta, hogy gondjai vannak a digitalis alairassal, es menjek a fenebe, hogy nem megbizhato helyrol szerzem be a szoftvereimet :)) . Mi lehet a gond es a megoldas?

Koszi!

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#73) moonguru válasza VS461 (#72) üzenetére


moonguru
őstag

Próbálkozz meg a 32 bites Officével, mert 64 bitre is az ajánlott!

Monitor Guru!

(#74) Sub-ZeRo válasza moonguru (#73) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Fel fog menni 32-es a 64-re? Mert nekem annó amik mind 2 platformra ki volt találva, kiírta 64-en, hogy ahhoz ajánlott programot rakjak fel, mert a 32 nem kompatibilis vele.
Lásd mpc-hc-t is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#75) pzstm válasza Sub-ZeRo (#74) üzenetére


pzstm
titán

fel. Csak ha x64-es rendszered van és 32bites az Office 2010 akkor nem megy fel mellé az x64-es 2013 Preview.

Bár lehet nem ezt kérdezted és én vagyok a hülye :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#76) Sub-ZeRo válasza pzstm (#75) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem ezt kérdeztem. Hanem azt, hogy ha 64-es rendszered van, akkor a 32-es fel fog menni? Mert nem mindegyik 32-es program megy fel 64-re. Azért írtam az mpc-hc-t mert nekem 64-en próbálkoztam a 32-est felrakni, és kérte, hogy a rendszerhez megfelelőt rakjak fel, mert ez nem támogatja a 64-et.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#77) pzstm válasza Sub-ZeRo (#76) üzenetére


pzstm
titán

azt is megválaszoltam, első szóban ;] :P

Szóval persze, fel fog menni. 2010-ből issimán felment az x86 az x64-es Win7-re ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78) vlevi válasza Sub-ZeRo (#74) üzenetére


vlevi
nagyúr

fel. sőt. maga az ms is inkabb a 32 bites office telepiteset ajanlja, 64-es rendszerre is.
Igazabol officebol semmi sem indokolja a nativ 64 bites tamogatast. az mar regen rossz, ha egy exceltabla nem fer be ket giga ramba.... :-)

(#79) VS461 válasza moonguru (#73) üzenetére


VS461
tag

Még egyszer kidobott a 32 bitessel :((( , de közben megtaláltam az offline telepítőt, hátha azzal több szerencsém lesz - mihelyt lejön.

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#80) v.tom


v.tom
őstag

Én szerencsésen feltettem a professional plus preview-t, amit aktiválnom kéne elvileg. Valaki nem tud valamit arról, hogy ez is használható-e ingyenesen a preview időszak alatt?

(#81) Sub-ZeRo válasza v.tom (#80) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért kellene aktiválni? Esetleg annyi, hogy regisztrálnod kellene hozzá. és akkor használhatnád.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#82) v.tom válasza Sub-ZeRo (#81) üzenetére


v.tom
őstag

Regisztrálva vagyok, használható is az office, de volume license-t kér. Bár lehet hogy ettől függetlenül még teljes értékű.

(#83) vlevi


vlevi
nagyúr

Van valakinek 5lete, hogy pl. excelben a smooth scrollt azt ki lehet kapcsolni valahol?
Azonkívül, hogy uninstall, és rakjak fel egy 6-os excelt :D

Engem marhára idegesít, mert kábé ötször, ha nem tízszer olyan lassan lépked így a cellákon, mint bármely más normális szoftver.

(#84) VS461 válasza VS461 (#79) üzenetére


VS461
tag

Offline 64 bites telepítő megoldotta a dolgot.

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#85) janos666 válasza VS461 (#84) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Fura ez az új Office annyiból, hogy szebb és bizonyos szempontból kellemesebb, hogy ilyen simán mozog a kurzor gépelés közben. Ugyanakkor olyan érzést kelt bennem, mint ha lagolna a gép (pl. távoli asztalt használnék interneten át).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#86) alratar


alratar
addikt

Üdv.

