Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) maross válasza vati (#645) üzenetére


maross
veterán

koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#652) maross válasza Dare2Live (#644) üzenetére


maross
veterán

igen, de en ugy vagyok vele, hogy inkabb keresek egy falat vagy kovet vagy barmit ahova tamaszkodni tudok, es legyen zajtalan a gep..halalom ha tele van szemcsekkel. nikonnal iso200ban is zavaro tud lenni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#653) csudri


csudri
őstag

Helló mindenki, a barátnőmnek szeretnék venni egy gépet, mert nyáron elutazik Londonba több hónapra és nincs gépe. Max. 50k van rá, megnéztem a topik eddigi hozzászólásait (csak ezt, az archívot nem) és ilyen kategóriában a Panasonic DMC-LS2-t ajánlottátok. (ez a gép szintén csak néma videót tud, mint az elődje az LS1, vagy azóta már változtattak rajta?)

Még mindig tartja magát az az állítás, hogy ez kb. a legjobb?

Ami fontos lenne, hogy ne legyen agyonbonyolítva a gép kezelése (lévén a barátnőm nem egy műszaki zseni), 4-5mpixel, SD bővítés (ergo Sony kilőve).

Előre is köszi a segítséget!

[Szerkesztve]

(#654) Dare2Live válasza pitman (#646) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

''A korábbi Fuji Pana tesztből is ez jött le, azonos méretű és pixelszámú lapka esetén jelenleg nincsen számottevő különbség a gépek között, amit a kész jpg képeken látunk, az mind szoftveresen dől el.''

Nagy tévedés!
Úgyanazon méretnél az 4./5. generációs SupeCCD HR (vagy SR de ez csak proban van) agyonveri az összes CCDt és nem az algoritmusa miatt vagy a brutális szűrés miatt mintahogy itt vki korábban állította.

dpreviewről Fuji F10:
-Usable ISO 1600 setting (and pretty accurate ISO ratings too!)

Pana Fz7ről inkább nemmásolom be amit írnak lássuk a Pana FZ30at:
-Noise is even an issue at ISO 80, a real problem at ISO 400 or in very low light

..éshogy vmi ujat is mutassak itt a 60Ks Fujit egy Nikon D70S hez hasonlítják zajban:
[link]
ezazért sejteti, hogy nem a brutális szűrés, meg algoritmus miatt olyan amilyen....


ISO mért ilyen fontos nekem?
Ez lenne a digi gépek legnagyobb előnye az analogommal szembe de csak lenne....
Hogyfényképezel le egy alvó Babát egy kompaktal? Pofán vakuzod?
Szivesen Frusztrálod a környezeted Vakuval?
Kültérben félsötétnél legtöbb esetben még vakuval is akasztod magad míg F10el használható képeket csinálasz.
Nincs képstabi a kompaktodban? Nem baj ISO80 helyett iso400 1/20 helyett meg 1/100 és máris van képstabid. :)
...és amikor iso100 meg 200ban használod nincs zaj mint az összes többi kompakton.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#655) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Átnézeti kereső erős napsütésben jó,azonkívül stabilabban tudod tartani a gépet.
Továbbra is kiváncsi lennék arra,hogy kompakt géppel lehet-e,olyan képet készíteni,ami a szereplő haja is élesen látszik?Vagy ez meghaladja ennek a kategóriának a képességeit.
Leginkább a Canon A610 -t nézném meg.A legújabb Panasonic DMC-FZ7 teszt képein is ''mosott'' a haj.[link] A cérnaspulni viszont jó ötlet.Lehetne élesebb is.[link]

(#656) Dare2Live válasza vati (#648) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

FZ30 gyakorlatilag tényleg az egy hibája a zaj. (Meghogy nincs 28)
Kiváncsi vagyok FZ40re kitalál e vmit pana.... nemkarja véletlen az érzékelőt a FUJItől venni? :DDD
Ha igen azonnal veszek egyet álomgép lenne.

btw a 9500 sokkal zajosabb mint az F10 uazon generávios superccd de 9 helyett 6mp.


