Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) ƵøŁĭ válasza daimonion (#36000) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ingyenes 14 nap után jár le .Régi verzió felépítése alapvető modulokra épül . ( valósidejű védelem ,heurisztika stb.)

Mit tartalmaz az új verzió ?
-új kezelőfelület
-szülői felügyelet
- PC Optimalizáló ( CCleaner ; AVG PC TuneUp)
- fájl megsemmisítő ( G-Data File Shredder)

Moduláris felépítés :
-valósidejű védelem
- email védelem
-heurisztika
- 3 vizsgálati lehetőség
- USB védelem
- napi adatbázis frissítés
- tűzfal
-webvédelem
-"optimalizáló segédmodulok"

Felismerése ; proaktív védelmi képessége gyenge . A memóriahasználat folyamatoktól függően 500-700mb-ot is elérheti . Eltávolításkor nem képes néhány kártevő típust eltávolítani .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36002) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Avast HIPS megérkezett .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36003) netpeti98 válasza ƵøŁĭ (#36002) üzenetére


netpeti98
addikt

Bekerült a Free változatba is vagy csak a tűzfalat tartalmazó kiadásokba?

(#36004) ƵøŁĭ válasza netpeti98 (#36003) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Igen.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36005) Narxis válasza ƵøŁĭ (#36002) üzenetére


Narxis
nagyúr

Végre, reszkessetek vírusok.

Thanos was right.

(#36006) B@ldrick válasza randras (#35590) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Nálam (két gépen is) néha megfagyasztja a Chrome-ot, nélküle nem.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#36007) Dhampir válasza ƵøŁĭ (#36002) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

Manuálisan frissítettem a programot, mert még nem jelezte, utána újra kellett indítani a Windowst.

A HIPS Érzékenységet érdemes Magasra állítani?

[ Szerkesztve ]

(#36008) daimonion válasza ƵøŁĭ (#36001) üzenetére


daimonion
senior tag

:R :R
Köszönöm szépen.Sajnos a free változat fabatkát sem ér mert 14 nap múlva csak manuálisan lehet az adatbázist frissíteni..Egyébként meg win 8.1 alatt számomra érthetetlen okból baromi hosszúra megnö a bootidő ha az ukrán csoda fenn volt

(#36009) mrszitya válasza Dhampir (#36007) üzenetére


mrszitya
senior tag

RejZoR szerint igen (HIPS set to “Monitor system for malware-like behavior” only with highest sensitivity), de (eddig legalábbis) gyakorlatilag semmi információt nem tettek közzé a fejlesztők a HIPS-ről. Csak bekerült.

Ha lesz érdemi eredményem, majd beszámolok a hatékonyságáról.

(#36010) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Bullguard Build 15.1.307
Updated July 14, 2015

IMPROVEMENTS
* Parental Control:
- Numerous stability and consistency improvements
- Improved access scheduling mechanism
- Added automatic refresh of profiles to display new Windows users
- Improved Parental Control reports in MyAccount
- Improved usability by adding Privacy Control fields validations
- Added extra layer of security for the Parental Control settings
* General:
- Added application updates for expired users
- Improved notifications display and compatibility with Windows 10
- Improved Settings to apply the same preferences in case the domain and local administrator are the same
- Improved display of Firewall notifications
* Backup: Improved status display for paused backups
BUG FIXES
* Parental Control:
- Fixed incompatibility with Minecraft Multiplayer

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36011) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Melyiket választanátok, ha a hatékonyság és az erőforrás-kímélés (laptopakksi...) lenne a cél?

CIS
Avast+CFW
Avast+OutpostFW
Avira+CFW
Avira+Outpost

Jelenleg az tarkítja a szitut, hogy Avast PRO-ra van kb még egy évig licenszem, bár egy kolléga jelentette, hogy az Avira szereti túráztatni a procit - nem szimpi, mert nem tesz túl jót az akksinak...

Az Outpost-ban szimpatikus a részletes webvédelem - gyakorlatilag elfelejthetném az adguardot és a notscriptet végre.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36012) riki válasza t72killer (#36011) üzenetére


riki
senior tag

Szerintem az adguardot ne tedd félre ,mert a feladatkörében a legjobb. :U

(#36013) t72killer válasza riki (#36012) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A feladatot tényleg jól elvégzi, viszont ő is elég komoly RAM-mennyiséget eszik - igaz, sokkal kevesebbet, mint az ABP.

