Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#351) betyarr


betyarr
veterán

az mitől van,hogy az outlookhoz adott gmail-es fiókomban úgymond szelektál a program és legtöbbször nem az első mail-t jeleníti meg,hanem a 3-at,4-et vagy a sokadikat?tulképp ha kapok egy új mailt,azt el sem tudnám olvasni,mert ahogy rákattintok,egyből tovább ugrik.ha 2x kattintok,akkor megnyílik új ablakban és csak így tudom elolvasni.a céges levelezésemben nem csinál ilyet. :F

(#352) #72042496


#72042496
törölt tag

Sziasztok!

Az Office 365 Otthoni prémiummal kapcsolatban kérdeznék, pontosabban megerősítést várnék, hogy jól gondolom-e a dolgokat: két gépre szeretném telepíteni, az egyik Budapesten van, a másik vidéken. Az előbbin én használnám a programokat angol nyelven, a másikon pedig szüleim magyarul. Nyilván szükséges, hogy egyidejűleg is menjenek.

1.) Erre ugye biztosít lehetőséget az 5 gépes licensz?
2.) Úgy tudom, sajátgépre települ az Office 365 is, tehát ha nincs internet, attól még ugye működik majd? Nehogy egy kimaradás esetén ne tudjak dolgozni, mert akkor hülyét kapok.
3.) Ugye nem kötelező a felhőbe menteni, lehet a jó öreg HDD-re is?
4.) Ha később nyelvet szeretnék változtatni, mondjuk én is magyarul használnám a programokat, akkor erre van (ingyenes) lehetőség?
5.) Lehet többnyelvű helyesírás-ellenőrzőt telepíteni rá? (Angolul és magyarul is sokat írok pl. Wordben.) Ha igen, akkor ingyen, vagy fizetni kell érte?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#353) Core2duo6600 válasza Bodor (#335) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Azóta sem gyógyult meg az outlookom.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#354) moseras válasza #72042496 (#352) üzenetére


moseras
tag

Üdv!

2.) Igen, megy Offline is, nem szükséges hozzá net
3.) Igen, tud menteni local-ba is

Imi.

(#355) #41133696


#41133696
törölt tag

Ilyen is van :D

(#356) shaggy


shaggy
aktív tag

sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy feltettem a gépre a office 2013-at és a word amikor elinditom akkor hibát ír ki és kilép csak a word más többi jó másik gépen ugyan ez van azon meg jó win7 van mindkét gépen csak az egyik laptop és a laptopon nemjó valami miatt a hiba neme appcrash ír

(#357) Core2duo6600 válasza Core2duo6600 (#353) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Mult héten kiadott egy javírást az MS aminek köszönhetően már van mappalistám

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#358) Bodor válasza Core2duo6600 (#357) üzenetére


Bodor
veterán

Na végre ! :D

(#359) adam1


adam1
aktív tag

A googlen van egy forum és van egy beírás ami számomra olvashatatlan ide másolom"Tisztelt Tulajdonosok!

2013. szeptember 24- �n a Sz�mvizsg�l� Bizotts�ggal tartottunk megbesz�l�st, ahol ism�telten megvitattuk a lehets�ges k�lts�g cs�kkent�si lehet�s�geket is t�bbek k�z�tt.

A többi hozzászólás mind olvasható ez az egy nem.hogyan tudnám elolvasni és mi lehet ennek az oka,hogy amit ő ír az mind ilyen,de nem csak az én gépemen.

[ Szerkesztve ]

Az élet,életveszélyes!Eddig mindenki belehalt!

(#360) essexboy válasza adam1 (#359) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"Tisztelt Tulajdonosok!

2013. szeptember 24- én a Számvizsgáló Bizottsággal tartottunk megbeszélést, ahol ismételten megvitattuk a lehetséges költség csökkentési lehetőségeket is többek között."

Szerintem ezt takarja :K

essexboy

(#361) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Erre a hsz-re válasz:
Office 2010-es verzió

Nem egyszerűbb, ha egy kimutatást csinálsz excelben, és azt az excelt töltik és a kimutatásra hogyha rámennek és ráböknek egy frissítést akkor az mindig frissülni fog. (Lehet még azt is meg lehet csinálni, hogy ez a frissítés automatikus legyen) Az xlsx-et innen töltheted le és néhány kép a megoldásról:

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#362) adam1 válasza essexboy (#360) üzenetére


adam1
aktív tag

Ezt én is tudom,de a szöveg ennél sokkal hosszabb és mint ahogy írtam is amit ő ír az mind ilyen és nem tudok rájönni miért.