A1ről mi a véleményed? Nekem most felkináltak egyet 90Kért de egy 2003as használt gépért nekem az soknak tűnik... (bár baromira nemértek hozzá)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#657) oettinger01


oettinger01
őstag

nem vagyok egy nagy szakértője a dolognak ezért gondolom itt vannak akik tanácsot adnak nekem mivel most szeretnék digit gépet vásárolni csak nem nagyon értek hozzájuk.
amit a tvben reklámoznak most az a Lumix gép, az nagyon tetszetős nekem a zoom miatt is meg gondolom minőségi darab lehet. azt a panasonic gyártja? mi a véleményetek erről a készülékről? árban úgy 100 körül mehetek el.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#658) quantal válasza oettinger01 (#657) üzenetére


quantal
tag

Amit reklámoznak az a Panasonic FZ7. Azt hiszem nem csak az én véleményem, hogy jelenleg jobb vétel -amíg kapható- az FZ20 kicsit nagyobb méretben, de nagyobb tudással és legalább 20e ft-tal olcsóbban. Egyébként nem rossz gép, csak kicsit drága, és a nagy (800,1600) ISO érték csak reklámfogás. Általános használat esetén azonban tökéletesen használható 12x zoomos, stabilizált gép. Elődjeit az FZ4-et és FZ5-öt sokan dícsérik.

''Az amatőrnek 100-ból 99 kép jól sikerül. A profinak 100-ból 1''

(#659) erdey_a válasza Dare2Live (#654) üzenetére


erdey_a
őstag

Ha nem hargszol, betettelek aláírásba :))

Vérboci

(#660) csudri válasza csudri (#653) üzenetére


csudri
őstag

Esetleg Canon A420-430? Ezekről tudna valaki véleményt? A pixinfo-n csak az egyikhez találtam, de az se valami kimerítő.

(#661) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Az lenne a megoldás a ''legjobb'' fényképező kiválasztására,ha valaki végig tudná próbálni ezt az oldalt.[link]Még a Canon EOS-1Ds Mark II is ''elmossa'' a hajszállakat,úgyhogy erről az igényemről valószinüleg le kell mondanom.

[Szerkesztve]

(#662) pitman válasza Dare2Live (#654) üzenetére


pitman
őstag

Továbbra is tartom a véleményt, hogy az a ccd nem annyival jobb a többinél. Speciel a 9500 irgalmatlan zajos, mosott képeket gyárt.

Az, hogy a tesztekben azt írják hogy használható, semmi meglepő nincs benne, tényleg az, de a részletek akkor is eltűnnek akármit csinálsz...

Láttam a d70 f10 üsszehasonlítást. Ugyanazt tudom mondani: a d70 zajosabb, de a részletek megmaradnak, a tárgyaknak kontúrja van. A fujinál pacásodik az egész. (Arról nem beszélve, hogy a d70 nem tartozik a legzajmentesebb gépek közé, de annak a képét szoftveresen megszűrve még mindig klasszisokkal szebb, részletes képet kapnánk. Ráadásul ez a teszt még viszonylag jó fényvoszonyok mellett, természetes fénynél készült. Mesterséges, gyengébb fény mellett elvérezne a dolog... Itt már dslr esetén is problémák lehetnek.


Senki nem vonta kétségbe, hogy miért fontos a magas ISO. Én azt kérdeztem, mekkora nagyításokban gondolkozol, hogy a zaj ennyire fontos neked.
Babát egyáltalán nem szerencsés pofánvakuzni, de indirekt vakuzással szebb eredményt fogsz elérni, mint magas iso-val, az pedig nem fogja zavarni.
Kültéren viszonleg jó fény mellett simán kellhet a vaku, ezt magas isoval sem biztos, hogy meg tudod úszni (illetve magas iso mellett is kellhet).

Továbbra is azt mondom, mint eddig: nem rossz gép, sőt..., de csodák nincsenek valamivel ezért fizetni kell, jelen esetben a részletekkel fizetsz a kevesebb zajért.




(#663) Dare2Live válasza pitman (#662) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

FZ30 ISO400on
[link]
[link]

F10 ISO400
[link]
Hasonlítsd össze a panaval Tartod még a véleményed?


F10 ISO800 (ittmár vannak problémák de messze sokkal jobb mint pan fz30)
[link]



btw sose mondtam jobb mint d70 le is írják nem de maga a tény, hogy kompaktot dslr hez hasonlítanak....



don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#664) MasOyama válasza Dare2Live (#654) üzenetére


MasOyama
őstag

649?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#665) Dare2Live válasza MasOyama (#649) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Zajban Igen.

