Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) front3r


front3r
őstag

MSDN-en kint van a magyar!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#202) bon válasza front3r (#201) üzenetére


bon
őstag

Király!

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#203) pzstm válasza front3r (#201) üzenetére


pzstm
titán

hoppá-hoppá:D :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#204) pvt.peter válasza front3r (#201) üzenetére


pvt.peter
őstag

:)) :C

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#205) Pierre75


Pierre75
senior tag

Régebbi 1999-2002 között készült doc-k közül többet nem nyit meg. A doc nem sérült, a 2007 hiba nélkül nyitja és nem igazán tudok rájönni az okára. Van vkinek ötlete?

(#206) pzstm válasza Pierre75 (#205) üzenetére


pzstm
titán

Ha nem hipertitkos és átdobod a potorzs@gmail.com címre ránézek...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#207) Pierre75 válasza pzstm (#206) üzenetére


Pierre75
senior tag

Küldtem ilyen különc doc-ot.

(#208) pzstm válasza Pierre75 (#207) üzenetére


pzstm
titán

Ment válasz is. Itt minden ok vele amúgy

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#209) Pierre75 válasza pzstm (#208) üzenetére


Pierre75
senior tag

Köszi!
Nem ilyen egyszerű a történet. Mellékletként nekem is nyitja, de gépről nem.

(#210) Sátán44


Sátán44
addikt

Wordben meg lehet valahogy oldani, hogy indításkor közvetlen egy üres oldal jöjjön be?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#211) pvt.peter válasza Sátán44 (#210) üzenetére


pvt.peter
őstag

Fájl -> Beállítások -> Általános
és itt ne legyen kipipálva "A kezdőképernyő megjelenítése az alkalmazás indításakor"

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#212) Sátán44 válasza pvt.peter (#211) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm! :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#213) beteg


beteg
őstag

Kapható az Office365 Home Premium!
5 gépen lehet vele legálisan használni az Office 2013-at, ad +20GB SkyDrive tárhelyet és havi 60 perc Skype beszélgetést.

[link]

Csak futni kell!

(#214) rgeorge


rgeorge
addikt

Csinált már valaki Office 2010-2013 migrációt? Elsősorban az Outlook érdekelne, van-e valami kockázat, beállítások/fiókok/szabályok megmaradnak-e?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#215) pzstm válasza rgeorge (#214) üzenetére


pzstm
titán

én. Vajsimán ment minden.

Outlook 2010-re konkrétan mikor a 2013 RTM-et felraktam, akkor én már utána nem is találtam a 2010-es Outlookot, első indítás tovább tartott neki picit, cserébe minden szabály, mappa és beállítás megmaradt.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#216) rgeorge válasza pzstm (#215) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm. Azt nem írtam, hogy a Office 365 Otthoni prémium verzió-ra gondolok áttérni. Te gondolom magasabb verziót használsz. Két gépre már feltettem, de egyiken sem volt korábbi Office. A telepítés a háttérben zajlik, így nem tudom, hogy olyan gépen, ahol már van 2010, hogyan zajlik. Korábban ugye lehetett frissíteni telepítéskor a korábbi Office verziót, vagy egyenként megadni, mi maradjon meg a régiből.

[ Szerkesztve ]

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#217) pzstm válasza rgeorge (#216) üzenetére


pzstm
titán

Nem. Én MSDN-es Office 2013 Pro Plust. Az Office 365 felhő szolgáltatásokat is ad mellé, de az Outlook benne meg egyéb más desktopos alkalmazások ugyanazok. ;)

Mondhatni amit én használok az még kevesebb is. De majd tervezek közeljövőben egyetemi verzióra benevezni ;)