Egy böngészőfüggetlen megoldásra gondoltam, amivel az IE-n is teljesértékű ad+scriptblock-ot kapok, erre lenne jó az OFP. Kérdés persze, hogy melyik fogyaszt kevesebbet? böngésző+adguard vagy böngésző+OFP :F

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36014) daimonion válasza t72killer (#36013) üzenetére


daimonion
senior tag

amivel az IE-n is teljesértékű ad+scriptblock-ot kapok, erre lenne jó az OFP.

Hmm ez érdekes ugyanis ha jól tudom akkor az IE ben mindezek megtalálhatóak külsö progi nélkül..Legalább is az IE 11 ben tuti..
A Reklámokat teljes értékűen blokkolják a követésvédelmi listák
Scriptet meg bélokkolhatod a böngészön belül.

Esetleg ennél még egyszerűbbre gondoltál ?

[ Szerkesztve ]

(#36015) riki válasza t72killer (#36013) üzenetére


riki
senior tag

Elnézést,a dupla írásért.

[ Szerkesztve ]

(#36016) riki válasza t72killer (#36013) üzenetére


riki
senior tag

Hát ebben nem tudok segíteni,de az Agnitum termékei nem épp ,az erőforrás kíméléstől híres.A tűzfal aktív része ,szinte atom biztos.
Az IE 11-hez van ABP :[link]

(#36017) kaszaf


kaszaf
aktív tag

Sziasztok!

Frissítettem az új avast-ra azóta nem megy a firefox sync. "Secure Connection Failed"-et ír. Ha kikapcsolom a webvédelmet akkor jó. Vacakol a "mag" is. Nem tölti be az oldalakat csak hiányosan.
Win 10 10166 build.

Másnál nincs problem?

(#36018) AtHoS válasza riki (#36016) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Win 8.1 x64 HP alatt OSS esetében a háttérben futó acs.exe és az op_mon.exe együttesen foglal 90 MB-ot a RAM-ból.

A processzorhasználat ideje (gondolom a gép bekapcsolásától kezdve - 2h45m ) op_mon.exe esetében 0s, míg az acs.exe esetében 1m16s

Az OFP ettől gondolom lájtosabb, mivel abban nincs virnyákos rész

read-only mode on the forum

(#36019) blattida válasza t72killer (#36011) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha a védelem és a fogyasztás is fontos, akkor választ a Privatefirewall+Avira, esetleg a Privatefirewall+Avast duót.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36020) dqdb válasza t72killer (#36011) üzenetére


dqdb
nagyúr

ABP és társai két dolgot művelnek:
1. adatok letöltésének blokkolása
2. az oldal részeinek elrejtése (element hiding)

Az Outpost csak az elsőre képes, így reklámot ugyan nem látsz, de az oldal [AD] szöveggel lesz tele, ráadásul a web content modulja külső vírusirtó mellett sokszor letiltásra kerül kompatibilitási okokból (ha jól rémlik tavalyról, az Avasttal együtt használva ez a helyzet).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#36021) Fandango válasza t72killer (#36013) üzenetére


Fandango
veterán

Böngésző független megoldásként javaslom az Adguard program megvételét lifetime license 499 orosz rubel ami jelenlegi OTP árfolyamon 2355 Forint. Ha ez nem egy kihagyhatatlan ajánlat, akkor nem tudom mi.
Én is így vettem, de akkor még akciós is volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#36022) mrszitya válasza mrszitya (#36009) üzenetére


mrszitya
senior tag

Avast

Csináltam egy kisebb tesztet ma kíváncsiságból a bekerült hips miatt, aminek a tanulsága még mindig az az unalmas dolog, hogy: nem túlzottan érdemes rákattintani minden hatalmas zölden/kéken villogó download linkre a neten, illetve nem annyira okos dolog valamennyi ismeretlen kiegészítőt automatice engedélyezni települni a böngészőkben...

A megerősített üzemmód ezúttal is kiválóan vizsgázott, úgy 10-ből 9 aránnyal akadályozta meg az ismeretlen letöltött vackok elindítását. Ergo mindenképp érdemes továbbra is bekapcsolni, agresszívra kapcsolva és jelszavas védelemmel kombinálva a hiperaktív nagymamák, pattanásos kamaszok (és önmagunk) ellenében. Nyilván így nő a fals találtok esélye, de majd reklamálnak ha szerintük téves a dolog.