Ha tetszik vedd az Fx01et: a 28mm nagyon hasznos a képstabiról nem is beszélve.
Olyban 38 a kezdő ez óriási hátrány beltérben és nincs stabilizálálás, mint ahogy össes többiben sem. (Casiokat mondjuk annyira nemismerem)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#666) MasOyama válasza Dare2Live (#665) üzenetére


MasOyama
őstag

Igen, de nehéz a választás. Már régóta rágodom rajta.
Panasonic Fx01
Casio Z850
Casio S600
Cannon IXUS 65
Ezek közül melyiket?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#667) Dare2Live válasza MasOyama (#666) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem egyértelmű már leírtam:
28mm és stabi miatt FX01
többiben nincs stabi ráadásul 35/38ról indulnak...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#668) sakál válasza Dare2Live (#654) üzenetére


sakál
tag

Azért bánjunk óvatosan a tesztekkel... A Dcresource tesztjeit már csak mosolyogva olvasom.
Időnként az összes többi(közismerten hiteles) tesztelő céggel szemben menetelve hoznak olyan eredményeket, ami megmosolyogandó..
Az általad közölt F10-es teszben az 1/17 inc-es érzékelővel (kb nettó 7.2x 5.4mm!) megáldott kis Fuji szerintük ezt a felbontást produkálta: [link]
Egy másik tesztjükben a lényegesen komolyabb Eos 30D pedig ezt (ráadásul egy köztudottan kíváló Sigma 1.8/50-es macróval!) :[link]
Röhej. Aki akar higgyen nekik.

A szépség az eszed rovására megy

(#669) MasOyama válasza Dare2Live (#667) üzenetére


MasOyama
őstag

z850-ben van, és a Pentax A10-ben is van. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#670) oettinger01 válasza quantal (#658) üzenetére


oettinger01
őstag

köszönöm a segítséget :R

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#671) adik válasza Dare2Live (#654) üzenetére


adik
őstag

Ez lenne a digi gépek legnagyobb előnye az analogommal szembe de csak lenne....
Hogyfényképezel le egy alvó Babát egy kompaktal? Pofán vakuzod?


sztm egy jó 400-800as filmen harmadannyi zaj (helyesebben zavaróan látható szemcse) sincs, mint egy DSLR iso400-800-as képén. legalábbis nekem. (nem, nem eos1, meg dh2-re gondoltam, hanem megvehető árú gépre).

btw softboxot akármilyen vakura tudsz aplikálni üszkve 3K huf környékén és a magas iso + képstabi máris húzhat a vérbe.
babát indirekt vakuzni kell. - bár azt kompaktok általában nem tudnak...

Kettő, csipkebokor vessző!

(#672) csudri


csudri
őstag

#653 és #660? Valaki help, köcc!

(#673) adik válasza csudri (#672) üzenetére


adik
őstag

én elkötelezett canon hívő vagyok, így a canont ajánlom. lényegi különbség nincs a két gép között, a 430-nak nagyobb a tele állása. de ha már itt tartunk a nagylátószöge 39mm mindkettőnek, ami elég gyengusz. városban és pláne beltérben nem lesz vele kibékülve. esetleg megnézném a konkurens nikon modelleket is, de azokat meg nem ismerem.
ha tudtok hozzátenni pár forintot, a canon 530 az 52KHuf. annak 35mm ekvivalens a nagylátója. minimálisan de jobb, és ezt a különbséget meg lehet érezni, meg ezen vannak kézi beállítások is, amiket ha még most ne is, de ki tudja, hátha később fog használni a lányka.

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#674) eReL1


eReL1
tag

Kodak z650?

Semmi sem biztos. Még az sem biztos, hogy semmi sem biztos.

(#675) Dare2Live válasza sakál (#668) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nemmennek a linkek.

btw mindenhol eztírják róla. ld pl dpreview egyen még írhatnak hülyeséget de összesen....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#676) adik válasza eReL1 (#674) üzenetére


adik
őstag

most hogy mondod megnéznék egy kodak z650 vs fuji s5600 meccset. papíron a fuji a jobb, lássuk képernyőn ki győzne!

(nem akarunk egyszer egy közös tesztelésre összegyűlni vhol?)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#677) Dare2Live válasza adik (#671) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mért softbox vagy indirekt nemzavarja?
magas iso meg képstabit sokhelyen lehet ügyességgel kompenzálni sokhelyen meg nem.

analog isoval egyetértek de elromlott az analogom, kölcsönkaptam egy digitet és nincs az az isten, hogy visszaváltsak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#678) sakál válasza Dare2Live (#675) üzenetére


sakál
tag

Nekem mennek a linkek.