Hoggyan kell eltávílatani a gépról?
Mindig azt írja, hogy:

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#87) pzstm válasza alratar (#86) üzenetére


pzstm
titán

How do I uninstall Office?
You can uninstall Office by doing the following:

Office 365 Home Premium: Go to www.office.com/myaccount and then, in the Current PC Installs section, click deactivate. Then, to remove Office entirely, go to your PC’s Control Panel and uninstall it.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#88) alratar


alratar
addikt

Megcsináltam, de semmi változás!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#89) Pierre75


Pierre75
senior tag

Van még rajta mit csiszolni. Az Elelktronikus Könyvtárból letöltött jópár doc-t hibára hivatkozva nem nyitja meg, persze a 2010-es igen. Ha abban konvertálom, azt már igen.

(#90) pzstm válasza alratar (#88) üzenetére


pzstm
titán

kipróbáltam én is most. Win8 alól sikerült ugyanazt a hibát kapni. Ment is vissza a feedback. Win7 alól simán lefutott. Te melyiket használod?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#91) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Próbálgatom én is, bár egyelőre szerintem maradok 2010-nél, ha időm engedi majd kísérletezgetek vele. A windows-al ellentétben az office-ban nekem magyar nyelv kell, az angolt nem látom át, lassabban tudok vele dolgozni.
Viszont nem akarom leszedni, jó lenne, ha fent maradhatna a 2010 mellett, mert időnként használnám, csak nem defaultként. (Pl outlook marad alapértelmezett levelezőprogram, az tetszik, exchange-el használjuk)

Viszont itt jön az érdekesség, nem tudom visszaállítani, hogy a 2010 nyissa alapértelmezetten a fájlokat. Gondoltam a legegyszerűbb, ha gyorsan összetársítom azt a 4 fájltípust (xls, xlsx, doc, docx) és kész, többet nemigen szoktam használni, de nem működik. Hiába adom meg társításnál, hogy ezzel az elérési úttal nyissa (c:\Program Files\Microsoft Office\Office14\Excel.exe), továbbra is 2013-ban nyílik meg, pedig ez a 2010 indítófájlja, ki is próbáltam. Ötlet? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#92) alratar válasza pzstm (#90) üzenetére


alratar
addikt

Windows7
(ez volt az első, és az utolsó, hogy egy prewiev cuccost feltettem a gépre)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#93) pzstm válasza alratar (#92) üzenetére


pzstm
titán

Win7 ultimate x64 alól simán ment az uninstall. Sőt egy kollegánál sme okozott gondot.

answers.microsoft.com-ot próbáltad már?

Esetleg virtualizált környezetet tudok ajánlani;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94) moonguru válasza pzstm (#93) üzenetére


moonguru
őstag

"hivatalos válasz":

[link]

Ui:

Legalábbis Windows 7-nél!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#95) alratar válasza pzstm (#93) üzenetére


alratar
addikt

Köszi.

Igazából mindegy is,, mert hamarosan újrarakom a windows-t!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#96) bon válasza pzstm (#93) üzenetére


bon
őstag

Outlook.com-ról nem akartok egy cikket írni?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#97) pzstm válasza bon (#96) üzenetére


pzstm
titán

úton van, hála egyik olvasónknak. Csak semmi időnk nincs cikket írni :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#98) A_ScHuLcZ válasza pzstm (#97) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

1 kérdés, amit nem értek:
Tegnap olvastam, hogy végre elérhetővé tették az outlook tesztváltozatát is, de nem értem, hiszen már benne volt az office csomag tesztváltozatban is, amit 2 hete hoztak nyilvánosságra. Azóta használom ezt az office csomag tesztváltozatot, outlook is van benne, azt is használom, amit tegnap elérhetővé tettek, az akkor micsoda? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#99) bon válasza A_ScHuLcZ (#98) üzenetére


bon
őstag

A hotmail-t leváltó levelező rendszer.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#100) pzstm válasza A_ScHuLcZ (#98) üzenetére


pzstm
titán

hol olvastál ilyet? az kicsit félreferdítés, nézz új forrás után;)

outlook.com tesztváltozata a lényeg ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.