Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112901) Enter65 válasza Razor18 (#112900) üzenetére


Enter65
senior tag

Szia!

Igen, én annak idején úgy mértem le a konfigomat különböző terhelések mellet!

(#112902) Chp válasza Hunork (#112897) üzenetére


Chp
őstag

Tisztelettel köszönöm a válaszod!
Én nem bánom az "ez már csak ilyen..." választ, mert tisztában vagyok a táp árfekvésével, csupán arról szerettem volna megbizonyosodni, hogy ez nem hiba. Mert ha nem az, akkor már meg is nyugtattál.

(#112903) Hunork válasza zefran (#112899) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Elég neked a 400W táp is, max későbbre tervezve lehet nagyobbat venni. A jövőbeni igények alapján válassz. Még egy GTX1070 kártyával, i5 procival is elég egy jó 400W táp.
BE QUIET! System Power 8 400W
ANTEC VP450P
FSP HEXA 85+ 450W
SEASONIC SS-400ET-F3 400W

De ha kicsit hozzáteszel, akkor inkább ezekből válogass, egyik sem több, mint 18k:
FSP Hydro 500W
CHIEFTEC APS-500SB 500W
COOLERMASTER G450M 450W

JrCsG: a rossz hír, hogy én arra tápra nem bíznám a gépemet. :(

Chepany: hidd el, nem megbántani akartam a tápot, csak hát tényleg vannak korlátai, főleg a kicsi ventilátor játszik közre.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112904) JrCsG válasza Hunork (#112903) üzenetére


JrCsG
tag

Inkább egy táp nélküli ház, de akkor milyen táp? Nem akarnak sokat költeni rá. 9 ezer forint kb ez a ház a táppal. Nem hiszem, hogy akár a dupláját is rászánnák. Így mi lenne egy “normálisabb” megoldás?

(#112905) Hunork válasza JrCsG (#112904) üzenetére


Hunork
veterán

Ajajj, gondold el, 9 ezerért nem lehet venni jó tápot, esetleg használtan, és akkor még ott a ház...
Oda ennél lejjebb nem mennék:
CHIEFTEC APS-400SB vagy FSP Hexa+ 400W. Mindkettő 11-12 k körül van. Ha azonban a keret ennyi, és nem akarnak többert rászánni, akkor sokat nem érdemes foglalkozni a helyzettel. Marad a használt piac. :K Vagy bevállalják a kétes minőséget. :U

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112906) Chp válasza Hunork (#112903) üzenetére


Chp
őstag

Ugyan semmi ilyesmi, csak a megnyugtatásodra van szükségem. :B

(#112907) w333


w333
félisten

Hmmm ... most nézem a CM G450M Yate Loon D12SM, míg a nagyobb verzióban G550M D12BH ventilátorral szerelt ? :))

Tehát akkor a G550M siklócsapágyas ami csendesebb és tartósabb ? :R

Mert ha igen akkor nagyon halk mint a BQ System Power L8 !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#112908) alázógyík


alázógyík
őstag

Sziasztok!

2 kérdésem is lenne.

1. Igaz utólag már, de rendeltem egy FOCUS Plus 550 Gold tápegységet. Elég lesz egy Xeon E3-1270v2, RX580 pároshoz?

2. Van egy használt Seasonic SS-500ET Active PFC T3 tápom. Mennyiért lehetne meghírdetnem?

(#112909) Hunork válasza alázógyík (#112908) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

1. Simán :K
2. Hát a kereslettől függ. Ebben nem vagyok otthonos, de szerintem 7-8k. Ha rosszul tippeltem, majd kijavítanak.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112910) Hunork válasza w333 (#112907) üzenetére


Hunork
veterán

Én úgy tudom, hogy mindkettőben a Yate Loon D12BH-12 venti csücsül. Az, hogy menet közben esetleg változtatnak a gyártáson, elképzelhető. DE én azonos ventikről tudok mindkettő esetében.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112911) w333 válasza Hunork (#112910) üzenetére


w333
félisten

Több tesztben is D12SM ... Link, Link és Link :K

A nagyobb tesóban G550M van a nagyon halk D12BH ventilátor :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#112912) Hunork válasza w333 (#112911) üzenetére