A böngésző beépülőktől nem véd jól az Avast (a Firefox volt az áldozati bárányom, mint fő böngészőm - ez bizony nem kicsit a Mozilla hibája a mai napig is...). A saját böngészőtakarítója utólag ugyan elég jól kipucolt, de az egyik addon levédte magát a Windowsban, és ezzel már nem tudott mit kezdeni például.

A frissen berakott HIPS (maxra állítva) egyszer lépett működésbe, amikor egy drágaság IE-ben próbálta módosítani az alapértelmezett keresőt, (de erre maga az IE is ugrott). A "komolyabb" malware-ket "sajna" gyakorlatilag mind blokkolta a web- vagy fájlrendszer-védelem, így nem volt lehetőségem és rászánt időm alaposabb tesztelésére.

Az Avast sandbox-ot nem vizsgáltam ma, de a reklámblokkoló mellett ez lett volna a legjobb megoldás a böngészőbeépülős dolgok ellen (nem beszélve például a cryptolocker kártevőkről).

Az Avast saját böngésző beépülője az adathalász oldalak ellen mostanság sem mondható valami hatékony dolognak, de a nyomkövető sütik és hasonlók blokkolási lehetősége sem ér semmit önmagában igazából.

[ Szerkesztve ]

(#36023) t72killer válasza Fandango (#36021) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ilyesmit tud alkalmasint az OFP is karácsonyi akcióban.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36024) Fandango válasza t72killer (#36023) üzenetére


Fandango
veterán

En csak tettem egy javaslatot, azt csinalsz, veszel amit jonak latsz.

[ Szerkesztve ]

(#36025) t72killer válasza Fandango (#36024) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindenesetre köszi, az Adguard standalone verzióját nemigen nézegettem még. Ahogy nézem ő leginkább csak IP/doménfilter, vagy tévedek és js-t is szűr?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36026) Fandango válasza t72killer (#36025) üzenetére


Fandango
veterán

Szerintem azt nem tud, en csak mint adblocker hasznalom, listakkal.

(#36027) Dhampir válasza mrszitya (#36009) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm! :)

(#36017) kaszaf

Ez úgy derült ki, hogy éppen indítottad volna a szinkronizálást vagy a háttérben futott és közben jelezte a hibát?

Eddig nem okozott problémát más folyamatokban(vagy csak nem tűnt még fel).

(#36028) t72killer válasza Fandango (#36026) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért mondjuk tényleg ez a max reális ár:U Elég sok ingyenes alternatíva van - pl kapásból a hosts-fájl szerkesztése.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36029) daimonion válasza t72killer (#36025) üzenetére


daimonion
senior tag

Ha IE-t használsz felesleges külső progik telepítése..Mint már képekkel is illusztráltam..Mindezt tudja az Internet explorer.Van benne AD blokkoló Úgy hívják, hogy követésvédelmi listák..Van benne szkript blokkló a biztonság fülön lehet beállítani..3 fokozata van letiltás Kérdés vagy engedélyezés...
Ha ennél több kell akkor érdemes felrakni egy külső programot de mivel TE kimondottan AD+ Szkriptblokkolást szeretnél így szerintem nem szükséges..Ha meg még egy káros website filtert is akarsz akkor meg telepíted a W.O.T - t az IE hez..Ezek mind INGYENES megoldások és nem kell pénzt kiadnod értük.

(#36030) t72killer válasza daimonion (#36029) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A tpl listákat tudtommal nem lehet tömegesen szerkeszteni (hozzáadni egy lépésben párezer bejegyzést), és nincs pl magyar lista - ami van az adguardhoz és az ABP-hez. A többi stimmel.

Benne van a dologban, h szeretnék egy tűzfalat is, ha nem nagy áldozat a gép részéről. Most tesztelem egy kicsit az OFP-t, rajta kívül ki fogom próbálni a private-firewallt és a cfw-t.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36031) kaszaf válasza Dhampir (#36027) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Be sem lehet jelenkezni, már a felhasználó név beíró ablak is blokkolt.

HTTPS vizsgálat okkoza a hibát. Ha kikapcsolom minden ok.

Nem tudom eldönteni, az Avast-e a hibás vagy a nem végleges win 10. Avast pro egyébként 2016. februárig érvényes licenc-el.

[ Szerkesztve ]

(#36032) Dhampir válasza kaszaf (#36031) üzenetére


Dhampir
félisten

Win 7 alatt eddig még nem tapasztaltam anomáliát.

