Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1601) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem kapok frissítéseket az egyébként aktivált officeomhoz, és a WU-beállítások közt sincs lehetőség (win7). Mit lehet ilyenkor tenni?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1602) westlake válasza t72killer (#1601) üzenetére


westlake
félisten

Elméletileg az Office-on belül is ki lehet kapcsolni a frissítéseket.
Esetleg futtasd le ezt. Nekem sok esetben segít, ha beteg a WU.

Play nice!

(#1603) szabonagyur válasza t72killer (#1601) üzenetére


szabonagyur
félisten

Be kell állítani külön a dolgot WU-ban. Ha bemész a WU-ban kiírja, hogy kapsz e más MS termékhez frissítést vagy sem. Ha nem kapsz kiírja, hogy szerezz be máshoz is. Arra rámész, bejön egy oldal, ott 2 katt és átállítja a WU-t.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1604) pzstm válasza t72killer (#1601) üzenetére


pzstm
titán

Nem O365 véletlen? MErt akkor WU-n keresztül nem fogsz kapni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1605) t72killer válasza pzstm (#1604) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez most 2013, de meg van kavarva rendesen a sz@r azon a gépemen, mert kipróbáltam a vnext-ről letöltött 2013 verziót (->amit lehet, h benéztem, és 365-öt töltöttem le?), amit aztán legyúrtam a gépről, mert nem lehetett neki megmondani, milyen komponenseket tegyen fel. Aztán felraktam a melóhelyről kapott volume-os 2013-at, amit annak rendje-módja szerint aktivált, csak lehet h a "lelke mélyén" azt hiszi, h ő egy 365 :F . Asszem érik azon a gépen egy full reinstall, esetleg win10 upgrade ...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1606) pzstm válasza t72killer (#1605) üzenetére


pzstm
titán

Hat eleg kaosznak hangzik...ha nem tudtal komponenseket valasztani az O365

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1607) Gyick


Gyick
őstag

2016-ra megéri váltani vagy maradjak a 2010-nél? Alap dolgokra használom az office-t....Van benne vmi plusz feature amiért érdemes lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1608) pzstm válasza Gyick (#1607) üzenetére


pzstm
titán

Nagyon alap dolgokra Office Online is elég, ha van lehetőséged mindenképp javaslom majd a közeljövőben az Office 2016-ot ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1609) szabonagyur válasza Gyick (#1607) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha eddig nem hiányzott a 2013 akkor a 2016 sem fog jobban :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1610) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Cégemnélk on premise exchange szerver működik, s fel van telepítve az egyik kliens gépre egy aktiválatlan Office 2013 plus (saját belső email címmel).
Van néhány Office 365 E3 kulcsunk, van rá mód hogy erre a szerverre rácsatlakozzunk mint Office 365 felhasználó az Office 2013-ob keresztül, hogy azt ne mint Office 2013 legyen beaktiválva, hanem mint office 365 előfizetés?

(#1611) szabonagyur válasza Thome (#1610) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha jól értem akkor nincs, a O2013 meg O365 2 külön biznisz.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1612) Thome válasza szabonagyur (#1611) üzenetére


Thome
addikt

Akkor jól gondoltam.
Elméletben a kettő átjárható, csak a szerveren is állítani kellene valamit hogy O365-be szinkronizáljon.

Igazából ez így két kérdés lett, mert az egyik az, hogy működik-e, a másik, hogy az O365-nek van-e valamilyen kliense, vagy használható-e O2013-mal, de akkor szerintem megvan a válasz.

