Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69601) Cs1csó válasza Piftuka (#69598) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Windows 7-et el kell felejteni, az egy 12(!) éves oprendszer, A Windows 10 6éves de félévente jelentősen módosul, a Defender is más koncepció szerint működik.
Az meg egy külön történet, hogy a külső védelmeket készítő cégek elkényelmesedtek a Windows 10 féléves sokszor radikális változtatásait pedig nem tudják lekövetni, hogy most miért nem tudják lusták/nincs kapacitásuk/tudásuk az lényegtelen ehhez képest a Defender egyre jobb stabilabb.
Ha az elmúlt mondjuk 5 évben nem volt - akármilyen védelem mellett - fertőzésed vagy VALÓS riasztásod akkor a te terméked a Defender!

A tesztek pedig magukért beszélnek.
Egy grafikonon is érdemes lenne ábrázolni, ahogy kb. az elmúlt 15 évben - már a Vista alatt is volt védelem - mennyit fejlődött.

(#69602) Cyrin


Cyrin
addikt

Magyarország nagyon nem áll jól Európában a trójai zsarolóvírusok és adathalász támadások elleni védekezésben

link

(#69603) SityiSXT válasza Piftuka (#69598) üzenetére


SityiSXT
őstag

És az Avastban miért bízol? Tavaly év elején robbant ki a botrány, hogy a felhasználói netezési adatait eladta sok pénzért jó pár multinak...

Amit írtál, valahogy nem áll összhangban az aláírásoddal, legalábbis annak első mondatával, ezért a kíváncsiság.

[ Szerkesztve ]

(#69604) alázógyík


alázógyík
őstag

Sziasztok!

Bit Defender Antivirus Plus 2019 milyen?
Megér kemény 290.-Ft-ot? :D

(#69605) Piftuka válasza SityiSXT (#69603) üzenetére


Piftuka
veterán

Az AVAST-ban, mint programban azért bízom, mert számomra 10+ év alatt bizonyított. A gépem védelmét jól végezte, problémát nem okozott.

Az AVAST-ban mint márkában, cégben, avagy üzemeltetőben.. Az a helyzet, hogy a fenti esetet sajnos elfelejtettem!

Még mindig értékesíti a böngészési adatokat?

"Aquila non captat muscas."

(#69606) junior11 válasza SityiSXT (#69603) üzenetére


junior11
veterán

Úgy tudom, csak azokat érintett, akik hozzájárultak az adatgyűjtéshez, volt figyelmeztetés és a beállításokban is ki lehetett kapcsolni. De tény, hogy nem szép dolog.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#69607) Pano válasza Piftuka (#69605) üzenetére


Pano
addikt

Akkor neked mázlid volt. Én akármikor (vagy akárhol máshol tettem fel), egy évben 1-2x jöttek olyan frissítések amik totál megborították az egész rendszert. Konkrétan vagy nem bootolt be a Win, vagy asztal/tálca/start menü nem jelent meg vagy valamelyik windows update-től hülyült meg stb. Azóta kerülöm és nem teszem fel senkinek. Hívogattak miatta eleget állandóan.
Természetesen ez nem törvényszerű bekövetkezés mindenhol, de én biztos nem fogok vele még egyszer kockáztatni.
Védelemben nekem nincs kifogásom ellenük.

(#69608) SityiSXT válasza Piftuka (#69605) üzenetére


SityiSXT
őstag

Akkor ha jól értem, a 10+ évvel ezelőtti tapasztalataidra építve hozol döntéseket most is - egy olyan szakterületen, ami az egyik legdinamikusabban változó része a világnak?

Számomra azért is érdekes a beszélgetésünk, mert a munkahelyemen is vitázunk a kollégákkal, hogy nem kéne-e a böngészőket is ugyanúgy hagyni automatikus frissítésen, mint a biztonsági szoftverünket. Szerintem de, mivel most már az is védvonalnak számít és muszáj kiemelten odafigyelni rá - viszont a válasz az évtizedes enterspájz beidegződés, hogy alkalmazást nem frissítünk, csak ellenőrzött körülmények között (amivel szerintem az a gond, hogy ha kiderül egy 0-day sebezhetőség, letolt gatyával áll ott a cég 2 hétig). Ennek a pszichikai háttere érdekel - a kollégákét már megismertem, kíváncsi vagyok itt a fórumon beszélgetve miből fakad.

