Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69451) Pyttawrx válasza Pano (#69444) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

A cápák közé küldöd :D :DD

Én is a telepítés melette szavazok most

[ Szerkesztve ]

(#69452) gregory91 válasza w.miki (#69441) üzenetére


gregory91
senior tag

Azt a Rendszervisszaállítási-pont alkalmazása amikor ezzel a revo dologgal kisérleteztél volna.
Bár emlékeim szerint van olyan hogy "gyári beállítás" visszaállítás.Előtte azért mentsd le dolgokat nehogy odavesszen.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69453) C. s. válasza Semplar (#69449) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen!

(#69454) bacsaba


bacsaba
csendes tag

Sziasztok!
Nézegetem a vírusírtókat az Alzán, a legtöbb szoftveren nyelvként a CZ van megadva, ami
gondolom Cseh.Azt szeretném kérdezni, hogy van e rajtuk Magyar nyelv? Köszönöm a válaszokat!

(#69455) Pano válasza bacsaba (#69454) üzenetére


Pano
addikt

Hali.

Ez vírusírtótól függ. A legtöbbön igen, de van amelyiknél a licenszhez van kötve a nyelvi megjelenítés.

(#69456) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Zsarolóvírus állítólag lekódolta ismerős dokumentumait.
Ehhez tud ajánlani valaki valami megoldást?

Avatar

(#69457) morfondőr válasza GAbre (#69456) üzenetére


morfondőr
őstag

Emsisoft Ransomware Decryption Tool

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#69458) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

ESET 14.1.19.0
New: support for device association with myESET
New: activation flows + new icons
New: association / disassociation flows for anti-theft
New: reworked application statuses (now they are send into myESET account once device is associated)
New: communicate device disassociation and deactivation from myESET in product
New: Banking and payment protection: Secure all browsers setting in GUI (setup > Security tools)
New: Banking and payment protection: “Setting” in badge of secure browser (Secure all browsers) – opens GUI > Setup > Security tools
New: Product updates changes:
- Program component update > setting changed to “Application feature updates” (Feature updates numbering: 14.2, 15, 15.1 ,…)
- Hotfixes are applied also for disabled “Application feature updates” (Hotfixes numbering: 14.1.19.0, 14.1.20.0,..)
Improved: changed “license leaked” communication to “license overused”
Improved: Banking and payment protection: user experience to enable Secure All browsers from browser
Improved: Banking and payment protection: Badge smaller frame size
Improved communication if port 53535 is not allowed
Improved: Usability: Read out notifications by screen readers, fixed and added lot of elements to be read out by screen readers
Other improvements and bugfixing

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69459) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Defender > Kaspersky :D

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69460) Cs1csó válasza ƵøŁĭ (#69459) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ne idegelj! :DDD
Most telepítettem a Kaspersky Free-t, most gyalulhatom és mehet vissza a Defender?! Vagy az Avast Free?! (Avast Free = AVG Free)

Amúgy szerintem a 95% körüli hatékonyságot elérő védelmek BŐVEN hibahatáron belül vannak tehát azok szerintem mind megfelelőek.

Ezek közül amik azért tényleg kilógnak lefelé: Avira, Total AV, Webroot MBAM

(#69461) junior11


junior11
veterán

Örök dilemma : harmadik féltől származó védelem esetében ti bekapcsolva hagyjátok a https kapcsolatok vizsgálatát? 🤔
Állítólag többet árt, mint használ egyes szakértők és a böngészőgyártók állítása alapján, jópár védelmi szoftver készítői szerint viszont szükséges.

Változott manapság e téren valami, ti hogy látjátok jelenleg? 🤔

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#69462) Semplar válasza ƵøŁĭ (#69459) üzenetére


Semplar
őstag

👍😉👌

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#69463) Cs1csó válasza junior11 (#69461) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos magadnak kell rájönni: tesztelni, tesztelni majd dönteni. Ha nem érzed lassítónak akkor maradhat, most nálam is be van kapcsolva a Kaspersky Free-ben, vagyis alapon hagytam mindent.