(#1613) pzstm válasza Thome (#1612) üzenetére


pzstm
titán

ez most kicsit zavaros nekem...vagy késő van már...de ugye O2013 licensz és O365 teljesen más...de O365 is tartalmazza Office appokat ugyebár, ha letörlöd jelenlegit és felrakod az O365-ös verziót(azt aktiválod be), akkor miért ne tudnál on premise Exchange-hez csatlakozni? vagy félreértek nagyon valamit és késő van :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1614) Thome válasza pzstm (#1613) üzenetére


Thome
addikt

Félre is érted meg nem is. ;)
A hsz-edből kiragadva a kérdés annyi, honnét tudok O365 telepítőt levadászni? Business verzió lenne a legjobb. Hozzáteszem a microsoft action pack weboldalon nem lehet leszedni semmi ilyet, csak a normál o2013-at. (Ebből is gondoltam, hogy o2013-programra kell aktiválni)

Illetve azt olvastam, hogy szerveroldalon is vannak követelmények, ebből gondoltam hogy nem olyan egyszerű, de akkor lehet tévedek. :B

[ Szerkesztve ]

(#1615) pzstm válasza Thome (#1614) üzenetére


pzstm
titán

no én most hulla fáradt vagyok, de szerintem holnap reggel ha official supportot felhívod megmondják ;) (O365 Office.com-ról jön le a megfelelő accal belépve)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1616) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az Office 2013-at honnan tudom letölteni.
A telepítéshez (nem az aktiváláshoz) kell-e kód?

(#1617) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Adva van egy ősrégi gép: Régi P4 es proci 2 GB Ram és 7600 GT 256 MB Ram. A proci még anno az elsők között volt, ami tudott 64 bitet. Ebből kifolyólag kipróbáltam a 64 bites Win 7 et, de az lassabb volt érezhetően. Ezért maradtam a 32 bites win 7 nél.
JA és Win 8 nem telepíthető rá, bizonyos CPU beli hiányosságok miatt.

Épp gondolkodtam rajta, hogy felteszem a 2013 as 32 bites Officet, de közben leálltam.
A kérdésem: Jól elfutna a gépemen? Mennyire lesz lassú? Van e valami min rendszerkövetelmény vagy valami olyan kritérium, ami miatt nem menne megfelelően?

Az Office 2007 jól elfutott, gondoltam kipróbálom az újabbakat is.A 2010 nem volt még fenn nem ismerem, elégedjek meg azzal inkább ?

[ Szerkesztve ]

(#1618) szabonagyur válasza TAKÍÍ (#1617) üzenetére


szabonagyur
félisten

hello

Ha csak nem használsz ki valamilyen funkciót felesleges frissítened. Elindulna a gépen, talán picikével lenne lassabb mint a 2007.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1619) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Nem tudjátok, hogy nem lehetne-e olyat, hogy egy word szövegben egyszerre kicserélni egy adott karaktert? Pdf-ből kellett átraknom word-be egy szöveget, szépen át is rakta, egyedül az 'ő' betű helyett van valami karakter, a gond az, hogy 273 oldal a szöveg, nincs időm/kedvem egyesével végigolvasni és javítgatni? Van erre valami megoldás? Köszönöm! (esetleg olyan konverter, ami megbírkózik, minden magyar ékezetes betűvel?

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#1620) szabonagyur válasza kriszwells (#1619) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sima kereses es csere mindre...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1621) kriszwells válasza szabonagyur (#1620) üzenetére


kriszwells
aktív tag

Kösz! Végülis ez alap művelet, de nem tudtam. Le cserélte, a gond ott van, hogy az 'ű' helyett ő-ket rak, ha azt cserélem akkor a valós ő helyett is ű lesz, marad bogarászás :D de ennyivel is előrébb vagyok. Kösz

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#1622) tylerddd


tylerddd
veterán

Excel 2013-ban nem egyezik meg a cellán belüli tartalom a szerkesztésnél ill. a nyomtatási képnél/kinyomtatott verziónál. Amikor beírom, nem fér be egy cellába, így sortörést kérek. A nyomtatási képnél viszont kifér egy sorban és a kinyomtatott verzióban is. Ilyet korábban nem tapasztaltam. Ugyanúgy nézett ki a nyomtatási képnél, mint ahogy megformáztam :/

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#1623) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Word 2013-ban hogy lehet olyat csinálni, hogy egy szóra rákattintva megjelenik egy addig rejtett szövegdoboz?