[ Szerkesztve ]

(#69609) Cs1csó válasza SityiSXT (#69603) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 junior11
Trükkösen elrejtették az engedélyezést amúgy elég profin csinálták SAJÁT adatelemző céget csináltak az AVAST-ból áramló adatok elemzésére, és ezeket árulták.

De továbbra is érdemes tisztázni, hogy nem azt adták el, hogy Kis Pista aki itt és itt lakik mit csinál, mit vásárol stb.
Hanem szokásos statisztikák, preferenciák, vagy akár célzott reklámokhoz segítség.

Ettől függetlenül nem szép dolog, és mióta rájuk koppintottak átláthatóbb lett.

Jelenleg az Avast (akármelyik verziója) nem nyúlt valós előnyt a Defender-hez képest.

(#69610) Cs1csó válasza alázógyík (#69604) üzenetére


Cs1csó
félisten

Minek? Használd naprakészen a WIndows 10-et, és a programjaidat, használja a böngészőben Ublock Origin-t, kétfaktoros azonosítást a pénzügyekhez, jelszókezelő alkalmazást, esetleg virtuális billentyűzetet kényes adat bevitelére, fizikai kapcsolós webkamerát, mikrofont, és a legfontosabb ADATMENTÉS rendszeresen minimum a fiókban egy Offline külső HDD-re. Pár hetente esetleg gyanú esetén pár kiegészítő kereső futtatása pl. Emsisoft EK, AdwCleaner, DrWebCureIT

Ha az elmúlt években akármilyen védelem mellett sem volt fertőzésed, adatvesztésed akkor megfelelő BÁRMI.
A felhasználó a fertőzések 95%-ért felel, a vírusirtó az ezen felüli 5%-ért.

Ezt kellene már megérteni. A probléma annál lehet aki valamilyen okból pl. (politikus, híresség, vállalatvezető, gazdag ember stb.) a DIREKT támadások célpontja Ilyen esetben érdemes valami biztonsági céggel felvenni a kapcsolatot aki személyre szabottan dolgozza ki a védelmet esetleg hardveres tűzfal, spéci telefon stb.

DE ez a lakosság pár ezreléke.

Vagy a bűnözőknek kell óvatosabbnak lenni, és fokozott védelmet használni.

Rólam kb. bármi kikerülhetne max lenne egy-két "ciki" dolog de semmi eget rengető, mert ugye mindenkinek vannak kisebb-nagyobb titkai.

[ Szerkesztve ]

(#69611) alázógyík válasza Cs1csó (#69610) üzenetére


alázógyík
őstag

Minden amit ajánlasz(használat, keret progik), minden úgy van nálam... :K

Csak 290Ft-os emagos ár volt csalogató. :))

(#69612) Cs1csó válasza alázógyík (#69611) üzenetére


Cs1csó
félisten

A BD elképesztő memóriazabálása irritál. Hiába lenne a gépemben 16 vagy akár 32 GB RAM nem kell egy olyan védelem ami semmivel sem jobb mint az a program ami 50-100MB-al beéri ennek meg kell 300MB.
Amúgy egy nagy pozitívum van az AVAST mellett -ezt csak úgy általánosságban írom le - hogy NATÍV 64 bites változat van belőle. Ez manapság amikor még mindig sok program szenbed 32 biten jó dolog.

(#69613) gregory91 válasza SityiSXT (#69603) üzenetére


gregory91
senior tag

Más fejlesztők is ezt csinálják,nem értem a problémádat...