(#69464) junior11 válasza Cs1csó (#69463) üzenetére


junior11
veterán

Nem a lassabb böngészés miatt
(amúgy nálam a Defenderrel a legfürgébb a laptop, és még az Eset valamint az F Secure volt talán ilyen), hanem biztonsági szempontból.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#69465) Pano válasza ƵøŁĭ (#69459) üzenetére


Pano
addikt

*sóhaj*
akkójóvanakkó

[ Szerkesztve ]

(#69466) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#69459) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Előbb-utóbb eljön az a világ, hogy az összes 3rd party termék mehet a levesbe, mert nem lesz értelme a Defenderen kívül mást használni. Jelen esetben mindegyik külső AV gondot tud okozni.
Csak úgy halkan mondom, hogy hét elején a Húgom gépéről szedtem le az F-Secure IS-t, mert három hete Edge és Chrome alatt lapösszeomlások történnek. Defender marad és gép, meg a weboldalak köszönik szépen jól vannak. Pedig eddig nem volt gondja az F-Secure-al. Ennyit erről.

(#69467) Sdi válasza Szellem. (#69466) üzenetére


Sdi
addikt

Nálam nem szokott semmilyen lapösszeomlás történni :) , pedig én is azt használom. Igaz Vivaldi a böngészőm.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#69468) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Ha valaki külön védelmet akar vagy gond van a Defender-rel , átláthatóság kedvéért az vegyen 2-3 ezer Ft-os védelmet és felejtse el a teszteket. Kibaszottul mindegy a százalékos eltérések, mert ha odafigyelsz akkor soha az életben nem lesz vírus a gépen. Nagyon FAIL eseménynek kell ahhoz bekövetkeznie. Fölösleges támogatni őket. 10k fölötti kulcsokról meg inkább ne is beszéljünk. Én a Malwarebytes-ot használom ( ez sem egy világmegváltó termék) amivel !IS! előjönnek a gondok de én már magasról sz*r*k az egészre mert FÖLÖSLEGES. Közösségi szinten lehet beszélgetni róla....

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69469) FistXL


FistXL
aktív tag

Lehet, hogy nem kötődik szorosan ide, de ha már szóbajött a lapösszeomlás; valakinek van-e ötlete, hogy mi miatt történhet ez? Facebookot görgettem Edge-ben egy Defenderes gépen (nem ez az első eset, továbbá teljesen mindegy, hogy 1 órán át, vagy 5 percig tekertem a fb-t, időnként össze-összeomlik, de más lapokkal nem tapasztaltam)

Ja, és NEM fogyott el a RAM soha, maximum 1-1,5gb-ot használt a böngésző, az egész rendszer pedig 30%-on használta a 14GB ramot.

[ Szerkesztve ]

(#69470) gregory91 válasza FistXL (#69469) üzenetére


gregory91
senior tag

Másik böngézővel próbáld.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69471) riki válasza ƵøŁĭ (#69468) üzenetére


riki
senior tag

Szia.
Akkor itt,a kánaán ? Nincs virus,a kártyáink biztonságban,már nem aktív Zeusz. Nincs zsaroló virus,ami esetleg felbukkan ,azt a Defender azonnal semlegesiti. Milyen szép világ lenne. :U

(#69472) Cs1csó válasza riki (#69471) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U

6-8 éve minimum nem volt vírusfertőzésem. A zsarolóvírusok 99%-ban a felhasználó miatt jutnak be a gépre. Az meg egy plusz adalék, hogy én a felhasználót emeltem ki te pedig a biztonsági programot pedig igazán ezek egyike sem 100%. Ellenben van 100%-os megoldás:

ADATMENTÉS, ADATMENTÉS, ADATMENTÉS

Legalább ennyi példányban :DDD

Már jó ideje Defender-t használtam, most egy kicsit unatkoztam, és ezért feltoltam a Kaspersky Free-t (a sima magyart, a magyar oldalról letöltve)egynek elmegy, jelenleg ingyenes vonalon nem is tudnék mást ajánlani - a Defender-en kívül - mást.

A Defender-nek egy ütős GUI kellene és akkor lehet meg is lenne a kegyelemdöfés, a többi biztonsági programnak.