C2R (Click-2-Run) esetében mindent felrak kérdezés nélkül emlékeim szerint, és ami nem ütközik azt meghagyja a többit leszedi. Nyugodtan felrakhatod szerintem a 2010-es mellé, és ha minden okés, utána a 2010-es verzióra nyomsz egy uninstall-t, majd kér egy restartot. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#218) rgeorge válasza pzstm (#217) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm. A 2010-est leváltanám vele, nem akarom megtartani, csak az Outlook beállításaimat "féltem". A C2R (Click-2-Run) helyett nincs más telepítési mód (nem találok, de hátha).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#219) anulu válasza rgeorge (#214) üzenetére


anulu
félisten

én is. telepítő be, upgrade. kv-cigi, kész. Outlook is. beállítás, szabályok, minden rendben átvéve. tükörsima.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#220) rgeorge válasza anulu (#219) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm, mint látod, ebből nekem a "telepítő be" helyett "click-to-run" van, a kv-cigi sem stimmel, nem dohányzom...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#221) pzstm válasza rgeorge (#220) üzenetére


pzstm
titán

click-to-run-t megvárod még végigmegy, az tulajdonképpen egy háttérszolgáltatós telepítő. Lefut, megy minden és nyomsz egy uninstall-t 2010-en. Maradni fog minden Outlookban ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#222) rgeorge válasza pzstm (#221) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm. Ezek szerint egyszerre lenne elérhető ugyanaz az Outlook 2010-ben és a 2013-ban is (.pst fájl, fiókok, szabályok, stb.)?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#223) pzstm válasza rgeorge (#222) üzenetére


pzstm
titán

nem. Mint mondtam, nálam uninstallálta az Outlook 2010et, gondolom ütközés miatt egyszerre két outlookot nem szeret.

Szóval ha feldobod 2013-at és első kicsit továbbtart indítást megvárod akkor utána már nem lesz 2010-ed, cserébe minden meglesz 2013-ban;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#224) rgeorge válasza pzstm (#223) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm. Feltettem a 2013-at, leszedtem a 2010-et, eddig minden ok, minden megmaradt, még a VBA kódok is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#225) pzstm válasza rgeorge (#224) üzenetére


pzstm
titán

mondtam én hogy seamless lesz a dolog.

Works like a charm :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#226) rgeorge


rgeorge
addikt

Na az első probléma is megoldva: nem ment az automatikus küldés/fogadás: az Eset Add-On-t kellett letiltani, és már megy is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#227) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

A következő problémával találkoztam:
Ma frissítettem az Office 2010 Professional Plus 2010-et a 2013-ra. Minden rendben is ment.
Ma kaptam a húgomtól egy docx formátumot, amit megnyitottam. Minden rendben ment, egészen addig amíg közölte velem a tesóm, hogy itt bizony kéne látni a buborékmegjegyzéseket! Bármit csináltam az istennek nem volt hajlandó megnyitni őket. Már kompatibilitási módot is csináltam, elmentettem régebbi word formátumban, beállítottam a bubórékmegjegyzések megjelenítését, de semmi nem változott.
Kérdésem, mi lehet ennek az oka?

Visszaraktam a 2010-et a 2013-at letöröltem, és minden rendben működik. Szépen megjeleníti a megjegyzéseket, de a 2013 nem! Miért?

Köszi a segítséget előre is!

(#228) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Sajna hamarosan le fog járni a 2013 preview. Dreamspark-on, csak a fizetős 365 van fenn 80 euróért, vagy lehet valahogy igényelni ingyeneset is. (BME-s vagyok)

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#229) pzstm válasza adamssss (#228) üzenetére


pzstm
titán

nem.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#230) Jazzos


Jazzos
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. 2013 Pro Plus MSDN telepítőm van. Ha ezt teszem fel, menni fog az aktiváció megvásárolt 2013 Otthoni és kisvállalati verzió kulcsával? Gondolom, hogy akkor azok nem lesznek elérhetőek amivel több a Pro, de menni fog a dolog?

(#231) pzstm válasza Jazzos (#230) üzenetére


pzstm
titán

nem próbáltam még ilyet, nem lenne szabad mennie :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#232) Jazzos válasza pzstm (#231) üzenetére


Jazzos
tag

A 2010-esnél 1 lemezem volt össz-vissz, és amilyen kulcsot beadtam neki, azokat a programokat tette fel, ill. a többit 60 napos kipróbára, ha kértem. Tehát pl. Home&Business esetén az Access csak időlimitesben ment fel, de a Word, Excel, Outlook rendesen aktiválva. Ezért gondoltam, hátha.

