Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1851) King Unique


King Unique
titán

Üdv!

Nálam is megérkezett az O365 2013-ra a 2016 frissítés és cseszeget, hogy frissítsem. De mi van, ha én nem akarom frissíteni? A frissítés letiltásán kívül van más lehetőség, vagy mindenképpen muszáj, hogy a továbbiakban is kapjon alap frissítéseket a O365?

Nemrég kipróbáltam a 2016-ost másik gépen, de az új dizájn nagyon nem jött be...

(#1852) szabonagyur válasza King Unique (#1851) üzenetére


szabonagyur
félisten

A főverzió frissítése februárig tolható, utána kötelezően frissül úgy tudom. Én is kihagynám a 2016-ot mivel a Win10 design sem tetszik ahogy ez sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1853) King Unique válasza szabonagyur (#1852) üzenetére


King Unique
titán

Értem, köszönöm. :R

Hát ez cumi...a sárga értesítősávot is minden megnyitásnál odarakja, tálcán ott figyel a frissítés ikonja stb. :(((
Akkor lehet kitolom addig.

(#1854) pzstm válasza szabonagyur (#1852) üzenetére


pzstm
titán

égzspontosan ha home előfizető vagy akkor folyamatosan dobálja sárga csíkot, business userek meg CBB-ben február 7-én kapják meg a frissítést, addig tesztelhetik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1855) szabonagyur válasza pzstm (#1854) üzenetére


szabonagyur
félisten

365 Pro alatt is megjelent a frissítés lehetősége.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1856) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Tudom,hogy van ilyen és régen dolgoztam is vele.Van egy törzs dokumentum és szeretnék exel táblázatból beszúrni neveket és szobákat.Van külön excelbe szoba és név ezt a két adatott szeretném összefésülni a törzs dokumentummal és kinyomtatni.

(#1857) dqdb


dqdb
nagyúr

Office 365 esetében mennyire szigorúan kezelik a régiókat? Az EU vajon egy régiónak számít, vagy országonkénti bontás van? A német Amazonról amúgy is rendelnék, és ha már ott vagyok, akkor bedobnék egy Home előfizetést is a kosárba.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1858) pzstm válasza dqdb (#1857) üzenetére


pzstm
titán

nyugodtan.

University verziót anno USA-ból vettem. Kulcsot kapsz egy email címhez tulajdonképpen...vagyis subscriptiont email címhez

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1859) TFSi válasza Jarod1 (#1850) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi szépen a tippet. Bekapcsoltam. Még mindig omlanak össze az Office 2013 alkalmazások. Egyszerűen nonszensz, hogy mekkora károkat tudnának okozni, ha nem az Office Online-t használnánk. Tudnak erről a hibáról, mert nálunk rengeteg eltérő konfigon megjelenik?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1860) Jarod1 válasza TFSi (#1859) üzenetére


Jarod1
addikt

frissítések fent vannak? ha jól emlékszem az office 2013 cd indításakor van egy ilyen lehetőség hogy javítás, próbáljátok meg..

(#1861) TFSi válasza Jarod1 (#1860) üzenetére


TFSi
őstag

Megpróbáltok, és semmi eredmény, ugyanúgy összeomlanak. Most a 2016-os van fent, szerintem áttérünk arra. Ha továbbra is megenged magának ilyen hibákat az MS, választani fogunk más alternatívát.

Köszi a segítséget! :)

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1862) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Béta office 2016 óta egy csomó helyes szót aláhúz az office. A végleges verzióval sem javult meg.
Nyelvi ellenőrzőcsomagot feltettem (o2016-hoz való magyart), de továbbra is ugyanez.

Ötlet?

(#1863) Jarod1 válasza TFSi (#1861) üzenetére


Jarod1
addikt

egyébként?32 bites win fent és 32 bites az office 13 is?