(#1624) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

Egy netbook-on win7 mellett működik egy office 2010 starter.
Ezt a masinát szeretném kisebb kiegészítő munkákra használni a boltunkban.
Amit szeretnék elérni, hogy a régóta szeretett office 2003-at tudjam használni rajta úgy, hogy gyakran excel2007-es formátumú fájlokat szükséges megnyitni vele.
A 2003-as office már a gépen van, viszont a FileFormatConverters-t hiába telepítem rá, idegen formátum miatt nem nyitja meg a 2007-es fájlokat.
Mit tudok tenni? Nem lehet letiltani, törölni az office startert? Az kavarhat be.

Köszi előre is: Zsolt

(#1625) szabonagyur válasza Bozso68 (#1624) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ugyanúgy törlöd a O2007-et mint bármilyen programot? Esetedben lehet érdemes lenne minden Office-t törölni és utána nulláról kezdeni az O2003-at, illetve azt is felfrissíteni ami csak van hozzá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1626) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Üdv.!

Outlook 2013-ban egyszer csak eltűntek a színkategóriák, pedig eddig flottul műkődtek. A webes felületen is megvan, mégsem szinkronizálja le (itt a kép):

:F

sweetlou6.wordpress.com

(#1627) Bozso68 válasza szabonagyur (#1625) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi szépen!
Legyalultam mindet, utána Office 2003 +SP3 feltelepítve, rá a konverter, és tökéletesen működik.

(#1628) oszy


oszy
veterán

Regisztráltam az ingyenes office-ra. Ment is egy ideig még be is tudtam jelentkezni a weboldalra, de most azt írja nincs ilyen felhasználó. Pedig a jelszó jó.
Amikor kérném a jelszót újra akkor ezt írja: Visszaszerezheti fiókját - Nem tudtuk ellenőrizni a fiókot.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1629) netpeti98 válasza oszy (#1628) üzenetére


netpeti98
addikt

Kaptál valami emailt tőlük azóta? Egyszer változott a felhasználói neve mindenkinek. Illetve néhány havonta felülvizsgálhatják a jogosultságodat, a visszaigazolásra 30 napod van.

(#1630) szabonagyur válasza oszy (#1628) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez a diák office akar lenni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1631) oszy válasza netpeti98 (#1629) üzenetére


oszy
veterán

Nem tudom, mert a citromail, amivel regisztrálva lett, törölt egy csomó levelet... Tudom, h nem a citromailt kellett volna választani.
Ilyenkor újra kell regisztrálni?

szabonagyur: Igen

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1632) szabonagyur válasza oszy (#1631) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor ott valamikor a pár hónapja volt egy bejelentkezési mód változás, illetve valamelyik nap jött levél öcsémnek is, hogy igazolni kell a jogosultságot. Gondolom nálad is valamelyik van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1633) oszy válasza szabonagyur (#1632) üzenetére


oszy
veterán

Gondolom igen. De csak volt :( A levél nincs meg! :W

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1634) pzstm


pzstm
titán

No kérem szépen most már hivatalos és lehet róla beszélni is! Egy ideje már használom, mindenkinek csak ajánlani tudom, O365-el úgyis megjön magától ;)

Admins—get ready for Office 2016, rollout begins September 22!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1635) szabonagyur válasza pzstm (#1634) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szép :) A korábbo, 2013-nak megfelelő O365 frissülni fog az újra? Elvben kéne.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1636) pzstm válasza szabonagyur (#1635) üzenetére


pzstm
titán

persze, O365 előnye, hogy mindig Up-to-date ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1637) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Otthonra szeretnék Office-t, egy PC-re, és esetlegesen 2 laptopra, az egyik a páromé. Nincs napi használatban, ha mondanom kell, akkor nagyjából kéthetente 1x használjuk a word-öt pl.

Mit érdemes most venni, ami költséghatékony, de akár hosszú távú megoldás is lehet?

