Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3001) atti1848 válasza ccs2929 (#3000) üzenetére


atti1848
senior tag

Már én is próbáltam ezt, de ugyan az a helyzet. :W

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#3002) modflow


modflow
veterán

Üdv.

Van egy eredeti Win10-em és eredeti Office Professional Plus 2013 -am.

Használnom kellett a Visio-t, ami bevallom progival lett aktiválva.
Azt már letöröltem, viszont ma kiírta az Office, hogy nincs aktiválva.
Gondolom a hack hazavágta az eredeti sorozatszámomat.
Most nem találom...
Honnan tudom ezt kinyerni, hogy újra aktiválni tudja az Office-t?

(#3003) SharpSA válasza modflow (#3002) üzenetére


SharpSA
veterán

Az eredeti szoftverekhez adnak kódot. Annak meg kell lennie, csak újra be kell írni.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3004) modflow válasza SharpSA (#3003) üzenetére


modflow
veterán

Csak nem találom. :F

(#3005) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok.

Office 2016 vásárlásán gondolkodom és nem tudom érdemes e várni vele kicsit és akkor már a 2019 venni?
Ha nem használnám a onenote 2016 -t akkor biztosan nem várnák. Excel,word outlook szerintem kb nem tud nekem kihagyhatatlan + funkciót adni.
Az OnenNote -t főként surface táblán rajzolásra használom.
Vélemény?

Ja, office 365 előfizetésem lejárt és azt váltanám.

(#3006) bon válasza maci25 (#3005) üzenetére


bon
őstag

Jobban jársz Office365-el.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#3007) daimonion válasza maci25 (#3005) üzenetére


daimonion
senior tag

+1 Office 365

(#3008) szucstom


szucstom
őstag

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Adott egy Visio 2016, frissen telepítve. Eddig 2010-es verziót használtam és akadt egy kis gondom. Hogyan tudnám elérni azt, hogy a '16-os verzió lássa a '10-est? Az adatvédelmi beállításokban minden ki van pipálva, viszont alul van 3 rádiógomb, ami inaktív és az van kiválasztva, hogy a kiválasztott fájltípusok ne legyenek megnyitva. Fent ahol írja a 2003-as és 2010-es fájltípust, ha benne van a pipa, ha nincs, ugyanúgy nem engedi a korábbi fájltípust megnyitni...

Előre is köszi a segítséget

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#3009) szanozs


szanozs
aktív tag

Sziasztok!
A munkahelyen frissítették az Officet 2016-ra. Eddig Excelben működött a Ctrl+L billentyű kombináció a lefelé kitöltés funkció. Most táblázat beszúrása funkciót dobja fel ami a Ctrl+R bill. kombináció lenne. A lefelé kitöltésre most a Ctrl+J, ami viszont a jobbra kitöltés lenne. Mit lehet ezzel kezdeni? Van valahol valami beállítási lehetőség amit testre lehetne szabni?

(#3010) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Üdvözlöm a Topiclakókat!

Az Office 365 előfizetésem lejár, és nem is hosszabbítanám meg, mivel az egyetemtől is kapok egy azonos jogosultságokkal járó (5 gépre telepíthető) licencet.

A kérdésem az, hogy hogyan tudok átállni a meglevőről az újra, különös tekintettel:

- a OneDrive-ban levő anyagaimmal, amiknek az ismételt feltöltése a jelenlegi sávszélességemmel több mint egy hetet venne igénybe,
- a családban megosztott egyik lincecre

azaz hol és mit kell átírni.

A OneDrive kapcsán az ügyfélszolgálat szerint csak a le- majd feltöltés játszik, de több helyen találtam utalást egy Flow nevű szolgáltatásra, ami mintha erre szolgálna.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3011) daimonion válasza MaCS_70 (#3010) üzenetére