(#1864) bon válasza TFSi (#1859) üzenetére


bon
őstag

Állítólag a KB3097877 frissytés eltávolítása megoldja a gondott.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1865) TFSi válasza bon (#1864) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi, időközben áttelepültünk 2016-ra. :) Egyébként ritka veszélyes az ilyen baki, és még csak elnézést sem kérnek a szemétládák. :(((

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1866) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Van egy word doksi abban pedig cellák tabulátorral megvannak jelöve a cellákban levő felsorolások.De van olyan cella amiben nem lehet betű típust módosítani más cellába meg ha írok nem törik meg az írás.Ha nem ki ír a cellából.csak nyomatáskor lehet észre venni.Nagyon bosszantó hibák és van 25 oldal van így,miképpen tudnám kijavítani ezeket a hibákat?Részben kapott dokumentumok ezek.

(#1867) Pyrandus


Pyrandus
tag

Üdv a topiknak.
Nem értek valamit az MS Office hirdetéseiben, és vásárlási módjában. Úgy hirdetik (úgy lehet letölteni), hogy 1) automatikusan havonta megújuló előfizetéssel 2) automatikusan évente megújuló előfizetéssel.
Nem értem, a "megújuló előfizetést" miképpen lehet abbahagyni? Pl. ha valakinek csak fél évre, vagy egy évre van szüksége rá, és utána nem jó, ha "automatikusan megújul" az előfizetése, mi a teendő?
Ha nem érthető, kérem, nézzetek rá az interneten mindenhol szembetűnő Office 365 hirdetésre.
Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#1868) szabonagyur válasza Pyrandus (#1867) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Ugyebar 2 fajta elofizetes van:
1.havi
2. Eves

Havinal le lehet mondani a kovetkezo honapot, evesnel egy ev elore ki van fizetve igy csak utana lehet megvalni tole.

Lemondas: office online feluleten van egy iranyitopult es ott lemondod.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1869) Pyrandus válasza szabonagyur (#1868) üzenetére


Pyrandus
tag

Kösz, nem jöttem rá (nem láttam) a lemondási lehetőséget. (Sok mindent nem értek, de kérdezek mindig, minden áron).

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#1870) szabonagyur válasza Pyrandus (#1869) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tabletrol vagyok, igy kepet berakni elegge nehez lenne sajnos, de ilyen reszren van a torles.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1871) Pyrandus válasza szabonagyur (#1870) üzenetére


Pyrandus
tag

Kösz. Közben egy érdekes fejlemény is történt. Kisérletképpen szinte megpróbáltam telepíteni egy MS Office 2000 programot, és meglepő módon szépen feltelepült, használni is tudom. Win7-re. Ez azért érdekes, mert 1999/2000-ben még nem is létezett a Win7.
Milyen nagy hiányai lehetnek? Na, majd mindent próbálok.
Üdvözlöm a profikat.

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#1872) szabonagyur válasza Pyrandus (#1871) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Hatranya semmi, ha neked megfelel hajra, bar fel kene frissiteni amennyire csak tudod.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1873) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Kereső nem adott találatot, hogy lett volna itt erről szó.

Mit jelent, hogy kereskedelmi célú tevékenységre nem használható egy office?

Mert ha azt írná, hogy üzleti tevékenységre nem használható az stimt.

Köszi a válasz előre is :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1874) szabonagyur válasza CharlieDrop (#1873) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lenyegeben ugyanaz a dolog. Otthoni verziot penz keresre nem hasznalhatod, erre van mas fajta licensz.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1875) CharlieDrop válasza szabonagyur (#1874) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1876) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A tisztaszoftver révén az Office 2013 van a gépen.
Mivel a feleségem pedagógus, 1 hónapja ingyen használható 5 gépen az Office 365.
El kell-e távolítani előtte az Office 2013-at?
Jól el lehet-e távolítani, nem okoz-e utánna problémát?
Az Office 365-el már az WORD,stb. 2016-ot lehet használni?

(#1877) szabonagyur válasza GEPESZ66 (#1876) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia,

El kell távolítani igen, és nem szokott gond lenni belőle.
O365 esetében mindig a Admintól függ, hogy mikortól elérhető az adott release csatornán egyes verziók, de ezt megtudod nézni már letöltés előtt, hogy mi érhető el a dashboardon.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1878) nfsu17


nfsu17
veterán

Sziasztok!