Hunork
veterán

Hmm. Pedig a G450M is elég halk amúgy. Az itteni lista sem jó akkor...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112913) Banderos


Banderos
tag

Köszönöm és ha estleg cserélek hogy fiatalab és moduláris vagy félmoduláris táp legyen mit ajánlanál max 20 ezer

[ Szerkesztve ]

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#112914) Hunork válasza Banderos (#112913) üzenetére


Hunork
veterán

Szívesen!
Ha egy vagy két ezres nem gond (és jó lenne), akkor az egyik legjobb választás hosszú távra: BE QUIET! Pure Power 10 500W CM Silver, félmoduláris, nagyon halk táp. De 20k és alatta is van élet:
FSP Raider II 450W fix kábel
SEASONIC S12 II 430W fix kábel

BE QUIET! Pure Power 10 400W CM (ha tényleg nem veszel brutál fogyasztású videokártyát) Silver, félmoduláris
COOLERMASTER G450M 450W Bronze, félmoduláris

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112915) alázógyík válasza Hunork (#112909) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#112916) Banderos


Banderos
tag

:

[ Szerkesztve ]

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#112917) Banderos válasza Hunork (#112914) üzenetére


Banderos
tag

Köszönöm a segítséget szerintem maradok a be quiet márka mellet nekem nagyon bevált az általad ajánlott 2 táp közül választok :R

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#112918) Orcho


Orcho
csendes újonc

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a chieftec GPS és a CoolerMaster MWE tápokról mit tudni?

(#112919) fogtunder


fogtunder
nagyúr

sziasztok,

milyen tápot vegyek ezekhez a dolgokhoz?

Intel G3220, 8GB 1333 DDR3 RAM, 1db SSD, 6*GTX1080 gondolom sejthető, hogy bányászás lenne a cél, szóval bírnia kell a folyamatos üzemet. tervben van a GPU-k power limit csökkentése, de előre nem tudom, meddig tudok lemenni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#112920) Hunork válasza Orcho (#112918) üzenetére


Hunork
veterán

Ha jól tudom, az MVW HEC belsős, amolyan belépőszintű, Bronze minősítésű, nem rossz kategória, de sok tesztet nem találtam. A GPS meg szerintem akkor fain, ha a Delta belsős sorozatot fogod ki használtan, mert újonnan nem gyártanak már, csak CWT belsővel. És ezek nincsenek minősítve. De ettől a Delta belesek nagyon jó kis tápok. Ennyit tudok én hozzáfűzni, de reméljük lesz aki jártasabb ebben. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112921) Hunork válasza Hunork (#112920) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Ha valóban nem ketyegnek teljes terhelésen a VGA-k, akkor elég a kiváló, Platinum minősítésű FSP Aurum PT 1200W. 8 PCIE kábel, 135 mm venti, igen csendes darab, 5 év gari. Ára 70k körül van.
Mondjuk én a bányászathoz nem értek. Teljes terhelésen ez a konfig pont 1200W körül ehet. Ha visszaveszed a videokártyákat, akkor elég ez a táp, kérdés, mennyi ilyenkor a valós fogyasztás. :F

Ennél brutálisabb a THERMALTAKE Toughpower 1500W Gold PS-TPD-1500MP Gold, igen halk, rengeteg kábel, 100k árban leledző vad 5 év garival. Külföldi oldalakon inkább eme méretet tanácsolják.

szerk: egyes ilyen fórumokon találkoztam többször is olyan megoldással, hogy kettő 800-850W-os táp etette a gépet. És nem írtál keretet, meddig mehetsz el? :F

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112922) csubbaka válasza Hunork (#112921) üzenetére


csubbaka
tag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, lehetséges e, hogy a Chieftec CFT 650 14CS tápom kevés egy R9 290X/ i5 4690K-alá mert újraindulgat játékok közben a gép. Próbáltam egy XFX PRO650-el az meg lazán viszi az egészet. Sőt még egy Chieftec CTG-500 P80-al is elvolt a gép, kicsit melegedett, de ment :U
Arra gyanakszom, hogy kevés a 12V-os ágankénti 18A a kártyának vagy esetleg haldoklik a táp!?

