Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113651) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Mivel kivezették a hazai kínálatból, ezért Kolink SFX-350 helyett keresek normális SFX tápot kb. 15k HUF-ig:
- 350W legalább;
- megbízható belső;
- 4 csavaros rögzítés;
- 1* 6+2pin PCIE, ezen kívül kevés csati;
- normális ventiprofil, 50%-os terhelésnél ne akarjon felszállni.

Kolink SFX-450 sem lenne rossz, de túl sok a kábele, nekem csak minimális kell.
Milyet tudnátok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113652) syberia válasza AxBattler (#113651) üzenetére


syberia
veterán

Zalman ZM450-FX [link] Sirtec bél

https://howbad.info/

(#113653) MMIX


MMIX
addikt

Azt hiszem ez lehet az EVGA B3 eredetije. Vagy legalábbis nagyon hasonlít.


SuperFlower Silver Eco 90+, teszt: Playwares.com

EVGA B3 450W, www.tomshardware.com

[ Szerkesztve ]

(#113654) syberia válasza MMIX (#113653) üzenetére


syberia
veterán

Kívülről kísértetiesen hasonlít a SF Leadex Silver 550W-ra (belső), de az elektronika máshogy fest, a ventilátor sima sleeve bearing. De még ezen is butítaniuk kellett, hogy "meglegyen" a 80+ Bronze hatásfoka a EVGA B3-nak.

szerk: Végigolvastam a tesztet, jó eredményt ért el a tápegység. Hangban, hatásfokban, feszültségek stabilak a teljes terhelési skálán, a ripple (hullámosság) nagyon alacsony. Kíváncsi lettem volna egy túlterheléses tesztre, de azt már Tomék elintézték, sajnos a táppal együtt. ;]

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#113655) MMIX


MMIX
addikt

Corsair AX1600i


forrás: www.jonnyguru.com/forums

[ Szerkesztve ]

(#113656) Devilstudio válasza Enter65 (#113650) üzenetére


Devilstudio
tag

https://pcpartpicker.com/list/MrNnf8

De tuningolva 4,4-re.

Keret: 50-60K

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#113657) Hunork válasza Devilstudio (#113649) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Azért olvasd el ezt a cikket is: cicergés

Amúgy új táp esetén ezeket bátran veheted, mindegyik 60k alatt van:
SEASONIC Prime Platinum 750W akár 10 év gari, moduláris, félpasszív
BE QUIET! Dark Power Pro 11 750W Platinum, moduláris, nagyon halk!
SEASONIC Focus Plus 750 Platinum 750W

Olcsóbban simán vállalható a Seasonic hasonló sorozata Gold hatásfokban. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#113658) Hunork válasza AxBattler (#113651) üzenetére


Hunork
veterán

Sajnos ennyiért nagyon jó SFX táp nincs. :( Esetleg használtan (nem agyonhajtva!), egy BE QUIET! SFX Power 2 400W lenne jó megoldás, Bronze, nagyon halk! Újonnan már inkább 22k, így syberia által linkelt Zalman még jó választás.
(Chieftec is van 450BS néven, csak neki egy 6pin PCIE csatlakozója van, viszont az is Sirtec beles, nagyon halk, és 15k körül megvehető)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#113659) obragon


obragon
újonc

Sziasztok,

egy megbízható tápot szeretnék a következő konfigurációhoz:

- Intel i7 8700
- 16 GB RAM
- ASUS STRIX-RX480-O8G-GAMING RX480 8GB
- MSI Z370 KRAIT GAMING lap
- 1db M.2 SSD
- 3 db sata hdd

Csak annyi az elvárás, hogy megbízható és elég legyen, tuning nem játszik, vagy csak minimális, ár mondjuk 25-35 körüli.

Előző táp egy CHIEFTEC GPS-700A8 700W, de attól tartok valami nem oké vele (random kikpacs/reboot-ok terheléskor, proci és vga hőmérséklet nem kritikus, eseménynaplóban: Critical Event 41 Kernel-Power)

Mit ajánlotok, illetve jól tippelem-e hogy a táp lehet a ludas?