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69614) flash-


flash-
veterán

A Windows defender tüzfal mennyire jó mostanság?
csak azért mert ha kikapcsolom,a windows update nem frissit.
vagy használjam comodo-val együtt? mit javasoltok?mert comodo tüzfal fent van.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#69615) Cs1csó válasza flash- (#69614) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD
A COMODO-t fejejtsd el ha jól tudom van saját eltávoítója azzal távolítsd el.

A szoftveres tűzfalak NAGY része a Windows tűzfalát használja, csak a kezelőfelületet turbózza fel egy kicsit.
Ha szeretnél egy kicsit nagyobb kontrollt akkor telepítsd a Windows Firewall Controll nevű kis programot:
- folyamatosan fejlesztik
- van benne magyar nyelv
- TELJESEN ingyenes

Egyemberes projekt volt évekig "Binisoft" néven futott majd talán 4 éve megvásárolta a Malwarbytes és azóta ő fejleszti, ami jót is tett a programnak mert a vásárlás előtt nem volt teljesen ingyenes és a magyar nyelvet is egy külön kis szöveges fájl megfelelő helyre való másolásával lehetett elérni (tehát nem volt integrálva) de ez már a múlt.

Ha nem tetszene akkor van még opció: "SimpleWall" és a "TinyWall"
De WFC kiforrottabb és a TinyWall-nál interaktívabb.

Ja és igen, megfelelő a Windows saját tűzfala.

(#69616) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Ha már CIS és Defender a téma. Tudom mennyire Comodo ellenes itt pár ember, 😐 de én meg a Defenderben nem bízom és okosítva sem érzem biztonságosnak mellette a rendszert. De ez most mellékes, mert mindenkinek más az igénye.
DE!
Ez normális, hogy kikapcsolt állapotban mégis futott a Defender a háttérben? 🤬 Gépház stb szerint nem volt aktív.
Pont a Folyamatokat nézegettem, hogy mi terheli állandóan a CPU-t W10 alatt. Az a folyamat épp a Defenderhez tartozott, ezért ránéztem egy külső programmal, hogy kikapcsolt állapotban mégis mit futtat állandóan. Amint elindítottam a kis programot jelezett a rendszer (false jelzés), hogy kártevőt érzékelt és kérdés nélkül törölte, majd restartot kért. WTF csak lestem mi és hogyan jelzett, ugyanis a Comodo a vírusirtó és ez a jelzés meg csak úgy jött a semmiből.
Ez úgy mégis hogy lehetséges? Amikor valaki külső AV-t telepít a Defendernek nem kéne inaktívvá változni teljesen? Az is érdekes mióta külön is letiltottam a Defendert külső programmal, azóta minden indításnál jelzett a Win, hogy nem fut sem a Defender (még jó), sem a Comodo. Miközben mindenhol látszik, hogy fut a CIS, a Gépházban is jelzi normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#69618) Fire/SOUL/CD válasza Krystal_s (#69616) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Defender a W10-ben kernel szinten van jelen(W8.1-ben sem volt így).
Sajnos a 3rd progikkal sem lehet kinyúvasztani, még akkor sem, ha látszólag "vége van".
Így lehet "leamortizálni": [link]
Viszont erre vigyázz, mert ha az általad használt 3rd szoftver valamit mégsem tud úgy kezelni/valamihez hozzáférni, akkor abból gond lehet, adott esetben nem kicsi...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#69619) core i7


core i7
addikt

HEEEELP!!!!
Sziasztok ez most vírus ,ha igen miért nem lehet törölni?

Egy torrent kliennsre rágot be a defender. Töröltem is az alkalmazást de ez bent maradt.
Nem lehet vele kezdeni semmit azt írja: nem lettek elhárítva a veszélyforrások.

Valamint lehet-e belőle gond ,hogy mikor felraktam alapból bevolt pipálva : Átengedjem a tűzfalon és skiptelte. :W

[ Szerkesztve ]

(#69620) Cs1csó válasza core i7 (#69619) üzenetére


Cs1csó
félisten

A megbízhatóság alapú védelmet kapcsold ki nem a legjobb, ez a PUA - kéretlen alkalmazás.