daimonion
senior tag

Office ügyfélszolgálat

Viszont találtam egy kérdést ez lehet Rád vonatkozik

Mi történik, ha az Office 365 Otthoni verzióra vonatkozó előfizetésemet átalakítom az Office 365 Egyszemélyes verzióra vagy az Office 365 Egyetemista verzióra vonatkozó előfizetéssé?
Microsoft-fiókjához csak egyetlen aktív előfizetés tartozhat. Ha az Office 365 Otthoni verzióra vonatkozó előfizetésének lejárta előtt aktiválja az Office 365 Egyszemélyes verzióra vagy az Office 365 Egyetemista verzióra vonatkozó előfizetését, az Office 365 Otthoni verzióra vonatkozó előfizetése az abból hátralevő időtartamra átalakul az Office 365 Egyszemélyes verzióra vagy az Office 365 Egyetemista verzióra vonatkozó előfizetéssé (attól függően, hogy melyiket választotta). Az Office-t azonban csak annyi eszközre telepítheti, amennyit az új előfizetési csomag megenged: 1 PC-re vagy Macre, továbbá 1 táblagépre és 1 telefonra az Office 365 Egyszemélyes verzió esetében, és legfeljebb 2 PC-re, Macre vagy táblagépre, továbbá 2 telefonra az Office 365 Egyetemista verzió esetében. Azonnal elveszti tehát az Office 365 Otthoni verzió azon lehetőségét, hogy legfeljebb 5 PC-re és/vagy Macre, továbbá 5 táblagépre és 5 telefonra telepítheti az Office-t. Ezért célszerű várni az Office 365 Egyszemélyes verzióra vagy az Office 365 Egyetemista verzióra vonatkozó előfizetésének aktiválásával addig, amíg le nem jár az Office 365 Otthoni verzióra vonatkozó előfizetése, hogy ne veszítse el a telepítési lehetőségeket.

(#3012) MaCS_70 válasza daimonion (#3011) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nagyon köszönöm!

Pont erre voltam kíváncsi. Tegnap óta annyit változott a helyzet, hogy finoman szólva meggyőztek arról, hogy csak akkor váltsak az egyébként 5 felhasználós egyetemi licencre, ha teljesen egyetem-nyilvános a felhasználás. Tekintettel viszont arra, hogy paradox módon pont az egyetemi anyaok nem azok, inkább fizetek a MS-nak.

Köszönöm az útmutatást!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3013) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

az office365 otthoni verziójához aktivált,társított email címet meg lehet változtatni másik email címre?

(#3014) daimonion válasza mr.tamasbiro (#3013) üzenetére


daimonion
senior tag

nem.
A bejelentkezéshez az ezzel az Office-verzióval társított fiókot használja. Ez a fiók lehet egy Microsoft-fiók, illetve egy munkahelyi vagy iskolai fiók.

(#3015) mr.tamasbiro válasza daimonion (#3014) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

De ezt lehet nem:
Megváltoztatom a microsoftos nevet és az office nevet ugyanarra.?
Tehát a jelenlegi x@gmail helyett lesz y@gmail és így már az office és a microsoftos is y lesz nem?

(#3016) daimonion válasza mr.tamasbiro (#3015) üzenetére


daimonion
senior tag

Kérdezt a supportot .
De világosan le lett írva sztem.az O365 előfizetést az x@gmail címre vetted és ahhoz társítottad.Hiába írzs át mindent ( sztem) y@gmail ra attól még az x@gmailhoz társították az előfizetést.De mondom hívd fel a supportot hátha Ők tudnak ebben segíteni

(#3017) mr.tamasbiro válasza daimonion (#3016) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Ok

(#3018) MaCS_70 válasza mr.tamasbiro (#3017) üzenetére


MaCS_70
félisten

Kérdés, hogy ennek vajon mi az értelme.

Az emailcím nem egy állandó személyes azonosító, bármikor megszűnhet.
Pont olyan ez, mint ha a lakcímemhez kötnének egy szolgáltatást, pedig ahhoz szükségszerűen semmi köze.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3019) bon válasza MaCS_70 (#3018) üzenetére


bon
őstag

Az email címet éppen, hogy nem kellene cserélgetni, fizetős szolgálgatásnál meg pláne nem, nekem is állandó a címem, ezt ismeri miden ismerősöm, ügyfelem, legalább 15 éve.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#3020) MaCS_70 válasza bon (#3019) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ebben maximálisan egyetértek Veled, szerintem is legyen az embernek stabil mailcíme! (Sosem értettem EZÉT SEM azokat, akik kizárólag a munkahelyi címüket használják, pedig pár évente munkahelyet váltanak, aztán küldözgetik az értesítéseket a címmódosulásról.) A gond az, hogy ez időnként külső okok miatt nem kivitelezhető.