A zsarolóvírusokban pont az a "jó" hogy visszakanyarodjak az elejére, hogy amennyire veszélyes annyira könnyű ellene védekezni az említett adatmentéssel. Jellemzően az emberek többségének amúgy sincs extrém sok pótolhatatlan adata.

Jah és hogy válaszoljak a kérdésedre: mondhatni, igen itt a Kánaán, hiszen a Windows 10 telepítése után gyakorlatilag azonnal használható nem kell semmit sem telepíteni. Ha a telepítés során letiltottál pár adatküldést és esetleg még a telepítés után a GÉPHÁZ menüjében is OFF állásba teszed a csúszkák nagy részét egyéb dolgokkal sem lesz gondod.

[ Szerkesztve ]

(#69473) lck válasza ƵøŁĭ (#69468) üzenetére


lck
senior tag

Hát igen. Ez így van !
Megerősítésképpen had idézzem magam [2016-ból :) .] ( Utolsó 4 sor )
Azt gondolom, hogy aki megfelelő szinten van, annak ez a topic felesleges, a többinek meg úgyis mindegy ! :)

[ Szerkesztve ]

(#69474) Cs1csó válasza lck (#69473) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hejj, tudod te mennyi minden változott az 5 évvel ezelőtti hozzászólásod óta, ebben a számtech világban ahol 1-2 év alatt is dráma fejlődés történik?

Semmi. :DDD

(#69475) lck válasza Cs1csó (#69474) üzenetére


lck
senior tag

Még szerencse hogy mi sem változtunk :) !!

(#69476) Cs1csó válasza lck (#69475) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD

(#69477) Szellem. válasza lck (#69473) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Mi nem változtunk, az alapvetés, hogy a vírusírtó csak 5-10% nem változott, a termékek viszont változtak, mert elmentek egy igen rossz irányba. Ma már nem azt kell nézni, hogy melyik ad biztos védelmet, hanem melyik nem bugzik annyira, hogy gondokat okozzon.
Kéne egy új tesztmetódus, ahol nem a védelmi képességeket, hanem a bugmentességet és a rendszerhibák számét tesztelik. :D

(#69478) Cs1csó válasza Szellem. (#69477) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezen már én is gondolkodtam - bugmentességi verseny - de bonyolult mert a konfigok is befolyásolják.

(#69479) Interceptor


Interceptor
addikt

Hello,

Olvasom a leírásban, hogy a panda mint ingyenes vírusirtó a nem ajánlottak között van. Mi ennek az oka?
A másik kérdésem, hogy egy fizetős Malwarebytes mellé melyik fizetős vírusirtó programot érdemes használni jelenleg? Olyan kell ami tud biztonságos bankolást is. Eddig nod-ot használtam. Köszi!

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#69480) ƵøŁĭ válasza riki (#69471) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Hello!

Túl van lihegve a téma felhasználói szinten.

- alapvető biztonsági szabályokat be kell tartani
- attól, hogy megveszel egy komplex védelmet nem garantált a 100%os védelem
- minden terméknek megvan a saját sérülékenysége
- QuickHeal, Kaspersky, Defender triót már sikeresen inaktiválni tudtam
- rengeteg a hiba és a téves riasztás
- egyre gusztustalanabb praktikákkal ijesztgetik az embereket
- automatikus megújítás címszó alatt meg a legnagyobb lehúzás megy
- a gyűjtőközpontok adatainak nagy része levelezési csatolmány azaz a fertőzési források nagy része szűrhető
- zsarolóvírus fertőzésnek egyértelmű oka van amit nem kell részletezni
- másik nagy marhaság a termékek kombinálása a hatékonyság érdekében
- az ember nem azért ül le a gép elé, hogy jajj mi lesz hanem a hétköznapi tevékenységének végrehajtásához azaz munka, szórakozás stb.
- fel kell fogni, hogy ez a téma egy óriási bizniszt foglal önmagában
- természetesen vannak értékelhető munka eredmények de a stratégiai lépéseknek köszönhetően ez inkább már csak a félelemkeltésről és lehúzásról szól
- adataid nagy részével nehogy azt hidd, hogy majd egy hacker gazdálkodik hanem majd gondoskodik róla a Bitdefender és nem sorolom
- mindenkinek adott a döntés lehetősége

Normális körülmények mellett a Defender integritásának és technológiai hátterének köszönhetően egy elegendő védelemmel gazdálkodhat az ember. Ha gond van vele akkor .. már részleteztem.