Az utorrentre minden - is - ugrik.

(#69621) Mikulásbá válasza Cs1csó (#69620) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Vírus is lehet, ha nem a megfelelő megbízható saját helyről lett leszedve. Volt már ilyen.

(#69622) Piftuka válasza SityiSXT (#69608) üzenetére


Piftuka
veterán

"Akkor ha jól értem[..]10+ évvel ezelőtti "

:N Nem jól érted. Én 10+ éven keresztül használtam az AVAST-ot. Csak tavaly júliusban váltottam ár CIS-re. És most vissza. A szűk egy kihagyás talán csak nem olyan nagy, figyelembe véve, hogy minden független tesztoldalon is továbbra az élen/élbolyban szerepel az AVAST. :)

Hogy céges környezetben mit hogyan érdemes beállítani, azt remélhetőleg tudják a cybersecurity-vel foglalkozó szakemberek.

Én személy szerint itthon mindig rögtön felteszem a Vivaldi frissítését, amint elérhető az aktuális.

"Aquila non captat muscas."

(#69623) core i7 válasza Mikulásbá (#69621) üzenetére


core i7
addikt

az oké de kitöröltem és még mindig jelzi

(#69624) core i7 válasza Cs1csó (#69620) üzenetére


core i7
addikt

nem szeretném kikapcsolni már leszedtem másik klienst. viszont az előzőt kitöröltem és még jelzi...

(#69626) SityiSXT válasza Piftuka (#69622) üzenetére


SityiSXT
őstag

Oké, így már világos, miért ragaszkodsz az Avasthoz - és totál megértem.

(#69627) Krystal_s válasza Fire/SOUL/CD (#69618) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszi, nem tudtam, hogy ennyire erőszakos és még a telepített AV-t is felülbírálja. 🤐 Kérdés nélkül törölt! Ráadásul ok nélkül. Számomra ez elfogadhatatlan működés.
Remélem a Defender tiltás miatt nem fog problémázni a Win pl úgy, mint amikor egyszer tiltottam a sima Win frissítést, ami miatt előjött a WaasMedicAgent állatság, ami aztán tényleg tekerte a CPU-t, mert végtelenségig "javítani" akarta azt, amit én szándékosan tiltottam. 😒 😬

(#69628) flash- válasza Cs1csó (#69615) üzenetére


flash-
veterán

Köszönöm a tippet, le is szedtem a comodo-t, es feltettem ezt amit javasoltál a wfc-t, szimpatikus abszolút!
Van valami tipp a beallitasara vagy hagyjam alapbeallitasokon? :)
Krystal:szerintem ne bántsd a defendert, úgy jarsz mint én hogy újra kellett tenni a rendszert mert mindenfele reg meg szolgáltatás letiltgatasok utan nem települtek a Windows frissitesek, de most sem ha csak kikapcsoltam a pöcökkel, amiota be van kapcsolva szépen frissit a Windows

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#69629) gregory91 válasza core i7 (#69619) üzenetére


gregory91
senior tag

Nézd meg itt.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69630) Cs1csó válasza core i7 (#69624) üzenetére


Cs1csó
félisten

Itt egy leírás, hogy tudod a Defender keresési előzményeit törölni gyakorlatilag a "Scans" mappa tartalmát kell törölni, ez a legbiztosabb, persze ez rejtett tehát előbb olyan fájlkezelő kell vagy úgy kell beállítani, hogy lásd azt.