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#112923) tesc0


tesc0
újonc

Hello!

Tervezek egy új gépet összerakni magamnak, azonban a táp (és talán a ház) kérdésében elakadtam. Ez lenne a jelenlegi összeállításom:

VGA: GAINWARD GeForce GTX 1080 GLH Phoenix
RAM: G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Trident Z RGB
CPU: Ryzen 1600X
HDD: Seagate BarraCuda 2 TB
SSD: Samsung 850 EVO - 250 GB
Alaplap: MSI B350 PC MATE

Ehhez a konfigurációhoz tudnátok egy megbízható és jó minőségű tápot ajánlani? Annyi információt már kaptam, hogy 550-600W körül kéne nézelődnöm, de még így is túl sok lehetőség van. Legfeljebb 25-30 ezret gondoltam rászánni.

Illetve még a házzal kapcsolatban annyi kérdésem lenne, hogy van esetleg valakinek tapasztalata sharkoon-nal, vagy fractal design-nal (focus g)?

Köszönöm a segítséget!

(#112924) fogtunder válasza Hunork (#112921) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elvileg azt mondják az okosok, hogy gyári limit 70%-on még többnyire közel gyári értékeket lehet hozni általában, de ez ugye kártyáról kártyára változik. én is ezeket néztem egyébként, akkor inkább megveszem az 1500W-os Toughpowert, a 6db 1080 mellett már közel lényegtelen lesz az az extra kiadás.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#112925) Enter65 válasza fogtunder (#112924) üzenetére


Enter65
senior tag

Szia!
Igen oda kicsi a 1200W! Még ha be is állítod a limitet akkor is kell az 1500W !

Egy másik kérdés, Seasonic Focus Plus 550 Gold van most ennél jobb ár/érték arányú táp? ~ 27k (10 éves garival!) Adatlapomon a gép konfigja.

[ Szerkesztve ]

(#112926) schawo válasza Enter65 (#112925) üzenetére


schawo
titán

Kevés olyan táp van, amit ha bolti garanciakiterjesztéssel feltornászol 10 évre, nem lesz drágább ennél.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#112927) Hunork válasza tesc0 (#112923) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Teljesen elég neked egy minőségi 500-550W táp!
Például:
BE QUIET! Straight Power 10 500W CM Gold, nagyon halk, félmoduláris, 5 év gari
SEASONIC Focus Plus 550 Gold 550W Gold, moduláris (alza 10 év gari!)
CORSAIR RM550x Series 550W Gold, moduláris 5 év gari

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112928) Enter65 válasza Hunork (#112927) üzenetére


Enter65
senior tag

Szia!

Bocsánat, de SEASONIC Focus Plus 550 Gold az Emag-nál is 10 év, és olcsóbb is mint alza... :F
Ezt néztem én is ki! :C

[ Szerkesztve ]

(#112929) Hunork válasza Enter65 (#112928) üzenetére


Hunork
veterán

Ok, örülök! Akkor már két bolt van, amelyik megadja a 10 évet, nem tudtam erről. Ügyes vagy! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112930) schawo válasza Hunork (#112929) üzenetére


schawo
titán

A külföldi boltok. A hülye magyar forgalmazó nem adja át a gyári garit.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#112931) Hunork válasza fogtunder (#112924) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Igen, jó lesz az a TT, nyilván nem 100%-.on fogod hajtani őket. A kérdés a 24/7 üzem. :F Reméljük sokáig kiszolgál majd! Bár ilyenkor jönne jól egy kellemes ipari tápegység. Seasonic jeleskedik ebben, de nem ilyen méretben. :(

schawo: igen, és nem először, nem csak ennél a terméknél. :(((

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112932) tesc0 válasza Hunork (#112927) üzenetére


tesc0
újonc

Köszönöm szépen, körbenézek akkor!