Volt olyan életfogytig tartónak tervezett címem, ami a szolgáltató jóvoltából szűnt meg, és sok barátom is járt már így. De úgy is, hogy valahogy elkutyulták a dolgot, ezért szűnt meg a fixnek szánt címük. A lényeg az, hogy erre nem lehet garancia, ezért ordas nagy baromságnak tartom, ha egy szolgáltatásnál ezt nem lehet módosítani.

MaCS

UI: Egy domainnevemet történetesen azért vagyok kénytelen fenntartani, megy egyetlen egy fontos szolgáltatást nagyon sok éve ehhez regisztráltam. Borzasztóan idegesít!

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3021) default.


default.
őstag

Szervusztok.
Szeretnék vásárolni egy MS Office 2013, vagy 2016 csomagot kizárólag otthoni felhasználásra.

Láttam youtube-on több videót, hogy a srácok letöltik a hivatalos honlapról, majd valami "KMS auto" nevű loaderrel aktiválják. Ez legális volna? Kicsit furcsálom a dolgot.

Illetve Ebay-en pedig látok nagyon olcsón (1-2e Ft) Office kulcsokat,
"Top Seller"-ektől, 99%-os pozitív visszajelzésekkel. Ezek legális, tiszta kulcsok?

Köszönöm szépen előre is,
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#3022) MaCS_70 válasza default. (#3021) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezek nem legális megoldások.

A feltörés nyilván nem az, az olcsó licencek pedig jellemzően mennyiségi licenckészletből kilopott kulcsok.

A KMSauto egy rafinált, de nem legális megoldás, amolyan álcázós-behazudós elven működik.

Az éves előfizetésnél szerintem nincs jobb, pláne, ha családi.

Szerintem nem hülyeség az az elv, hogy ha használunk egy fizetős szolgáltatást, akkor fizessük is meg az árát -- ha nem nem fizetjük meg, ne használjuk. Ez a mi választási lehetőségünk.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3023) daimonion válasza default. (#3021) üzenetére


daimonion
senior tag

EZ a TE választásod
Egyszemélyes Office 365 éves vagy havi fizetéssel .Ha nincs egy összegben 21.000Ft -ot akkor havi 2100 körül van sztem ennyit megér bőven.Ráadásul LEGÁLIS mindig van hozzá frissítés és a kompatibilitási gondok is megoldódnak.Plusz lezs 1Tb tárhelyed mert abból meg sosem elég :)
Ismertető
• Optimális választás egyéni használatra
• 1 PC-n vagy Macen, 1 táblagépen (iPadet, Android- vagy Windows táblagépet is beleértve), valamint 1 telefonon
• A Word, az Excel, a PowerPoint, az Outlook és a OneNote teljesen telepített verziója, továbbá a Publisher és az Access PC-re készült változata
• Exkluzív frissítések és új funkciók
• 1 TB OneDrive-tárterület a felhőben
• Díjmentes Microsoft terméktámogatás csevegőn vagy telefonon keresztül

Az előfizetés automatikusan megújul, de bármikor lemondható.
A Windows 7 vagy újabb, valamint a Mac OS X 10.10 rendszerrel kompatibilis.
Az összes nyelven elérhető.

(#3024) SharpSA válasza daimonion (#3023) üzenetére


SharpSA
veterán

És ezt lehet olcsóbban is kapni néha itt-ott, például az Edigital-nál is volt tizenpárezerért az éve elején egy ajándék vezeték nélküli egérrel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3025) MaCS_70 válasza SharpSA (#3024) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem tudom, hogy van-e még ilyen, de a PCWorld magazinnak sokáig volt karácsonyi előfizetési akciója O365-előfizetéssel. Az meg hozzáállás kérdése, hogy ilyenkor az Office van-e ingyen vagy az újság.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3026) default. válasza MaCS_70 (#3022) üzenetére


default.
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Az mit jelent, hogy "mennyiségi licenszkészletből kilopott kulcsok"?
Ez olyan, mint az MSDN kulcs a Windowshoz? Vagy már felhasznált kulcs? Vagy ez miért rossz?
És ha illegális, akkor hogy hirdethetik Ebay-en ilyen sok pozitív visszajelzéssel?

Köszönöm szépen,
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#3027) MaCS_70 válasza default. (#3026) üzenetére


MaCS_70
félisten

Legfőképpen azért rossz, mert valótlan az alapja.

