Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) junior11 válasza milan26 (#58000) üzenetére


junior11
veterán

+1 az avastra, valamint említésre méltó lehet a WD browser protection Chrome böngészőhöz és a Malwarebytes bővítménye is Chrome és FireFoxhoz (tény, még béta állapotú, de folyamatosan fejlődik). A múltkor említették még az Emsisoft browser security bővítményét is, nem tudom, mennyire hatékony...

Amúgy nemrég az Avlab tesztelte ezeket a kiegészítőket, nem tudom mennyire hiteles és megbízható viszont a tesztjük.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58002) ƵøŁĭ válasza milan26 (#58000) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Hello!

Bővítményekből nem akartam sokat belerakni , így csak kettőt választottam ami jól funkcionál a környezetemben. Belerakhatnék még rengeteget de szerintem fölösleges. A két terméket meg beleírtam már csak kihagytam.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#58003) ƵøŁĭ válasza ƵøŁĭ (#57999) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

További hat résszel bővítettem.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#58004) Dévacsen válasza ƵøŁĭ (#58003) üzenetére


Dévacsen
senior tag

ESET, G-Data szoftverek iránt érdeklődök számára opcionális lehetőség a PC World, Chip Magazin aktuális számának megvásárlása....ezért külön dicséret illet,a fejlesztők nevében.Egy másik fórumon osszák az újságos kódot,mint a cukrot évek óta,mintha törvény lenne rá.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#58005) Mikulásbá válasza Dévacsen (#58004) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mi anno leleveleztük az ESET-el ezt a magazinos kódos dolgot,tudnak róla,de amíg nem halad meg egy bizonyos szintet,elnézik,inkább ez,mint törést használjon a paraszt.
Sokan megveszik a magazint,de nem használják annyian pl. az ESET védelmét,tehát olyan nagyon nincs is kára a cégnek.(vagy valami ilyesmi jött ki a végén)

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#58006) Pano válasza Mikulásbá (#58005) üzenetére


Pano
addikt

Ha jól tudom nőtt is a bevétel. Nekem is van pár ismerősöm, aki egy ideig kódot használta, aztán megvette és azóta is veszi minden évben, vagy 2 éves időtartamra.

[ Szerkesztve ]

(#58007) Dévacsen válasza Mikulásbá (#58005) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Érdekes a cég látásmódja..de hát ők tudják,én nem értek ehhez,és nem látok bele a dolgaikba.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#58008) Pano válasza Dévacsen (#58007) üzenetére


Pano
addikt

Nekem volt lehetőségem benézni marketinges dolgokba. El sem hinnéd, hogy az embereknél milyen dolgok működnek...(hülyék vagyunk, na.).

(#58009) Narxis válasza Pano (#58006) üzenetére


Narxis
nagyúr

Annyira megtetszett neki hogy megvette. Ilyen 4-5 ezer forintokat 1 gép/1év még azt mondom megér de annál többet semmiképp nem ér semmilyen vírusirtó.

Thanos was right.

(#58010) milan26 válasza Mikulásbá (#58005) üzenetére


milan26
senior tag

Ez szerintem természetes dolog ma már. Mit hiszünk, hogy a Microsoftnak nem hasznos a sok tört Windows? Vagy akik ingyenes szoftvert adnak, azok pusztán jószívüségből teszik? ( A szabad szoftver más, tudom.) Nekik megvan a hasznuk ebből jócskán (visszajelzések, minták, reklám stb.), ha nem lenne meg, akkor sokkal jobban kardoskodnának ellene. Pénz beszél, kutya ugat.

(#58011) junior11


junior11
veterán

Lebukott az eddigi legdurvább adatlopó mobilvírus

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58012) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Ma milyen vírusírtót/Internet Security csomagot érdemes használni, ami ajánlott? Pár éve AVG Internet Sevurity-m van, de semmi kedvem 55 EUR-ot fizetni érte évente. Mondjuk nincs vele bajom, működik, csendben van, nem traktál gyakran reklámokkal, gépet sem izzasztja túlzottan, szóval működés szempontjából szeretem, de annyi ingyenes lehetőség van már, hogy nem szeretnék ennyit fizetni. Mit ajánlotok, ami ugyanezeket tudja (csendes, megbízható működés, alacsony gépterhelés). Fizetős is lehet akár, csak jóval olcsóbb! Up-to-date Win10 Pro-m van, pluszban még MBAM-ot használok. Igazából azzal sincs bajom, ha simán csak a Microsoft Internet Security-t+Defendert használom, ha az ajánlott.

(#58013) Mikulásbá válasza Gabesz87 (#58012) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Maradj a WD-nél,néha lefuttatod a MBAM-et és kész.A böngészőbe legyen még pár alap védelem,ennyi elég is szerintem átlag felhasználónak.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#58014) Gabesz87 válasza Mikulásbá (#58013) üzenetére


Gabesz87
addikt

AdBlock-ert használok Chrome-ban. Plusz tudatos user vagyok, szóval semmi gyanúsra nem kattintok rá.
Rendben, köszönöm, akkor AVG megy, MS Security Essential+Defender jön.