(#233) pzstm válasza Jazzos (#232) üzenetére


pzstm
titán

logikusan hangzik, esélyt is látok rá, egy próbát mindenképp megér... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#234) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Erre tudtok valamit:

Sziasztok!
A következő problémával találkoztam:
Ma frissítettem az Office 2010 Professional Plus 2010-et a 2013-ra. Minden rendben is ment.
Ma kaptam a húgomtól egy docx formátumot, amit megnyitottam. Minden rendben ment, egészen addig amíg közölte velem a tesóm, hogy itt bizony kéne látni a buborékmegjegyzéseket! Bármit csináltam az istennek nem volt hajlandó megnyitni őket. Már kompatibilitási módot is csináltam, elmentettem régebbi word formátumban, beállítottam a bubórékmegjegyzések megjelenítését, de semmi nem változott.
Kérdésem, mi lehet ennek az oka?
Visszaraktam a 2010-et a 2013-at letöröltem, és minden rendben működik. Szépen megjeleníti a megjegyzéseket, de a 2013 nem! Miért?
Köszi a segítséget előre is!

(#235) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Szereztem egy Office 2013 MSDNA-s csomagot. Honnan tudok igényelni hozzá legális serial-t, mivel tudtommal a főiskolásoknak ingyen járna, vagy ez csak megadott termékekre vonatozik? :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#236) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna, hogy az hogy oldható meg, egy Word 2k13-ban, hogy ha beírom, hogy \in sima szövegként, nem pedig az egyenletes dologban, akkor automatikusan átírja ∈-re ? :F

(#237) scream válasza scream (#236) üzenetére


scream
veterán

Megoldódott.

(#241) #67544576


#67544576
törölt tag

Sziasztok!
Létezik, hogy az Office 2013-ban nincs képszerkesztő, mint az Office 2010-ben volt?
Nem tudom a képeket Office-al megnyitni szerkesztésre.

(#242) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

64bites win8 alá a 32 vagy 64 bites verziók közül melyiket érdemes kipróbálni? 2010-esből a 32eset ajánlják, merthogy a 64bites "nincs teljesen kész" ez áll a 2013-ra is?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#243) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok!

Access-ben szeretnék szövegfájlból importálni táblába, és nem sikerül, azt a hibát írja, hogy path not found, pedig hát létezik a fájl a megfelelő útvonalon...
Mit tudok tenni vele? Vagy van más opció txt-ből táblába olvasni?

Előre is köszönöm a segítségeket! :R

(#244) pzstm válasza bendzso (#243) üzenetére


pzstm
titán

elrési út esetleg olyan helyen van, amihez admin jog kellene vagy mondjuk desktopon van a fájl és ékezet van a usernévben.

Próbáld meg máshová másolni a fájlt és úgy importálni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#245) bendzso válasza pzstm (#244) üzenetére


bendzso
senior tag

Az ékezet volt a probléma, köszönöm! :R

(#246) Imco


Imco
őstag

Sziasztok!

Hogyan tudnám W8 X64 alatt az office 2013 fájljait áthelyezni?

IMAP levelezésnél nem engedi az adatfájl /ost/ helyét meghatározni.
Automatikusan a user /outlook mappába teszi.
Tehát nem csak áthelyezni nem tudom őket, hanem meghatározni sem az új fájl helyét!
Az SSD-n viszont még drága a hely így az 5-6 GB levelezést inkább máshol tárolnám. :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#247) Imco válasza t72killer (#242) üzenetére


Imco
őstag

KB 1 hónapja használom a W8X64 - office 2013 duót.
Hibátlanul müxik.

A "nincs teljesen kész", nagyon szubjektív meghatározás.
Office-t egész nap használom.
A Word-Excelt átlagon alul, 1-2 alkalommal nyitom meg hetente.
Eddig nincs semmi funkcionális bajom.

Üdv! Imco

(#248) localhost válasza #67544576 (#241) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sajnos valóban nincs.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#249) Imco válasza Imco (#247) üzenetére


Imco
őstag

Office-t egész nap használom. = Outlookot egész nap használom.

Üdv! Imco

(#250) t72killer válasza Imco (#247) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

És Officeból is a 64bites verzió van feltéve?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.