Köszi szépen

[ Szerkesztve ]

(#113660) koxx válasza obragon (#113659) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jelenleg ez a bestbuy mégha kicsit drágább is mint pár hete SS focus+ 550W plat vagy gold, utóbbi is simán viszi a konfigod [link] csak itt és az emagon árulják 10 év garival.

(#113661) AxBattler válasza syberia (#113652) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát ez nem max. 15k HUF, és Alza.hu-nál max. VGA-t, vagy "apróságokat" vennék.
Arról nem beszélve, hogy ennek is fölöslegesen sok a kábele. Ráadásul minden SATA tápcsatit úgy készítenek már, hogy merőleges legyen a csatlakozó a vezetékre - agyrém olcsósítás.
Így:

És nem így:

(#113658) Hunork
BQ! legutóbb még zajosnak volt elkönyvelve, ezek szerint fejlesztettek. Viszont drága.
Zalman tudom, hogy jó, és inkább ezt venném a fenti helyett (a gyártó honlapjáról, és a magyar polcokról eltűnt).
Chieftec-nek 3 csavaros a felfogatása, nem mindenhova rögzíthető.

Huh, túl jó ajánlat volt az a 350-es Kolink, kár hogy nem csaptam le rá még december elején... így lehet marad inkább a 350BS, vagy megbarátkozom a 450-es Kolink több kábelével, azt még mindig 13k HUF-ért vesztegetik.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113662) Hunork válasza obragon (#113659) üzenetére


Hunork
veterán

Az említett Seasonic mellett én megemlítem az általam nagyon kedvelt cég parádés tápegységét: BE QUIET! Straight Power 10 500W CM, félmoduláris, Gold, 5 év garancia, extra halk. Ez is simán jó neked, hasonló gépünk van, de még GTX 1080 mellé is elég. :K

AxBattler: BQ zajosnak volt könyvelve? Hol? :)) Amúgy valóban szerény a kínálat SFX területen, főleg, ha az ember nem akar irreálisan nagy összeget költeni, mondjuk 30 ezret. De ez meg azért van, mert az egyéni vásárlói piac az ATX tápokra épül. :(( A Kolink márkát viszont semennyire nem ismerem...

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#113663) MMIX válasza AxBattler (#113661) üzenetére


MMIX
addikt

Seasonic SFX 80+Gold 300W (SSP-300SFG) [link]
Gyárthatsz hozzá tetszőleges kábelt, 15 690 Ft

Teszt fölötte belinkelve. (#91182)

[ Szerkesztve ]

(#113664) AxBattler válasza Hunork (#113662) üzenetére


AxBattler
félisten

BQ zajosnak volt könyvelve? Hol?
Mondjuk az ITX topikban, meg tesztekből, bár talán az eggyel ezelőtti szériára vonatkozott.

A Kolink márkát viszont semennyire nem ismerem...
Pedig egy párszor már említve lett itt.
+
KOLINK SFX-350 SFX-Netzteil im Test - SFX-Netzteil zum Sparpreis
SFX-Netzteile bis 40 Euro im Test: Günstig und billig im kompakten Format

(#113663) MMIX
SST-re is inkább úgy emlékszem, hogy nem túl halk... vagy legalábbis nem olyan halk, mint egy Chieftec.

A Chieftec Compact moduláris SFX szériája vajon mikorra várható idehaza?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113665) Hunork válasza AxBattler (#113664) üzenetére


Hunork
veterán

Ja, a régebbi széria, úgy már értem. Igen, voltak erről rossz tapasztalatok.
A Chieftec CS nem néz ki rosszul, de szerintem az sem a -20k alatt sávban lesz. :(
Igen, Kolink volt említve, még egyszer talán én is, mert közben eszembe jutott (most dolgozok), hogy az említett SFX350 / 450 is Sirtec belsővel rendelkezik, igaz, nincs minősítve.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#113666) obragon válasza Hunork (#113662) üzenetére


obragon
újonc

Köszi szépen,

ezek még akkor is jók, ha olyan is előfordul, hogy 2 helyes usb hdd dokkoló rá van téve (ezt kifelejtettem)?