Lehet depressziózni a témán, hogy jujj ez csak 96,43%ot ért el amikor bármelyik terméket megtudom fektetni azaz egyikkel sem lehet az ember biztonságban. 🤓

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69481) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#69480) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Jól összefoglaltad a lényeget. Ez a téma, már nem az a téma ami anno volt.
Emlékszem mikor még vártuk az új termékverziókat és tesztelgettük, próbálgattuk őket.
Ma meg semmi extra fejlesztés, semmi előrelépés, gusztustalan üzletpolitika, félelemkeltés, stb.

(#69482) riki válasza ƵøŁĭ (#69480) üzenetére


riki
senior tag

Köszönöm.
Nekem ilyen rálátásom ,nincs a témában egyszerű felhasználóként. Csodálom a Te ,Plag , Fire, Pano,és a régi nagy öreg ,Blattida munkásságát. :R

(#69483) ƵøŁĭ válasza riki (#69482) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nekem nincs elismerésre méltó munkásságom. Azért köszi. 🙂

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69484) Cs1csó válasza ƵøŁĭ (#69483) üzenetére


Cs1csó
félisten

Zoli I, Zoli II, Zoli III és a Zoli Antológia. :DDD

(#69485) ƵøŁĭ válasza Interceptor (#69479) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

"Olvasom a leírásban, hogy a panda mint ingyenes vírusirtó a nem ajánlottak között van. Mi ennek az oka?"

Minden szempontból egy hulladék termék. Termékportfólió mögött álló technológia fejlődés konvergál a - tartományba.

"A másik kérdésem, hogy egy fizetős Malwarebytes mellé melyik fizetős vírusirtó programot érdemes használni jelenleg? Olyan kell ami tud biztonságos bankolást is. Eddig nod-ot használtam. Köszi!"

Mellette maximum a Defender ami még elfér. A többi már paranoid megközelítés. Használj egy komplex védelmet ha szükségesnek érzed de mellé előfizetni Malwarebytes-ra hülyeség, sőt! éves periódusban meg butaság.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69486) Interceptor válasza ƵøŁĭ (#69485) üzenetére


Interceptor
addikt

Malwarebytes + defender lenne akkor a megoldás?
Vagy ehelyett a kombó helyett mely komplex védelmekre gondolsz név szerintami még jó lehet?

Érdekességkép leírom, hogy használtam egy ideig a nod32/malwarebytes kettőst igaz így együtt csak rövid ideig, mivel utóbbi csak trial verzióban volt meg. Volt amit csak a malwarebytes látott/talált meg(pl egy miner cucc, vagy sysmain.exe olyan mappában ahol semmi keresni valója) míg a nod ezeket nem vette észre, de utóbbi nyilván nem ennek kiszűrésére való. Malwarebytes-t még munkahelyemen a rendszergazdák ajánlották a nod helyett, az önmagában képes helyettesíteni a nodot is? Bocs a sok h*lye kérdésért, de nagy a homály még ezen a területen nálam.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#69487) Cs1csó válasza Interceptor (#69486) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem MBAM is fölösleges:
Defender + böngészőben Ublock Origin + naprakész minden + rendszeres adatmentés + kétlépcsős belépés a pénzügyeknél + hébe-hóba gyanú esetén lefuttatni pár telepítés nem igénylő keresőt pl. DrWebCureIT, Emsisoft EK, AdwCleaner

(#69488) #91574272


#91574272
törölt tag

Sziasztok,

A napokban elkezdtem beleásni magam egy kicsit az online privacy témakörében, viszont néhány dolgora nem találtam egyértelmű választ és kis segitségre lenne szükségem az eligazosához.