(#36033) mrszitya válasza kaszaf (#36031) üzenetére


mrszitya
senior tag

Természetesen még nincs végleges Avast kiadás (sem) a Win10-re.

(#36034) Tetete1 válasza Fandango (#36021) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ugyanilyen - dce igyenes - blokkolók, amelyek nemcsak a raklámokat, hanem minden mást (statisztisa stb) megfog ingyen:

1. Http everywhere,
2,Adguard Adblocker,
3, Adblocker plus,
4, uBlock,
5, Disconnect,
6, Noscript (csak Firefoxhoz).
7, Bitdefender Traffic Light (károkozó ellen, még a facebook közösségi oldalakon is).

Tökéletesen lepusztít minden adatkövetőt, reklámot stb.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#36035) dqdb válasza Tetete1 (#36034) üzenetére


dqdb
nagyúr

Böngészőfüggetlen megoldás helyett szerencsésebb lenne böngészőfüggetlen megoldást ajánlani: egy ideje ingyenes az Ad Muncher

Én ettől függetlenül a https oldalak okozta plusz nyűgök miatt egy böngészőbe épülőre szavaznék (az uBlock tényleg kevesebbet eszik, cserébe az ABP létezik még IE-re is).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#36036) Cs1csó válasza Tetete1 (#36034) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem az nem adblockER plus csak simán ADBLOCK PLUS

(#36037) t72killer válasza dqdb (#36035) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hm, https-nél nem megy a független szűrés? Bár ez annyira nem nagy probléma, talán csak a gmailben nyomják tele az ember képét reklámokkal, netbankoknál és hasonlóknál nem jellemző.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36038) Fandango válasza Tetete1 (#36034) üzenetére


Fandango
veterán

Ezt miert cimezted nekem? Tudom nagyon jol, hogy leteznek ezek. A forumtars bongeszo fuggetlen megoldast keresett reklam blokkolasra, ezert ajanlottam az Adguardot mint programot es nem addont. Amugy az Adguard program kicsit tobb mint reklam blokkolo, szoval azert az arert lifetimeba szerintem nagyon is megeri.

(#36039) Tetete1 válasza Fandango (#36038) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ezek együttesen sokkal több, mint egy reklámblokkoló. Ezek mindenféle adatot (pl. statisztika, böngészési szokások, személyes adatok, különféle kártevők stb) nem enged gyüjteni. Ellenkező esetben egyetlen reklámblokkoló elég lenne.

Lefejtettem :

8, A Gosthery-t.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#36040) t72killer válasza Tetete1 (#36039) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ekkora falkát 100%, hogy nem fogok a gépen tenyészteni:U egyszerűsíteni akarom a rendszert: a böngészőkben a lehető legkevesebb bővítmény legyen, a rosszfiúktól (malware, hirdetés, statisztikázás, stb) pedig max 2 program védjen.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36041) d3zs0 válasza t72killer (#36040) üzenetére


d3zs0
tag

uMatrix-ot nézted már?

Egyszemélyben megold mindent:
malware domain blokkolás
követő, adatgyűjtő mocskoknak a blokkolása
reklámok és reklámhálozatok blokkolása
mindemellett 5 percenként váltogatja a User Agent-et...

Kicsit konfigurálgatni kell, h 1-2 oldal normálisan betöltődjön...

Nem rossz cucc, kb 3 hónapja használom. Nekem bejön.

(#36042) dqdb válasza t72killer (#36037) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem találtam róla infót egyik programnál sem.

A titkosított forgalmat nem tudod monitorozni, így ott kell elkapni, ahol terminál a https kapcsolat, és a dekódolt adat rendelkezésedre áll. Ez böngészőbe épülve egyszerű, böngészőn kívül egyetlen lehetőséged van:a szűrőprogram terminálja az SSL/TLS kapcsolatot, és egy frissen generált tanúsítvánnyal egy új kapcsolatot épít fel saját maga és a böngésző között. Ekkor azonban bukod az eredeti tanúsítványokat, azok visszavonási információit, és simán lehet, hogy a reklámszűrő gyengíti meg a böngésző biztonsági szintjét, ahogyan azt sok vírusirtó is eljátszotta/eljátssza.

Másik probléma, hogy a mai böngészők sokszor már nem a mindenki által ismert HTTP/1.1-en, hanem SPDY vagy HTTP/2 protokollon keresztül beszélgetnek a szerverrel, és például az Ad Muncher nem támogatja az SPDY-t, szóval lassítja a kommunikációt (az AdGuard esetében annyit találtam, hogy megfontolják).

