Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) adamssss


adamssss
veterán

Saját magától sosem fog frissülni, vagy idővel fel dogja kínálni a frissítés lehetőségét?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1702) netpeti98 válasza szabonagyur (#1700) üzenetére


netpeti98
addikt

Ma kipróbáltam, a diákoffice fiókkal a 2013-at fogja leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#1703) Rota


Rota
tag

Sziasztok.
Kép tömörítési problémám van a Power Point-ban
A mentéskor rámentem a kép tömörítésre és beállítottam , hogy a fotók levágott részeit törölje az össze fotónál, de nem csinált semmit. Miért nem? A fotók eredetije ugyan olyan felbontású de nyilván a vágás a tartalomhoz van igazítva.
Több képnél meg ha egyesével csinálom, akkor meg bele nagyít durván.
A fotókat egyesével raktam a diákba vágtam és méretezem, gondoltam majd a legvégén levágom a felesleges részeket. Hát nem. De miért nem tudom?
Kellene egy kis segítség mert 106 diáról van szó.

(#1704) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Van egy két oszlopos kb. 100 oldalas exel lapom, hogy tudom azt beállítani, hogy nyomtatáskor fekvő nézetben, sorszámrendezéssel négy oszlop legyen egy lapon ne kettő?

(#1705) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Az iskolám ma felkínálta az Office 365 beszerzését. Az lenne a kérdésem, hogy akkor ez a licence meddig is lesz érvényes? X idő után majd fizetősre fog változni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1706) netpeti98 válasza KubanitoS (#1705) üzenetére


netpeti98
addikt

Milyen intézmény? Erről van szó? Ez utóbbi a tanulói jogviszony végééig érvényes.

(#1707) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Kifogott rajtam egy Word tartalomjegyzék (2007). A tartalomjegyzékbe az egész doksit beleteszi minden bekezdéssel együtt, mert a normál szöveg is 1. szintűnek van jelölve. De nem bírom levenni róla és nem értem miért.
A sablonok azok jók, próbáltam már több gépen is, ugyanez van.

(#1708) szabonagyur válasza Panthera (#1707) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szi

Kezdolap fulon van egy szoveg formazasa resz es ott le tudod venni a teljes szovegrol, hogy normal forma legyen, majd ezutan ujbol beallitani, hogy jo legyen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1709) FozzieBear válasza pzstm (#1696) üzenetére


FozzieBear
csendes tag

Leszedtem az amúgy még majdnem 60 napig használható trial Office 2016-ot, elindítottam a diakoffice-os Office365 telepítőt, és Office 2013-ot tett fel :((
Mégis lett bajom ...

(#1710) Panthera válasza szabonagyur (#1708) üzenetére


Panthera
őstag

Szia, köszi!
Az volt a baj, hogy normál sablonban a vázlatszint nem szövegtörzsre volt állítva - de hogy állítódott el, azt nem tudom.

(#1711) pzstm válasza FozzieBear (#1709) üzenetére


pzstm
titán

akkor ezek szerint az O365 University és a mostani kormánylicenszes ingyenes dolog is más......utánakérdek mikor várható hogy bekerül az is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1712) fantomasande


fantomasande
újonc

Sziasztok. A WORD 2016-ban nektek működik a jobb klikk kijelölés után a húzd és vidd (drag and drop) parancs, amely után megjelenik a helyi menüben a másolás ide, áthelyezés ide stb. parancs?

(#1713) King Unique válasza pzstm (#1711) üzenetére


King Unique
titán

Nem akarom leszedni és újratelepíteni, nálam O365 egyszemélyes verzió van, rendes vásárolt. Viszont hiába megyek rá a frissítésre, azt írja, ki, hogy naprakész...15.0.4753.1003. Szal itt is van egy kis fáziskésés...

[ Szerkesztve ]

(#1714) pzstm válasza King Unique (#1713) üzenetére


pzstm
titán

elég vegyeseket hallom, lehet tényleg csak reinstall-al fog menni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1715) King Unique válasza pzstm (#1714) üzenetére


King Unique
titán

Annyira nem izgat a dolog, hogy ezzel szórakozzak, eddig bőven megfelel nekem a 2013-as is. :)
Csak, ha ennyire nyögvenyelős és vegyes ez az upgrade, akkor meg minek jelentik be, hogy elkészült és lehet frissíteni...? Elvileg működnie kéne programon belül is és nem újratelepítéssel pepecselni. Ráadásul nem is a diákverzióm van.