Az élet,életveszélyes!Eddig mindenki belehalt!

(#363) INTELligent


INTELligent
senior tag

Hali! Nem tudjátok, hogy lehet Word lábjegyzetében úgy beállítani szöveget, hogy csak egy oldalon látszódjon?( emellett minden oldalon van sorszámozás is)

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#364) localhost


localhost
Közösségépítő

A következő a probléma.

Office 2003 Windows 7 alatt.

Egy grafikustól kapott font helyesen ír minden magyar karaktert word2003 alatt, ugyanezzel a fonttal ugyanezen a gépen PowerPoint2003 alatt nincs ő és ű betű. Pontosabban van, de nem a fontnak megfelelő írásképpel.

Miért? Megoldási javaslat?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#365) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Üdv Mindenkinek! Ismerősömnek segítek az oprendszer+office váltásban(mivel ahogy köztudott jövő áprilisban lejár a WinXP+Office 2003 támogatásai amiket eddig használt).
Olyan kérdésem lenne, hogy mivel Win7 home-ra fog átállni, de Office-ban mindenképpen szeretné az Office 2003-hoz még leginkább hasonló felületű 2007-et használni(aminek az extended support-ja még 2017-ig tart), de sajna 2007-et már boltban nem lehet kapni, így van arra lehetőség, hogy az Office 2010-et downgradel-je a 2007-re?
Ha igen melyik verziója a 2010-nek downgradelhető a 2007-esre?

(#366) bon válasza Daywalkerke (#365) üzenetére


bon
őstag

Office 2003 és office 2007 között elég nagy a különbség, pláne felületben (gyakorlatiag teljesen különbőzik). Ha már meg kell tanulnia a kezelését akkor már célszerűbb a legúajbb 2013-ast megismernie.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#367) Daywalkerke válasza bon (#366) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Hát lehet, hogy ez lesz amit mondasz.
Egyébként az Office 365 a 2010 vagy 2013-as Office-t tartalmazza? Ez az 1 előfizetés 5 licenc működik különböző platformokon(laptop és PC) is?

(#368) pzstm válasza Daywalkerke (#367) üzenetére


pzstm
titán

2013-at. Laptop és PC nem platform. 5 eszközre felrakhatod ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#369) pzstm


pzstm
titán

Microsoft offers students at eligible educational institutions access to full Office productivity suite for no additional cost

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#370) HZoli87 válasza pzstm (#369) üzenetére


HZoli87
veterán

Mindenképpen dicséretes.

(#371) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Ide tenném be a kérdésemet, mert egyenlőre nem találtam jobb topikot, de ha tudtok szóljatok...
Hogyan tudom beállítani a microsoft mathematics-ban a koordináta rendszerben egységes "lépésközöket beállítani ?

(nagyobb képért klikk a képre!!)

(#372) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az mitől lehet, hogy az Office 2013-al egyes Word és PowerPoint dokumentumokat nem tudok megnyitni. Azt írja ki, hogy hiba a fájl megnyitásakor. Van amit meg tud nyitni.

De a legfurcsább, hogy az Office 2010 mindent megnyit, azt is, amit a 2013 nem nyitott meg.

Tudja valaki, hogy mi lehet a hiba oka? Windows 8.1-et használok.

(#373) rayoliviero válasza rayoliviero (#372) üzenetére


rayoliviero
veterán

Régebbi 97-es Word dokumentumot az Office 2013 nem kompatibilis módban nyitja meg. Ez a probléma oka. :((( Mit lehet tenni?

Ha nyitok egy üres dokumentumot az rögtön kompatibilis módban nyílik meg, ha ebbe belehúzom a régi, 97-es dokumentumot, majd megnyitom, akkor már rögtön megnyílik.

(#374) bon válasza rayoliviero (#373) üzenetére


bon
őstag

Régi 97-es fájlokat el kell már felejteni, át kell alakítani korszerűbb formátummá, fájl mentés funkcióval olyan office változattal ami még megnyítja.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#375) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Lehet, én vagyok béna, de megőrjít a Powerpoint beviteli nyelv / helyesírás ellenőrző funkciója.