(#113667) syberia válasza AxBattler (#113661) üzenetére


syberia
veterán

Nem könnyű feladat ennyiből kihozni, ha jól el tudod adni a jelenlegit, akkor már nem is lesz olyan vészesen drága a váltás.
SilverStone Strider SFX Gold 300W [link] félpasszív, kis terhelésen be sem kapcsolná a ventilátorát. JonnyGURU tesztjében 120W kimenő teljesítménynél 0 rpm volt a hűtés, a géped teljes terhelésen sem nagyon mehet kb 150W fölé. Itt sem fogod hallani a tápot, a többiek (vga, cpu, hdd) hangja mellett.

Intelligent semi-fanless operation (V1.0 only) [link] a 2.0 verzió nem támogatja a félpasszív üzemet. Vásárlás előtt meg kekk érdeklődni a bolttól, melyek verziót tudják berendelni.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#113668) obragon válasza obragon (#113666) üzenetére


obragon
újonc

Persze hülyeséget kérdezek, annak külön tápja van...

(#113669) Energie X


Energie X
őstag

A cooler master g450m-nek az eps csatija szétszedhető 1x8 ról 2x4-re régebbi alaplapok miatt?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#113670) syberia válasza Energie X (#113669) üzenetére


syberia
veterán

Igen, 4+4 az EPS csatlakozó rajta.

https://howbad.info/

(#113671) koxx


koxx
MODERÁTOR

4 vagy 5db 1070-et rábízhatok egy SS Focus+ 850 Platinumra vagy menjek feljebb?
Azt gondolom, hogy 4-et nyugodtan, 5-öt már nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#113672) Kristof9094


Kristof9094
senior tag

Sziasztok!

Mi vélemény az alábbi két tápról? A második 80+-os.

Xilence 400W Redwing R7 C XP400R7/XN051 - 7,5k
Xilence 400W Performance C XP400R6 XN041 - 9k

Esetleg ez?

CHIEFTEC iARENA 400W OEM (GPC-400S)

Szintén 80+, és eltérő a kódja, mint a régi iArena tápoknak (azokról tudom, hogy nem voltak a legjobbak).

Más táp ebben az ársávban (7-9k)?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#113673) AxBattler válasza syberia (#113667) üzenetére


AxBattler
félisten

Jó cuccnak tűnik, de kicsit hosszúak a kábelei, és alig kapni (Alza-nál 2 hét múlva várható, iPon-ban 1 év a gari).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113674) syberia válasza koxx (#113671) üzenetére


syberia
veterán

5 kártyához már kéne 1000W, bányászáshoz meg főleg , a folyamatos terhelés miatt. 4 kártyával még csak csak, de már ott is 50% terhelés felett dolgozna a 850 wattos.

(#113673) AxBattler: Kábelkötegelő, máris nem lesz a házban rengeteg. :N

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#113675) Enter65 válasza Kristof9094 (#113672) üzenetére


Enter65
senior tag

Ha azt mondjuk egyik sem a legjobb vétel! :F
Inkább FSP Hexa +400 de az is 10-12K körül kezdődik. Picit kéne még rá szánni, hiszen az egyik legfontosabb feladatott fogja ellátni!

(#113676) syberia válasza Kristof9094 (#113672) üzenetére


syberia
veterán

Első kető Xilence kuka, az iArena vállalható, de inkább a Chieftec ECO 400W GPE-400S [link] tápot válaszd, ez biztosan jó lesz.

https://howbad.info/

(#113677) Kristof9094 válasza syberia (#113676) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Köszönöm a gyors választ, és a linket, az lesz! :)

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#113678) koxx válasza syberia (#113674) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igazabol nalam 160wattot eszik a teljes rendszer a 1070Ti-vel, ezert gondoltam, hogy 4hez eleg a 850plat. De nyilvan nem akarom alaloni, nem számít az a plusz 20e ft.