Beírtam keresőbe "boríték", de semmi, úgyhogy megkérdezem.

office 2003 alatt úgy nyomtattunk sima méretű (pici) borítékot, hogy nyomtatás előtt a méretet boríték C6-ra módosítottuk.
ez már 2007 alatt sem volt elérhető, most meg 2013 van a gépen és ott sincs.
Valami japán levélpapír mérete áll a borítékhoz legközelebb, ezért azzal kinyomtatva majdnem jó.
A feladónál van fölöslegesen kb 1-1cm balról, fentről, tehát ez csak béta verziónak jó, pontosabban kellene.
Ráadásként a nyomtatási kép közel sem azt mutatja, mint ami végül lesz. A nyom.kép tökéletes, a végeredmény nem.
Egyéni méretet adva felkiáltójel fogad és kinyomtatva nem érdekli a méret, sima a4 méretként nyomtat, magyarul a fele nincs rajta a borítékon.

Ha nyomtattok sima borítékot, akkor azt hogyan?

(#1879) szabonagyur válasza nfsu17 (#1878) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Nem tudom mi a gond, de van C6 most is, ez O2016

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1880) nfsu17 válasza szabonagyur (#1879) üzenetére


nfsu17
veterán

pedig hidd el, hogy itt kerestük és itt nem találtuk.
csak a méreteket nézve sem találtuk ezt a méretet.
ezt okozhatja, hogy mondjuk a nyomtató nem tud borítékot nyomtatni, vagy driver, vagy mi miatt nincs nekünk?

(#1881) szabonagyur válasza nfsu17 (#1880) üzenetére


szabonagyur
félisten

Természetesen, csak az jelenik meg itt elvben amit a nyomtató szerint tud nyomtatni. Driver melyik van fent?

Milyen nyomtató?

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1882) nfsu17 válasza szabonagyur (#1881) üzenetére


nfsu17
veterán

HP M125a
A hozzá adott cd-t telepítettem, ami sikeresen fel is ment.
Scan-el, nyomtat, és végülis a borítékot is megeszi, csak azzal a japán levélpapírral, vagy mivel.

(#1883) szabonagyur válasza nfsu17 (#1882) üzenetére


szabonagyur
félisten

És ha egyéni méretet állítasz be?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1884) nfsu17 válasza szabonagyur (#1883) üzenetére


nfsu17
veterán

akkor bal oldalt felkiáltó jel lesz mellette és úgy nyomtat a borítékra, mintha A4-re lenne állítva.
még majd ránézek, ma nem volt sok idő tesztelgetni, azt hittük lesz C6 és simán menni fog, de majd átnézem alaposan.

(#1885) nfsu17 válasza szabonagyur (#1881) üzenetére


nfsu17
veterán

de azt nem értem, hogy itthon, teljesen más nyomtató (1102w), teljesen más office (2007), és szintén nincs c6, csak c5.

(#1886) szabonagyur válasza nfsu17 (#1885) üzenetére


szabonagyur
félisten

Teljesen mindegy, ha hivatalosan az sem támogatja, nincs benne a driverben akkor nincs benne.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1887) SyMbioTe

Üdvözletem! :)
Mivel a PP-s topicba elég régen írtak ide is beírnám:
Kis segítségre volna szükségem, PowerPointban (2016-os) naptárat tervezek készíteni és találtam egy elég jó sablont. Ehhez lenne kérdésem: Ezeket a sablonokat lehet valahogyan szerkeszteni? Névlegesen az évszámot szeretném átírni, mert az nem jó rajta. Így néz ki jelenleg:


Igazából ha bárhogy átlehetne írni annak nagyon örülnék :)
Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

Üdv.: SyMbioTe

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1888) Kruppmityu


Kruppmityu
csendes tag

Szaiasztok!

Céges gépre szabad Office Home-ot tenni? Vagy azt csak magánszemélyek használhatják és a vállalkozásoknak a Business változatot kell megvenniük?