A szépség az eszed rovására megy

(#679) adik válasza Dare2Live (#677) üzenetére


adik
őstag

mért softbox vagy indirekt nemzavarja?

nem. illetve a softbox az necces, de az indirekt az nem.

(kosármeccsen azért pl jobb az iso meg a képstabi :) )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#680) Dare2Live válasza sakál (#678) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nálam vmi gebasz van majd megnézem őket közvetlen oldalról.

Minden oldalnak van elirása, meg gyanus cikke de hogy az összeset lefizették félrenézte olyan nemszokott akadni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#681) Dtomi


Dtomi
őstag

A babafotózásról kérdezzétek ANNE GEDDES-t amúgy meg nem tudom mit vagytok oda a babafotózástól fél év múlva úgy vakuzod ahogy akarod addig meg majd kitalálsz vmit, de ezen kinlódni...

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#682) Dare2Live válasza adik (#679) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

akkor megbeszéltük :D
általában ki lehet küszöbölni de vanhogy nem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#683) Dare2Live válasza Dtomi (#681) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Babafotózás csak egy példa van másik ezer.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#684) csudri válasza adik (#673) üzenetére


csudri
őstag

Ok, megnézem majd ezt az 530-ast, valakitől esetleg egyéb ötlet?

(#685) vati válasza Dare2Live (#654) üzenetére


vati
senior tag

Hogyfényképezel le egy alvó Babát egy kompaktal? Pofán vakuzod?

A beépített vakuval tényleg nem sokra megy az ember, normális fényviszonyokat egy forgatható-dönthető fejű vakuval érsz el, fölfelé és oldalra derítve a falra/plafonra.

Aki sokat és komolyan akar beltérben fotózni, az jól teszi ha beszerez egy normális vakut és megtanulja használni. Vagy dslr-t vesz ISO3200-al, de még arra is szabad vakut tenni.

És, legfőképp olyan gépet vesz, amire lehet rakni külső vakut:) (a szappanosdoboz kategóriájú kompaktokra rá se lehet tenni, a FujiF10 már ezen a szemponton elvérzik)
Ha fotóztál beltérben, úgyis ismerős: rengeteg szituáció van, amikor a téma mocorgása miatt az ISO800 is kevés, nemcsak az ISO400/200, sőt ez a tipikus helyzet. Én is sokáig erőlettem a magas ISO-kat, aztán rájöttem: sokszor az ISO1600 se segített volna rajtam, csak egy jó vaku.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#686) Dtomi válasza vati (#685) üzenetére


Dtomi
őstag

[kép]

miért??? tök fain nem??? :)) :R szappanosdoboz és még vaku is :D és működik 580EX-el is :Y

[Szerkesztve]

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#687) vati válasza Dare2Live (#663) üzenetére


vati
senior tag

FZ30 kontra F10 belinkelt képek:

Egy éjszakai felvételt hasonlítsz össze egy nappali felvétellel, és egy beépített vakus (szintén elcseszett) kép árnyékos hátterét egy láthatóan jól megvilágított beltéri fotóval.
Nem túl releváns mint összehasonlítás.
Almát az almával, körtét a körtével... (a dpreview-n van pl. egy koncerttermi(?) ISO1600 kép az F10 galériában, az sokkal meggyőzőbb) Azt nem vitatom, a Panán kicsit több a zaj az átlagosnál, a Fujin meg kevesebb.

Éjszakait ISO50-100 körül szabad csinálni, ha megnézed ott semmi gond az FZ30-al, ld. egy másik sample ugyanarról a témáról a dpreview galériában. ISO80, 1/2 sec.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#688) vati válasza Dtomi (#686) üzenetére


vati
senior tag

:D Jó, elismerem: némelyik ultrakompakton van vakucsatlakozó.
Jól látom, hogy ezt a vakut pont nem lehet dönteni és forgatni?

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#689) Dtomi válasza vati (#688) üzenetére


Dtomi
őstag

de lehet 90-75-45°-ba de ha forgatni akarod akkor mondom ott az 580EX :C csak nem működik ETTL-be de már asszem valaki csinált átalakítót mintha már láttam is volna valahol.



[Szerkesztve]

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#690) vati válasza Dtomi (#689) üzenetére


vati
senior tag

úgy már finom:)

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#691) Dtomi válasza vati (#690) üzenetére


Dtomi
őstag

Kérdés, hogy vesz-e valaki 100ezres vakut egy ilyen gépre :Y nagyon elvetemült lenne...