[ Szerkesztve ]

(#113679) AxBattler válasza syberia (#113674) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez alapján a 450-es Kolink-et is bevállalhatom... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113680) syberia válasza koxx (#113678) üzenetére


syberia
veterán

Az tényleg nem sok, milyen program futott közben?

(#113679) AxBattler: Annak is Sirtec az elektronikája, de azt nem tudom milyen minőségű hűtőt építettek bele, ugye nálad ez szempont volna. Your choice.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#113681) koxx válasza syberia (#113680) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

EWBF's Zcash cuda miner, procit ugye nem terheli 2ssd+2hdd szintén nem zabál sokat. Fogyasztásmérőről olvasva 163+-3 wattot zabált.

(#113682) syberia válasza koxx (#113681) üzenetére


syberia
veterán

Ebben a táblázatban ugyan nem szerepel, de nagyjából reális értéknek mondanám. Viszont a minőségi tápegységeket sem bányászáshoz, nem folyamatos terhelésre tervezték. Hunork is írta korábban, 1000W alatt nem érdemes belefogni, főleg 5 kártyával. Inkább legyen a tápban sok tartalék, nem fognak nagyon felmelegedni az alkatrészek benne, magasabb hatásfokon fog dolgozni így, ami kicsit a villanyszámlára is kihat. Nem fogja behozni a nagyobb táp árát, de nyugodtan alhat a bánya gazdája. :D

https://howbad.info/

(#113683) AxBattler válasza syberia (#113680) üzenetére


AxBattler
félisten

A 250W-osban elvileg ilyen van:

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113684) Kristof9094 válasza syberia (#113676) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Köszönöm az ajánlást, akkor felvettem a listára:)

Még egy kérdésem lenne:

FSP 350 60 APN mire elég?

Amit el kellene látni:

H81M lap, G3220 Pentium, 4-8 GB ram, HD 7770, vagy valami Pentiumhoz illő kártya.

Köszönöm előre is! :R

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#113685) syberia válasza Kristof9094 (#113684) üzenetére


syberia
veterán

Nincs mit, ilyen géphez bőven elég, viszont hangosabb a Chieftec-nél.

(#113683) AxBattler: Kolink SFX-450 folyadékcsapágyas (FDB) hűtésű. Német tesztben nagyon halknak írták le. Hangerő.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#113686) AxBattler válasza syberia (#113685) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, olvastam, hogy halk. Kérdés, hogy meddig? :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113687) koxx válasza syberia (#113682) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem bíztam a véletlenre :DDD Seasonic Prime SSR-1200GD

(#113688) tpeter77 válasza pohár (#113479) üzenetére


tpeter77
addikt

szia,
Megcsináltam mindent, ahogy írtad: a regisztráció után begépeltem a termék sorozatszámát és a beszkennelt számlát upload-oltam.
Ezzel most mivel vagyok előrébb? a mindennapi életben, ha elromlik a táp, hogyan leszek kisegítve a termék regisztrációjával?
üdv.

(#113689) syberia válasza AxBattler (#113686) üzenetére


syberia
veterán

Lottó számokat ne mondjam meg? :P Remélhetőleg sokáig, valószínűsíthető hogy jóval tovább marad halk, mint például egy Yate Loon siklócsapágyas ventilátor.

(#113687) koxx: :C

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#113690) sequator


sequator
senior tag

Üdv!

A régi Chieftec CTG-450-80P tápomat öcsém gyerekeinek a gépébe tettem karácsonyra, ezért kellene egy új táp.
Mit ajánlanátok 15 ezer forint körül (ha nagyon jó vétel van, akkor max 20 ezerig), figyelembe véve esetleges jövőbeli gépfejlesztést (i5/Ryzen+max 1060 körüli VGA) is?
Jelenlegi gépem az adatlapomon.