C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Scans\History

(#69631) Cs1csó válasza flash- (#69628) üzenetére


Cs1csó
félisten

Régen használtam már de ez tőled függ hogy mekkora kontrollt akarsz a kimenő és a bejövő forgalom felett.
Az elején érdemes bekapcsolni a tanuló módot és elindítani az alkalmazásaidat egymás után hogy megtanulja azokat majd az így kapott listát átnézni és amit mégsem akarsz a jövőben kiengedni azt tiltod.
Itt egy YouTube videó amit érdemes megnézni: [link]

(#69632) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Nem kell túlizgulni a védelem felállítását.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69633) core i7 válasza Cs1csó (#69630) üzenetére


core i7
addikt

Látom őket csak sok minden van

2 scan mappa is

scan-en belül 1 scan (ezen belül még egy history) 1 history ezen belül rem check service results store chcae manager

(#69634) Cs1csó válasza core i7 (#69633) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azt töröld ami a "sevice" mappában van, ezen útvonal végén:

C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Scans\History\Service

(#69635) core i7 válasza Cs1csó (#69634) üzenetére


core i7
addikt

sikerült mindent csak a decetions nevü jegyzetet nem
Egyébként valaki hozzáférhetett az adataimhoz mikor rajta volt ez a virus vagy jelszavakhoz?

[ Szerkesztve ]

(#69636) Cs1csó válasza core i7 (#69635) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz, jól látom nem volt még ajánlva pár kereső futtatása? Ezeket: AdwCleaner, Emsisoft EK, DrWebCureIT
Ártani nem ártanak.

(#69637) gregory91 válasza core i7 (#69635) üzenetére


gregory91
senior tag

Nem feltétlenül,de tartalmazhat egy ízletes adware-t.Azt is kéne tudni hogy hivatalos vagy valami letöltő oldalról jött-e(ha utóbbi akkor meg sem lepődöm,az előbbi esetében (is) inkább kerüld mert az egyik verziójában van/volt sebezhetőség is -ki tudja hogy a többiben mi lesz).Ha bizonytalan vagy a géped megbizhatóságát tekintve akkor ajánlott még ez.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69638) gregory91 válasza Krystal_s (#69627) üzenetére


gregory91
senior tag

Ha rendszergazdaként indítod el az msconfig-ot(vagy services) alkalmazást nem tudod onnan kilőni ezeket?

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69639) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Elég vicces, hogy a Deepguard benyeli a Netwalkert általában. Semmi reakció futtatáskor.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69640) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#69639) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az mit jelent, hogy általában? És ezt az infot mire alapozod?

[ Szerkesztve ]

(#69641) ƵøŁĭ válasza Szellem. (#69640) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Pl. Alapvetően elég karcsú a szkriptek felismerési képessége. Nyilván a linkelt bejegyzéstől függetlenül én is ezt tapasztalom a saját környezetemben.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69642) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#69641) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ja, ezt a bejegyzést én is olvastam a MT-n. Fura, hogy ebbe az irányba nem nagyon tettek lépést. Az új GUI kezdőképernyője tetszik, de a többi beállítás oldalt ugyan úgy hagyták, mint ahogy volt. Megálltak ők is a fejlesztésben.
Ettől viszont még a tudatos felhasználónak teljesen jó, mint ahogy bármi más is.

(#69643) riki válasza Cs1csó (#69615) üzenetére


riki
senior tag

Szia.
Hát én vitatkoznék veled a csodás Defender +böngésző védelem /adguard,adblock ,egyéb / témában. Most volt időm,orosz szürke oldalakon tesztelni e felállást. Úgy vérzett el ahogy illik ,úgy mentek át mint kés a vajon. A Bitdefender,Ahnlab egyen ,de ugyanott vérzett el. Egyedül a Fire által ajánlott combo működött tökéletesen, Kasperky free + comodo firewall. Ez tényleg brutális,bár kissé erőforrás zabáló. Nálam a biztonság fontosabb a mint,hogy 300mb eszik egy program. Nincs olyan, aki nem téved szürke, sőt sötétebb zónába a neten .Kíváncsiság nagy úr ,akkor már legyen rajta "nagykabát". :U

(#69644) Szellem. válasza riki (#69643) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Megkérdezhetem, hogy mi ment át mint kés a vajon azokon a bizonyos oldalakon?
Jó lenne ezeket tényekkel alátámasztani, mert ilyenkor azt hiszi ember mint az egyszerű konteós, hogy a "gyíklények megszállták a bolygót". :D
Én nem védeni szeretném a Defendert, hanem csak rávilágitani arra, hogy nem életszerű, hogy az ember szándékosan megy mocsokos oldalakra, csak azért, hogy begyűjtsön valamilyen kértevőt. Ahogy az sem életszerű, hogy az ember 20000 mintára ereszti rá az x,y Av-t. Normál felhasználás mellett mindegyik védelem rendben teszi a dolgát. A hülyeség ellen meg nincs best of védelem.