Ha van mondjuk egy mennyiségi licenccel rendelkező cég, aminél ugye nincsenek gépenkénti kulcsok, hanem maga a helyi rendszergazda felel a túlhasználat megelőzéséért. Itt ugye lehet alkalom a trükközésre, műszakilag működhet is (számtalanszor működik is), könnyen lehet, hogy senki ne fog vele lebukni.

Csakhogy a felhasználás feltétele az, hogy a felhasználó az adott szervezet tevékenysége keretében használja fel a szoftvert, ami nyilván nem igaz -- tehát jogosulatlan a felhasználás.

Ez igaz a szerverszimulálós megoldásra is. Technikailag átmegy az ellenőrzésen, de a használat jogalapja teljesen illegitim marad, olyan jogalapról meg nem tudok, hogy az Ebay-en hirdetés-vásárlás jogtisztává tenné a trükközős felhasználást. Talán hihetetlen, de még az olyan makulátlan és a törvényességre minden körülmények között önfeláldozóan ügyelő piactereken, mint amilyen az Ebay, is előfordulhatnak hébe-hóba, elszigetelt esetként nem 100%-osan tiszta ajánlatok. (sarcasm)

Ha kipakolják a lakásodat, nem hiszem, hogy elfogadnád a betörő azon védekezését, hogy álkulccsal milyen ügyesen ki tudta nyitni a zárat, tehát semmi okod a panaszra. Sőt, még akkor sem nagyon lennél ezzel boldog, ha nem vinne el semmit, csak éppen a szabadságod alatt bent lakott volna...

Teszem hozzá: nem vagyok véres szájú nagycég-védő, sőt, nem egy esetben védtem sikerrel a "felhasználói" álláspontot jogosulatlan felhasználási ügyekben. Mondjuk úgy, hogy van némi fogalmam a témáról.

Arra viszont nem látok védhető érvet, hogy valaki a havi 2000 Ft-os díjat is ki akarja cselezni, ahelyett, hogy mondjuk ingyenes megoldást választana.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3028) daimonion válasza SharpSA (#3024) üzenetére


daimonion
senior tag

Nem tudom, mert sztem havi 2100 Ft nem nagy összeg.Ennél többet költenek az emberek NAPONTA kajára.
Ennél olcsóbban meg nem hiszem, hogy megkapod. Nagy ritkán biztos van akció de amíg arra vársz addig meg símán össze lehet gyüjteni a zsét rá :R

(#3029) daimonion válasza default. (#3026) üzenetére


daimonion
senior tag

:W
Miért akar valaki lopott kulccsal xarakodni amikro gyakorlatilag xarért húgyért lehet havi előfizetéshez jutni.
Nem értem és az előttem szóló igen frappánsan leírta a dolgot.

(#3030) SharpSA válasza daimonion (#3028) üzenetére


SharpSA
veterán

Persze, de ha van olcsóbban ugyanaz, akkor azt veszem meg. És most is van 15990-ért: Microsoft Office 365 Egyszemélyes verzió

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3031) MaCS_70 válasza SharpSA (#3030) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szuper!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3033) SharpSA válasza #05304832 (#3032) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez jó, ipon-t nem is néztem. Ahogy írtam, én is azt az egeres verziót vettem.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3035) default. válasza MaCS_70 (#3027) üzenetére


default.
őstag

Értem, köszönöm.

(#3036) SharpSA válasza #05304832 (#3034) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, akkor vettem én is, amikor megosztottad ezt az infót.

Mert ha egymás után megveszek többet és beaktiválom, akkor azok összeadódnak?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3037) zsoltzsolt válasza #05304832 (#3032) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egy év múlva ezeknek mennyi lesz a díja?

(#3038) MaCS_70 válasza zsoltzsolt (#3037) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt mégis honnét tudnánk??? :Y

Az elmúlt években nem drágult.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3039) zsoltzsolt válasza MaCS_70 (#3038) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Jó, nyugi 😁
Csak érdeklődtem, hogy hátha van tapasztalat róla.

(#3040) MaCS_70 válasza zsoltzsolt (#3039) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem igazán hiszem, hogy a Microsoft árat emelne -- a devizaárfolyamok nem feltétlenül a hozzájuk tartoznak... :)

Jelenleg az O365 a kettőből az egyik nagy fejőstehenük, szerintem nem akarják bántani. Miután pedig példányonkénti mozgó költségeik nincsenek, olcsóbb/ingyenes alternatíva viszont annál inkább (nem számolva persze a 1Drive-val), nagyon nem áll érdekükben az emelés.