Előre is köszönöm a válaszokat.

sautia

sequator

(#113691) syberia válasza sequator (#113690) üzenetére


syberia
veterán

Cooler Master G450M [link] 80+ Bronze, halk, moduláris, 5 év garancia

Be quiet! Pure Power 10 CM 400W [link] 80+ Silver, nagyon halk, moduláris, 3 év garancia

https://howbad.info/

(#113692) xEon1337


xEon1337
őstag

Megrendeltem a Seasonic Prime Fanless 600W-ot. :B

Majd ha jövő héten beszereltem, akkor nyitok egy RMA igényt a Prime Goldra, azt tudja valaki, hogy melyik országba kell majd küldeni a csomagot? Elvileg Hollandiában van a központjuk, de olvastam már olyat is, hogy valaki Németországba küldte.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#113693) AxBattler válasza syberia (#113689) üzenetére


AxBattler
félisten

No jó, akkor vagy ez lesz, vagy megtartom a Csifit. :D

Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113694) DuncanGhola


DuncanGhola
aktív tag

Sziasztok, tápot keresek 500-550W között minél halkabb és olyan 25ezerig bezárólag. nézegettem a seasonic focus+ de arról azt olvastam elég hangos, még az enermax 550 Revolution XTről hallottam hogy elég halk

Coca Cola, sometimes war

(#113695) sequator válasza syberia (#113691) üzenetére


sequator
senior tag

Kösz. A CM G450-et néztem, de nem akartam a moduláris kialakításra plusz pénzt áldozni és a mostani CM táppal sem vagyok elégedett (bár az talán egyedi hiba lesz, megy vissza gariba).

sautia

sequator

(#113696) Enter65 válasza DuncanGhola (#113694) üzenetére


Enter65
senior tag

Nem tudom, hol olvastad, de nagyon halk! :Y Nekem az van és csendben van. :C

(#113697) pohár válasza tpeter77 (#113688) üzenetére


pohár
félisten

annyival, hogy megkapod így a teljes gariidőt a gyártó felől, és elfogadja a gyártó is,.mikor gariztatnád a bolton keresztül :K

plusz szerintem tudsz erre is venni plusz garid, mint pl ahogy VGA-kra is lehet(ett) a rendszerükben :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#113698) MMIX válasza syberia (#113544) üzenetére


MMIX
addikt

"Némelyik tápegység belseje olyan jól néz ki, csodálom hogy nem adtak még ki plexis változatot, kapcsolható belső világítással."


Inter-Tech Argus RGB :)


Minőségét nem tudom.
--------------------------
Inter-tech Sama Forza & Armor


A többi inter-tech táp nem érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#113699) btomi9


btomi9
aktív tag

Sziasztok!

Én is bányászat céljára keresek tápegységet. Már van egy FSP AURUM AS-500 -as tápom, amin van két 6+2 -es csatlakozó két videokártyának. 6 darab RX 580 -assal indulnék (Sapphire Nitro+ 8GB), bár ezek a 8 pines tápcsati mellé kérnek még 6-ost opcionálisan, de azt írják, hogy elég a 8-as is.

Ezek fényében egy minimum 800, de inkább 1000W körül gondolkozom. A terv az, hogy mivel az alaplap akár 19 kártyát is tud fogadni, mindig amikor van egy kis félretett pénzem, vennék bele +1 kártyát és így nőne a táp igény is. Végső soron majd az 500-ast is le kell cserélni nagyobbra.

Árat azért nem írnék, mert nyilván ár/értékben legyen jó, inkább néhány javaslatot szeretnék kapni, amiből tudok választani.

Új, vagy használt kérdésben jöhet a használt is.

Hardveraprón láttam egy pár házilag direkt bányászatra készített darabot, nem tudom, hogy ilyenben merjek-e gondolkozni.

Ezen kívül van egy Delta DPS-1060 AB szervertápom, 1030W, de nagyon kevés csatlakozó van rajta, nem tudom, hogy ezzel tudok-e valamit kezdeni a projektben.

(#113700) Enter65 válasza btomi9 (#113699) üzenetére


Enter65
senior tag

Hát ha mind a 19 kártyát 1 tápról szeretnéd majd üzemelni akkor ez lehet:
Super Flower Leadex 2000W Fully Modular "80 Plus Platinum ---> ebay
FSP2000-A0AGPBI 2000W ---> ezt nem tudom mikortól lehet kapni.

Vagy akár valami hasonló mint EZ

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.