(#1716) pzstm válasza King Unique (#1715) üzenetére


pzstm
titán

utánajárok tényleg, de eddig még csak újratelepítésest láttam, in-place otthoni upgradet nem,

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1717) King Unique válasza pzstm (#1716) üzenetére


King Unique
titán

OK, azt megköszönjük. :R

[ Szerkesztve ]

(#1718) szabonagyur válasza King Unique (#1715) üzenetére


szabonagyur
félisten

Miért is olyan lényeges az upgrade? Úgyis újra fogja telepíteni a dolgot. Amúgy ha most fent van a 2013-as és elindítod a 2016 telepítőt akkor minden beállítást megtart ugyanúgy, sőt a kitűzött ikonokat is lecseréli a 2016 ikonjaira.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1719) King Unique válasza szabonagyur (#1718) üzenetére


King Unique
titán

Annyira nem, csak ahogy a frissítéseket, úgy az új főverziót is felpakolja automatikus úgy tudom. Ne nekem kelljen már trükközni, ha az újabb verziót akarom használni.
De mint mondtam, annyira nem fontos, elvagyok egyelőre 2013-on is. Most már direkt kivárom, kíváncsi vagyok, hogy mikor ajánlja fel. :)

(#1720) fantomasande


fantomasande
újonc

Üdvözlet.
1. Sajnos nálam továbbra sem működik a korábbi verziókban működő jobb gombos szövegkijelölés utáni húzd és vidd módszer alapján a helyi menü, amelyben korábban megjelentek az "áthelyezé ide, másolás ide" parancsok. Mások nem használták azt a funkciót?
2. Az Outlook 2016-ban a tálcán nem működnek az Outlook 2013-ban működő jump listek (új feladat stb. parancs.)

(#1721) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok! Vettem 5 gèpre telepíthető O365-öt. Mindegyik gèpen ugyan azzal a fiókkal telepítettem. Így egy felhasznált telepítèst jelez csak(azt a gèpet amit utolsónak tettem fel) Kèrdès, ha mind a 3 gèp egyszerre megy, futni fog rendesen az office? Illeve mi a hátránya ha nem vagyok bejelentkezve a fiòkba mikor haszálom?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1722) steele80 válasza Bagira01 (#1721) üzenetére


steele80
senior tag

Akkor valami lehet, hogy nem jó, mert az office fiókban látszódni kellene a gépeknek amire telepítetted. Nekem 3 gépen fut egy fiókkal és mindhárom gép látszik a fiókban.

(#1723) Bagira01 válasza steele80 (#1722) üzenetére


Bagira01
veterán

Mindhárom gépen fut. De a fiókba csak az utolsó telepített gép látszik.Ha nem lépek be a fiókba pld. word használatakor akkor van valami hátránya?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1724) steele80 válasza Bagira01 (#1723) üzenetére


steele80
senior tag

Ha nem írja ki megnyitáskor, hogy aktiváld be akkor elvileg nincs.

(#1725) szabonagyur válasza Bagira01 (#1723) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Ahogy a kollega is irta ha 3 gepen van telepites akkor 3 lesz a fiokban is, kiveve ha adott gepen kilepsz a fiokbol, de ekkor deaktivlod is, szerkeszteni nem tudsz vele.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1726) pzstm


pzstm
titán

Az Office 2016 rövid útmutatói

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1727) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok !

Mitől tünt el a naptáraimból az adatok?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1728) halszívű


halszívű
csendes tag

Sziasztok!

2007-es outlookban kérném a segítségeteket: másik géphez ültem át, így a beérkezett levelek némileg másképp néznek ki, apróság, de szeretném, hogy a régi beállítás maradjon (a középső részre gondolok, ahol a réginél a feladó alatt jelent meg a tárgy, míg az újnál mellette, és sehogy se tudom átállítani).

Régi:
régi

Új:
új

Tudna esetleg valaki segíteni, hogy hol beállítani, hogy úgy nézzen ki, mint a régi? :)

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1729) Cicero


Cicero
őstag

Sziasztok! Egyetemi hallgatóként letöltöttem az Office 365-öt angolul (ProPlus -en- x64) és szeretném a magyar helyesírás ellenőrzőt telepíteni: elvisz az oldalra, kiválasztom a nyelvet, letölti az x86os telepítőt, azt elindítva pedig egy errort dob, miszerint először el kell távolítani az Office 365 en-t ahhoz, hogy telepíteni tudjam a magyar kiegészítést. Hogy is van ez?... :W

(#1730) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

2013-as Excelben szeretnék átlagot számíttatni egy sorban lévő számokból, viszont nem mindet kellene beleszámolnom. Próbálkoztam, h csak azokat jelölöm ki, amelyek kellenek, de így nem jó.

Megoldható-e valahogy a dolog? Office online leírásban írtak erről valamit, de rettentő érthetetlen, meg másik excel dokut is kellene hozzá nyitni.

Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#1731) #22743424 válasza tylerddd (#1730) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tárgytalan!

[ Szerkesztve ]

(#1732) 4m@15


4m@15
tag

Adott egy Office 2013 és a céges E-mailezésem. A gondom az lenne, hogy új e-mail írásánál szereném, ha feldobná az adott cég címeit. Sajnos ezt nem teszi meg, pedig szépen kitöltöttem az adatokat, sőt még az e-mail címben is benne van néhány cég neve, de akkor sem akarja felajánlani az adott címet.