A jelenlegi Windows 10 és Android (10) rendszereket használok a következő idevágó szotfverekkel Bitdefender Total Security (win, android), Malwarebytes Antimalware Free (win), Adguard Free (android) Bitwarden jelszókezelő (win, android), Edge böngésző (win, android), Firefox Focus (android)

Ebből indultam ki, és még sokat olvastam Reddit-en is:
Web Browsers | PrivacyTools
A kiegészitők amiket ajánlottak:
- uBlock Origin
- Adguard
- Privacy Badger
- DuckDuckGo Privacy Essentials
- Decentraleyes, illetve helyette mostanában inkább a LocalCDN-t (ami az előbbinek a forkja, csak gyakrabban frissül)
- HTTPS Everywhere
- Clear URLs
- McAffee WebAdvisor
Ha jól értettem az uBlock Origin es az Adguard kb ugyanazt csinálja, de utóbbit fel lehet tenni Androidra és Windowsra is mint külön alkalmazás, ami nem csak a böngésző forgalmát szűri. Az előbbit (uBlock Origin) sokan jobbnak, és gyorsabbnak titulálták, még az Adguard-ról pár olyan véleményt olvastam, hogy lassitotta az teljes netes sávszélességet.

Windows-t netezésre használom, itt nem látom a rendszerszintű szűrés előnyét.
A telefonon nem játszok, az appokért fizetek, amik esetleg reklámot tartalmazhatnának, felesleges appokat törlöm. Igy a böngészőn kivül itt sem nagyon látom böngészőn kivüli szűrés előnyét.

Windows - uBlock Origin és Android - Adguard Free kombón gondolkodom.
- Ti mit gondoltok, melyiket preferáljátok?
- Érdemes előfizetni az Adguard Premiumra Androidon? (Edge kiegészitők hiján ugy látom maradni kell az Adguard-nak).- Az Adguard HTTPS szűréséről mi a véleményetek, biztonságos? (Nekem kicsit felemás érzéseim vannak)
- Ha megveszem, érdemes Windows-on is azt használni?
(Ha igen a desktop app-ot vagy a böngésző kiegészitőt használnátok?)

Továbblépve a listán a Privacy Badger és DuckDuckGo Privacy Essential-re, ha jól értettem ezek nem a reklámok, hanem az oldalak általi nyomkövetést hivatottak megakadályozni. Utóbbi (DDG PE) elvileg tud még HTTPS kapcsolatot kérni (ha nem az lenne éppen az aktuális és ha a szerver is támogatja).
- Kérdésem, hogy az uBlock Origin vagy Adguard mellett ezekre van még szükségem?
- Ha igen, miért, és ki melyiket javasolná?

Idekapcsolódóan, érezhetően hasonló célt szolgál a Bitdefender által feltelepithető Bitdefender Anti-Tracker és a Malwarebytes által telepithető Malwarebytes Guard is.
- Jó a sejtésem, vagy ezek esetleg másra vannak, adnak valami extrát?
- Ti használjátok/használnátok valamelyiket (az előbbiekben emlitett 4 program)?

CDN ügyben korábban a Decentraleyes volt ajánlott, de Reddit-en az utóbbi időben a LocalCDN-re esküsznek, mivel gyakrabban frissül.
- Tényleg kell ez nekem, sokat dobna a biztonságon és a digitális lábnyomomon csökkentésén?

HTTPS Everywhere kikényszeriti a HTTPS kapcsolatot.
Ez még szükséges manapság, amikor már kb minden HTTPS-t használ?

Clear URLs, ha jól értem ez az URL-eket, szabaditja meg tracking elemektől.
Ezt a fentiek közül valamelyik nem intézi már el esetleg?

McAffee WebAdvisor érdekes kis kiegészitőnek tűnik, nem láttam, hogy bármelyik program hozná ezt a funkcionalitást.
- Mivel ez egy plusz kérés egy újabb harmadik fél felé, ez nem potencionális rés a pajzson?

Néhány zárókérdés:
- Firefox Focus mellett is kellene az Adguard?
- Ti keresőnek a DuckDuckGo-t vagy a StartPage-et ajánlanátok, vagy esetleg mást?
- DNS over HTTPS, erre van ajánlásotok?