Harmadik probléma, hogy az adatkapcsolat lehet tömörített, ezzel letöltési időt és sávszélességet spórolva, azonban ma már elterjedtnek számító gzip alapú tömörítést sem támogatja az Ad Muncher (az AdGuard esetében annyit találtam, hogy készül).

Szóval simán lehet, hogy némi plusz memória árán, de a böngészőbe épülő reklámszűrő gyorsabb netezést eredményez sokkal kevesebb mellékhatás mellett. Természetesen felesleges ebből tucatnyit feltenni, elég egy, és abban feliratkozni olyan tracking/privacy listákra is.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#36043) t72killer válasza d3zs0 (#36041) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem böngészőfüggetlen és nincs IE-re.

#36042: Jogos, lehet végül marad a jól bevált Adguard plugin.:R

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36044) Tetete1 válasza t72killer (#36043) üzenetére


Tetete1
senior tag

Javaslom akkor, hogy ne tegyél fel semmit a gépre, az biztosan nem fog semmit.Egy új gép elbírna mindent (de ezek akkor is kellenek). Hiába a windows 10 is (azt használom, de minen kell rá. Xar a tűzfal stb. Ezek is kellenek. Egy jó gép meguszható 100 alatt.Comodo tűzfal kell rá (ingyenes ) és ingyenes és nagyon jó a kínai 360 víruskergető (internet security és Malwarebytes Pro ( fizetős, már akinek).

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#36045) t72killer válasza Tetete1 (#36044) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"ne tegyél fel semmit a gépre" - bizony ez se eretnekség, a mostani asztalim a win8-as pályafutását tűzfal+vírusirtó nélkül kezdte és így dolgozott kb 3-4 hónapot. A windowsban és az IE-ben lévő beépített biztonsági cuccokat használtam (TPL listák + le volt tiltva az autorun) + ép ésszel használtam a gépet. SEMMI probléma nem jött elő - pedig vírusos pendrive is járt a gépben (az autorun blokk megfogta).

Olvasva a cryptovírusos sztorikat, ennél egy kicsit azért magasabb igényszintem alakult ki, és nem zárkózok el a fizetős megoldásoktól sem - bár amit 100%-osan megold az igyenes, arra minek a fizetős :F

A géppark pedig már megvan és így néz ki:

1 atomerőmű asztali - nem téma az erőforrásfelhasználás
1 erősebb de sokszor akksin használt laptop - fontos, hogy keveset nyaggassa a procit a védelem
1 őslelet eeePC - itt minden %procierőre és minden MB RAM-ra szükség van.

A további kérdezősködés helyett nekiálltam tesztelni, egyelőre az Avira Pro+OFP páros megy az asztalin - este felrakom a netbookra is. A következő jelölt a CIS+Adguard lesz, ha az első párosnak lejárt a próbaideje (pontosabban az OFP-jé, mert Avira licenszem már van).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36046) Fandango válasza Tetete1 (#36039) üzenetére


Fandango
veterán

Mar ne haragudj, de te se vagy normalis ha ezeket egyszerre mind hasznalod, mert a legtobb ugyan arra jo, feleslegesen redundans. :U

(#36047) Tetete1 válasza Fandango (#36046) üzenetére


Tetete1
senior tag

Szerintem meg Te nem vagy normális...hogy lehetnél ha ilyeneket írsz? Így is 25 máűsodperc alatt betölt a védelem, pedig SSD sincs, szimpla HDD. Akkor miért zavarna ha gyors a gépem, ha fogná valami, akkor elgondolkodnék rajta, de nem!!! Nem is kapok vírus, de az nem hiszem el, bármenynire is óvatosan használja a gépet valaki, hogy védelem nélkül lehet egy gépet használni (és nem lassul be)., Mert ugye az alapprobléma a lassulás.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#36048) Fandango válasza Tetete1 (#36047) üzenetére


Fandango
veterán

Most hagyd abba!

(#36049) Tetete1 válasza Fandango (#36048) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mi cagy Te itt Nacsalnyik? (vagy annak kézeled magad). Lemarházol másokat, ha meg visszakapod megsértődsz. Tehetsz egy szívességet!

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#36050) Fandango válasza Tetete1 (#36049) üzenetére


Fandango
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.