Angolul akarok írni, eredetileg is angol Powerpoint-ban készült a fájl, tehát alapból minden angol. Megnyitottam egy másik gépen, ahol angol és magyar nyelv is van az Office-ban. Hiába angol a default nyelv, mindent magyarul akar bevinni, és mutatja a piros aláhúzást a szavak alatt, hogy hibás. Kijelölöm az összes objektumot a slide-on, Review - Language - Proofing, majd beállítom angolra, ekkor nem húz már alá semmi, minden objektum angol lett. De amikor újra akarok szöveget beírni valahová a meglévő angol mellé, azt megint magyarul teszi! :(((

Hogyan állítsam be, hogy mindig mindenhol angolul ellenőrizzen és angolul is írjon be minden új dolgot?

(#376) rayoliviero válasza bon (#374) üzenetére


rayoliviero
veterán

Sajna az egyetemen ilyen fájlt adtak ki. A Microsoftnak kellene olyan Office-t csinálnia, ami kompatibilis a régivel is.

De ez lesz, mást nem tudok csinálni, köszi a választ.

(#377) bon válasza rayoliviero (#376) üzenetére


bon
őstag

Szándékosan nem készül, a régi formátumú office fájlok biztonsági kockázatokat rejtenek.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#378) rayoliviero válasza bon (#377) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem. :R

(#379) sanzi89


sanzi89
addikt

Miért lehet az, hogy ha duplán kattintok egy .doc fájlra akkor a Word ugyan elindul, de a konkrét fájlt nem nyitja meg? Akkor se jó, ha jobb gomb a fájlon majd Megnyitás. Azonban ha fut a Word és a Fájl-Megnyitást választom, úgy megnyitja a fájlt és minden működik is. Mi lehet a gond?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#380) Thomas16


Thomas16
tag

Sziasztok!

Microsoft Outlook 2010-zel hogyan tudom megosztani a Google-s naptáramat?

Próbáltam már a Naptár megnyitását, URL-alapján, de nem sikerült.

(#381) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Ugye az Office 365 Otthoni Prémium az 5 gépre telepíthető. De vajon lehet-e vele használni más skydrive-t, mint amihez regisztráltam?

(#382) pzstm válasza zotyesz66 (#381) üzenetére


pzstm
titán

A +20GB-ra gondolsz ami vele jár?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#383) zotyesz66 válasza pzstm (#382) üzenetére


zotyesz66
őstag

Nem. Egyáltalán lehet-e másik skydrive-vel használni? Vagy közössé kell-e tenni a regisztráltat?

(#384) pzstm válasza zotyesz66 (#383) üzenetére


pzstm
titán

nem. Nézzünk konkrét példát, hogy ne legyen félreértés.

Felrakom sjaát win 8.1es alptopomra, amin én SkyDrive-om lesz. Felrakom öcsém laptopjára, amin ő van bejelentkezve az ő Skydrive-jával (és az Office beállítások is mennek vele), valamint anyum asztali gépére s ő is bejelentkezhet a Saját SkyDrive-jába.

Erre gondoltál? Így világos?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#385) zotyesz66 válasza pzstm (#384) üzenetére


zotyesz66
őstag

OK, köszi, ez így jó! :K Köszönöm!
Menjünk tovább! Én föltettem a mobil appot is a droidos telefonomra. Esetleg a nejem is tudja használni a saját iphone-ján?
Azért kérdezem ezt így mert nem találtam sehol egy világos leírást arról, hogy mit enged és mit nem.

[ Szerkesztve ]

(#386) pzstm válasza zotyesz66 (#385) üzenetére


pzstm
titán

legutolsó infóim szerint igen. De ha Te felrakod a laptopra, droidos mobilra és nejed az iPhone-ra, akkor az 5 eszközből már hármat ellőttetek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#387) Muerte


Muerte
addikt

Sziasztok,
2007-es office-t használok,az lenne a kérdésem ha új win-t telepítek hogyan tudom átmenteni a most meglévő üzeneteimet? Próbáltam már korábban is az importálás-exportálás funkcióval,de valamiért sosem sikerült visszakapnom a régi üzeneteimet :B

(#388) InfiniteReality válasza Muerte (#387) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Megkeresed hol tárolja a .PST file-t a 2007 és azt lemásolod valahová. Abban benne lesz az összes üzenet. Az email beállításokat inkább ne akard kimenteni, mert a registry ágas-bogas részén van valahol.
Az újratelepítést követően a lementett .PST file egyszerűen megnyitható, és így archívumként továbbra is használható.
De ha IMAP volt a korábbi beállítás is a levelezőszerveren, akkor a postafiókot tartalmazó .PST-t nem kell lementeni, mert az újratelepítés után lejönnek a levelek megint. Ha volt korábban archivum PST is, azokat mindenképp megkell menteni előtte, azok továbbra is benyithatóak szimplán.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#389) Muerte válasza InfiniteReality (#388) üzenetére


Muerte
addikt

Köszönöm! Az IMAP funkciót nem találom :B az lenne ezek szerint a legegyszerűbb.