(#58015) junior11 válasza Gabesz87 (#58012) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem is próbáld ki a Windows saját védelmét + MBAM, ha nem tetszene, esetleg ki lehet próbálni még az Avast free vagy Kaspersky free progikat is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58016) mpo válasza Gabesz87 (#58012) üzenetére


mpo
veterán

Most járt le az egy éves előfizetésem az AVG Internet Security-re, amit 70%-os kedvezménnyel vettem.
Automatikusan hosszabbodott volna kb. 24e Ft-ért egy évre, lemondtam.
Áttértem az ingyenesre, egy hét múlva fölajánlotta a 70%-os kedvezményt, de nem kell.

Ha érted, akkor már elavult.

(#58017) Mikulásbá válasza Gabesz87 (#58014) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még tedd be a Chrome-ba a Windows Defender Browser Protection nevő bővítményt is.
Blokkolónak az uBlock Origint ajánlanám,jobban bánik az erőforrásokkal.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#58018) csaba1203 válasza Gabesz87 (#58012) üzenetére


csaba1203
addikt

E-bay-ről vettem hozzá kulcsot 1700 volt és 4 hónapja használom.
A lényeg,hogy lehetőleg 100%-os eladó legyen,akitől veszed.

(#58019) Cs1csó válasza Gabesz87 (#58014) üzenetére


Cs1csó
félisten

- Windows 10 saját védelme
- a böngészőbe Ublock Origin
- naprakész rendszer
- a pótolhatatlan adataidról rendszes OFFLINE MENTÉS
- banki ügyintézés stb. kétfaktoros azonosítás
- MBAM free, Adwcleaner, Emsisoft Emergency Kit 1-2 hetente vagy igény/gyanú esetén lefuttatni
- ha külső rezidens védelem: Avast Free (ugyanaz mint az AVG közös tulaj, közös motor) vagy Kaspersky Free magyar oldalról töltve magyar nyelvű lesz a felülete

(#58020) junior11


junior11
veterán

80% of the Top Exploited Vulnerabilities Targeted Microsoft in 2018

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58021) Gabesz87 válasza Cs1csó (#58019) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszönöm a válaszokat mindenkitől! Lemondtam a subscription-t. Megfogadom az ajánlásokat!

(#58022) Pano


Pano
addikt

Használ itt valaki (vagy ismer-e ilyen személyt) úgy Eset termékeket, hogy egy olyan számítógépet véd, ami nagyon fontos, személyes adatokat (is) tárol? Olyan adatokat, amik védelmének biztosításának körülményeit a törvény írja elő.
Vagy esetleg olyan céget, ahol hasonló környezet van és Eset terméket használnak?

Ilyen célra mennyire lehet ez ajánlható?
Linux sajna nem játszik, mert alatta nem lehet ezen adatokkal dolgozni. Ingyenesek az adatvédelem és üzleti használat miatt szintén kizárva. Kaspersky-t aggályosnak tartják (ami szerintem hülyeség, de megértem, hogy amíg nincs egyértelműen tisztázva, addig luxus a használata).

[ Szerkesztve ]

(#58023) Mikulásbá válasza Pano (#58022) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kevés szó esik róla,de a Norton is nagyon jó védelem,céges vonalon is top kategória.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#58024) Pano válasza Mikulásbá (#58023) üzenetére


Pano
addikt

Itt a lehetőségek között az előbb említett Eset van, az F-Secure (csak ezt kicsit drágának találják. Jogosan) és az Emsisoft (a privacy policy miatt).

Csak kéne valami tapasztalati infó is, gondoltam itt hátha van valaki, aki mondjuk hasonló környezetben alkalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#58025) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Módosult az Összefoglaló!
A Munkát köszönjük LiLxWaYnEx-nek! :R

(#58026) milan26 válasza Szellem. (#58025) üzenetére


milan26
senior tag

Nagyon szép munka!

(#58027) Pano


Pano
addikt

Ti ezt az oldalt ismertétek? Véletlenül találtam rá, de csak pislogok ;] :U

(#58028) Cs1csó válasza Pano (#58027) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C

(#58029) chopin42


chopin42
őstag

Üdv! Ingyenes avastot használok, már több, mint egy éve, nagy megelégedettséggel. Egyetlen bajom vele, hogy tukmál, de csak minimálisan zavar. Viszont most lenne lehetőségem 7.5k-ért váltani a fizetősre, kérdés, megéri ez nekem? Mert ha nem, letojom, megújítom az "ingyenest" és kész. Vírusom nem volt ezzel, ésszel netezek, tudatosan használom a gépet, figyelek a letöltéseimre.
Köszönöm!

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#58030) Pano válasza chopin42 (#58029) üzenetére


Pano
addikt

avastui.exe kimenő forgalmát blokkold a Windows tűzfalban, akkor nem fog molesztálni.
Ez a program működését nem befolyásolja.

(#58031) csicso82 : Most akkor mégse ennyire jó megoldás? Érvelni szoktál mellette mindig :D

[ Szerkesztve ]

(#58031) Cs1csó válasza chopin42 (#58029) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pano tanácsát meg lehet fogadni DE ha a GUI nem fog megnyílni vagy egyéb anomáliák lesznek akkor az ennek a folyománya és inkább engedélyezd.