Amúgy meg ha KAV Free+CFW, akkor inkább fizetős oldalon a KIS vagy KTS. :)

Idézlek:
"Nálam a biztonság fontosabb..." Szerintem ennek alapnak kéne lenni midenkinek. De az első és legfontosabb biztonsági rés maga az ember! Ha nem megy szándékosan "mintákat" begyűjteni és nem telepítget eszetlenül, akkor mindegyik védelem jó. Ha pedig az ellenkezőjét teszi, akkor meg baromi mindegy mi van fent a gépen.
Amúgy egyik termék sem tökéletes. Mindegyiknek vannak gyenge pontjai. :R

[ Szerkesztve ]

(#69645) alázógyík válasza Szellem. (#69644) üzenetére


alázógyík
őstag

""gyíklények megszállták a bolygót""

De ez igaz! :Y ;]

(#69646) riki válasza Szellem. (#69644) üzenetére


riki
senior tag

Az oldalak címét valóban nem írtam le szándékosan ,mer tudtommal nem linkelhetők,meg már kaptam érte enyhe megrovást. Egyszerű mp3 orosz letöltő oldalak,mert azt rengetegen használják,ezért rajtuk teszteltem. Padavan ,ha úgy érzed ,hogy vetítek, akkor nyugodtan töröld ,de ahogy ismerlek, ki fogod próbálni megfelel e a valóságnak amit írtam. Engem is, meglepett a dolog és be is paráztam tőle. Mert meg voltam győződve róla ,hogy "király" vagyok,és minden ok. Csak amikor hírtelen a 90 es évek látvány dömpingje lepte el a monitort,azért az nem kis csalódás volt. Ugyan ott, a Fire által ajánlott védelem ,tiszta linket adott,nem kihegyezve hölgyekkel. :U

[ Szerkesztve ]

(#69647) Jenne válasza riki (#69643) üzenetére


Jenne
senior tag

Nálunk itthon ESET IS volt éveken át. Kamasz gyerek ugye mindenre kíváncsi...nem igazán volt gond, szépen blokkolt amit kellett. Egy-egy kivétel azért volt néha. Lejárt a 3 éves licensz, váltottunk... G Data IS a gyerek gépén, nálam meg a sima G Data AV. Na ez már azt keveset sem engedte át amit az ESET néha...néha.
Gépet nem fogja, talán még annyira sem, mint az ESET.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#69648) Szellem. válasza riki (#69646) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

A Padavan megszólítást vedd úgy le sem írtad :D
Nem azt mondtam, hogy vetítesz, és nem is céloztam rá, hanem azt az oldalt jelen esetben mások is nézik! Elég, ha a felrakott kártevőket megmutatod. Amúgy meg óvatosan hsizek el bármit is. Olvastam itt már kamu blődségeket. De ez nem neked szól. :R
Én meg nem próbálgatok ki semmit, mert más megtértem. Nem izgat ez a tesztelős téma. :R

[ Szerkesztve ]

(#69649) Semplar válasza riki (#69643) üzenetére


Semplar
őstag

Gondolom előtte kipróbáltál 38 különböző "vírusirtót" már és egy szét"konfigurált" rendszeren visszakapcsoltad úgy-ahogy a Defendert. ;] :C

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#69650) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

[F-Secure SAFE 6 hónapos licenc]
Marjátok meg amíg lehet. :)
Ha már volt regisztrálva ingyenes F-Secure SAFE fiókod, akkor új emailcím kell. A meglévőhöz nem lehet hozzáadni!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.