Legalábbis nagyon remélem... :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3041) daimonion válasza SharpSA (#3036) üzenetére


daimonion
senior tag

A megújításnak többféle módja van. Bármelyik módot is választja azonban, bizonyosodjon meg arról, hogy ugyanazzal a Microsoft-fiókkal végzi a megújítást, mint amelyikkel létrehozta az előfizetését.

Ha ismétlődő számlázáson alapuló előfizetéssel rendelkezik, az előfizetés addig folytatódik, amíg le nem mondja. A számlázási beállítások a Microsoft-fiók webhelyen jelennek meg, miután bejelentkezett az Office megvásárlásához használt Microsoft-fiókkal.
Ha nincs engedélyezve az ismétlődő számlázás, akkor látogasson el a www.office.com/renew webhelyre, és vásároljon egy ismétlődő számlázáson alapuló Office 365-előfizetést. A többletidőt automatikusan hozzáadjuk a meglévő előfizetéséből hátralevő időhöz.
Ha azon a kereskedőn keresztül szeretné a megújítást végezni, akitől vásárolta az Office 365-öt, keresse fel ismét a kereskedőt, és vásároljon még egy egyéves, feltöltőkártyás előfizetést. Kövesse a csomagoláson látható telepítési utasításokat – azok megegyeznek az új előfizetés létrehozásakor alkalmazott lépésekkel. A többletidőt automatikusan hozzáadjuk a meglévő előfizetéséből hátralevő időhöz.

Tessék.Csak azt nem értem, hogy ha megvetted és ahhoz meg kell MS fiók,hogy aktiváld akkor miért nem nézted meg az oldalon a FAQ-t ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#3042) SharpSA válasza daimonion (#3041) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm. Mert eddig nem volt ez számomra kérdés, csak most hogy feljött a téma. Sejtettem azért, hogy így van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3043) zsoltzsolt válasza MaCS_70 (#3040) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a pontosítást.

(#3044) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Kaphatnék egy gyors felvilágosítást hogy mi a különbség a 6-12 dolláros - 10e ~ forint környéki és a sok tizezer forintba kerülő ms office között ?

Számomra is világos hogy a 6-12 dolláros ársáv " lepottyant a kocsiról" kategória de az miért is baj ? Hátrányt szenvedek akármiben ha olyan kulcsot regisztrálok be ? Nem értem ...
Milyen hatással van a felhasználásra ?

(#3045) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

https://outlook.live.com/owa/ oldalra belépve szeretném megváltoztatni a Beállítások / Általános / Régió és időzóna alatt a nyelvet magyarról angolra. Amint megteszem és szeretném menteni (az "Alapértelmezett mappák átnevezése a megadott nyelvnek megfelelően" opció be van pipálva) az alábbi hiba üzenetet kapom:

"One or more folders have the same name as the following default Outlook folders: "Cégek". Until you rename or delete all folders with conflicting names, you'll encounter problems with your language settings in the Region and time zone settings in Options."

Erre van valakinek valami ötlete?
Csak mert már mindenhol megnéztem és sehol nincs ilyen mappa, hogy "Cégek".... ez egy privát levelezés és nem is hoztam létre ilyet (bár akkor nem írta volna, hogy "default").
Mindenképpen át szeretném állítani de nem megy.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#3046) bon válasza Rick3D (#3044) üzenetére


bon
őstag

A kamionról lepottyant esetében bármikor letilthatják a kulcsot, sőt akár nem is bírod aktiválni.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#3047) Rick3D válasza bon (#3046) üzenetére


Rick3D
senior tag

Volt már valaha erre példa ? :D Pl ez is ilyen ?

(#3048) bon válasza Rick3D (#3047) üzenetére


bon
őstag

Windows-nál már láttam ilyet. Amúgy én office 365 párti vagyok, pláne, hogy lassan már itt van az office 2019

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#3049) daimonion válasza Rick3D (#3047) üzenetére


daimonion
senior tag

Ez nem de menj fel az office oldalára és látod, hogy mi a különbség az között amit belinkeltél és egy előfizetéses Office 365 között.De ezen az oldalon is leírtuk már linkelve párszor.
lényeg a lényegbe hogy egy Office 365 LÉNYEGESEN TÖBB szolgáltatással bír mint egy Office 2016 amiben van Excel, powerponit meg word.De ha Neked ennyi elég akkro használd azt

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.