(#112933) TIT válasza Hunork (#112896) üzenetére


TIT
veterán

Köszi.
Az a gond,hogy csak 2 molex van rajta,ezt néztem helyette: Seasonic S12II-520 520W Bronze.
Gondolom ez is van olyan minőség és több csatis.

(#112934) Amazonas válasza tesc0 (#112923) üzenetére


Amazonas
senior tag

Nekem ilyen (Fractal Focus G) házam van, kérdezhetsz priviben.

[ Szerkesztve ]

(#112935) JrCsG válasza Hunork (#112905) üzenetére


JrCsG
tag

Köszönöm! :R

(#112936) Hunork válasza TIT (#112933) üzenetére


Hunork
veterán

Szia! Igen, az is jó lesz neked! Seasonic, igaz, régebbi kiadás, de nagyon jó! :K

JrCsG: nagyon szívesen. Sajnos, vannak helyzetek, mikor nem lehet nagyon kompromisszumot kötni. :N

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112937) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!!

Tápegységet szeretnék venni a köv konfighoz: Olyat szeretnék ami nem hangos.

Alaplap: asus prime x370-pro
Proci: ryzen 7 1700
ram: G.SKILL Flare X 16GB KIT DDR4 3200MHz CL14 for AMD
videókártya: 1060 vagy 1070
Tápegység:
ssd:
Ház: Fractal Define C

(#112938) Hunork válasza apple87 (#112937) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Mivel keretet nem írtál, így csak tippelek. Alább három a csend függvényében árban lefelé 23 ezertől 17 ezerig:
BE QUIET! Pure Power 10 500W CM Silver, félmoduláris,. nagyon halk
SEASONIC M12 II Evo 520W Bronze, moduláris
FSP Hydro X 450W Gold, fix kábel
COOLERMASTER G450M 450W Bronze, félmoduláris
CHIEFTEC APS-500SB 500W Bronze, fix kábel

Illetve az első kettőnek van nem moduláris változata olcsóbban, a BQ esetében CM nélküli jelöléssel, a Seasonic esetében S12 II jelöléssel.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112939) apple87 válasza Hunork (#112938) üzenetére


apple87
senior tag

ÉS bőven elég az 500W? mert én olyan 650-700 ra gondoltam

(#112940) Hunork válasza apple87 (#112939) üzenetére


Hunork
veterán

Bőven elég. Nézd meg pl az én gépemet. Szinte ugyanaz lesz. És simán vitte a GTX1080Ti-t is. Ma már minden oldalon a fogyasztás csökkenését lehet tapasztalni. No persze R9 és Vega kivétel. Nem szabad túlméretezni a tápot. Egy 700W táp még egy SLI GTX1070-el is simán megbirkózik. Neked az 1070-el még egy fain 450W is elég lenne, csak mindig szoktunk mozgásteret hagyni, hátha beleszeret valaki a Vega 56-ba. :) Mert neki is elég pl az 500W.

Szerk
Konkrétan: Ryzen 1700X 95W, GTX1070 150W, a többi 50W, tartalék 50W. Ez nincs 400W sem! És ez a lényeg, még marad tartalék a tápban. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112941) apple87 válasza Hunork (#112940) üzenetére


apple87
senior tag

Köszönöm a választ.

Akkor a felsoroltakból a BE QUIET! Pure Power 10 500W CM jó választás?