Mit kellene beállítanom? Illusztrálom egy képpel:

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#1733) szugabor


szugabor
csendes tag

Hello!
Excel 2016-ban pénznem formátumot választva, hogy lehetne lecserélni a HUF-ot Ft-ra?
Köszi a segítséget!

Nulla tenaci invia est via

(#1734) szabonagyur


szabonagyur
félisten

O365 esetében megint elérhető a 2013-as telepítő az oldalon. Mi lelte vajon őket..:)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1735) pzstm válasza szabonagyur (#1734) üzenetére


pzstm
titán

hallgatnak felhasználói visszajelzésekre? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1736) szabonagyur válasza pzstm (#1735) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen ezt látom én is.. de vajon mi a gond, hogy kell vissza a 2013?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1737) bon válasza szabonagyur (#1736) üzenetére


bon
őstag

Nincs semmi gond, szimplán nem mindenki akar váltani.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1738) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
office 2003-t használok, de fel szerettem volna tenni a 2007-ből az outlook-ot (mert az jobb, mint a régi) meg a one note-t (mert az nincs a 2003-ban)

a 2007 azonban egy hibaüzenettel mindig kilép: a telepítés egy hiba miatt leállt.. a telepítés egy hiba miatt leállt...a telepítés egy hiba miatt leállt.. a telepítés egy hiba miatt leállt...a telepítés egy hiba miatt leállt.. a telepítés egy hiba miatt leállt...a telepítés egy hiba miatt leállt.. a telepítés egy hiba miatt leállt..
:W
se pontos hiba, se log fájl semmi. csak úgy leállt. mint egy microsoft termék. ez normális?
más gépen, laptopon nem volt ez gond sosem.

ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1739) Wolfskin válasza Wolfskin (#1738) üzenetére


Wolfskin
őstag

ennyi. egyszerűen ennyire kékes a microsoft. a leggagyibb telepítő ever. nem az első eset, hogy megmakacsolja magát és bizonyos gépekre nem megy föl. de MIÉRT?????

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1740) RAZERXX


RAZERXX
tag

Sziasztok !
Kérlek segítsetek már mindent kipróbáltam ujra telepítést vírusirtást jogokat de nincsen eredmény
Win7 office 2007 plus : probléma merült fel amikor a rendszer elküldte a parancsot a programnak hibát kapom ha egy exceli fájlt nyitok meg !!!

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#1741) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Excellel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Beillsztek a munkafüzetbe egy táblázatot, ami így néz ki:

$2,267 $2,651 $2,298 $2,683
$1,448 $2,550 $722 $1,825
$1,638 $2,539 $456 $1,357
$2,054 $2,517 $1,556 $2,019
$2,171 $2,513 $1,767 $2,109

Ezután szeretném kiírni mindegyik oszlop teljes összegét. A SZUM képletet használtam, azzal 0-t ír, ha megpróbálom simán összeadni őket =(A1+A2), akkor pedig értékhibát mutat. Gondolom ez azért lehet, mert nem számnak érzékeli a cellákat, ezt valahogy meg lehet változtatni az egész táblázatra?

(#1742) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Na ma jött MS levél, hogy itt a O2016 a O365 userek számára...ezek után rányomtam a Office-ban a frissítés keresésére és valamit tölt nagyon.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1743) netpeti98 válasza szabonagyur (#1742) üzenetére


netpeti98
addikt

Itt is, diákoffice.

Szerk.: ez csak a szokásos havi foltozás volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#1744) szabonagyur válasza netpeti98 (#1743) üzenetére


szabonagyur
félisten

De maradt a 2013 fent, nem is baj, hogy nem akarja felfrissíteni magát minden áron.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1745) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Office 2010...megnyitok két excell-t és egy ablakban nyílik meg, de szeretném az egyiket áthúzni a másik monitorra. Hogy lehet szétszedni őket?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1746) szabonagyur válasza V.Stryker (#1745) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egyik legyen XLS másik XLSX.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1747) steele80


steele80
senior tag

Az office 365-től azt a tájékoztatást kaptam, hogy 2016 februárjánál előbb nem fog frissülni a 2013. Viszont új előfizetés esetén már azt kapom. Azt hiszem ez is a statisztika miatt van.

(#1748) pzstm válasza steele80 (#1747) üzenetére


pzstm
titán

Milyen csomag?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1749) steele80 válasza pzstm (#1748) üzenetére


steele80
senior tag

Diák office.

(#1750) pzstm válasza steele80 (#1749) üzenetére


pzstm
titán

Diák Office hivatalosan Enterprise előfizetésként működik, melyek jövő év elején kapják meg csak a frissítést (január-február)

Viszont saját felelősségre ha elég ügyes/bátor vagy, akkor kipróbálhatod ezt:
Office 365 ProPlus frissítése Office 2016-ra

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.