(#58032) chopin42 válasza Pano (#58030) üzenetére


chopin42
őstag

Köszönöm, kipróbálom :R

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#58033) Semplar válasza Cs1csó (#58031) üzenetére


Semplar
őstag

Valami nálad lehet, vagy a Win10 -el, mert Win7 -en még működik az eljárás.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#58034) Szellem. válasza Pano (#58027) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Fura egy oldal. Szépen lefordították magyarra az oldalt és a Total AV mellé felépítették.
Ezen egy jót nevettem:

Idézet az oldalról:

"Kicsit aggasztott, hogy a TotalAV-t egyetlen jelentősebb víruslabor sem vizsgálta, így úgy döntöttem, nekem kell ezt megtennem. "

[ Szerkesztve ]

(#58035) Cs1csó válasza Semplar (#58033) üzenetére


Cs1csó
félisten

Legfrissebb Windows 10 és Avast Free, amikor letiltottam a GUI-t azután jött az anomália, - jóval később nyílt meg a GUI mondjuk 10 perc - és a jobb klikkes menü sem jött elő de nekem nem dob reklámot - telepítés után jön az első héten vagy 2-3 ha bezárja az ember akkor ennyi volt.

(#58036) Pano válasza Szellem. (#58034) üzenetére


Pano
addikt

Van pár mosolyra fakasztó tartalom rajta, az biztos :)

(#58037) Imi1981 válasza Cs1csó (#58035) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát én másfél évig használtam az avast free-t és végig dobott reklámot /ajánlatokat . Nem minden nap mert ritkán használtam a gépet, de mikor leültem tuti dobott egyet . Én szó szerint megutáltam az avast free-t emiatt ! A védelmével nem volt gondom amúgy . A kaspersky free-t használom pár napja de sokkal szimpatikusabb .

(#58038) Dévacsen válasza Imi1981 (#58037) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Most hogy így előjött ez a téma eszembe jutott hogy az egyik gépem,egy 10 éves..Win7 van rajta(régebbi játékok miatt)és ezen Bitdefender Free van,no minap bekapcsoltam,mert már ritkán használom a gépet,és frissítéskor ez is reklámot dobott fel,régen nem volt ilyen nála.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#58039) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv!

Az f secure promót próbálom megcsinálni, VPN-el nagy nehezen néha betölt az oldal, de maga a regisztrációs rész szürke marad, így nem jutok tovább. Gyanítom,hogy ismeri a vpn-t.

Van ötlete valakinek,hogy melyik vpn,proxy stb-vel próbálkozzak?
Erről az oldalról lenne szó: [link]

Köszi előre is!

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#58040) Cs1csó válasza membrandj (#58039) üzenetére


Cs1csó
félisten

Melyik böngésző? Firefox-on nekem sikerült az F-Secure reg -Virgin media - úgy emlékszem a Hoxx VPN Proxy volt az - sajnos regisztrációhoz kötött email címmel egy fölösleges macera ez is.

Ha Chrome akkor keress rá az áruházban a "vpn" "proxy" kulcsszavakra és a legtöbb felhasználó által használtakkal tegyél próbát esetleg ha vannak kiegészítőid a használata alatti időre tiltsd le azokat nehogy bezavarjanak és válassz Brit vagy USA címet.

(#58041) membrandj válasza Cs1csó (#58040) üzenetére


membrandj
nagyúr

A hoxx-t és a browsec-et próbáltam. Betölt az oldal ezekkel,de a form , ahova kellene írnom az adatokat üres, nem látszódik semmi.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#58042) Cs1csó válasza membrandj (#58041) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pedig mennie kell próbálgasd, ürítsd a cookie-kat, az előzményeket stb. letiltott kiegészítőkkel.

(#58043) membrandj válasza Cs1csó (#58042) üzenetére


membrandj
nagyúr

Virtuális gépen is megpróbáltam és ott se tölti be . Nem lehetséges,hogy megszűnt ez a promo?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#58044) Cs1csó válasza membrandj (#58043) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet, sőt! Már nagyon régen regeltem én is.

(#58045) Pano válasza Pano (#58024) üzenetére


Pano
addikt

Senki?:(
ESET infó hiány van :D

(#58046) Szellem. válasza Pano (#58045) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Beszéljünk inkább a Furkóról.:)

(#58047) Cs1csó válasza Szellem. (#58046) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 :K :C

(#58048) Pano válasza Szellem. (#58046) üzenetére


Pano
addikt

(#58049) Jack Oneill válasza Pano (#58045) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalunk ESET van es vannak adatok, amiket szabalyzatba foglalva kell menteni stb.

(#58050) Pano válasza Jack Oneill (#58049) üzenetére


Pano
addikt

Régóta, vagy nem annyira hosszú távon?
Az érdekelne, hogy miként teljesít hosszútávon és volt-e esetleg, hogy miatta tüzet kellett volna oltani, stb

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.