Előre is köszi a válaszokat! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1638) mazza


mazza
tag

Hello,

Outlook 2013-al lenne problémám: [outlook topic]

(#1639) Mate válasza pzstm (#1634) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem is jól sikerült.

2013 magától frissülni fog, vagy újra kell rakni (365)?

(#1640) pzstm válasza Mate (#1639) üzenetére


pzstm
titán

O365 frissül magától majd, elképzelhető, hogy otthoni userek nem 22-én, ha nem kicsit később kapják meg, de ez szerintem max pár nap. Erről sajnos nincs pontos infóm. :( :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1641) szabonagyur válasza Tsebacsi (#1637) üzenetére


szabonagyur
félisten

O365 mindenképpen jó megoldás, 5 gép + mobil eszközökre 1 évre kb 30e Ft.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1642) szabonagyur válasza pzstm (#1640) üzenetére


szabonagyur
félisten

O365 Prev felfrissül majd gondolom magától? Mert akkor lehet most átállok rá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1643) Tsebacsi válasza szabonagyur (#1641) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

És ha lejár az 1 év, akkor csak a frissítéseket nem kapom meg, vagy nem használhatom magát a programot se? 30ezer kicsit sok nekem egy évért, akkor már inkább egy 2013-as amit használhatok életem végéig akár. Vagy ez is olyan?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1644) szabonagyur válasza Tsebacsi (#1643) üzenetére


szabonagyur
félisten

Évente meg kell újítani.

Vehetsz 2013-at de akkor az mondjuk 3x *Ft. Ha mondjuk az O365 szint kell akkor az 3x159.999 Ft, és ezt nem frissítheted a legújabbra állandóan.

Ha jobban utána számolsz akkor ez durván 480e Ft, amiből 16 évig lehet a legfrissebb O365 a gépeiden és hordozható eszközeiden. (ugye ez max 5 eszköz ezt is vedd figyelembe).

De a legolcsóbb O2013 is olyan 40-50e Ft körüli tudtommal, az is mondjuk 5 év legfrissebb office.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1645) Mate válasza pzstm (#1640) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm! :)

(#1646) Tsebacsi válasza szabonagyur (#1644) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm szépen, akkor ezt át fogom rendesen gondolni! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1647) pzstm válasza Tsebacsi (#1646) üzenetére


pzstm
titán

Illetve O365 számos más előnnyel is jár, hogy csak a tárhelyet említsem egynek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1648) eddieke666


eddieke666
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy van egy Office kisvállalati prémium verzióhoz előfizetésem.Azonban sokszor mikor meg akarok nyitni egy excel vagy world dokumentumot,akkor vagy csak tölti be ,vagy azt írja hogy:probléma merült fel amikor a rendszer elküldte a parancsot a programnak.
A probléma fent áll olyan file-nál is,amit az O365-el hoztam létre.
Mi lehet a probléma?

Üdvözlettel E.

(#1649) MasterDeeJay

Office 2013-as hogyan lehet aktiválni email nélkül? Otthoni és kisvállalatiról van szó. Természetesen csak eredetiről!

Van egy rakás céges telepítésem és nem kivitelezhető mindegyiket felhívni hogy mi az email fiókjuk és hogy érkezett-e rá valami. Illetve van olyan cég ahol nem adják ki az email címet ilyen hülyeségekre, meg egy csomó offline gép is van amihez nincs email fiók.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1650) Thome válasza MasterDeeJay (#1649) üzenetére


Thome
addikt

Telefonos aktiválással, belépsz offeceba, beállítások, aktiválás, bal alsó sarokban kód beírása, utána tovább, nem fogja beaktiválni, visszanyomsz egyet és kiválasztod a telefonos aktivációt, magyarországot választod, majd megkapsz egy marhahosszú számsort. Ezt követően hívod őket és az automata géppel aktiválod, a menetet elmondja. (majd írnod kell a számsort amit visszadiktál, szóval az adott ablakot ne zárd be)

Díjmentesen hívható szám: +3680018749

Ha erről az opcióról tudtál, akkor tárgytalan.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.