Esetleg ki milyen konfigurációkat/programokat használ Win-en + Android-on kombón?
Alapvetően tudatos felhasználónak tartom magam (jogtiszta szoftverek, megelőzésre való törekvés, nem kattingatok mindenfelé ész nélkül), inkább csak a digitális térbeli lábnyomomat szeretném csökkenteni, syintén tudatosan.

Köszönöm, ha végigolvastad és tudsz segiteni eligazodni és megérteni az összefüggéseket és átfedéseket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#69489) Semplar válasza Cs1csó (#69487) üzenetére


Semplar
őstag

👍

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#69490) Semplar válasza #91574272 (#69488) üzenetére


Semplar
őstag

Windows - uBlock Origin és Android - Adguard Free kombón gondolkodom.
- Ti mit gondoltok, melyiket preferáljátok?

Ennyi elég, a többi fölösleges. Esetleg droidra az új Vivaldi -t.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#69491) ƵøŁĭ válasza Interceptor (#69486) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ha Malwarebytes előfizetéssel rendelkezel akkor azt használhatod aktív és passzív módban. Élettartamos kulcs esetében kombinálhatod a Defenderrel de éves konstrukcióban el kell felejteni. Ez a kombináció működik rendesen csak azért javasoltam, mert ha van kulcsod akkor azt használd is fel. Alapvetően el kell döntened, hogy akarsz-e költeni a védelemre vagy sem.

Malwarebytes védelem szempontjából a TOP termékektől messze áll. Ezeket a termékeket kerüld:
- Check Point
- Panda
- Quick Heal
- Tencent
- Total Defense
- TotalAV
- Comodo
- iObit
- Huorong

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69492) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

LOL.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69493) gregory91


gregory91
senior tag

Megjegyzésként: Két valós-védelemmel működő vírusírtót használni TILOS! Eszik az erőforrást feleslegesen, egymásra riasztanak vagy BSOD.A defender mindenre jó csak arra nem amire kitalálták.
AV tesztek? A "csináld magad" az igazi...

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69494) SityiSXT válasza gregory91 (#69493) üzenetére


SityiSXT
őstag

"A defender mindenre jó csak arra nem amire kitalálták." - Markáns megállapítás, szépen ellenpontozza az itteni közvéleményt. Érdekelne, mire alapozod; mivel tudod alátámasztani.

(#69495) junior11 válasza gregory91 (#69493) üzenetére


junior11
veterán

A defender mindenre jó csak arra nem amire kitalálták.

Ezt hogy érted? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#69496) ƵøŁĭ válasza gregory91 (#69493) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Mesélj.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69497) Interceptor válasza ƵøŁĭ (#69491) üzenetére


Interceptor
addikt

"Malwarebytes védelem szempontjából a TOP termékektől messze áll." Az faxa mert, nekem meg azt mondták a cégnél a rendszergazdák, hogy jelenleg az egyik legjobb. Most már egyre nagyobb a kavar számomra. Éves konstrukcióval mi a probléma pontosan?
Mi számít top terméknek jelenleg?

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#69498) ƵøŁĭ válasza Interceptor (#69497) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Amennyit elkérnek érte abból az összegből erősebb védelmet lehet venni. Pl. Kaspersky. Terméket nem szeretek ajánlani, mert előjöhetnek gondok a későbbiekben.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#69499) gregory91 válasza SityiSXT (#69494) üzenetére


gregory91
senior tag

Nem a tesztek alapján ahogy páran gondolják...Sajnos nem egyszer találkoztam olyan géppel ahol (bekapcsolt!)defenderrel furán viselkedett,gondoltam egy a vírusírtó által ellátott linuxos live rendszerrel végig keresve talált néhány dolgot ami a defender nem.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#69500) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom más is kapott ilyen e-mailt mostanság ?
Nem mint ha lenne okom félni bármitől, így kizárt hogy akár csak 1 forintot is fizessek. :DDD
Vannak sokan olyanok akik ennek bedőlnek ?
Vagy ez kikre hathat ? [kép]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.