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#692) Dtomi


Dtomi
őstag

[kép] vannak még finomabbak is :DD például ez egy minolta 5600-al nagyon szép lenne....
Amúgy fotóztam egy párszor pont egy ilyen cuccal ezzel a vakuval +géppel nem lehetett elengedni egy pillanatra se mert egyből pofára borult.


[Szerkesztve]

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#693) vati válasza Dtomi (#691) üzenetére


vati
senior tag

A 100 tényleg túlzás. De pl. ez (Mecablitz C-36)
[kép]
nem 100 ezer Ft csak 20 (az is bruttó), és a célnak tök megfelel.
Dönthető, asszem 30-valahányas kulcsszámot tud. (32?) Szobába teljesen elég.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#694) Dtomi válasza vati (#693) üzenetére


Dtomi
őstag

Naa jó de a sony-n ami van a HVL-f32x az azért ETTL-es meg vannak finom dolgai mondjuk asszem olyan 60e körül már belehet szerezni én 40e-ért adtam el az enyémet a tavasszal jó kis vaku modellfény nagyon jó segédfény (kb 50méteres :Y :Y ) kicsi kompakt gépen nem tudom mi sülne ki egy ekkora vakutól :))

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#695) Moddingfan válasza csudri (#660) üzenetére


Moddingfan
senior tag

A CanonA430 sztem nem rossz vétel. Ha csak átlagos fotózásra lesz, akkor sztem tökéletes választás lehet, és az ára is egész jó. Veszel hozzá egy 256-os (inkább 512-es) SD kártyát és már mehetnek is a fotók :)

u.i.: Na meg egy szép kis tokot és pár akksit töltővel :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#696) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy állványt, ő lenne az [link] ezzel [link] a fejjel. Jelenleg egy Kodak Z740-em van, de sokak szerint ez az állvány ezzel a fejjel egy profit is kiszolgálna. Azt mondták többen is(és van benne valami), hogy akár mit is hoz a jövő, ezt az állványt ''nem fogom kinőni''. Mi a véleményetek róla?

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#697) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Tegnap írtam egy levelet a digitalpixel.hu nak amiben az F11 után érdeklődtem valamint, hogy tud e olyan gépet ajánlani ami iso200felett is használható képet ad ma jött a válasz:


Kedves Batáry Gergely!

Köszönjük, hogy érdeklődik a Digitalpixel és szolgáltatásunk iránt!

Sajnos a Fujifilm E550 már nem szerezhető be, teljesen kifutott modell lett.
Az ön által említett F11-es modellnek már februárban elérhetőnek kellett
volna lennie, ennek ellenére semmi hír róla. Lényegi különdbés az F10-hez
képest a manuális beállítások lehetősége. Sajnos az F30-ról nincs semmi hír,
azzal szerintem június-júliusig várni kell. Utolsó kérdésére egyszerű a
válasz: Fujifilm. Jelenleg ez az egy gyártó, aki meg tudj avalósítani kevés
zaj mellett kompakt gépeknél az ISO 800 vagy ISO 1600-at. Az F10-nek tesztek
alapján is körülbelül az ISO 1600-as zajossága egy Nikon D70-el vetekszik.
Az ön helyében nem néznék semmilyen más ISO 800 vagy ISO 1600-at tudó gépet
csak Fujit. Talán a Sony új modelljei rúghatnak labdába még.

Mégegyszer köszönjük az érdeklődést, és remélem sikerült mindenre választ
adnom, ha nem, keressen bátran!

Üdvözlettel:
Dankó Kornél
http://www.digitalpixel.hu



Evvel és leis zárnám az ISO/ZAJ kérdést, számomra nemkérdéses a dolog.

ISO1600 utoljára
[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#698) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Igaz francia oldal és sokkal rosszabb mint a korábban belinkelt de gyorsan használható.
[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#699) pinnacle válasza Dare2Live (#698) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez is jó oldal,kár,hogy élő emberről nincs tesztfotó.Viszont szerintem itt jobb,a Canon A620 mint a Fuji F11.[link]

(#700) quantal válasza oettinger01 (#670) üzenetére


quantal
tag

Nincs mit. Épp most tesztelték a digicam utódján a pixinfón:

[link]

''Az amatőrnek 100-ból 99 kép jól sikerül. A profinak 100-ból 1''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.