(#390) InfiniteReality válasza Muerte (#389) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Az imap ott van, ahol beállítod magát a levelezést. Szervernév ilyesmi. Vezérlőpult, azon belül azthiszem postafiók a neve (angol windowsban Mail).
Ha jelenleg POP3 van és úgy állsz át IMAP-ra akkor nagyon fontos hogy minden levelet elments előtte egy másik PST file-ba, mert az átálláskor a szerveren nem létező leveleket törölni fogja.
Viszont ha egy meglévő PST-ben ott vannak a levelek, azokat visszamozgatva a postafiókba már fel tudja szinkronizálni az IMAP a szerverre. Csak az első beállításnál kell erre odafigyelni.
És az IMAP működéséhez nem árt egy kellően nagy postafiók, hogy tényleg minden levél elférjen benne (vagy továbbra is kell használni archív PST-ket is).
Ebből a szempontból nagyon jó a gmail (nem a .hu hanem a .com), mert nagy tárhelyet ad ingyenesen.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#391) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Egy Windows 7 Prof 64 bit + Office 2010 kombón az egyik felhasználónál az a hiba jelentkezik (a többinél eddig nem jött ki), hogy a vibrál a kurzor: feladattól függően az éppen használatos kurzortípus és az "aero" folyamatjelző között ugrál egyfolytában, nagyon gyorsan váltva azokat. Rohadt idegesítő.
Nem minden dokumentumnál csinálja, de ha egyszer elkezdi, akkor Word-bezárásig nem hagyja rá.

Javítás, újratelepítés már volt.

(#392) pzstm


pzstm
titán

While each Office 365 Home Premium subscription still has an associated 20 GB of additional SkyDrive storage, you can now allot that storage to any household member, and not just to the person who purchased the subscription, as before. This change will come with the subscription access changes noted above next month. :C

Vagyis jövő hónaptól osztható lesz akár a +20GB :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#393) Krisz79


Krisz79
őstag

Szeretném megkérdezni,hogy ez milyen office?
Microsoft Office XP Professional with FrontPage.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#394) bon válasza Krisz79 (#393) üzenetére


bon
őstag

Egy öskövület 2002-es office frontpage-el.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#395) King Unique


King Unique
titán

Ha vmi ok miatt gépen újra kell telepíteni office-t, akkor az addig leszedett hozzá való MS frissítéseket is eltávolítja, vagy az megmarad és következő telepítéskor már nem kell felraknia újra ugyanazokat :F Elég sima eltáv, v kell registry pucolás stb.?

(#396) InfiniteReality válasza King Unique (#395) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Újra letölti (legalábbis 2010-es Office-nál biztosan). Nem kell külön eltávolítani őket, sem registry pucolás.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#397) King Unique válasza InfiniteReality (#396) üzenetére


King Unique
titán

Akkor duplikáltan lesz a gépen, + helyet foglal, v a régit felülírja?

amúgy :R az infót! !

(#398) InfiniteReality válasza King Unique (#397) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Szerintem felülírja majd (nem fog kétszer szerepelni az update-ek listáján).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#399) King Unique válasza InfiniteReality (#398) üzenetére


King Unique
titán

Közben újtettem office-t, uninstallkor leszedte frissítéseket, most meg megint fel, ahogy mondtad :K
Azért az meglepő (bosszantó) kicsit, h rögtön 7 GB hely szabadult fel, holott 2.5-3 GB körüli lelezterület kell neki + frissítési szemét, na de ennyi... :DDD

(#400) InfiniteReality válasza King Unique (#399) üzenetére


InfiniteReality
őstag

A lemezkarbantartó már tud frissités uninstall file-okat is törölni. Csak MINDEN frissitést fel kell tenni, és a lemezkarbantartó elinditása után a "clear system files" opciót (magyar Windowsban nem tudom) bejelölni és a pipákat elhelyezni. Gép állapottól függően 2-3 Gbyte helyet tud felszabadítani.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.