Előre is köszi a választ.

The Future Is Faster Than You Think

(#1889) Pyrandus


Pyrandus
tag

Üdv. Mi a különbség az OEM és a Retail között?

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#1890) pzstm válasza Kruppmityu (#1888) üzenetére


pzstm
titán

Hivatalosan üzletszerű, gazdasági tevékenységre otthoni verzió nem használható.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1891) pzstm válasza Pyrandus (#1889) üzenetére


pzstm
titán

OEM adott géphez/hardverhez érvényes, retail más gépeken is használható.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1892) Pyrandus válasza pzstm (#1891) üzenetére


Pyrandus
tag

Ez azért jó, mert a legnagyobb könyves és internetes szótárakban is a "retail" csak kiskereskedelem, kiskereskedelmi árusitást jelent, más jelentést (pl. ezt) nem adnak meg. Hajrá, szótárak!

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#1893) pzstm válasza Pyrandus (#1892) üzenetére


pzstm
titán

Szó szerinti fordítása valóban kereskedelmi, kiskereskedelmi

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1894) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok.

Lehet egyértelmű a kérdés, de inkább rákérdezek. :)

Szóval, ha adott egy angol nyelvű office 365 kulcs, azzal beaktiválható a magyar nyelvű szoftver is minden gond nélkül?

Véleményem szubjektív...

(#1895) freestailo


freestailo
őstag

Sziasztok! Totál láma vagyok az office365-höz, és szeretnék kérdezni.

Adott egy weboldal egy domain-el, és egy office 365 szolgáltatás beállítva ezzel a domain-el.
A helyzet hogy költözik a weboldal, de a levelező szolgáltatás marad a jelenlegi szolgáltatónál, csak a tárhely fog megváltozni. Jól sejtem ha csak a domain A rekordját írom át akkor a levelezés zavartalanul fog működni a régiek szerint? Köszönöm a válaszokat! :R

(#1896) szabonagyur válasza Pyrandus (#1892) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen, jól van leírva. Kiskereskedelmi, tehát bemész a MM-be és meg tudod venni. Van olyan kiadás amit te nem tudsz venni, mivel nem vagy mennyiségi licenszes, stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1897) pzstm válasza freestailo (#1895) üzenetére


pzstm
titán

Szia,

A rekord alapvetően csak tárhelyért felelős, MX rekordot ha nem bolygatod akkor nagy baj nem lehet. O365-ből milyen csomag van? kérés, hogy a leveleitek MS-nél vagy tárhelyszolgáltatónál vagytok. Mert utóbbi esetben leveleket/fiókokat át kell rakni új tárhelyre. Ha erről van szó, akkor dobj egy privátot, és irányba raklak kicsit ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1898) freestailo válasza pzstm (#1897) üzenetére


freestailo
őstag

Ment privát és köszi a választ!

(#1899) tomp


tomp
félisten

Igényeltem új bankkártyát. Microsoft fiókban elfelejtettem beállítani az új kártyát. Az előfizetést a régi már bevont kártyáról akarták levonni. Nem sikerült. Miután megadtam az új kártyát rögtön levonták a havi díjat. Viszont a régi kártyát nem tudom eltávolítani.
"Ez a fizetési mód kiegyenlítetlen tartozások miatt jelenleg nem távolítható el"
Csak akkor tudom törölni miután már elkészült az új havi számlám?

(#1900) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!
Office 365 és office 2013 közt win 7 alatt nagy különbségek vannak? Fiam jogosult letölteni a tisztaszoftver keretében és gondoltam kipróbáljuk, Valamint még egy kérdés: Most 2007-es ofice van a gépen. a 365 telepítéséhez le kell törölni vagy felülirja majd ez a "sulis" office? Valamint úgy látom a telepítője x86-os. Lehetséges, hogy nincs 64 bites belőle? Ha igen hogy találom meg ezen a sulis oldalon (ha már valaki használta).? nem igazán tudom mi a különbség.

F.K.T.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.