(#112942) Hunork válasza apple87 (#112941) üzenetére


Hunork
veterán

Nagyon jó! Halk, megbízható. Ha visszaolvasol, egyik kolléga részletes beszámolót írt róla. :K
Ha amúgy van még kereted, akkor ugyancsak Be Quiet, de a Straight Power 10 500W CM verzió is tökéletes, ugyanis ez már Gold, és a gari is 5 év. Igaz, már 30k körül van az ára. Vagy a nagyon sikeres Seasonic Focus Plus 550W Gold, moduláris táp, ugyancsak 30k körüli árban.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#112943) MMIX


MMIX
addikt

Antec Earthwatts Gold Pro 750W teszt, www.kitguru.net


Antec NeoECO GOLD 750W képek, www.coolpc.com.tw
--------------------------------------
Seasonic use the Focus Plus platform for their new lower wattage Prime Ultra's?

Hi All, sorry for the late reply. We are sharing the FOCUS platform with some of the PRIME units. The platform has upgrades to make it in line to PRIME performance and warranty levels. This would be similar to Porsche using VW and Audi sourced engines & frames and upgrade them to meet Porsche standards.
Reply With Quote
jonnyguru.com/forums

[ Szerkesztve ]

(#112944) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
új gép összerakását tervezem, keresem a hozzá illő tápot:

i7 8700k (kb +1ghz húzással)
Asus ROG Z370-F
16GB RAM
MSI RX480 Gaming 8g
max 4 HDD (1 black 3 red)
max 2 SSD (samsung 850pro)

Ház aljába kerülne, legyen halk és megbízható mint a jelenlegi. Modularitás, kinézet, LED nem szempont (zárt, halk házba kerül - Antec P180). Max ha a nem szükséges vezetékek kihúzhatóak az jó pont, de megvagyok nélküle.
Jelenleg Corsair VX450 teszi a dolgát (3770K mellett egy P8P67 delux lappal, a többi periféria a fent leirtakkal azonos).
5éves kb. Vagy vigyem ezt tovább? :U

Köszönöm

(#112945) bambano


bambano
titán

Szia!

Bekonfiguráltam egy komplett gépet, de a végösszegtől csuklani kezdett az illetékes elvtárs :)
Kellene segítség a lefaragásban.
itteni ajánlásra seasonic focus plus 550 táp került bele, bruttó 31k-n elszámolva. szerintem 400 watt is elég lehet.
ebből kellene lefelé, de a megbízhatóság kiemelten fontos. az is jó lenne, ha a táp átlagnál jobban bírná a meleget, mert nem tudok neki klímát adni.

kösz előre is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#112946) syberia válasza bambano (#112945) üzenetére


syberia
veterán

Milyen gépről beszélünk?

Hooper: Nem rossz tápegység a VX 450, de a biztonság kedvéért egy Seasonic Focus Plus 550 10 év garanciával ideális választás, félpasszív, teljersen moduláris, Gold hatásfok.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#112947) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Szia Hunork!

Kicsit jegeltem a temat, am most visszaemlekeztem erre a hszedre

Talaltam egy EVGA G2 850W-t tolem egy kopesre, ujonnan, 10 ev garanciaval, boltbol, ahogy illik. :)
Ugyanitt az AX860 12k-val tobbe faj, illetve csak 7 evet vallalnak ra.
A Straight Power 10 800W is 50 korul van, am csak 5 ev van ra.
RM850i szinten, 7 ev.

A Corsaireknel sokat hallottam coil whine-rol viszont.
Kerdes: Jo lesz nekem ez az EVGA? :D Garanciaidoben nagyon mutatos. :)

Koszi!

Udv. core2

(#112948) syberia válasza Neil Watts (#112947) üzenetére


syberia
veterán

850 watt egy kártyás rendszerhez? Nekem kicsit túlméretezettnek tűnik...

https://howbad.info/

(#112949) Neil Watts válasza syberia (#112948) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ket kartyas.
Plusz lehet meg jo par HDD is befigyel majd, meg egy Ryzen, habar ez az elozmenyekbol lehet nem latszik kristaly tisztan.
A jelenlegimet sem 1 evre vettem. :)

Udv. core2

(#112950) syberia válasza Neil Watts (#112949) üzenetére


syberia
veterán

GTX 960 volt említve, akkor nem szóltam. :D

https://howbad.info/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.